Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas po vyro mirties

QUOTE(Rene0 @ 2011 05 18, 09:16)
P.s. Visos matė mamakubu, kokia ji graži.  Tik aš viena- ne. Štai sėdžiu ir pavydžiu visoms. Sėdžiu ir pavydžiu.  mirksiukas.gif  Gal gali bent nuotraukytę į paštuką? Tuomet žinočiau, apie ką čia visos... Ačiū  rolleyes.gif  flirt.gif


QUOTE(ramune155 @ 2011 05 18, 15:08)
Ne visos.. ne visos mate ax.gif

Apie išvaizda.. na ka aš žinau.. žilus plaukus dažau tongue.gif .. atrodau taip kaip pačiai norisi ir tiek.. o kas dušioj dedasi nieks nemato gi smile.gif
O šiaip dažnai mintys aplanko.. kad žmogus ateina su kažkokia misija.. ir ja atlikes išeina.. nes aš taip pasikeičiau po Jo mirties.. kad save sunkiai atpažistu..labai pradejau pasitiket savim.. nes žinau kad be manes jau niekas nieko nepadarys.. kad vaikam reik ne tik mamą .. bet ir tetį atstot..ir dar visas 3 mergas ant koju pastatyt... tik kartais sunku.. velniškai.. kai ner i ka atsiremt..

Ir aš nemačiau, nors dar vakar mamakubu rajone buvau smile.gif
Plaukus ir aš dažau, tačiau dažyčiau ir tuomet, jei nebūtų žili - mano plaukų spalva niekada nepatiko - dar septintokė skalaudavau ramunėlėm ir tuopų žievės nuoviru.
Per šituos metus pasenau 10-15 metų. Labiausiai intelektualinio bendravimo trūksta. Vakar pabuvau su VPU istorikais, atsigavau šiek tiek.
Atsakyti
Plaukų aš nedažau ir mėgstu sakyti, kad senstu garbingai. verysad.gif
O veidą puošia intelekto raukšlės. rolleyes.gif
Lico bėz morščin ėščio nė lico,- kaip sakė rusų klasikas.

Nute, norėčiau pabendrauti intelektualiau, bet paskutinis man patikęs spektaklis buvo "Urvinis žmogus" su D.Meškausku, o festivalis, kuriame lankiausi, vyko mano kaime. Na, dar Tulpių žydėjimo šventė, su vietiniu pučiamųjų orkestru. bis.gif

Jei gyvenime dievas man duotų kitą vyrą, jis turėtų būti senas ir ligotas. Kelionės iš skyriaus į skyrių, iš klinikų į klinikas, tykojimas po kelias val. prie gydųtojų kabinetų durų - štai mano stichija rolleyes.gif
Įdomiausios pašnekesių temos: viršutinis ir apatinis (kraujo spaudimas), hemoglobinas, rėmuo...
Vaistus vadinu vardais, kaip kokius pusbrolius. Kertu lotyniškai ax.gif
Pas gydytoją eidavau su pageidavimų puokšte,- žinojau ko ir kiek reikia, prašiau tik išrašyti. Mama nusiperka vaistų ir klausia, ar žinau. Žinau ir turiu, būna kad ir skeptišką, nuomonę. Sesė rado stalčiui lentutę be dėžutės. Skambina man. Kaip tyčia žinau, nuo ko jie.
Nors išsilavinimas humanitarinis...

ramune155. Dažniau apsilankyk forume. Kartais mes plepam tokius niekus, bet esam geros guodėjos. Kas ne spaudai, parašyk į až. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2011 05 17, 22:21)
Aha, ir as maciau, grazi moteris  rolleyes.gif  blush2.gif

Aciu Sbo, jums irgi toki komplimenta galiu pasakyti mirksiukas.gif
Papildyta:
Va jiezau merginos jei nedazycizu plaukus buciau visiskai zila. Bet pas mane genuose zilumas, mama mano anksti prazilo, as taip pat ir mano vyresne dukra jau nuo 18m. pradejo zilti. O kas liecia foto tai Rene0 kai busiu prie kito kompo, nes ten yra mano nuotraukos tai i pastuka pasistengsiu atsiusti. Tik negirkit nieko manyje nera toookiooo, motera kaip motera. O tai pasijusiu nejaukiai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ramune155 @ 2011 05 18, 15:08)
Ne visos.. ne visos mate ax.gif

Apie išvaizda.. na ka aš žinau.. žilus plaukus dažau tongue.gif .. atrodau taip kaip pačiai norisi ir tiek.. o kas dušioj dedasi nieks nemato gi smile.gif
O šiaip dažnai mintys aplanko.. kad žmogus ateina su kažkokia misija.. ir ja atlikes išeina.. nes aš taip pasikeičiau po Jo mirties.. kad save sunkiai atpažistu..labai pradejau pasitiket savim.. nes žinau kad be manes jau niekas nieko nepadarys.. kad vaikam reik ne tik mamą .. bet ir tetį atstot..ir dar visas 3 mergas ant koju pastatyt... tik kartais sunku.. velniškai.. kai ner i ka atsiremt..

