Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilių parkavimas nėštukėms

ot smagu smile.gif pastebejau, kad is titulinio puslapio ta peticija perkelta i Peticiju skyriu, esanti puslapio kaireje. cia jei kas ieskosite smile.gif ir noresite palaikyti
Atsakyti
tai gerai, kad paraset, nes kai ne pirmam puslapy is tikruju gali nesuprasti, kur ieskoti smile.gif lengvo gimdymo! cia linkejimas Kaledu proga
Atsakyti
aciu aciu! nes is tikruju, nors ir antras, kazkaip neramiau man nei pirma karta... o dar eismas keliuose dabar pries sventes... klaikus!!! zmones, kur skubat???
Atsakyti
man irgi idomu, kur zmones skuba. tamsa apsunkina vairavima. o Jus tikrai - atsargiau prie vairo. maza kas... kiti tai nezino, kad vairuoja nescia. zmona irgi pasakoja, kaip sudetinga su vaiku nueiti iki parduotuves (nesti lopsi), paskui parsinesti ir lopsi, ir pirkinius. suprantu labai... gera ideja. kad tik PAVYKTU tiems, kas ja sugalvojo!!!!
Atsakyti
As taip pat pritariu thumbup.gif nors vairuoju dabar labai mazai nestuke.gif , kazkodel pastojus atsirado baime ir toks neatidumas...todel nenoriu sukelti papildomu nelaimiu, kadangi nesibaidau viesojo transporto-todel viskas sprendziasi neblogai mirksiukas.gif bet labai pritariu siai peticijai thumbup.gif
Atsakyti
man jau nedaug liko... tikiuosi, nieko ir nenutiks. nes Noju turiu nuvezti i darzeli ir parsivezti. isa centro i silainius. o dar dirbu... vyras Vilniuj. butu sunku be masinos. vakar buvau pas gydytoja, tai spaudimas mazas. miegas ima. rekomenduoja gert kava. tai prie vairo is tikruju visa demesi reik sutelkt
Atsakyti
As dar nevairuoju, kaip tik laikausi teises. Galetu buti lengvata egzamino laikymui lotuliukas.gif , bet kai nueisiu su pilvu po pusantro menesio i regitra tai jauciu ne prei masinos neprileis... gal iskarto teises israsys lotuliukas.gif
Papildyta:
o saip tai idejai pritariu, bet dar galetu sumastyti kad nesciosioms kainuotu 50 procentu viesasis transportas pigiau lotuliukas.gif , tai gal ir i gimdyma su trulu vaziuociau lotuliukas.gif
Atsakyti
mano drauge nescia laike. tai nieko nepadejo... liepe perlaikyt. tai antra karta, nenoredama nervintis, tiesiog rado per pazystamus kam "atsiskaityti" ir viskas baigesi OK smile.gif o del truliku, tai praejusi sausi Kauno Taryboj buvo iregistruotas ir svarstytas projektas, kad nescios ir mamos su vaikais iki triju metu vaziuotu nemokamai, bet politikai nepritare... zinau, kad sausi ar vasario pradzioj projektas vel bus teikiamas. tik si syki bus siuloma suteikti 80 proc. nuolaida! tai Imr, gal spesi dar besilaukdama pasinaudot? o gal jau kai bus gimes smile.gif Iki 3 metu
Atsakyti
tai butu fainai, kad priimtu. reikes pasektsituacija, nors galiu ka nors ir praleisti, nes vaikelis turetu gimti sausio vidury
Atsakyti
vairuoti nesciai is tiesu nelengva...
Atsakyti
Mūsų šeima irgi už thumbup.gif
Atsakyti
O tai fainai! kazkaip isivaizdavau, kad sunku bus kalbeti apie vairavima nesciai, nes yra daug skeptiku. su sventem visas esamas ir busimas mamytes!
Atsakyti