Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Raile
QUOTE(AGFA @ 2009 08 25, 20:46)
...Kaune..Vilijampolės turguj...super madingų...didelių dydžių iš Prancūzijos.... smile.gif
*

O cia kurioj vietoj? Kurioj parduotuvej?
AGFA
QUOTE(Raile @ 2009 10 10, 20:50)
O cia kurioj vietoj? Kurioj parduotuvej?
*

...ten kur nuomuoja vestuvinius rūbus. Ir dar yra viena pardtuvė ten kur yra pasirinkimas dydelių....bet nemoku paaiškint....nu gal toj lygiagrečioj eilėj kur arčiau durų....
rimulyte
Mergaites pabandykite karts nuo karto užsukti i Vilniuje Vokiečių gatveje Nr5 esančią parduotuvę''Nupirksiu batukus Tau'' .Jau kelis kartus ten aptikau Gabor firmos batus 43-44 dydžio.Super tikrai buvo grazus.Paklausiau pardavejos ar turi visuomet tokiu dydziu, nes mano peda irgi ohoho, tai pasake kad atsiveza tokiu batu ir turi.Irsiap sake kad labai paklausios dideles išmieros.Taip kad bandykite, gaudykite.Pati suprantu kokia tai didele problema.Ir aplamai reiktu suburti didziakoju kluba, kad galima butu karts nuo karto susieiti moteroms ir apsitarti kur ir kaip ka galima isigyti, kartais is vienos idejos ohoho kokia jega gimsta, reikia tik noro ir iniciatyvos.
Papildyta:
Lenkijoje antai tai aukštaugių klubas yra ikurtas, zmones susieina apsitaria su iškylančiomis problemomis del drabužių ir avalynės.O ka mes, negalime?
wwwola
QUOTE(rimulyte @ 2009 10 26, 15:46)
Lenkijoje antai tai aukštaugių klubas yra ikurtas, zmones susieina apsitaria su iškylančiomis problemomis del drabužių ir avalynės.O ka mes, negalime?
*

Galime ir mes, tik reik susirinkt pirma forume kur nors smile.gif
o dėl tos parduotuvės, prisimenu, jog kai lankiaus - kainos kandžiojosi.
O kokios vidutinės kainos?
Grazhke
QUOTE(Dwiola @ 2009 10 26, 17:39)
Galime ir mes, tik reik susirinkt pirma forume kur nors smile.gif
o dėl tos parduotuvės, prisimenu, jog kai lankiaus - kainos kandžiojosi.
O kokios vidutinės kainos?
*

aga kainos ten neblogos, aš kažkada batelius ale klasikinius pirkau, tai per išpardavimą 200 mokėjau.
rimulyte
Taip tikrai, kainos ten nemazos, kandziojasi .
Papildyta:
Gražke, tiek juokiausi iš tavo pasakymo apie batus'' Tokie kaldabozai''. Dar negirdėjau tokio išsireiškimo, bet vien tik vaizduotes deka gali lužti iš juoko
Lauružė
QUOTE(rimulyte @ 2009 10 27, 09:17)
Taip tikrai, kainos ten nemazos, kandziojasi .
*

