Įkraunama...
Įkraunama...

Arbata arba vanduo tarp žindymų

QUOTE(vytule @ 2006 06 07, 21:45)
Savo mžulką maitinu jau 1 metai ir 2 mėn. , o vandenuko pradėjau duoti atsigerti jau nuo pirmos savaitės, nes mamos pienas yra riebus, o karštą vasaros dieną būna vaikas nori tik atsigerti truputį, o nepavalgyti.


Del riebaus pienuko tu neteisi. Pirmasis pienukas, kuri istraukia vaikutis yra labai liesas ir skirtas atsigerimui (todel kartais vaikiukai geria trumpai apie 5min. - tuomet jie nori tik atsigerti), o giluminis pienukas yra riebus ir yra jau kaip maistas. Cia ne mano sugalvota - tai patvirtintu bet kuris pediatras. Pagal siuolaikine medicina mamos pienu maitinamo vaikucio nei papildomai girdyti, nei primaitinti nereiketu iki puses metu 4u.gif

Pirmaji sunu maitinau 18men. ir iki puses metu jis zinojo tik mano pieno skoni drinks_cheers.gif Su antruoju manau bus taip pat lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš pradėjau vaikui duoti vandenuko, kai prasidėjo karščiai (apie 6 mėn.), bet spėkit ar jis geria? Ogi kokį šaukštelį gal ir nugeria... aš duodu vandenį "Neptūnas", bet nevirintą ax.gif
Atsakyti
Dabar kai tokie karsciai tai pradedu duoti virinta vandenuka, bet aisku, kad is mazycio saukstuko vos vos atsigeria kelis gurksnelius, o po to spjauna ir juokiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums jau trys mėnesiai. Daug keliaujam mašina, karša, net lupytės apdžiūsta tai padrėkinu ir duodu atsigerti. Geriame taip pat vandenuką Neptūnas ir jo visai nevirinam.
Atsakyti
Mums pediatrė sakė per tuos karščius duoti šiek tiek vandenuko... Bet aš nuo mėnesio duodu pankolio arbatėlės 2 kart per dieną, ji mažiuką labiau veikia nei lašiukai nuo pilvelio pūtimo ax.gif

Be to aš savanaudė biggrin.gif noriu kad žinotų kas yra buteliukas, jei prireiktų palikti su kažkuo biggrin.gif Blogiau nežinda, nes iš papuko bėga geriau nei iš buteliuko, nors arbatą geria iš paprasto canpol buteliuko ax.gif
Atsakyti
kol maitinau pilnu rezimu,viena karta bandziau duoti atsigerti arbateles,bet negere,jam ir mp uzteko poilnai,o jau kai nuo 0.5 m. pradejau duot tyreles vaisiu,velaiu darzoviu,tai jau po ju atsigerdavo arbateles.
Atsakyti
Nuo 5 mėn. duodu nektarų paragaut, tik kad nelabai jai pavyksta gert g.gif Žaidžia.. O dėl vandenėlio reiktų gal pamąstyt, nematau čia nieko blogo. mirksiukas.gif Kiek žinau, vaikams tinka NEPTŪNO ir spec. MILUPA vandenėlis.
Atsakyti
a6 duodavau vandenuko bet mano negerdavo schmoll.gif
Atsakyti
Kai mano mazulyte uzkimo, nuejom pas pediatre, tai ji liepe per karscius duoti gerti virinto vandenelio net iki 500 ml per diena bigsmile.gif bet mes per diena sugeriam tik apie 200 ml 4u.gif
Atsakyti
Iki puses metukų jokio papildomo maisto duoti nereikia nei gerti, kai maitini savo pienuku smile.gif
Atsakyti
Sūnui jau metai, bet jis mieliau geria MP nei vandenį. Kaip ir kitos mamos, perku Neptūno vandenį ax.gif .
Jis negeria iš buteliuko su soske, geria iš paprasto buteliuko arba puodelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gritte: 09 liepos 2006 - 12:21
As mazdaug ta pati noriu paklausti apie vandenika.Sesuo savo dukrytei duodavo vandenelio su medum,kai ji buvo poros menesiu,gal net mazesne.Pas mane bus berniukas nestuke.gif ,tai ji sako kad butinai reikia jam duoti atsigert,nes kitaip paskui kepenys bus sugadintos.Ka jus mamykes manot? g.gif verysad.gif
Atsakyti