Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

QUOTE(ToBULAS @ 2008 07 07, 23:26)
Ka moterys/merginos manot apie vyru depiliacija?


Sveiki pats esu vyras, bet koju nesidepiliuoju, nes vyras turi buti vyrisku, o ne pliku padaru, kas liecia pažastis tai reikia laikytis hihienos.
Atsakyti
Depiliuoti vyrai man - ne vyrai schmoll.gif
Atsakyti
Depiliuoti vyrai ?? lotuliukas.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(~Lavazza~ @ 2009 10 25, 10:26)
Depiliuoti vyrai ??  lotuliukas.gif  schmoll.gif

na taip, tie kur visur depiliuojasi. Kas cia neaisku? smile.gif
Atsakyti
Kas per daug tas nesveika.
Jeigu didelis plaukuotumas reikia daryti išvadas ,bet jeigu vyro odelė kaip kūdikio tai irgi ...kur tas tada vyriškumas?
Atsakyti
QUOTE(Arletė @ 2009 10 25, 14:51)
...kur tas tada vyriškumas?


kelnese biggrin.gif

pagal mane, lai depiliuojas, jei labai nori, nieko nesmerkiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika333: 26 spalio 2009 - 09:01
man patiktu jei vyras nusidepiliuotu pazastis, bet deje deje, neprikalbinu savos bezdziones niekaip, pamazinti plaukuotuma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2009 10 26, 10:29)
man patiktu jei vyras nusidepiliuotu pazastis, bet deje deje, neprikalbinu savos bezdziones niekaip, pamazinti plaukuotuma  biggrin.gif

Manasis visada depiliuojasi pažastis ir intymią vietą. Man daug maloniau prisižiūrintis vyras, nes pati save myliu ir prisižiūriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2009 10 24, 23:25)
Depiliuoti vyrai man - ne vyrai schmoll.gif

Nors tam tikrose vietoje apsidepiliuotu ax.gif As SB prikalbinau pazasties plaukelius apsikarpyti, o veliau net pats apsiskuto lotuliukas.gif Kai ten - miskas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kuku2 @ 2009 10 23, 12:44)
Privalo tai privalo, bet kiek tokiu didziojo sporto atstovu yra, palyginti su visais? Ir tai jie raumeningi, tai gal ir puse bedos atrodo kad ir be kailiuko smile.gif bet paciupinet vis tiek  schmoll.gif
as apie sportininkus kai kuriu saku sneku, daugiau nezinau profesiju kur toks reikalavimas butu smile.gif



nu as irgi nedaug zinau g.gif praktiskai visu saku profesionalus sportininkai, sokejai, tie kur menekenais dirba, fotomodeliai, turbut pozuotojai reklamoms ir pan. Nedaug ju tokiu besidepiliuojanciu, tikrai nedaug, palyginus su visom kitom profesiojom, tai mazuma mirksiukas.gif
Atsakyti
na man irgi kaskaip nevyriska visiskai depiliuoti vyrai. Bet apsitvarkyti biski reiktu, pvz. pazastis.
Atsakyti
pažįstu vyrų, besiskutančių kojas - ir deja, vyriškumo jiems dėl to tikrai netrūksta g.gif tiesa, jie tai daro ne dėl grožio o dėl to, jog daug sportuoja, todėl pastoviai pasitaiko įvairių sumušimų, įdrėskimų ir t.t. ir daug lengviau užkirsti kelią infekcijoms, kai kojos nėra plaukuotos.
o ir neatrodo tos depiliuotos kojos taip baisiai kaip jūs įsivaizduojat lotuliukas.gif
Atsakyti