Kažkada, kai dar Dolita karts nuo karto atveždavo 42 dydžio batų, pirkau pas juos Peter Kaizer batelius. Tai žinokit nešiojau 6 metus thumbup.gif Ir dabar mokėčiau už man patinkančius 400 lt, bet net šita parduotuvė "Aš nupirksiu batukus tau" veža puse dydžio man per mažus šitos firmos batus doh.gif O Gabor, Ara ir kiti - man labai platūs verysad.gif
Kalpana
Ir aš atėjau padejuoti verysad.gif Sudėtinga rasti gražius elegantiškus 43 dydžio batus (ar plačius 42). Na dabar parduotuvėse jau pasitaiko šiek tiek, nebe tokia problema kaip anksčiau, bet vis tiek sunku susirasti. Ypatingai 43 dydį. Jei būna koks modelis "Batų kalno" tipo išparduotuvėse užsilikęs, tai paprastai labai grubūs, nedailūs batukai. 42 pasitaiko parduotuvėse, bet sunku rasti tokius, kurie būtų ir gražūs, patogūs bei praktiški. Pavyzdžiui, gamina žieminius pašiltintus batus su visiškai lygiu padu. Kaip su tokiais paeiti ant suminto sniego ar ledo? Arba labai labai plonas padas. Arba kulnas 10cm. aukščio (per aukštas mano gabaritų moteriai) ir t.t.
Taigi, kol apeini visas parduotuves, kol randi patinkantį modelį... Nusiperki, nors šiek tiek spaudžia ir tikiesi, kad prasitampys. Dažnai prasinešioja, bet kartais - ne.
Dabar noriu nusipirkti šiltus ilgaaulius su natūraliu kailiu ar vilna viduje. Niekur nerandu. Internetu pirkti rizika, nes gali netikti. Ypač nežinomų firmų modeliai.
Galvoju, negi tikrai didelių dydžių batai Lietuvoje neturi paklausos, kad labai maža pasiūla. Parduotuvėse konsultantės-pardavėjos sako: "dažnai ateina moterys ir teiraujasi, bet, deja, neturim". Vokietijoj kiekvienoj batų parduotuvėj be problemų galima rasti batų iki 43 dydžio. Vasariniais batais ten ir apsirūpinusi, bet, kaip tyčia, niekad neišpuola nuvykti žiemą. biggrin.gif
Lauružė
QUOTE(Kalpana @ 2009 11 01, 19:13)
Ir aš atėjau padejuoti  verysad.gif Sudėtinga rasti gražius elegantiškus 43 dydžio batus (ar plačius 42). Na dabar parduotuvėse jau pasitaiko šiek tiek, nebe tokia problema kaip anksčiau, bet vis tiek sunku susirasti. Ypatingai 43 dydį. Jei būna koks modelis "Batų kalno" tipo išparduotuvėse užsilikęs, tai paprastai labai grubūs, nedailūs batukai. 42 pasitaiko parduotuvėse, bet sunku rasti tokius, kurie būtų ir gražūs, patogūs bei praktiški. Pavyzdžiui, gamina žieminius pašiltintus batus su visiškai lygiu padu. Kaip su tokiais paeiti ant suminto sniego ar ledo? Arba labai labai plonas padas. Arba kulnas 10cm. aukščio (per aukštas mano gabaritų moteriai) ir t.t.
Taigi, kol apeini visas parduotuves, kol randi patinkantį modelį... Nusiperki, nors šiek tiek spaudžia ir tikiesi, kad prasitampys. Dažnai prasinešioja, bet kartais - ne.
Dabar noriu nusipirkti šiltus ilgaaulius su natūraliu kailiu ar vilna viduje. Niekur nerandu. Internetu pirkti rizika, nes gali netikti. Ypač nežinomų firmų modeliai.
Galvoju, negi tikrai didelių dydžių batai Lietuvoje neturi paklausos, kad labai maža pasiūla. Parduotuvėse konsultantės-pardavėjos sako: "dažnai ateina moterys ir teiraujasi, bet, deja, neturim". Vokietijoj kiekvienoj batų parduotuvėj be problemų galima rasti batų iki 43 dydžio. Vasariniais batais ten ir apsirūpinusi, bet, kaip tyčia, niekad neišpuola nuvykti žiemą.  biggrin.gif
*

Dėl lygaus pado, tai reikia į avalynės taisyklą nunešti ir paprašyti, kad "profilaktiką" paklijuotų.
O dėl dydžių. Aš pernai užsipirkau žieminių batų. Tiesiog ėjau į parduotuves ir matavausi visus iš eilės 41 dydžio batus. O nešioju 42, nors dauguma 42 būna mažoki. Niekaip nesuprantu aš tų dydžių. Atrodo, kad pas mus 42 - tai tiesiog platesnis 41. O mano koja siaura, tai ilgio lygiai taip pat trūksta. Tai va, ir radau taip. Radau vienus A&G avalynėj be kulno, vienus Ecco su kulnu ir Danijoj su nedideliu kulniuku ir trumpaaulius.
AGFA
QUOTE(Kalpana @ 2009 11 01, 19:13)
Ir aš atėjau padejuoti  verysad.gif
*