Tas tiesa. As irgi gyvenu ir labai daznai vartoju zodi "as padarysiu". Dabartinis mane stabdo ir sako "mes padarysim" o as kaip uzvesta uzmirstu ir man vel issoksta "as". Jis net piko, kad taip yra, bet taip jau as pripratau ir tikrai nemazau patyriau sunkumu ir visur ejau viena, prasiau ir dariau viena, kad tas "as" islenda savaime. Iki siol negaliu atprasti, per daug ant saves pasiemiau doh.gif Kai kada jauciuos kaip pelene verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene0 @ 2011 05 18, 17:56)
Plaukų aš nedažau ir mėgstu sakyti, kad senstu garbingai.  verysad.gif
O veidą puošia intelekto raukšlės.  rolleyes.gif
Lico bėz morščin ėščio nė lico,- kaip sakė rusų klasikas. 

*Nute, norėčiau pabendrauti intelektualiau, bet paskutinis man patikęs spektaklis buvo "Urvinis žmogus" su D.Meškausku, o festivalis, kuriame lankiausi, vyko mano kaime. Na, dar Tulpių žydėjimo šventė, su vietiniu pučiamųjų orkestru.  bis.gif

**Jei gyvenime dievas man duotų kitą vyrą, jis turėtų būti senas ir ligotas. Kelionės iš skyriaus į skyrių, iš klinikų į klinikas, tykojimas po kelias val. prie gydųtojų kabinetų durų - štai mano stichija  rolleyes.gif
Įdomiausios pašnekesių temos: viršutinis ir apatinis (kraujo spaudimas), hemoglobinas, rėmuo...
Vaistus vadinu vardais, kaip kokius pusbrolius. Kertu lotyniškai  ax.gif
Pas gydytoją eidavau su pageidavimų puokšte,- žinojau ko ir kiek reikia, prašiau tik išrašyti. Mama nusiperka vaistų ir klausia, ar žinau. Žinau ir turiu, būna kad ir skeptišką, nuomonę. Sesė rado stalčiui lentutę be dėžutės. Skambina man. Kaip tyčia žinau, nuo ko jie.
Nors išsilavinimas humanitarinis...

