Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (2)

QUOTE(Alan @ 2008 04 28, 11:36)
Ir su tais gydymais man panašiai, kaip Unai Li - prasidėjo vaistų spjaudymo ar purškimo (jei sutrinti) čempionatas. Neskanūs gi. Tai velniava. Jau visai kaip su mažu vaikeliu - tik skanėstų paduok. Bijau, kad ir mums tuoj gydymai baigsis - juk haloperidolio gardžios mikstūros pavidalu nėr.  doh.gif

Mano mama irgi tiapridalio nemėgdavo. O ligoninėje ir spjaudavo, ir purkšdavo. Dabar daugiausia paduodame su kokia koše, ne taip jaučiasi kartumas. Svarbiausia paduoti, kai ligonis geros nuotaikos, pakalbinti, nenugąsdinti. Per jėgą, priepuolio metu duodamus tikrai purškia.
Nenusiminkit, mielosios, prie vaistų priprantama. Paduokit po pertraukos vėl, vis maloniai pakalbindamos. Mano mama dabar tą tiapridalį dabar valgo drausmingai, kaip mokinukė. Matyt priprato. 4u.gif
O kad vaistų būna neskanių, tai atsimenu ir aš. Sykį, kai laukiausi, man ligoninėje davė gerti širdžiai kalio. Didelis kiekis (tokia stiklinėlė), o bjaurastis! doh.gif Ir leptelėjau sykį pasimandraudama seselei: kokią čia tručyzną duodate. blush2.gif Kad įsižeidė ji! mad.gif Sako: mes jus gydome, o jūs šitaip. bash.gif Nuo to laiko daugiau niekam nebesakau, kad vaistai neskanūs. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(wit @ 2008 04 28, 14:54)
gal kas zinot aukle garliavoj? po insulto gulinciam zmogui?

Mūsų, atrodo, nė viena ne garliaviškė. Bandyk ieškot per pažįstamus. 4u.gif O šiaip Alan turi gerą patirtį ieškant slaugių. Paskaityk, gal rasį sau pritaikomą mintį. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simense: 28 balandžio 2008 - 19:46
QUOTE(Simense @ 2008 04 28, 20:51)

Mūsų, atrodo, nė viena ne garliaviškė. Bandyk ieškot per pažįstamus.  4u.gif O šiaip Alan turi gerą patirtį ieškant slaugių. Paskaityk, gal rasį sau pritaikomą mintį.  4u.gif


Ne kažkokia ta mano patirtis... blush2.gif Bet vis vien - ir pagal skelbimus radę turėjome, ir "paveldėtą"... Geras būdas - skelbimėlius ant daugiabučių laiptinių lipinti. Juk tikrai nežinome, kiek žmonių norėtų papildomą litą užsidirbti. Ir netoliese gyvenantį gal pavyktų rasti. Pas mus viena dviem autobusais važinėjo - nuolatinį pirkdavau... Ai, viską reikia išmėginti, patiems skelbimą duoti - ir į laikraštį, ir internetan, visiems besiskelbiantiems paskambinti, su daugeliu susitikti, visiems draugams bei pažįstamiems pasakyti, kad ieškote.
Juk, Wit , nebūtinai ta slaugė garliaviškė turėtų būti. Iš Aleksoto tai ir visai netoli atvažiuot. Be to, Garliavos mikriukai po visą miestą zuja... Ieškokit ir būtinai surasit. mirksiukas.gif

O dėl tų vaistų tai aš tik šiaip, galima sakyt, juokais. Viską gi suprantu. Tik mūsų atveju geriausiai paveikia toksai gan griežtas tonas - na, o dabar išgersim vaistus, kuriuos gydytoja tau paskyrė. Jis visą amžių šventai daktarų klausė, visus nurodymus vykdė, tai ir dabar, jei nuovokesnis, stengiasi jų neapvilt...
Na, labos nakties visoms 4u.gif
Atsakyti
daznai apie jus pagalvoju,tikrai nepamirstos esat.tik to laiko kazkaip truksta blush2.gif .matau pas jus bedeles visokios viksta,liudna.zinai simense gal tikrai sugis ta sausgisle,tik koks pirsto valdimas liks neaisku.na svarbiausia tegu sugija ar ne?o del brolio tai gal tiesiog suprato kad amzino nieko nera.gal viskas i gera ,sendien aciu pasake o rytoj gal pagalbos kokios suteiks.
pritariu alan del griezto tono smile.gif pas mus irgi daznai suveikdavo jei grazioju nenoredavo ka nors padaryti.
laikikis drauges 4u.gif kazkaip vistiek reik isgyventi tuos sunkumus.styprybes jums.
Atsakyti
QUOTE(Alan @ 2008 04 28, 22:54)
Ne kažkokia ta mano patirtis...  blush2.gif  Bet vis vien - ir pagal skelbimus radę turėjome, ir "paveldėtą"... Geras būdas - skelbimėlius ant daugiabučių laiptinių lipinti. Juk tikrai nežinome, kiek žmonių norėtų papildomą litą užsidirbti. Ir netoliese gyvenantį gal pavyktų rasti. Pas mus viena dviem autobusais važinėjo - nuolatinį pirkdavau... Ai, viską reikia išmėginti, patiems skelbimą duoti - ir į laikraštį, ir internetan, visiems besiskelbiantiems paskambinti, su daugeliu susitikti, visiems draugams bei pažįstamiems pasakyti, kad ieškote.
Juk, Wit , nebūtinai ta slaugė garliaviškė turėtų būti. Iš Aleksoto tai ir visai netoli atvažiuot. Be to, Garliavos mikriukai po visą miestą zuja... Ieškokit ir būtinai surasit.  mirksiukas.gif