...jau rašiau ankščiau....yra kas daro pagal individualų užsakymą.... mirksiukas.gif ....Kaune, Kėdainiuose.....tik šlamančių turėt reik.....nes užsakymas gerokai daugiau kainuoja...
.....kartą pačiai teko pirkt Kaune "Drūtuolių rojuje" batus.....pasikapščius po etiketę, atradau kad jie Lenkų gamybos. Aiškų pavadinimo taip ir neišsisaugojau gamyklos. Bet va jie gamina gražius, naturalios odos, madingos batus. Ale va kaip tą gamyklą surast... g.gif
Lauružė
Jau čia forume ne kartą minėta avalynės atelje Algirdo 37, Vilniuje, kur batus siuva už visai priimtiną kainą. Visi, kas man rekomendavo tą atelje, buvo patenkinti rezultatu. Na, man nepataikė. Bet aš planuoju duot jiems dar vieną šansą. Jie irgi siuva iš natūralios odos.
Aišku, ir aš svajoju apie parduotuvę, kur gražius, stilingus, madingus didelio dydžio batus būtų galima pirma pasimatuoti ir tik po to pirkti. Bet realybė yra kitokia... verysad.gif
rimulyte
Jo del dydžiu sutinku, anksciau visada nesiojau 42 dydi, bet dabar jie man visi maži, o dar ir koja išplatejo.Nors mano batu kolekcijoje yra viena pora 41 dydzio.Butinai reikia matuoti perkant.Aš irgi vis žiurinėju i internetines parduotuves, bet juk garantijos tai nera kad pataikysi.O kur tada deti tuos batus.Mano bendradarbe turedama standartine 38 dydzio koja ir tai va kelis kartus nepataike, tai per maži, tai per platūs.Bet vis parduoda, bedos nera su tokiu dydžiu.Bet va irgi vis pagalvoju, kad iš tikruju tokiu didžiakoju pilna Lietuva, tiek vyru tiek moterų, deja verslininkams nusispjauti.Aisku yra tas ''Gigantas'' bet kainas tai žveriškas užlaiko.Bandžiau su šeimininku pabendrauti del kainos, o jis sako kad man neapsimoka kitas kainas statyti, na kainų lakstumo politikos jokios.O po to stebisi kodel mažai perka. Na o mums didžiakojėms tik tenka tureti vilties kad situacija pageres, nes dabartinis jaunimas labai didelem kojom, net pačios pardavėjos tai pripažysta, sakau gal atsikvošės kas nors ir pradės vežti didesnių ir gražesnių batuku mums.
Kalpana
Ech.. padejavau vakar, o šiandien nusišypsojo laimė nusipirkti patogius didelius Rieker firmos žieminius ilgaaulius. clap.gif Kaip tyčia dar pataikiau, kai prekės ką tik atvežtos buvo. Netgi turėjau iš ko rinktis.
Lauružė
QUOTE(Kalpana @ 2009 11 02, 23:04)
Ech.. padejavau vakar, o šiandien nusišypsojo laimė nusipirkti patogius didelius Rieker firmos žieminius ilgaaulius. clap.gif  Kaip tyčia dar pataikiau, kai prekės ką tik atvežtos buvo. Netgi turėjau iš ko rinktis.
*

Sveikinu 4u.gif O kokioj čia parduotuvėj?
wwwola
QUOTE(Kalpana @ 2009 11 02, 23:04)
Ech.. padejavau vakar, o šiandien nusišypsojo laimė nusipirkti patogius didelius Rieker firmos žieminius ilgaaulius. clap.gif  Kaip tyčia dar pataikiau, kai prekės ką tik atvežtos buvo. Netgi turėjau iš ko rinktis.
*

ir koks tas "didelis" nr?
pagal mane tūrėtų būti minimaliai 43 smile.gif
Medute55
Manau, kad problema yra netik didele kojyte g.gif Man irgi beda-mano blauzda sustorejo ziauriai blush2.gif , tad nerandu ilgaauliu, kuriu uztrauktuka pavyktu suverzti doh.gif
Kalpana
QUOTE(Dwiola @ 2009 11 02, 23:11)
ir koks tas "didelis" nr?
pagal mane tūrėtų būti minimaliai 43 smile.gif
*