*Netiksliai parašiau, intelektualinio bendravimo labiausiai trūksta profesinio ir aplinkprofesinio, kurį daugiau nei trisdešimt metų kasdien turėjau šalia Savo Žmogaus ir jo draugų pavidalu ax.gif . Buvau apie tai rašius anksčiau. Neatsižvelgiau, kad prisijungė naujų moteriškių mirksiukas.gif .
"Urvinio" nemačiau, bet manau, kad iš dabartinių ne prasčiausias smile.gif . Ir įvairios šventės su vietiniais atlikėjais savaip žavios (dažniausiai dalyvauju gimtuosiuose Rokišky ar Pandėly). Kažko į dramą netraukia. Pažiūriu senus spektaklius per Ltv2. Prieš mėnesį nuėjau į "Aš Fojerbachas", nesakyčiau, kad nepatiko, bet ar V. Masalskis nebe tas, o gal aš??? Labiau su muzika draugauju. Rytoj su drauge važiuojam į Kauną - Liudo Mikalausko iš studentų išrašyti mirksiukas.gif
** Ligoninės ir vaistai pastaruosius 25 metus buvo nuolatinis palydovas: 10 metų Tėtis, 2 metų pertrauka, tada 13 metų Mama, iš jų 2 metus tuo pačiu ir Mano Žmogus. Per tiek metų suįžūlėjau be proto ir pas Pandėlio daktarus (beje, labai neprastus) eidavau tik sutartu laiku, Rokišky turėjau gydytoją - mokyklos laikų pažįstamą, ji derindavo. Viskas sovietiniais metodais. O Vilniuje nelabai kas ir teko: onkologai, manau, padarė viską, tik mes su Juo - prisidėjom nepakankamai. O gal ir to nebūtų užtekę, kas dabar žino. Tik kasdien veria klausimas - o gal? Vakar suėjo metai, kai Santariškėse išgirdau: liko nuo savaitės iki dviejų. Jis paskutinį kartą buvo lauke, nuskynė alyvos šakelę, parsinešė verysad.gif .
Papildyta:
Mamakubu, pažiūrėjau čia lapu atgal - negalėsiu su Jumis susitikti, kad komplekso neįvarytumėt - aš gi visai nesidažau mirksiukas.gif , nuo jaunystės alergiška praktiškai viskam, kas 3 cm apie akis ne savo. Dar ir ašaroms, beje. Paverkus akys užtinsta pusdieniui.
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2011 05 19, 07:56)
*Netiksliai parašiau, intelektualinio bendravimo labiausiai trūksta profesinio ir aplinkprofesinio, kurį daugiau nei trisdešimt metų kasdien turėjau šalia Savo Žmogaus ir jo draugų pavidalu  ax.gif .  Buvau apie tai rašius anksčiau. Neatsižvelgiau, kad prisijungė naujų moteriškių  mirksiukas.gif .
"Urvinio" nemačiau, bet manau, kad iš dabartinių ne prasčiausias  smile.gif .  Ir įvairios šventės su vietiniais atlikėjais savaip žavios (dažniausiai dalyvauju gimtuosiuose Rokišky ar Pandėly). Kažko į dramą netraukia. Pažiūriu senus spektaklius per Ltv2. Prieš mėnesį nuėjau į "Aš Fojerbachas", nesakyčiau, kad nepatiko, bet ar V. Masalskis nebe tas, o gal aš??? Labiau su muzika draugauju. Rytoj su drauge važiuojam į Kauną - Liudo Mikalausko iš studentų išrašyti  mirksiukas.gif
** Ligoninės ir vaistai pastaruosius 25 metus buvo nuolatinis palydovas: 10 metų Tėtis, 2 metų pertrauka, tada 13 metų Mama, iš jų 2 metus tuo pačiu ir Mano Žmogus. Per tiek metų suįžūlėjau be proto ir pas Pandėlio daktarus (beje, labai neprastus) eidavau tik sutartu laiku, Rokišky turėjau gydytoją - mokyklos laikų pažįstamą, ji derindavo. Viskas sovietiniais metodais. O Vilniuje nelabai kas ir teko: onkologai, manau, padarė viską, tik mes su Juo - prisidėjom nepakankamai. O gal ir to nebūtų užtekę, kas dabar žino. Tik kasdien veria klausimas - o gal? Vakar suėjo metai, kai Santariškėse išgirdau: liko nuo savaitės iki dviejų. Jis paskutinį kartą buvo lauke, nuskynė alyvos šakelę, parsinešė  verysad.gif .
Papildyta:
Mamakubu, pažiūrėjau čia lapu atgal - negalėsiu su Jumis susitikti, kad komplekso neįvarytumėt - aš gi visai nesidažau  mirksiukas.gif , nuo jaunystės alergiška praktiškai viskam, kas 3 cm apie akis ne savo. Dar ir ašaroms, beje. Paverkus akys užtinsta pusdieniui.


Maža ta Lietuvėlė... Atrandu, kad guodžiamės, vieną kitą palaikome ne tik dėl netekties, bet jau kitų bendrumų randu. Nute, mano močiutė yra kilusi iš Raikėnų, visai šalia Pandėlio, kuriame, beje, giminių dar turiu ir neretai kapines aplankau... Kaip keista. Būtumėt minėjusi tik Rokiškį, nesakyčiau nieko, nes miestas vistiek su keliasdešimt tūkstančių žmonių, o dabar tokį nedidelį miesteliuką Lietuvos Šiaurėj...
Atsakyti
QUOTE(Rene0 @ 2011 05 17, 19:23)
Paskutinis komplimentas, kurį girdėjau, buvo iš pirmo vyro sesers. Jis buvo pasakytas su šelmiška šypsena ir skambėjo panašiai taip:
Seniai besimatėm. Kokia tu visa nusibaigusi, išėjusi iš veido, o jau raukšlės. Žyli tiesiog akyse...
Dedu daugtaškį, nes nepamenu viso monologo. Pusvalandį po to gaudžiau orą, juokiaus, stebėjaus ir aikčiojau iš nuostabos, toks lengvas šokas, kaip žmogus sugeba įgelti. Aš gi jos neklausiau, kaip aš atrodau. Ji buvo užstačiusi pravažiavimą, tai tik maloniai paprašiau praleisti.
Mano žmogaus seserys mane priėmė tokią, kokia buvau: susenusi nužilusi ar nesipraususi. Buvau atpratusi nuo tokio elgesio.

vargšė moteris, ta jūsų pirmo vyro sesuo. Ji nežino, ką daro.
Netikiu, kad esat susenusi, nužilusi ir dar nesipraususi schmoll.gif
Jus paskaičius susidariau nuomonę, kad esat labai stiprios moterys 4u.gif
Atsakyti
Aciu mamakubu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(locust @ 2011 05 19, 09:08)

Netikiu, kad esat susenusi, nužilusi ir dar nesipraususi  schmoll.gif
Jus paskaičius susidariau nuomonę, kad esat labai stiprios moterys  4u.gif