O dėl tų vaistų tai aš tik šiaip, galima sakyt, juokais. Viską gi suprantu. Tik mūsų atveju geriausiai paveikia toksai gan griežtas tonas - na, o dabar išgersim vaistus, kuriuos gydytoja tau paskyrė. Jis visą amžių šventai daktarų klausė, visus nurodymus vykdė, tai ir dabar, jei nuovokesnis, stengiasi jų neapvilt...
Na, labos nakties visoms  4u.gif

dekui, bandau viska. musu geroji aukle susirgo ir panasu kad jau mums nebepades.matot, mums nereikia kad istisai butu, tai is toliau nelabai kas nori vazinet..
Atsakyti
"Viešpatie, jau dvokia" prisiminiau Lozoriaus sesrs Mortos šūksnį... man jau atrodo, kad išvirinti ir lauke išdžiūvę skalbiniai tebeturi tą kvapą... Kokiais milteliais skalbiat ligonių skalbinius? Ar tai ką nors keičia? Irculia minėjo, kad visi namai persismelkia ligonio kvapu. Pas mus dar tik jos kambarys. Gerai, kad prieš akis vasara... Anksčiau mama labai mėgdavo gryną orą, langeliai nuolat būdavo atidaryti, dabar - bijo šalčio, vos pradarius, prašo uždaryti...
Atsakyti
sveikos.una li bandik kokiu ace mirkiti,gal pades.o tas kvapas manes niekada turbut nepaliks.nei vedinimai nei kas kita nepadedavo,acta laikidavau nepasiekiamoj vietoj.kita sik dar ir pavalidavau baldus su acto tirpalu.
simense kaip tavo mamos sausgysle?
kaip pacios laikotes?
Atsakyti
QUOTE(irculia10 @ 2008 05 08, 21:29)
sveikos.una li bandik kokiu ace mirkiti,gal pades.o tas kvapas manes niekada turbut nepaliks.nei vedinimai nei kas kita nepadedavo,acta laikidavau nepasiekiamoj vietoj.kita sik dar ir pavalidavau baldus su acto tirpalu.
simense kaip tavo mamos sausgysle?
kaip pacios laikotes?

Aš bandžiau actą kambaryje laikyti. Tada jaučiasi paties acto kvapas. Bet laikomas indelyje jis labiau ima rūgti, ir kvapas stiprėja, ir sunkėja. Reikia vis pakeisti nauju, kad būtų šviežias.
„Tas kvapas“ būdavo visuose namuose ir pas mūsų močiutę. Aš galvodavau, kad tai tų namų kvapas. Bet kai ji išėjo Amžinybėn, jis dingo.
Dingo kvapas ir nuo mano mamos per laiką. Nors aš gal buvau pripratusi, man atrodė, kad tas kvapas irgi yra tik mano mamos kambaryje. Bet kai buvo iškilusi būtinybė prižiūrėti mamą seseriai, jos suaugęs sūnus pasakė: „Juk pas mus bus kvapas namuose!“ mad.gif Tada aš susimąsčiau, kad gal tas kvapas būdavo visame mano bute, tik aš taip nejausdavau? g.gif
Dabar mamos drabužiai persismelkę visokiais „Tena“ tepalais. Bet kai išskalbiu, lyg ir jų nebūna? Bet skalbiu mašina. Gal išsimirko ten pakankamai? g.gif Nors ir rankomis vilnonius megstukus skalbiu. 4u.gif

Mamos pirštas laikosi kol kas po gipsu. Atrodo, viskas gerai, ji kontroliuoja. Bet brolis nori mamą vežtis eksperimentui pas save į kaimą, ir aš bijau ne tik dėl tolimo kelio, bet ir dėl to piršto. 4u.gif Juk jeigu kas nors atsitiktų gibsui, reikėtų vėl daugiau kaip mėnesį iš naujo. doh.gif O jau pusė laiko praėjo. Pati lydėti negaliu, o jis nori vežtis vienas. sad.gif Pasikliauju tik Dievo apvaizda.


Atsakyti
QUOTE(irculia10 @ 2008 05 08, 22:29)
sveikos.una li bandik kokiu ace mirkiti,gal pades.o tas kvapas manes niekada turbut nepaliks.nei vedinimai nei kas kita nepadedavo,acta laikidavau nepasiekiamoj vietoj.kita sik dar ir pavalidavau baldus su acto tirpalu.