Pasitaikė platūs dideli 42 batai, į kuriuos savo 42,5 ar 43 dydžio koją įtalpinau. Savo dydžio tiksliai nežinau, nes nusistatinėju pagal avalynę smile.gif Į pusę 42 dydžio batų kojos arba neįkišu, arba įkišu, bet per ilgį būna trumpi. Iš likusios pusės, kurių ilgio pakanka, 2/3 būna per siauri pėdos srityje. Esu turėjusi žieminės ir rudeninės 43 dydžio avalynės, tai buvo pats tas. Lengvų batelių paprastai užtenka padidinto 42 dydžio ar 42,5 smile.gif
Pirkau vienoje iš A&G avalynės tinklo parduotuvių.

rimulyte
Batu kalne yra batu iki 44 dydzio, tik tiek kad kaip kam pagal skoni, kazko ypatingai grazaus tikrai nera, bet jei kam is bedos reikia galite bandyti pasiziureti.Vakar dabojau.
Kalpana
Aha, ten yra pasitaikę nusipirkti gerus batus.
Bet praeitą savaitę kai buvau, neradau tinkamų. Dydžių buvo, bet tai ne viskas. Norisi nusipirkti ir kokybiškus, ir šiltus ir kad ant kojos pusę bėdos atrodytų.
Pataikius kai gauta nauja batų siunta, tikrai būna iš ko pasirinkti. Bet šiaip geri batai ten labai greitai išgraibstomi smile.gif
rimulyte
Tikrai taip, geri batai išgraibstomi, aš pati esu užsirovusi prieš metus ant užvežimo, tai gerus vokiškus batus nugriebiau su avikailiu odinius ir demesezoninius, taipogi italu gamybos fantastiškus batus.Tai labai buvau patenkinta kad taip pasiseke.Paklojau pinigelio, užtat dabar bedos neturiu,Ir šiap bateliu kita kart galima neblogu rasti, tik va reikia pataikyti.
Mergytes butinai dalinkimes informacija kas kur ka prauostote del batu.Manau visoms tai aktualu.
zuzanele
Aš nusipirkau Maximoj šiandien 41 išmieros trumpus, pirlnapadžius batus. Man jie su nailonine kojine didoki. Vadinasi, jie kažkur apie 42 dydį. Aš nešioju 41. Galėsiu laisvai nešioti ir storesnę kojinę thumbup.gif Zomšiniai, rudi. Kaina 80Lt. Be kailiuko. Panašius pernai pirkau Žygio batuose, tik ilgesnius ir su kailiuku. Puikiai nešiojosi, batai nepraleido vandens ir po kelnėm gerai atrodo thumbup.gif
wwwola
Aš čia su keistu klausimu
- kino kokia išmiera? 4u.gif
na, čiaip įdomu smile.gif Lenkijoj, Vokietijoj ilgapėdžių daug, tai ir siūva firmos atitinkamo dydžio avalynę, ir db galvoju, jei mūsų daaaug, na, koks šimtas, tai galvoju, kad atsiras koks biznierius biggrin.gif paklausą patenkint smile.gif))
tik reik kooperacijos biggrin.gif
nu, bet čia aš šiaip samprotauju smile.gif
ax.gif

mano 44 sad.gif ir čia tik dėl dėšinės didžiojo piršto lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rimulyte @ 2009 11 04, 09:03)
  Mergytes butinai dalinkimes informacija kas kur ka prauostote del batu.Manau visoms tai aktualu.
*

