Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

QUOTE(Tiffany @ 2008 10 20, 17:35)
geras!  bigsmile.gif o man tai riebina... verysad.gif

man visumoje irgi riebina, arba turiu jo naudoti labai nedaug....
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2008 10 20, 19:12)
tai va ir as to riebinimo bijau:) O gal zinot is kitu firmu ka nors tinkamo misriai, linkusiai riebaluotis odai ?



yra avene ir roc firmos matinantys kremukai- nemazai geru atsiliepimu skaiciau , ypac apie avene ax.gif butu labai idomu suzinot kada biodermos matinantis atsiras LT unsure.gif
Atsakyti
O as kaip tik- siandien buvau pas dermatologe del sausos odos, tai kruva megineliu visokiu dave, sake pati issirinksiu geriausia. Tarp ju- BIODERMA duso zeles (3 ar 4 rusiu).
Dar neisbandziau, bet tikiuosi patiks, rasiu tinkamiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lamba* @ 2008 10 20, 21:48)
O as kaip tik- siandien buvau pas dermatologe del sausos odos, tai kruva megineliu visokiu dave, sake pati issirinksiu geriausia. Tarp ju- BIODERMA duso zeles (3 ar 4 rusiu).
Dar neisbandziau, bet tikiuosi patiks, rasiu tinkamiausia smile.gif

o kokiu rusiu gavai duso zele? bigsmile.gif
nes kiek zinau yra tik 2 - Atoderm ir Node berods - naujoji esant seborejiniam dermatitui
Atsakyti
Na tiksliai dabar nepasakysiu.. Viena buvo tokia balta pakuote ir uzrasytos raides raudonai, kita- permatoma pakuote ir melynas gelis viduje, o dar viena- balta pakuote ir melynos raides ant jos biggrin.gif
(suprantu, kad BE GALO "issamiai" nupasakojau) blush2.gif
Atsakyti
Va, siandien galiu tiksliai parasyti- Atoderm, Sensibio Light ir Sebium.
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lamba* @ 2008 10 21, 19:08)
Va, siandien galiu tiksliai parasyti- Atoderm, Sensibio Light ir Sebium.
mirksiukas.gif

atoderm PP ar PO Zinc, ar duso zele?
Sensibio Light - tai kremukas normaliai-misriai odai
o Sebium - prausimosi zele
Atsakyti
oo, aciu, kad apsvietei. Tiek visko ji man dave, kad neatsimenu kur kas biggrin.gif
O ant vieno jo, paskui pamaciau 'creme' parasyta ax.gif
Atsakyti
gaivinu tema - labai laukiu matinancio Sebium kremuko ir kasdieninio sampuno 4u.gif
Atsakyti
gaivinu tema cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 11 13, 16:21)
gaivinu tema  cool.gif

4u.gif ar jau sulaukei matinio kremuko ir šampūno ? labai domina atsiliepiami mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2008 11 13, 16:36)
4u.gif  ar jau sulaukei matinio kremuko ir šampūno ? labai domina atsiliepiami  mirksiukas.gif

LT dar ner, tai laukiu kada pasirodys LT ax.gif
Atsakyti