Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

sveikos mamytes 4u.gif as noriu pasipasakoti, trumpai, drautai, ir aiskiai smile.gif
Dar gimdyti nesiruosiu, esu jaunute, nors mano amziaus mamyciu pilna turbut, bet, kad ir kaip ir as noreciau leliaus, dar reikia mokslus pabaigti... ax.gif taigi, as segru alergine bronchine astma, esu minusas. tai kaip cia bus man su nestumu? g.gif girdejau, daug kas kalba, kad tokiais atvejais, pirmas vaikiukas sveikas, antras- sveikas arba ne, 3- nebe.... verysad.gif ryt kaip tik einu pas ginekologe, na aisku ne nestumo reikalais, kitu problemyciu turiu, ir siaip, pasitikrinti ne pro sali mirksiukas.gif o gal ir apie tai ginekologes paklasuti, kaip ten bus, kai busiu nescia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ci|{orija @ 2006 08 16, 21:01)
sveikos mamytes  4u.gif  as noriu pasipasakoti, trumpai, drautai, ir aiskiai smile.gif
Dar gimdyti nesiruosiu, esu jaunute, nors mano amziaus mamyciu pilna turbut, bet, kad ir kaip ir as noreciau leliaus, dar reikia mokslus pabaigti... ax.gif taigi, as segru alergine bronchine astma, esu minusas. tai kaip cia bus man su nestumu? g.gif girdejau, daug kas kalba, kad tokiais atvejais, pirmas vaikiukas sveikas, antras- sveikas arba ne, 3- nebe.... verysad.gif ryt kaip tik einu pas ginekologe, na aisku ne nestumo reikalais, kitu problemyciu turiu, ir siaip, pasitikrinti ne pro sali  mirksiukas.gif o gal ir apie tai ginekologes paklasuti, kaip ten bus, kai busiu nescia  lotuliukas.gif


manau ji tau aiskiausiai isaiskins rupimus dalykus taip kaip yra is tikruju, o ne kas prisiskaitysi internete is penktu ar sestu lupu ax.gif
Sekmes planuojant leliukuty thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ci|{orija @ 2006 08 16, 21:01)
taigi, as segru alergine bronchine astma, esu minusas. tai kaip cia bus man su nestumu? g.gif girdejau, daug kas kalba, kad tokiais atvejais, pirmas vaikiukas sveikas, antras- sveikas arba ne, 3- nebe.... verysad.gif ryt kaip tik einu pas ginekologe, na aisku ne nestumo reikalais, kitu problemyciu turiu, ir siaip, pasitikrinti ne pro sali  mirksiukas.gif o gal ir apie tai ginekologes paklasuti, kaip ten bus, kai busiu nescia  lotuliukas.gif


bobučių pasakos... smile.gif
Taigi daromi antikūnių tyrimai. Leidžiami antikūnai 28 savaitę, kad nesigamintų pas mamą. Ir po gimdymo, jei vaikelis teigiamas, suleidžiama dar kartą. Ir per kitus nėštumus dėl to problemų nebūna.
Atsakyti
As girdejau jei mergina turi minusa tai pirmas vaikas viskas normaliai, o su antru jau gali buti problematiska, nors dabar medicina pazengusi i prieki tai manau didesniu problemu neturetu buti....
Atsakyti
Taigi pasiskaitykit mirksiukas.gif sitam paciam skyreli tik kituose puslapiuose apie kraujo grupes ir visokius niuansus graziai aprase jau 4u.gif as tai is kart supratau is tu paaiskinimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ci|{orija @ 2006 08 16, 21:01)
sveikos mamytes  4u.gif  as noriu pasipasakoti, trumpai, drautai, ir aiskiai smile.gif
Dar gimdyti nesiruosiu, esu jaunute, nors mano amziaus mamyciu pilna turbut, bet, kad ir kaip ir as noreciau leliaus, dar reikia mokslus pabaigti... ax.gif taigi, as segru alergine bronchine astma, esu minusas. tai kaip cia bus man su nestumu? g.gif girdejau, daug kas kalba, kad tokiais atvejais, pirmas vaikiukas sveikas, antras- sveikas arba ne, 3- nebe.... verysad.gif ryt kaip tik einu pas ginekologe, na aisku ne nestumo reikalais, kitu problemyciu turiu, ir siaip, pasitikrinti ne pro sali  mirksiukas.gif o gal ir apie tai ginekologes paklasuti, kaip ten bus, kai busiu nescia  lotuliukas.gif