odėl dalinimosi - pritariu smile.gif
nes man laaabai nepatogu lakstyt į Batų kalną (tas kur virš IKI )
tai jei kas rastų 44 tapcę ir praneštų - dėkinga būčiau, geru žodžiu minėčiau smile.gif
mačiau trakų gatvėj pardę su 43-44 išmerom, ale kainos g.gif
atatinkamos smile.gif)
AGFA
QUOTE(Dwiola @ 2009 11 04, 22:17)

mano 44 sad.gif ir čia  tik dėl dėšinės didžiojo piršto  lotuliukas.gif

*

...ir mano 44.....dabar batus perku Deichmane. smile.gif
wwwola
QUOTE(AGFA @ 2009 11 04, 22:25)
...ir mano 44.....dabar batus perku Deichmane. smile.gif
*

a6 irgi smile.gif tik nemanau, kad jų žieminiai ilgaauliai tinkami sniegui sad.gif na, bet pabandysiu vienus žiemą panešiot, gal viskas būs ok smile.gif
rimulyte
O IR AŠ pasirodo lapce 44 išmieros turiu, pasirodo va kiek musu tokiu čia yra, berods kiek žinau kelios yra su 45 dydžiu.Jo butu neblogai koki verslininka prisijaukinti kuris užsiimtu vežimu. Aš čia per kelis kontaktus jau klausiau sakau tikrai bus mergyčių kurios pirks, tai pasirodo neveža , bet vilties neprarandu, visa esu paieškose nes žinau kad ne viena tokia esu.Ir aš Deichmane batelius esu isigijusi, tik va dėl žieminių tikrai sutinku, netike jie dregniems orams.Musu orams reikia tvirtu odiniu batu o ne dermantino.
rimulyte

mačiau trakų gatvėj pardę su 43-44 išmerom, ale kainos [/QUOTE]

O AR ČIA TIKRAI TRAKŲ GATVĖJE MATĖTE> kURIOJ ČIA MAŽDAUG VIETOJE?
Lauružė
QUOTE(rimulyte @ 2009 11 05, 10:49)
*

Ar tik ne apie tą patį Batų kalną kalbam? g.gif Ten kur iškart už kampo yra Parko kavinė?
Kiek kartų ten buvau, tai mano skoniui nelabai buvo batų 42 ir didesnių dydžių. Va 41 dydžio tai visą lentyną išsimatavau, bet maži buvo. O 42 neradau ką matuotis verysad.gif
wwwola
QUOTE(rimulyte @ 2009 11 05, 10:49)
*

ir mačiau, ir lankiausi ir matavau smile.gif
eiant iš stotelė pusės, drogo pusėj. Kažkur vdury gatvės (atstumu matuojant), berods pavadinimas iš O raidės.
gamtos stebuklas
as tai dziaugiuosi, kad atsirado daug graziu UGG batu blush2.gif man su mano ismiera, laisvalaikiui ideali avalyne wub.gif ir patogu, ir silta rolleyes.gif
rimulyte
Dwiola, labai tau didelis ačiū už informacija del parduotuvės
gamtos stebuklas
QUOTE(Lauružė @ 2009 11 05, 09:56)
Ar tik ne apie tą patį Batų kalną kalbam?  g.gif Ten kur iškart už kampo yra Parko kavinė?
*

Lauruze, ten ne batu kalnas, ten pamenu nikola musu pasakojo apie ta parduotuve- geri atsiliepimai, ir sako pasirinkimas nemazas ax.gif
ugne77
Sveikos visos, jungiuosi ir aš prie didžiapėdžių būrio, turiu ir aš tokią bėdą su avalyne, mano koja 42, bet i didesnę pusę, kartais tinka 42 idealiai, kartais per maži, nuo modelio priklauso labai. Ieškau ir aš batų visur, aišku, ten kur skaičiau po 700 ir daugiau tai jau ne man šia dienai, bet pigiau būtų liuks. Taigi, ieškau aš žieminių batų, gali būti be kailio, su pašiltinimu, be kulniuko, kadangi dar ir ūgis mano 1,85, taigi.. Gal kuri tuirite ką pasiūlyti, gal kas kokius per didelius nusipirko, ar per mažus? Gal ką rekomenduosit?
mirattes
QUOTE(ugne77 @ 2009 11 06, 21:53)
Sveikos visos, jungiuosi ir aš prie didžiapėdžių būrio, turiu ir aš tokią bėdą su avalyne, mano koja 42, bet i didesnę pusę, kartais tinka 42 idealiai, kartais per maži, nuo modelio priklauso labai.  Ieškau ir aš batų visur, aišku, ten kur skaičiau po 700 ir daugiau tai jau ne man šia dienai, bet pigiau būtų liuks. Taigi, ieškau aš žieminių batų, gali būti be kailio, su pašiltinimu, be kulniuko, kadangi dar ir ūgis mano 1,85, taigi.. Gal kuri tuirite ką pasiūlyti, gal kas kokius per didelius nusipirko, ar per mažus? Gal ką rekomenduosit?
*

