Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

mane ir eme kankinti si problema. pastebejau, kad daug kas priklauso nuo mitybos. stengiuos nevalgyti bulkuciu, riebios mesos, tomatu visokiu ir kol kas jauciuos neblogai, apsiejau be vaistu...
Atsakyti
Mano drauge nestuke gavo patarima - kad negraustu remuo, reik isgert grietineles kelis saukstus arba jei jos nera, tada grietines. Pabande ir labai nustebo - stebuklingai padeda thumbup.gif Pabandykit 4u.gif
Atsakyti
Atradau kas man padeda smile.gif Pastebėjau, kad dieną sučiulpus tabletę Calcigran, iš karto geriau pasidaro. O vakare tai mėgstu Diasporalio vietoj arbatos pasidaryti. Prieš miegą jis man irgi numuša rūgštį ax.gif
Atsakyti
Geriausiai padeda Rennie, Borjomi ir valgymas nedideliais kiekiais thumbup.gif
Atsakyti
Laba,
prie pastodama kankinausi su GERL, kas turi refliuksa, tas zino,kas tai yra....omeprozolis man netiko, todel visada isgelbedavo Lazul. Kai pastojau, jo buvau nevartojus keleta menesiu.bet kai tik prasidejo pyknimai ir lakstymas i tualeta..galvojau, kad galima isproteti.....ne tik vemiant gelia ir taip jau atvira , nelabai sveika skrandi, bet miegoti neimanoma....pastoviai nevirskina.....gerkle ir kaklas vel tarsi sutine. Valgyti norisi,o baisu del to, kad nuo visko kyla rugstis.....nes skrnadis neuzsidaro....o norisi visko.....ir tai tik I semestras....Mano gine leido esant reikalui isgerti to man padedancio Lanzul...nes visokie Renni nuima rugsti tik tam kartui arba ju turi suciulpti begale....dar siek tiek padedavo Borjomis (aciu jam) bet tas chlorkalkes - sodos skonis...........Budama kokiu 10 savaiciu nest. pageriau savaite tu savo vaistuku, nes ju tereikia 1 tabletes per para.ir beabejo viskas labai man pagerejo.......bet vienas dalykas- labai bijau del busimo leliuko , kad jam nepakenkciau....Tai bandysiu bel ta mineralini ir kalbeti su gine apie kokius lengvesnius vaistukus....nuo visokiu raniberlu, tai man paskui buna tik dvigubas atsakas..... doh.gif nes tai pigus ir prasti vaistai...Va, pas jus pasiskaiciau cia visokiu papildomu vaistuku nescioms...nors Frutini nuo sios vasaros i Lietuva nebeivezamas - kazkodel....uzdraude ivest.......Zodziu, kiekvienam individualiai...smagu, kad kazkam padeda tokie paprasti dalykai kaip pienas, riesutai....o as po gimdymo ir zindymo labai laukiu savo sfinkteriuko operacijos, kad uzsidarytu tas mano skrandis ir nebereiktu miegoti su nuguletu sprandu ant keliu pagalviu........o dabar belieka kazkaip isgyvent ir tiketis geriausio....nors dar tiek daug laiko laukt....o kasdien kankyne ir negaliu valgyt ko norisi.....matysim......
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2009 09 16, 12:27)
Geriausiai padeda Rennie, Borjomi ir valgymas nedideliais kiekiais  thumbup.gif


Nuo Rennie jau pykina, negaliu į jį žiūrėti biggrin.gif O Borjomi nusipirkau, bet negaliu net pažiūrėti. Nu taip man smirda, kad galiu pauosčius eiti vemti doh.gif
Tai šiąnakt nebežinodama ką daryti vėl pasiėmiau Calcigran tabletę ir išmiegojau iki ryto ramiai be to šlykštaus graužimo ax.gif
Atsakyti
nuo remens padeda pienas (aisku, jeigu ji toleruojat) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mamyte*24 @ 2009 09 18, 14:31)
nuo remens padeda pienas (aisku, jeigu ji toleruojat)  mirksiukas.gif


Litrais geriu, bet jau nebepadeda schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
O man tik pienukas ir tepadeda,ne nestumo laiku jo isvis nevartoju,o dabar tik del reikalo ir tik kelis gurksnelius.veikia super thumbup.gif
Atsakyti
na va is pradziu gera naujiena "turesiu leliuka" lotuliukas.gif o tada ir bedos i skrandi nieko negaliu paimti, viskas nemano noru iskeliauja i lauka, net ir vanduo, laukiau kada tai pasibaigs. budavo taip kad atkeliauja rugstys aisku nestiprios tai padeda pienukas, graikiniai riesutai, migdolai.apsidziaugiau kai prasidejo antras trimestras, pamazu i skrandi galiu deti ka noriu, bet aisku laime truko neilgai kol galu gale prasidejo remuo. is pradziu vel tom laiudiskom priemonem, nenorejau vaistuku, bet dabar jau nebegaliu. nuo renie jau bloga, tablete i burna ir viskas islipt nori i lauka. pasiskaiciau kad padeda valgymas po mazai, bet daznai, man jokio poveikio vis tiek rugstys kyla ir dar jauciuosi alkana. db nusipirkau frutin ziuresim kas ce per "biesas", miegot nebegaliu nei ant kairio nei ant desinio nei ant nugaros, ta pati beda "rugstys". nzn ka ir bedaryti viskas butu nuostabu turesiu leliu, o ce doh.gif Visom stiprybes kovojant su siuo bjauriu reikalu. P.S. Bandysiu dar borjomi, nes nebezinau ka daryti.
Atsakyti
Galiu pasidalint vienu patarimu. atradau visiškai netycia. Aš taip pat laukiuosi ir pradejo žiauriai kilt rugštys. nebegalejau normaliai valgyt, nuo visko rėmuo "ėdė". gavau GRAIKIŠKŲ RIEŠUTŲ ALIEJAUS. Jo būna vaistinėse kaip ir šaltalankių aliejaus ir pan. arba aliejaus parduotuvėlėse kur prekiauja įvairiausiais aliejais. radau parašyta, kad jis mažina rūgštingumą. Be to jis turi dar įvairių mikroelementų ir vitaminų. Jį vartoti nėščioms netgi patartina. ir dabar kasdien geriu po šaukštelį to aliejaus ir valgau normaliai, rūgštys nebekyla. notworthy.gif
Atsakyti
labas Vaidem,
tikrai originalus pasiulymas. ir man remeni eda gan daznai. jei kur uzmatysiu ta aliejuka reikes butinai nusipirkti. idomumo delei. gal ir man paes.
Atsakyti