Įkraunama...
Įkraunama...

Geri stomotologai Vilniuje

QUOTE(lelytia @ 2007 03 01, 09:26)
Aš seniai buvau nesilankiusi pas stomatologą (kokius 6 metus), todėl labai bijojau... Bet turbūt pasirinkau labai gerą kliniką ir gydytoją, nes tiesiog svajoju dar kartą tenai nueiti  biggrin.gif  Klinika yra prie Žalgirio stadiono, jeigu kam reikia malonios, gerai dirbančios gydytojos kontaktų - rašykite až. Kainos nežiau ar normalios (už skylutės užtaisyma - 100-120 lt), bet komfortas...  thumbup.gif





Labas lelytia,
gal turi tos odontologes el. pasta?
Atsakyti
Gal siame forume lankosi kokios nors odontologes, kurios galetu "prisijaukinti" viena labai bijanti dantistu ir itikinti kad tai nera tikrai labai baisu ? na ir finale sutvarkyti jam dantis? tam "mazyliui" 24 metai....
Atsakyti
QUOTE(ADP @ 2007 03 13, 10:30)
Gal siame forume lankosi kokios nors odontologes, kurios galetu "prisijaukinti" viena labai bijanti dantistu ir itikinti kad tai nera tikrai labai baisu ? na ir finale sutvarkyti jam dantis? tam "mazyliui" 24 metai....


Pabandykit nueiti i klinika "Gidenta", as pries pora metu buvau 27 metu "mazyle", kuri labai bijojo dantu tvarkymo. O po poros vizitu visos problemytes dingo. Ir dabar turiu sypsena, kokios visada troskau. Man teko daug ka daryti per paskutinius 2.5 metu: gydyti, rauti, protezuoti ir net implantuoti. Viska dariau "gidentoje" ir esu labai patenkinta rezultatais. Dango baimes ir is mano spintos raminamieji, ju man dabar nereikia, nes nera ko bijoti. thumbup.gif
doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(ADP @ 2007 03 13, 11:30)
Gal siame forume lankosi kokios nors odontologes, kurios galetu "prisijaukinti" viena labai bijanti dantistu ir itikinti kad tai nera tikrai labai baisu ? na ir finale sutvarkyti jam dantis? tam "mazyliui" 24 metai....

Pabandyk nueiti i klinika pasilaiciose-as daug apie ja rasiau anksciau paskaityk .Gal tau bus drasiau pas vyra .gyd. Sergejus. Jeigu sudomins parasyk man asmenine zinute..Kuo galesiu padesiu.....
Atsakyti
QUOTE(Happymother @ 2004 05 29, 23:04)
nezinau ,is kur ta baime , bet bijau,kaip mazas vaikas dantistes . gal galite pasiulyti kokia malonia  , dantiste , vilniuje . Pradejau jausti danti , reikia eit . galvoju daryti su daline narkoze , gal zinot kokios kainos?



apejau daug privaciu odontologiniu kabinetu kol suradau tikrai man patinkancia ir nei karto nenuvylusia gydytoja. Po truputi ir visa seima ten pertempiau smile.gif
Gydytoja stomatologe Neringa Pladiene, ji dirba "Domus dentes" Zveryne.
Tiesa, perspeju, kad eiles gali tekti apie menesi palaukti, labai ta gydytoja populiari 4u.gif

Mano vaikas trijose klinikose prasedejo burnos neatveres is baimes, o Neringa ikalbejo biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(adriana78 @ 2007 02 22, 10:41)
Ar kas nors tvarke dantukus "Pileneje"? Arba ka nors girdejo apie sia klinika,hmmm? Uzsirasiau estetiniam plombavimui, sake, kad 400 lt uz viena dantuka....Noretusi, kad butu gerai. Is po "Denticijos" atsirado baime visiems stomatologams...



O kas blogo atsitiko Denticijoje?
As kazkada ten proezavausi dantis, esu labai patenkinta.
Atsakyti
Susigundziau ta Gidenta...bet kainytes nemazos g.gif . Noreciau kad dantukus taip uzplombuotu, kad dantukai atrodytu be jokiu trukumu..kad nesimatytu, kad jie plombuoti. Gal kas zino kur galima butu tiketis tokiu rezultatu uz mazesne kaina? ax.gif
Atsakyti
Kokios kainos V.Ščiukinaitės stomatologijos kabinete laisves pr. 125?



Man cia visai netoli butu...ir atsiliepimai neblogi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 04 10, 20:25)
Susigundziau ta Gidenta...bet kainytes nemazos  g.gif . Noreciau kad dantukus taip uzplombuotu, kad dantukai atrodytu be jokiu trukumu..kad nesimatytu, kad jie plombuoti. Gal kas zino kur galima butu tiketis tokiu rezultatu uz mazesne kaina? ax.gif


As tau nepersu savo nuomones, bet kartais geriau sumoketi. As anksciau dariau estetika perpus pigiau. Tai po puses metu vel viskas buvo taip, kaip iki estetinio plombavimo darymo. O pries 1.5 metu teko keisti viena is plombu "Gidentoje" tai ir siandien viskas puikiai atrodo. biggrin.gif
Atsakyti
Noriu paklausti gal ka galite pasiūlyti Vilniuje skubiai pagalbai. Israuti danties sakni. Ziauriai skauda blush2.gif Daugumoj kabinetu isankstinė registracija vizitas po mėn tiek galiu nedatraukt doh.gif baime irgi nereali, reikėtu + kad ir maloni/-us gydytoja/-as butų bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aš~ @ 2007 04 13, 10:07)
Noriu paklausti gal ka galite pasiūlyti Vilniuje skubiai pagalbai. Israuti danties sakni. Ziauriai skauda blush2.gif  Daugumoj kabinetu isankstinė registracija vizitas po mėn tiek galiu nedatraukt doh.gif baime irgi nereali, reikėtu + kad ir maloni/-us gydytoja/-as butų  bijau.gif



pabandyk paskambinti 852628205 Veinermanui, jis dirba netoli Ausros Vartu, as pas ji buvau apturejusi sudetinga danties rovima, tai likau gyva ir neskaudejo, be to prieme gan greitai. Tiesa, tai buvo pries metus. Gali buti, kad darboviete pakeite. Bet pabandyti galima, nieks galvos nenuraus lotuliukas.gif
Atsakyti
Ką teko girdėti apie kliniką Ovidenta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aš~ @ 2007 04 13, 10:07)
Noriu paklausti gal ka galite pasiūlyti Vilniuje skubiai pagalbai. Israuti danties sakni. Ziauriai skauda blush2.gif  Daugumoj kabinetu isankstinė registracija vizitas po mėn tiek galiu nedatraukt doh.gif baime irgi nereali, reikėtu + kad ir maloni/-us gydytoja/-as butų  bijau.gif


Man du kartus rove "Gidentoje", jei reikes, tai ten eisiu ateityje. Jei pasakysi, kad l. skauda jie nevers laukti. Man luzo krastas danties (ji jau reikejo rauti, bet nusprendeme, kad reiketu palaukti, kol as priprasiu prie protezo kitoje puseje, nes negalesiu valgyti), tai mane uzrase po 3 dienu. verysad.gif
Atsakyti