Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(naca @ 2006 12 12, 18:14)
o gal nėštumas rolleyes.gif

o gali buti ir pienlige. plius PMS mirksiukas.gif
Atsakyti
Mane ta bjaurybė irgi ilgai kamavo. Atsirado nusilpus imunitetui,po antibiotikų kurso. Ir visą nėštumą kankino doh.gif Nėštumo gale gydytojas išrašė kažkokių rusiškų žvakučių,po kurių ta bjaurybė išnyko. Ir ačiū Dievui nebepuola smile.gif Aš dabar tų vaistų pavadinimo neprisimenu,berods iš T raidės,gali vaistinėje paklaust.
Ir jos nebrangios.
Ir dar pavartok B vitaminų, nes čia grybelis. Kaip man viena ginekologė patarė išgert stiklinę alaus,į kurį dar įdėt mielių ir cukraus. Pasidaryt tokį kokteiliuką ir gert smile.gif
Ir kai pačios gydotės,tai vyras turi naudot kokį tepaliuką, nes visi tie vaistai kur nuo candida albicans yra ir tepalo formos. Tada išsigydysit pilnai. Turit gydytis abu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ELI-: 12 gruodžio 2006 - 20:26
as vargau ilgai su grybeliu, isleidau kruvas pinigu, ir nieko. Galu gale nuejau pas viena kieciausiu miesto ginekologu ir jis patare kol kas nutraukti visus vaistus, o po to tiesiog paskalauti su sodos tirpalu. Man tik pradedavo niezeti, as sodos. Ir praejo kad pamirsau. Ir nestumo metu negrizo, o kontraceptikus vartoju, nieko nera. Gal savaime praejo, o gal kartais padeda paprastos priemones, kaip soda ar rusiskos zvakutes....
Atsakyti
QUOTE(isimylejusi @ 2006 12 11, 17:53)
Man atrodo, kad didelę įtaką turi mityba. Kai beveik atsisakiau saldumynų ir miltinių patiekalų, jaučiuosi žymiai geriau.  Nors man tai ir buvo didelė auka, bet gera savijauta svarbiau.  doh.gif

šaunuolė 4u.gif
QUOTE(naca @ 2006 12 11, 21:20)
o as puse dienos negavusi saldumyno dabar taip noriu kad nebegaliu lotuliukas.gif  eisiu resursu ieskot doh.gif

ja, kaip tyčia ypač norisi...
QUOTE(juodoji_nasle @ 2006 12 12, 17:16)
Sveikos, gal kuri nors galėtų pasakyt, kurie vaistai parduodami be recepto? Kiek ieškojaus, tai praktiškai visi nuo vaginozės receptiniai, o kol as pas gydytoja nukeliausiu,,,,, doh.gif
Dėkui

pabandyk POLIGINAX arba Vagisan su pieno rūgštim - gal užteks tik mikroflorą atstatyt, jei tau bakterinė vaginozė.Nors man ginekologas vienas sakė, kad geriausiai su jogurtu praustis.O SVARBIAUSIA kad GYDANTIS vaginozę aš ir pasigavau tą nelemtą grybą. Prirašė man DALACIN antibiotiko nuo BV tai prakeikiau tą dieną kai juos pradėjau naudot.....Su lig jais ir pradėjo niežtėt ir jau tai keli metai unsure.gif

QUOTE(-ELI- @ 2006 12 12, 20:22)
Ir dar pavartok B vitaminų, nes čia grybelis. Kaip man viena ginekologė patarė išgert stiklinę alaus,į kurį dar įdėt mielių ir cukraus.

Taigi čia grybelio auginimas mega_shok.gif

QUOTE(Mauzinas @ 2006 12 13, 10:33)
as vargau ilgai su grybeliu, isleidau kruvas pinigu, ir nieko. Galu gale nuejau pas viena kieciausiu miesto ginekologu ir jis patare kol kas nutraukti visus vaistus, o po to tiesiog paskalauti su sodos tirpalu.

Man po sodos niežti dar baisiau....kiek žinau jau atgyvenus ta nuomonė kad grybas tik rūgšty auga ir reikia ,,šarmint" terpę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čalykušu: 13 gruodžio 2006 - 13:15
QUOTE(Čalykušu @ 2006 12 13, 13:14)
Taigi čia grybelio auginimas mega_shok.gif
Man po sodos niežti dar baisiau....kiek žinau jau atgyvenus ta nuomonė kad grybas tik rūgšty auga ir reikia ,,šarmint" terpę...

Aš ne gydytoja smile.gif Bet jei kamuoja pienligė B grupės vitaminai padeda g.gif
Atsakyti
Kad tik cia prisiklausiusios nenusigydytumem.... doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(-ELI- @ 2006 12 13, 13:22)
Aš ne gydytoja smile.gif Bet jei kamuoja pienligė B grupės vitaminai padeda g.gif

gali būt, aš jau nebesusigaudau kas gerai kas blogai unsure.gif
QUOTE(Latelle @ 2006 12 13, 14:44)
Kad tik cia prisiklausiusios nenusigydytumem.... doctor.gif

man čia vienintelė vieta, kurioje išsamiai sužinojau apie šitą ligą.....O labaiu nusigydyt turbūt nebeišeis biggrin.gif
Atsakyti
as labai kentejau nuo sitos britkios ligos,ko tik nedariau ir cia kiek nuomoniu isklausius niekas nepadejo schmoll.gif g.gif ir dar kokius uzdegimus sukeldavo sita pienlige doh.gif ....viena diena nusprendziau nieko nedaryt o kuo rūgsčiau valgyt ,ta prasme gerti sultis rugscias vaisius kas rugstu ir bent dabar lyg ir nerajos bent jau neniesti ir nera baltu varskiniu iskyru. g.gif
Atsakyti
QUOTE(-ELI- @ 2006 12 12, 20:22)
Ir dar pavartok B vitaminų, nes čia grybelis. Kaip man viena ginekologė patarė išgert stiklinę alaus,į kurį dar įdėt mielių ir cukraus. Pasidaryt tokį kokteiliuką ir gert smile.gif

Kiek žinau, cukrus, mielės, miltai kaip tik skatina candidos dauginimąsi, o ne jį slopina. doh.gif
O slopina rūgštus maistas, jogurtas, kefyras ir pan.
Atsakyti
QUOTE(isimylejusi @ 2006 12 13, 20:56)
Kiek žinau, cukrus, mielės, miltai kaip tik skatina candidos dauginimąsi, o ne jį slopina.  doh.gif
O slopina rūgštus maistas, jogurtas, kefyras ir pan.

taip ir yra ir pati ta pastebejau rugstis yra gerai g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif blush2.gif cia tokio nekuklaus klausimo noriu paklaust:
Jeigu besimylint viena karta persti viso akto metu ir po visko vyrui ant jo daikciuko lieka baltos mases ( gabaliukais arba net visa juostele, bet kieta patrynus tarp pirstu ), o po visko jokio diskomforto, nei persti nei isskyru padaugeja, triusikeliai svarus, kvapas normalus. Tai cia jau pavojaus signalas del pienliges g.gif ? Ar tiesiog gal gali taip buti, kad epitelis siek tiek nusitryne del trinties blush2.gif
Ar yra kam taip buve, nes man karts nuo karto taip buna- pastebejau
Atsakyti
na ir nesuk sau galvos mirksiukas.gif jei ir tai , tai svarbu kad nieko nejauti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 17 gruodžio 2006 - 10:50