Ir dar kaip, mieloji. Net kojinių galiojimo laiką pratęsiu tris kartus ax.gif
Nebijau prisipažinti, nes gyvenu toli nuo jūsų ir niekas manęs nematys. Nebent kuri sumanytumėt piligriminę kelionę į Kryžių kalną. Gyvenu šalimais. rolleyes.gif
Na, jeigu mes stiprios, tai tik dėl to, kad neturim kitos išeities. showoff.gif

Mano žmogus, buvo ekskursijoj Kryme. Vakarieniavo restorane. Ten labai gražiai šoko viena pora. Moteris į plaukus buvo įsisegusi plaštakę. Šokant ta plaštakė plaikstėsi, tokia lengva, nerūpestinga... Ir tada jis pagalvojo apie mane. Mintyse sulygino.(Tada dar buvom pažįstami tik iš matymo). Nuolat mane lygindavo su ta plaštake šokančios moters plaukuose. (Pamirškit ką aš sakiau apie tas kojines mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(locust @ 2011 05 19, 10:08)
Jus paskaičius susidariau nuomonę, kad esat labai stiprios moterys  4u.gif



Nesam mes nei stiprios, nei kažkokios super herojės... Aš tikrai mielai pabūčiau silpna, kad tik turėčiau petį šalia. Bet toks gyvenimas ir turim nešti tiek, kiek Dievulis davė. Juk gyvas į žemę nesulysi...
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2011 05 19, 06:56)
*Netiksliai parašiau, intelektualinio bendravimo labiausiai trūksta profesinio ir aplinkprofesinio, kurį daugiau nei trisdešimt metų kasdien turėjau šalia Savo Žmogaus ir jo draugų pavidalu  ax.gif .  Buvau apie tai rašius anksčiau. Neatsižvelgiau, kad prisijungė naujų moteriškių  mirksiukas.gif .

Supratau tave, nute.
Mano vyras perskaitė visas knygas, kaip ir aš, visą pasaulinę, ir kai kokioj situacijoj vienas pasakom žodį- aliuziją į kokį siužetą ir juokiamės, pašnekovai nesupranta. Jiems reikia aiškinti: prisiminėm, kaip tame romane buvo tas ir tas, tai ir dabar panašiai... Va šito ir aš pasigendu.
Koks džiaugsmas buvo studijų laikais, kai autobuse pagyvenusiam pakeleiviui ėmiau porinti apie Šamiso Šlemilį, kaip žmogus pardavė šešėlį ir turėjo aibes problemų. Šis buvo skaitęs, mes taip mielai paplepėjom apie tą kūrinį.
Štai ir dabar, man galvoje sukasi:
"Šiandien taip elegantiškai sninga
Sninga žemėn medžių žiedais..."
Tai buvo mūsų kurso kaip ir priežodis.
Malonu būtų sutikti pašnekovą, kuris pabaigtų tą posmelį, ir taip, pagrečiui prisimintume visas eilutes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene0: 19 gegužės 2011 - 12:37
QUOTE(ragana66 @ 2011 05 19, 11:09)
Nesam mes nei stiprios, nei kažkokios super herojės...  Aš tikrai mielai pabūčiau silpna, kad tik turėčiau petį šalia. Bet toks gyvenimas ir turim nešti tiek, kiek Dievulis davė. Juk gyvas į žemę nesulysi...

Tai jau taip. As irgi kiek kartu sakiau, kad noriu buti silpna, noriu irgi peties, bet yra kaip yra kaip megsta sakyit mano dabartinis. Nes as ir vel viena, msniskis UK, nes reikia dirbti ir islaikyti mus visas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(nutė @ 2011 05 19, 07:56)
Mamakubu, pažiūrėjau čia lapu atgal - negalėsiu su Jumis susitikti, kad komplekso neįvarytumėt - aš gi visai nesidažau  mirksiukas.gif , nuo jaunystės alergiška praktiškai viskam, kas 3 cm apie akis ne savo. Dar ir ašaroms, beje. Paverkus akys užtinsta pusdieniui.

Nei as issigasiu nei i ka. Visos mes moteriskes esame grazios, tegul ne is isores bet is vidaus mirksiukas.gif
Papildyta:
P.S. Matau kai kurios esate sio metu forume biggrin.gif As tai i darbeli vel lekiu, truputi pertraukele uzbegau namo rolleyes.gif Visoms geros dieneles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2011 05 19, 11:50)
Tai jau taip. As irgi kiek kartu sakiau, kad noriu buti silpna, noriu irgi peties, bet yra kaip yra kaip megsta sakyit mano dabartinis. Nes as ir vel viena, msniskis UK, nes reikia dirbti ir islaikyti mus visas ax.gif

As UK jau 9 metus gyenu,jei vyrui reikes kokios info,galit kreiptis,patarsiu 4u.gif
Gal ir pati emigruosit? smile.gif
Atsakyti