Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

user posted image na cia mano vienas geliu kampelis....
Atsakyti
QUOTE(zivirute @ 2008 12 22, 13:44)
user posted image na cia mano vienas geliu kampelis....


oho, koks žaliasis kampelis. Mane jau sakė greitai MB iš namų iškraustys, jeigu dar tokiais tempais gėles į namus tempsiu. Bet dabar parodysiu Tavo kampelį - turbūt pretenzijų nebesulauksiu biggrin.gif

Pati savo gėlių nuotr. neturiu. Nebent žydinčių orchių žiedus prisipyškinu smile.gif Tai trumpai kolekcijoje du fikusai, 8 orchės (įvairių rūšių), meilenis ir bonsas.
Atsakyti
Davar auginu du fikusus (bonsai tipo ir elastica tineke) dvi orches, fryzija ir kaktusa. Seniau buta visokiu geliu, bet nugaisindavau as jas, tiesiog atsibosdavo ir pamirsdavau priziuret blush2.gif
Atsakyti
O žia mano gėlynėliai matosi truputuką lotuliukas.gif user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grite: 22 gruodžio 2008 - 19:20
Grite, o kur dazniausiai perki geliu stovelius? Tokie neblogi ir man reiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meiles_naktys @ 2008 12 22, 21:22)
Grite, o kur dazniausiai perki geliu stovelius? Tokie neblogi ir man reiktu  ax.gif

Pas mus Šiauliuose yra tokia parduotuvė ""Moliūgas'' tai ten perku.Dviratį ''Ermitaže''pirkau 4u.gif
Atsakyti
vilniaus ermitaže mačiau tokių stovų, gariūnuose yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2008 12 22, 22:34)
Pas mus Šiauliuose yra tokia parduotuvė ""Moliūgas'' tai ten perku.Dviratį ''Ermitaže''pirkau 4u.gif


O kur tas "Moliūgas" yra? Siaip as siauliete ir esu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meiles_naktys @ 2008 12 23, 01:09)
O kur tas "Moliūgas" yra? Siaip as siauliete ir esu  bigsmile.gif

Važiuojant į 'Jupoją',bet nesuki į ją bet varai tiesiai ,pervažiuoji geležinkėlį po kaire truputuką pavažiavus ir pamatysi .Čia parašiau taip lyg važiuotum iš Basdanavičiaus gatvės bigsmile.gif Tikiuos supratai jei ne sakyk pabandysiu aiškiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2008 12 22, 19:18)
O žia mano gėlynėliai matosi truputuką lotuliukas.gif user posted imageuser posted imageuser posted image

jei tik as tiek vietos tureciau......
Atsakyti
as auginu
10 orchideju,
mazalapi fikusa,
didzialapi fikusa,
juka,
5 dracenas,
nolina
2 karpazoles
ir bonsiuka fikusiuka smile.gif
Atsakyti
sveikos,cia galit paziureti mano augintines biggrin.gif .mielai auginciau zymiai daugiau gelyciu,bet 2kambariu bute,botanikos sodo neuzsiveisi,vietos truksta verysad.gif
Papildyta:
http://private.fotki...julitass/geles/
Atsakyti