vat siandien rodziau draugei savo mylimiausia batuku parduotuve, mes seip mazakojes, bet ais uzkliuvo, kad yra 44 dydzio batu joje, manau ir 41 42 yra. Tai jei kuriai idomu galiu pabandyti paaiskinti kur ta parduotuveje vilniuje yra.
wwwola
QUOTE(Medute55 @ 2009 11 08, 17:51)
Tai kaip suprantu, tu batuku-gigantuku ir peda buna platesne g.gif  Tai gal kartais jie ir per blauzda platesni g.gif  As turiu sia BEDA blush2.gif , tai niekaip nerandu ilgaauliu, kad uztrauktukas lengvai uzsisegtu, visi "issprogsta" doh.gif  gun_bandana.gif  O vaikscioti taip, kaip kartais tenka matyti einant moteriskes, su prasegtu uztrauktuku, as negaliu... gal dar kas turit panassia problema? Kur perkat ilgaaulius? 4u.gif
*

aš galiu pasiūlyt sprendimą - galima tokią elastinę gumą isiūt šone (-uose). Mačiau taip batų meistrą padarius. Turiu vieną pažįstamą su panašia problema, tai pasiklausiu smile.gif
o kaina svarbi? nes maniškė perka [rabangesnius daiktus, tai papigiai varianto gali nežinot g.gif
Medute55
QUOTE(Dwiola @ 2009 11 08, 21:43)
aš galiu pasiūlyt sprendimą - galima tokią elastinę gumą isiūt šone (-uose). Mačiau taip batų meistrą padarius. Turiu vieną pažįstamą su panašia problema, tai pasiklausiu smile.gif
o kaina svarbi? nes maniškė perka [rabangesnius daiktus, tai papigiai varianto gali nežinot  g.gif
*

Aciu Tau 4u.gif
Sprendimas, kad batsiuvys praplatintu yra logiskas, gal reiktu pabandyti g.gif
Jei nesunku, pasidomek kur perka, kokios firmos gamina platesnius ir t.t. Busiu labai dekinga 4u.gif
Del kainos g.gif Na, virs 1000 lt. uz batus nemokeciau, bet paciu pigiausiu neperku niekada schmoll.gif Manau, kad uz zieminius 500-700 litu moketi galima, jei batai kokybiski mirksiukas.gif
Dar karta ACIU smile.gif
Ruttaa
user posted image

Tik "Vabbi Factory Outlet" parduotuvėje Kaune PC "Savas" Savanorių pr. 346 smile.gif
Meg
QUOTE(Medute55 @ 2009 11 08, 22:21)
Aciu Tau 4u.gif
Sprendimas, kad batsiuvys praplatintu yra logiskas, gal reiktu pabandyti g.gif
Jei nesunku, pasidomek kur perka, kokios firmos gamina platesnius ir t.t. Busiu labai dekinga 4u.gif
Del kainos g.gif  Na, virs 1000 lt. uz batus nemokeciau, bet paciu pigiausiu neperku niekada schmoll.gif  Manau, kad uz zieminius 500-700 litu moketi galima, jei batai kokybiski mirksiukas.gif
Dar karta ACIU smile.gif
*

