Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

QUOTE(marijusa @ 2006 10 15, 11:03)
o jeigu as pliusas, o vyras minusas?  g.gif

Nieko baisaus, jau geriau negu kad butum minusas, o vyras butu pliusas. mirksiukas.gif
Atsakyti
suleis vaistu eigoj nestumo, kad organizmas i vaikeli nereaguotu, kaip i svetimkuni ir viskas tvarkoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik zinau, kad nepatartina gimdyt daugiau nei 2 vaikus - ir mamai kenkia, ir vaikui. mirksiukas.gif


va sitas sakinys butu samone jei gyventume pries simta metu kai dar nebuvo imunoglobulino..

man dabar antras nestumas. rado antikuniu .. vos vos.. bet sustresavau labai.. dabar jau viska issiaiskinau ir ramiau.
jei ras pakartotiniam tyrime vel, ir jei ju dauges, imunoglobulino nebeleis (ji leidzia tik tada kai antikuniu nerasta..kai randa jau neleidzia o taiko kita taktika).
Man paaiskino, kad jei jau taip atsitiktu, kad antikuniai sparciai daugintusi, kas buna labai retai (tfu tfu tfu), tai sius mane i antakalni dar papildomai lankytis, kur aparatura yra siam reikalui.. ir blogiausia kas siais laikais gali atsitikti, tai gimdymas anksciau.. bet taip nutinka velgi retai.. nes kai dauginasi sparciai antikuniai, reikia gimdyti o ne nesioti.. taigi jau nuo 34 savaites gali skatinti gimdyma ir leliuka ideti i inkubatoriu.. zinoma tai labai liudna.. bet kaip kazkur rase, zuti vaisius, ar apsigimti ar pan.., bent man taip gydytoja ir dar viena nesuinteresuota manim gydytoja paaiskino:) - siaip laikais negali, nes imamasi visu priemoniu.. todel kai man dabar rado antikuniu, iskart sauke pakartotiniam tyrimui ir seks atidziai kas ten vyksta.. kazkaip apsiraminau ir apramino..smile.gif
vienaip ar kitaip leliukas atkeliaus pas tevelius kada jam bus geriau:)
Atsakyti
QUOTE(Giedrushka @ 2006 11 07, 15:07)

vienaip ar kitaip leliukas atkeliaus pas tevelius kada jam bus geriau:)

To tau ir linkiu rolleyes.gif Ir visoms kitoms pas ka tokia situacija, ir sau paciai ax.gif
Atsakyti
o jei atvirsksciai, jei pas mano vyra -, o pas mane+ , kaip tada? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vvc @ 2006 11 10, 21:40)
o jei atvirsksciai, jei pas mano vyra -, o pas mane+ , kaip tada? g.gif

jei pas tave + isvis nesijaudink, nesvarbu koks pas teveli, dziaukis ir laimingai nesiok maziuka smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos.
Mano mamos Rh-, tecio +. Kaip supratau, mane gimde 34 savaiciu, bet dabar daug kas anksciau laiko gimdo. Gyvenau kuri laika inkubatoriuje, tiksliau nezinau del ko, bet sake, kad buvau silpnute. Veliau gime brolis, ir viskas jam buvo gerai.

Dabar pati apsiziurejau, kad mano Rh -, o vyro +....taigi situacija kartojasi... smile.gif svajojom apie 3 leliukus..
Atsakyti
tai vadinasi, jei abieju kraujo grupe yra pliusiukas, jaudintis nera ko? g.gif Sorris, bet neskaiciau visos temos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 11 12, 18:20)
tai vadinasi, jei abieju kraujo grupe yra pliusiukas, jaudintis nera ko?  g.gif  Sorris, bet neskaiciau visos temos  blush2.gif

absoliuciai nera ko jaudintis smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
Na o pas mus situacija tokia: Aš O Rh+ vyro AB Rh+ o vaikiukas pirmas gimė B Rh- blink.gif Žinoma pirma reakcija kai išgirdau tyrimo atsakymą, nes mums darė iš kart po gimimo dar ligoninėje, ne kokia buvo. Pirma mintis, kažką sumaišė turbūt ne mano vaikas lotuliukas.gif bet kiek žinau, bet laaabai retai taip būna.
Atsakyti
mano irgi rh-, visi ramina, kad ne akmens amžiui gyvenam, o visada tuos vaistukus leidžia? o kai leidžia reikia gultis i ligonine? man vistiek neramu doh.gif , praeina diena ir džiaugiuosi kad lelius stiprėja ir auga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2006 11 20, 23:40)
mano irgi rh-, visi ramina, kad ne akmens amžiui gyvenam, o visada tuos vaistukus leidžia? o kai leidžia reikia gultis i ligonine? man vistiek neramu  doh.gif , praeina diena ir džiaugiuosi kad lelius stiprėja ir auga  wub.gif



Tikrai ir man klausimas iškilo - vaistus suleidžia poliklinikoje pati ginekologė ar reikia kažkur į ligoninę? g.gif
Mat aš minusas, o būsimas tėtis pliusas blink.gif Leliukas bus pirmas ir tikrai ne paskutinis, tai pradėjau nerimauti unsure.gif
Atsakyti