Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

QUOTE(kamarele @ 2008 07 13, 14:56)
Tai koki tada teptis g.gif Nezinau kodel bet mane nuo drekinanciu kremu beria, ta prasme atsiranda spuogu, vienintelis biodermos Sebium tiko g.gif


naudoju LED Actipur kremuka, man jis puikiai tinka karstoms dienoms arba visai netepu veido
Atsakyti
O kur toki galima nusipirkti? ir kiek kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2008 07 13, 23:18)
O kur toki galima nusipirkti? ir kiek kainuoja? blush2.gif

universiteto 2 vaistinej, o kaina apie 60
Atsakyti
Aciu 4u.gif Tik kaina biski kandziojasi doh.gif
Atsakyti
Sveikos!
Man gydytoja po veido valymo proceduru rekomendavo naudoti Sebium Cream (drekinamaji,riebiai odai),bet prisiskaiciau cia forume,kad ant jo lyg netinka tepti kremine pudra.O EZ?Nes jei tikrai niekas normaliai neuzsiteps,tai bus ne kas g.gif Kol kas dar yra ka pamaskuoti ant veido.Na,nebent per kelias savaites susitvarkys visiskai.Nes kol atostogauju,galima ir pakenteti be pudros,bet einant i darba nesinori gasdinti kolegu blush2.gif
Tai kaip ten is tikruju yra su tuo Sebium Cream?
Atsakyti
gaivinu tema

isbandziau drekinanati krema veidui ir kunui

user posted image

labai labai patinka, tik kunui siek tiek gaila naudoti, tai tepu tik veida, kakla ir krutine thumbup.gif greitai isigeria, nepalieka riebios pleveles ir nekemsa poru wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 16 rugpjūčio 2008 - 21:09
As kol kas naudoju tik sebium foaming gel...kartais sebium H2O, sebium AKN man nelabai tiko, dabar galvoju kam ji atiduot g.gif vietoj jo tiko svelnesnis milda d'opiz kremukas misriai odai....
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 08 17, 15:07)
As kol kas naudoju tik sebium foaming gel...kartais sebium H2O, sebium AKN man nelabai tiko, dabar galvoju kam ji atiduot  g.gif  vietoj jo tiko svelnesnis milda d'opiz kremukas misriai odai....


tai jei tavo oda neturi acnes, tai kam pirkai AKN? g.gif
cia juk rugstinis, gydomasis produktas spuoguotos, i acne linkusios odos gydymui (o jei turi 3 spuogus, tai tau tokiu kremu nereikia)
O Mila Dopiz - tik kosmetika, bet neturinti gydomuju savybiu
Atsakyti
Nusipirkau Sebium drėkinamąjį kremą riebiai odai ir jo sudėtyje radau "paraffinum liquidum" blink.gif
Ar nekimš jis porų? g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Norėjau paklaust, naudojusių nuo spuogų priemones, ar jos apmažina raudonas dėmeles nuo spuogų likusias? Nes su rūgštim turėtų padėt...

Planuoju ryt iki Universiteto keliaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikka @ 2008 08 17, 18:15)
Nusipirkau Sebium drėkinamąjį kremą riebiai odai ir jo sudėtyje radau "paraffinum liquidum"  blink.gif
Ar nekimš jis porų?  g.gif

jis poru nekemsa, o drekina oda
Papildyta:
QUOTE(Balta_kaukė @ 2008 08 17, 19:06)
Sveikos smile.gif

Norėjau paklaust, naudojusių nuo spuogų priemones, ar jos apmažina raudonas dėmeles nuo spuogų likusias? Nes su rūgštim turėtų padėt...

Planuoju ryt iki Universiteto keliaut biggrin.gif


zinoma apmazins, jei naudosi priemones su rugstimi, jos nusloksniuoja oda ir ilgainiui nelieka paraudimu
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 08 17, 18:06)
tai jei tavo oda neturi acnes, tai kam pirkai AKN?  g.gif
cia juk rugstinis, gydomasis produktas spuoguotos, i acne linkusios odos gydymui (o jei turi 3 spuogus, tai tau tokiu kremu nereikia)
O Mila Dopiz - tik kosmetika, bet neturinti gydomuju savybiu

na nereikia taip sarkastikai blush2.gif zinau ka reiskia trys spuogai ir ka reiskia acne...antibiotikai, Led produkcija, acne BP5, skinoren, diferin, homeopatija, proceduros dermatologiniam, net siulytas roccutane, bet as jo atsisakiau.....as matyt jau visko per daug buvau naudojusi, oda mano buvo nudegusi, kelis kartus ejau pas kosmetologe, kol siek tiek reanimavo,....ir milda Dopiz proceduros man padejo....
bet gal kazkas pasitvarke, siek tiek iskyla smakro srityje, bet maziau, tik po siu metu apatine vedio dalis visa randuoda liko, reiks galvoti kazka rudeniop...
o siryt pabudau, vienas spuogas ant nosies toks, kad net dalis akies istinusi.... doh.gif
Atsakyti