Jau kazkada esu rasiusi, bet maciau vokieciu gatveje yra tokia parduotuve As nupirksiu batukus tau. Tai ten yra moterisku batu iki 43 dydzio. IR visai tokiu neblogu. Kainos nera zemos, bet uz Jūsų paminėtą sumą tikrai galima nusipirkti ir dar šiek tiek liks mirksiukas.gif
rimulyte
Mergytes mano mielosios, sveikos.Tai va norejau pasakyti kad šeštadieni buvau Gariūnuose ir susiradau ta 10 eile ir 68 vieta,padariau žvalgytuves o be to man dar reikia auliniu batu tai galvojau jeigu ka rasiu tai nusiciupsiu.Tai va tikrai yra ten visai neblogu modeliuku, man labai patiko 4 modeliai.Buciau viena is ju pirkusi, bet pardavejai pasake kad kita savaite atsivež nauju modeliuku, tai va ir nepirkau , susigundziau palaukti kitos savaites. Batai iki 45 dydžio.Šiap nešioju 44 dydi, bet man pasake kad tie batai siek tiek padidinti, tai dave pasimatuoti , man atitiko 43 dydis, o 44 buvo gerokai per didelis.Batai buvo labai patogus.Pardavejai, vyras ir žmona, be galo mieli ir paslaugus žmones.Viska man išpasakojo ir parode,.Manau mergaites jeigu mes visos didžiakojes tikrai susidraugausime su šitais žmogiukais, tai busime aprupintos visai nebloga avalyne, nes sake kad ziures kaip kontigentas ir kaip eisis cia ta prekyba jiems, taip kad tikrai drasiai galite varyti i gARIUNUS,Ilgaauliai batai iki 220. Lt dabar buvo. Sake kad kaina gali skirtis siek tiek tik del kurso svyravimo, o šiap tikrai man patiko modeliukai.Buvo ir ant didesniu kulniuku ir ant mazesniu, ir pusbaciai ir ilgaauliai.
Kita savaitgali vel varysiu.
Šarė
QUOTE(rimulyte @ 2009 11 16, 11:46)
drasiai galite varyti i gARIUNUS,Ilgaauliai batai iki 220. Lt dabar buvo.

bigsmile.gif

ar teisingai supratau, kad ilgaaulių būna ten ir platesnėms (na, gerokai platesnėms) blauzdoms?
rimulyte
JO VIENAS ,MODELIS BUVO LABAI PLACIOMS BLAUZDOMS, IR DAR SU REGULIAVIMU
dekolte
Man irgi atrode, kad mano koja didele, bet matyt ne visai. Turiu batu 41, 42 ir net 43 dydi, visi nesiojami. Bet kai pabandziau uzsisakyti is amerikos, tai tie jus 42 dyddzio yra gerokai didesni - 43 ar net 44 kas is to, kas ten parasyta, reik matuotis gyvai, nes kitu atveju bus kaip man - prisipirksit per dideliu batu.Jau atsizegnojau nuo intenetiniu pirkimu, kol visu per dideliu neparduosiu, tol nieko nepirksiu. gal mes is tikruju pernelyg save nuverinam. jei jau nesiojam didelio dydzio batus, tai atrodo, kad musu kojos pacios didziausios. Nors ne visada taip yra:)
wwwola
QUOTE(dekolte @ 2009 11 22, 00:41)