Yra nemazai minusiniu nestukiu, ir as joms priklausau. Dabar medicina yra toli pazengusi, tai ner ko jaudintis. Tik laiku reikia susileisti vaistus ir viskas bus thumbup.gif Ir kas menesi daryti kraujo tyrimus del antikuniu.
Sekmes pastoti! 4u.gif
Atsakyti
as dar nelabai gal zinau apie visa sita, biski geda, bet nieko, tai vat nelabai suprantu apie tuos antikunius... blush2.gif tai jei vaiko ir mamos skiriasi ir reikia mamai suleisti tu kazkokiu vaistu..tai..kaip ir kodel, kas gali nutikti nesuleidus mamai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ci|{orija @ 2006 08 21, 15:17)
as dar nelabai gal zinau apie visa sita, biski geda, bet nieko, tai vat nelabai suprantu apie tuos antikunius... blush2.gif  tai jei vaiko ir mamos skiriasi ir reikia mamai suleisti tu kazkokiu vaistu..tai..kaip ir kodel, kas gali nutikti nesuleidus mamai? blink.gif


nu va saulyt,parase sauniai viena mamyte mirksiukas.gif

Sveikos visos,

Paskaiciau as jusu pasamprotavimus apie rezusus ir visokius antikuunus ir nutariau nusviesti situacija is mokslines puses (na zinoma gal is nelabai jau tokios pacios teisingiausios). Ogi yra taip: jei mamos kraujas yra Rh-, vadinasi jos organisme nera tam tikro baltymo t.y. ji jo tiesiog nesintetina. Kaip zinia motinos ir kudikio kraujas maisosi per virkstele. Jeigu tevelis yra Rh+, tuomet labai didele tikimybe, kad ir uzsimezges vaikelis bus Rh+ (cia jau genetikos plonybes). Tokiu atveju motinos organizmas "pamates" nauja jam neatpazinta baltyma (na krauju maisymosi metu vaikelio kraujas ta baltyma kaipo "pristato" mamos kraujui) ima gaminti pries ji antikunus t.y. jam lyg ir to vaiko kraujas su savo Rh+ yra kaip koks antigenas t.y. kaip koks visusas (pavyzdziui gripo).
Primo nestumo metu gali nieko daugiau ir nebeatsitikti, bet kaip zinia organizmas pries bet kokia liga igyja imuniteta. Tai va jei antra karta (antrojo nestumo metu) uzsimezgusi givybe bus vel Rh+, mamos organizmas atsimena ji kaip koki blogi ir yra paruoses pries ji visa antikunu armija (pirmo nestumo metu). Taigi jis is karto puola kovon ir sunaikina svetimkuni (deja ji taip reiktu vadinti siuo atveju). Ivyksta persileidimas.
Bet taip buvo senoveje. Dabar medcina pazengusi labai toli ir todel visoms Rh- mamoms po pirmo vaikelio suleidzia antiglobulinini preparata t.y.toki baltumuka, kuris sunaikina ta siaubingaja antikunu armija ir antrasis vaikelis jau nebebus toks nepageidautinas.
Atsakyti
a, niu man jau mazdaug viskas aisku! aciu kad paaiskinot... smile.gif nors as dar vaikiuko mazuliuko neketinu tureti, bet ka gali zinoti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ci|{orija @ 2006 08 21, 21:52)
a, niu man jau mazdaug viskas aisku! aciu kad paaiskinot...  smile.gif  nors as dar vaikiuko mazuliuko neketinu tureti, bet ka gali zinoti...  blush2.gif

As irgi neketinau tureti maziulio, bet va kas nutiko biggrin.gif Jau nedaug laiko liko iki gimdymo.
Atsakyti
Čia gan išsamiai aprašyta, kas ir kiap kai rezus neigiamas
http://www.sam.lt/lt...noprofilaktika/
Atsakyti
Sveikos,
As esu Rh-, mano vyras Rh+. Esu nescia. Irgi sergu alergine bronchine astma, zodziu visas komplektas. Bet jauciuosi kol kas puikiai. Nu pykinimo nelaikau liga, nors tai kartais atrodo nepakeliama.
Apie Rh konflikta cia jau viska issamiai paaiskino, tik pridursiu, kad esant Rh konfliktui ta medikamenta reikia suleisti ir esant nutrukusiam nestumui. Nesvarbu koks trumpas jis butu buves.
O jei bijai Rh konflikto - vaiksciok su uzrasu, kad ieskai vaikino su Rh-. Problemu bus maziau, nors reiketu pasigilinti i genetika, ar tik vaikas negali paveldeti kurio nors senelio kraujo. g.gif
O del alergines bronchines astmos- mano atveju, buna priepuoliai tik susidurus su alergenu. Taigi turiu labiau save saugot. O gydytoja minejo, kad nestuke.gif asma pasireiskia lengvesne forma, taigi sake jei jau prasidetu dusulys naudoti vaistus, bet kol jausiu, kad galiu be ju- tai geriau be ju.
Sekmes planuojant.
Atsakyti