Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūros matavimas

O kiek laiko su gyvsidabriniu termometru reikia matuoti temp. pažastėlėje? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolas @ 2006 06 22, 23:31)
O kiek laiko su gyvsidabriniu termometru reikia matuoti temp. pažastėlėje?  unsure.gif

sad.gif kiek laiko matuojate Jūs?
Atsakyti
Mums daktarė patarė su elektroniniu ir tik į pažastį.Mes taip ir darom nuo gimimo, nors retai tenka ją ir matuoti... 4u.gif Ten kur yra gleivių(burnoje ir užpakaliuke) temperatūra aukštesnė.
Atsakyti
aš matuodavau užpakaliuke,jei miegančiam tai pažastyje rolleyes.gif tik užpakaliuke reikia numesti kažkur 5 padalas kai matuoji, nes ten aukštesnė temperatūra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2006 06 23, 16:49)
tik užpakaliuke reikia numesti kažkur 5 padalas kai matuoji, nes ten aukštesnė temperatūra rolleyes.gif

šitoj temoj jau kelis kartus tas pats parašyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolas @ 2006 06 23, 14:37)
sad.gif  kiek laiko matuojate Jūs?

Siaip su paprastu reikia matuoti kazkur sako 10min., bet as matuoju maziau gal kokias 5-7min. Dickiui matuoju pazastyje, o mazajam i kirksni.
Atsakyti
aš atsimenu, kai su Arijum gulėjom ligoninej, sesutė atnešė termometrą ir liepė pamatuot temperatūra, aš ir klausiu, ar matuot užpakaliuke? ji man, kad sušuko: ne! jokių būdų nematuokit užpakaly. GErai galvoju, gal tik mums taip matavo, laikai pasikeitė. Poto Arijus susirgo, kalbu su savo gydytoja, sakau kokia temperatūra.Klausia kur matavom,- mes kirkšnį šeip ne taip pamatavom.Ji tai matuokit užpakaliuke, bus geriau ir paprasčiau. blink.gif
Atsakyti
Įtariu mūsiškiui į užpakaliųką termometro niekaip neįstatyčiau, malasi net kai pampersą keičiu neišguli ramiai nei 2min, o kai susirgom matavau paprastu gyvsidabriniu termometru pažastėlėj, pakišau po rankyte pasiėmiau ant kelių ir rankytę palaikiau prispaudus tik aišku teko imtis visokių gudrybių, kad tas 5min nesimaltų, ėjom ir per langą mašinyčių žiūrėt ir žaisliukus skaičiavom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 06 23, 20:17)
Siaip su paprastu reikia matuoti kazkur sako 10min., bet as matuoju maziau gal kokias 5-7min. Dickiui matuoju pazastyje, o mazajam i kirksni.


aš matavau 5 min., rodė 36.7, palaikiau dar 5 ir "priaugo" iki 37.2 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolas @ 2006 06 26, 11:30)
aš matavau 5 min., rodė 36.7, palaikiau dar 5 ir "priaugo" iki 37.2  g.gif

Del sio priezasties as ir esu pries gyvsidabrinius termometrus, nes laikymo ilgis, suspaudimas etc keicia rezultatus.
Atsakyti
Mes matuojam skaitmeniniu IR spindulių ausies termometru, kuris matuoja per 1 sekundę thumbup.gif Kadangi jo matavimo diapazonas platus - nuo 0 iki 100 laipsnių, tai juo matuoju ir kambario, ir pašildyto pienuko temperatūrą (tereikia pridėti prie buteliuko) thumbup.gif Aišku, kainavo nemažai, bet verta ax.gif
Atsakyti
Mes naudojam skaitmeninį IR spindulių ausies termometrą. Labai patogu - tereikia 1 sekundės ir parodo temperatūrą thumbup.gif Be to,kadangi jo matavimo diapazonas labai platus (nuo 0 iki 100 laipsnių), tai juo galima matuot ir kambario temperatūrą, bei pienuko pašildyto (tereikia tik pridėti prie buteliuko) thumbup.gif
Atsakyti