va todėl aš verčiau realiai pamatuoju smile.gif
kai dydžių sistemos skirias, tai ne kas būna paskui. smile.gif
rimulyte
Mano bendradarbe perkasi pastoviai internete, tik tiek kad jeigu jai netinka dydis ji be problemu parduoda, kadangi kojos dydid standartinis,o mums su musu tokiomis kojomis aisku sunkiau ir parduoti yra.Ir rizikuoti tikrai neverta.AS irgi kai pamatuoju tai tada ir zinau kad tai man arba ne.Dydi gali ir atitikti, bet gali buti nepatogu, o avalyne kaip visos zinome turi buti patogi.
saliuke
merginos, o kur perkate ilgaaulius labai labai siaurai blauzdai? o tai man jau neviltis... doh.gif
lady_m
Gal žinot kur Klaipėdoje arba jos apskrityje galima rasti batų, basučių 35 dydžio? blush2.gif Esu mažakoja, ir metai iš metų susiduriu su problema ieškant batų..Tiek gražių batelių, basučių visokiose Danijose, Step topuose, o man ten niekas netinka, per didelė visa avalynė schmoll.gif
Nemura
QUOTE(lady_m @ 2010 01 19, 01:40)
Gal žinot kur Klaipėdoje arba jos apskrityje galima rasti batų, basučių 35 dydžio? blush2.gif  Esu mažakoja, ir metai iš metų susiduriu su problema ieškant batų..Tiek gražių batelių, basučių visokiose Danijose, Step topuose, o man ten niekas netinka, per didelė visa avalynė  schmoll.gif
*

Pabandyk paziuteri batu kalne. Mano dukra nesioja 35 dydi, tai visokiu ji ten ant kulniuku tempese matuotis smile.gif Jai tik 7 metai, tai baisiai jau norejo basuciu ant auksto kulniuko biggrin.gif
lady_m
QUOTE(Nemura @ 2010 01 19, 11:33)
Pabandyk paziuteri batu kalne. Mano dukra nesioja 35 dydi, tai visokiu ji ten ant kulniuku tempese matuotis smile.gif Jai tik 7 metai, tai baisiai jau norejo basuciu ant auksto kulniuko  biggrin.gif
*

Kad buvau jau nemažai kartų tam batų kalne, bet nieko padoraus neradau, mokasinus vieną kart ir viskas..O basučių ar šlepečių, kurių man labiausiai reikėtų neradau, per didelės verysad.gif
Intravert
jungiuosi ir as prie didziakoju blush2.gif nu bet nepasirinksi, kaip ir tevu, ania rolleyes.gif gera zinoti, kad ne viena ax.gif (cia kaip tikra lietuve)
ilga laika vaiksciojau ne su elegantiskais batais, bet kazkaip karta nusprendziau jokiu negraziu batu! ir is principo nebeperku, o kai prisimenu su kokiais vaiksciodavau doh.gif ! Kai parduotuvej pasiteirauji apie dailesni batu modeli mano dydzio 42, tai pardaveja nustemba, sako nebuna arba kraipo galva, kaip as mat dristu rinktis, tik pirk bilekokius tongue.gif dabar labiau jau uzveza, nes paaugliu daug su didesnem kojom atsirado
taiva reziume siuo metu turiu 4 poras ilgaauliu wub.gif dveji ant kulniuku ir dveji lygiais, labai saugau kauliuka, jokiu siauru batu, vienos kojos truputi kartais "pasireiskia", gal nuo kulniuku, man tie siaurasnosiai ir nebegrazu, renkuosi suapvalintais galais, elegantiska/moteriska klasika
bet siaip labai sunku su batais ir visus beveik nesiau siaurinti, tai plius 50Lt sumoki
wwwola
QUOTE(Nerūna @ 2010 01 29, 15:02)
Kai parduotuvej pasiteirauji apie dailesni batu modeli mano dydzio 42, tai pardaveja nustemba, sako nebuna arba kraipo galva, kaip as mat dristu rinktis, tik pirk bilekokius tongue.gif
bet siaip labai sunku su batais ir visus beveik nesiau siaurinti, tai plius 50Lt sumoki
*

o jūs tom pardavėjom kitą kartą sakykit kai sakys kad nebūna - kaip ir mandagių pradavėjų wink.gif
aš Deichmane pripirkau smile.gif tai man db beveik gerai, nors norėtųsi odinių žinoma..
saulutyte123
noriu tik tiek patarti kad negeros nuospaudos ir kauliukai dazniausia atsiranda nuo neodines avalynes ,net iki truputi vyresnio amziaus net kulniukas neturi dideles itakos(isskyrus ziema spilka), kai kojos kaista ir nekvepuoja tada ir iskyla problemos .net vasarai avalyne tik odine arba su naturalios odos paduku (isskyrus pliazo) smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.