Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

QUOTE(aaam @ 2009 11 02, 01:41)
pažįstu vyrų, besiskutančių kojas - ir deja, vyriškumo jiems dėl to tikrai netrūksta  g.gif  tiesa, jie tai daro ne dėl grožio o dėl to, jog daug sportuoja, todėl pastoviai pasitaiko įvairių sumušimų, įdrėskimų ir t.t. ir daug lengviau užkirsti kelią infekcijoms, kai kojos nėra plaukuotos.
o ir neatrodo tos depiliuotos kojos taip baisiai kaip jūs įsivaizduojat  lotuliukas.gif


Jei mergaičių, kategoriškai pasisakančių prieš vyrų epiliaciją, tėvas ar brolis būtų profesionalus plaukikas ar dviratininkas, šlovintų ir garsintų Lietuvos vardą savo sportiniais pasiekimais, jos būtų tolerantiškesnės ax.gif Nepykime dėl to, kad jos neturi tokių giminaičių ar pažįstamų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(D'Luxe @ 2009 11 02, 22:28)
Jei mergaičių, kategoriškai pasisakančių prieš vyrų epiliaciją, tėvas ar brolis būtų profesionalus plaukikas ar dviratininkas, šlovintų ir garsintų Lietuvos vardą savo sportiniais pasiekimais, jos būtų tolerantiškesnės  ax.gif  Nepykime dėl to, kad jos neturi tokių giminaičių ar pažįstamų  mirksiukas.gif

na tik jau nereikia tongue.gif ant sportininku cia niekas ir nevaro, savaime suprantama kad toks reikalavimas yra. O garsinti Lietuva ir daugybe kitu budu yra, tad nera ko cia pustis, niekas manau nejaucia nuoskaudos neturedamas tokiu giminaiciu ir taip smile.gif))
Papildyta:
QUOTE(aaam @ 2009 11 02, 01:41)
o ir neatrodo tos depiliuotos kojos taip baisiai kaip jūs įsivaizduojat  lotuliukas.gif

as maciau viena sportiska vyruka nudepiliuotom kojom, ir man nepatiko, bet cia tik skonio reikalas, nes vaizdas visgi estetiskas buvo, niekuo negali prikibti:) Bet taip pat esu maciusi ir viena su jau gerokai ataugusiais plaukeliais, nu tai ten... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE
ant sportininku cia niekas ir nevaro


Ačiū biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
musu seimoje vyro pazastu depiliacija - tai savaime suprantomas dalykas, kaip ir dantu valymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2009 11 03, 13:35)
musu seimoje vyro pazastu depiliacija - tai savaime suprantomas dalykas, kaip ir dantu valymas 4u.gif

taip ir turetu buti, mano nuomone smile.gif bet sios temos pasiskaicius matosi kad buna nemazai ekstremumu tai i viena tai i kita puse biggrin.gif
Atsakyti
Anksčiau maniau, kad vyrui būtina bent pažastis depiliuotis, dabar manau, kad gali ir nieko nesidepiliuot, svarbu, kad pakankamai rūpintųsi kūno švara
Atsakyti
QUOTE(aaam @ 2009 11 02, 02:41)
pažįstu vyrų, besiskutančių kojas - ir deja, vyriškumo jiems dėl to tikrai netrūksta  g.gif  tiesa, jie tai daro ne dėl grožio o dėl to, jog daug sportuoja, todėl pastoviai pasitaiko įvairių sumušimų, įdrėskimų ir t.t. ir daug lengviau užkirsti kelią infekcijoms, kai kojos nėra plaukuotos.
o ir neatrodo tos depiliuotos kojos taip baisiai kaip jūs įsivaizduojat  lotuliukas.gif



Na, sportininkai, bėgikai, plaukikai, suprantama.

Mano vyras labai gauruotas, toks jau buvo sutvertas, genetiškai užkoduota. Man tai ngal ir nelabai patinka, bet priimi žmogų toks koks yra. Manau, vyrai neturėtų skustis krūtinės ar panašiai, nebent sportuoja ar to kažkodėl reikai smile.gif, bet pažastis tikrai galėtų skustis, tai juk higienos, o ne vyriškumo klausimas.

Maumausis
Atsakyti
QUOTE(maumausis @ 2009 11 21, 12:57)
Na, sportininkai, bėgikai, plaukikai, suprantama.


na del sportininku duok die visi prisiziuretu.. kashio neziuriu, bet neduok die isijungi kaip tik tuo metu kai krepsinininkas koks pakelia rankas ruosdamiesi metimui, o ten pazastyse .. vaizdelis.. n@#$!

ash tikrai ne priesh tuos plaukelius ju pazastyse, nu bet ne 4 cm dydzio.. kad nuo vidurio aikstes matosi

o shiaip tai tik dvi vietos kurias reiktu jiems pasitvarkyt, viena aptariau.. o kita tai jau poru reikalas, tai nieko ir neberashysiu wink.gif
Atsakyti
Na del koju ar krutines net nezinau ar patiktu...
nesvasciau. Gal butu keistoka. g.gif
Bet pazastis, kad depiliuojasi, tai tikrai yra saunu, negaliu ziuret, kai pakelia ranka ir kyso is po jos pagelte nuo prakaito sulipe plaukai fui.
Atsakyti
QUOTE(Voxi @ 2009 10 22, 01:41)
Tik pazastis ir gal kiek intymia zona (jei labai plaukuota), o visa kita palikim vyrams. Juk plaukuotumas - tai testosterono pozymis. Viskas cia ok  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
man asmeniškai plaukutumas netrukdo tik imtymioje vietoje ir kojos, rankos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2009 11 21, 13:17)
na del sportininku duok die visi prisiziuretu..  kashio neziuriu, bet neduok die isijungi kaip tik tuo metu kai krepsinininkas koks pakelia rankas ruosdamiesi metimui, o ten pazastyse .. vaizdelis.. n@#$!


hihihi.gif hihihi.gif tai krepsininkams ir nepriklauso hihihi.gif Plaukikams privaloma, kiek zinau, ir kulturistams biggrin.gif
Atsakyti