Ačiū. Tik nežinau, ar mamai acto kvapas bus pakenčiamas unsure.gif . Matysim.

QUOTE(Simense @ 2008 05 09, 00:42)
„Tas kvapas“ būdavo visuose namuose ir pas mūsų močiutę. Aš galvodavau, kad tai tų namų kvapas. Bet kai ji išėjo Amžinybėn, jis dingo.
Dingo kvapas ir nuo mano mamos per laiką. Nors aš gal buvau pripratusi, man atrodė, kad tas kvapas irgi yra tik mano mamos kambaryje. Bet kai buvo iškilusi būtinybė prižiūrėti mamą seseriai, jos suaugęs sūnus pasakė: „Juk pas mus bus kvapas namuose!“  mad.gif  Tada aš susimąsčiau, kad gal tas kvapas būdavo visame mano bute, tik aš taip nejausdavau?  g.gif
Dabar mamos drabužiai persismelkę visokiais „Tena“ tepalais. Bet kai išskalbiu, lyg ir jų nebūna? Bet skalbiu mašina. Gal išsimirko ten pakankamai?  g.gif Nors ir rankomis vilnonius megstukus skalbiu.  4u.gif

Mamos pirštas laikosi kol kas po gipsu. Atrodo, viskas gerai, ji kontroliuoja. Bet brolis nori mamą vežtis eksperimentui pas save į kaimą, ir aš bijau ne tik dėl tolimo kelio, bet ir dėl to piršto.  4u.gif Juk jeigu kas nors atsitiktų gibsui, reikėtų vėl daugiau kaip mėnesį iš naujo.  doh.gif O jau pusė laiko praėjo. Pati lydėti negaliu, o jis nori vežtis vienas. sad.gif Pasikliauju tik Dievo apvaizda.

Aš irgi skalbiu mašina įjungus virinimo programą, nes drabužiai būna sutepti krauju ir pūliais. Nežinau, gal čia man paranoja... Nors teko girdėti, kad vėžinės žaizdos labai bjauriai dvokia, gal čia dėl to. Beje, šiandien valydama žaizdas beveik nejaučiau kvapo, matyt, mane palaipsniui pratina biggrin.gif , duoda atsikvėpti. Prisipirkau smilkalų, bandysiu po truputį namus pasmilkyti, bent prieš svečiams ateinant blush2.gif .
Simense, nebijok dėl kelionės. Jei bus skirta nenusaugosi ir namie. Tik nesu tikra ar eksperimentas pasiteisins...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Una Li: 09 gegužės 2008 - 11:24
prie kvapo priprantama turbut ir jo nebejauti.visa beda kad as jautri bet kokiem stipresnem kvapam .acto po daug nepildavau ,po stikliuka biggrin.gif ,isgaruoja tada vel ipilu.man ir dabar uztenka pagalvot apie mama ir jauciu ta kvapa,nors zinau kad jo tikrai jau nebera.su eksperimentais tai gal reiktu atsargiai.kaip aplamai tavo mama simense reaguoja i pasikeitusia vietove?mano mama tai nenoredavo eiti is namu ,matomai jaute kazkokia baime ir norejo kad buciau salia.sprendziu is to kad su manim budavo rami.bandikit gal gi tavo mama pasakis kad nenori buti kaime ,o gal ir broliui bus per sunku.ziurek pagal aplinkibes tu juk situacija zinai geriausiai.sekmes visoms
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2008 05 09, 11:21)
Simense, nebijok dėl kelionės. Jei bus skirta nenusaugosi ir namie. Tik nesu tikra ar eksperimentas pasiteisins...

Tikėkimės, kad viskas bus gerai. 4u.gif Tik jei kas atsitiktų negera, sunku bus nekaltinti savęs ar kito, kad iš anksto žinojau, o nesugebėjau sustabdyti. g.gif Jeigu kitu metu, kodėl, prašom. Bet dabar, kai ta ranka tokia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(irculia10 @ 2008 05 09, 21:43)
su eksperimentais tai gal reiktu atsargiai.kaip aplamai tavo mama simense reaguoja i pasikeitusia vietove?mano mama tai nenoredavo eiti is namu ,matomai jaute kazkokia baime ir norejo kad buciau salia.sprendziu is to kad su manim budavo rami.bandikit gal gi tavo mama pasakis kad nenori buti kaime ,o gal ir broliui bus per sunku.ziurek pagal aplinkibes tu juk situacija zinai geriausiai.

Aš pirmą sykį, kai vežiausi namo, irgi labai bijojau. Nežinojau, kaip ji į viską po ilgo laiko reaguos. g.gif Bet viskas baigėsi laimingai. 4u.gif Tiesa, reikėjo važiuojant saugoti, nes ji griebdavo už pavarų rankenos, norėdama įsikibti, už kitų paslankių dalių per posūkius. Bet antrą kartą jau važiavo gana drausmingai. Atrodė, išmoko pamoką, aiškiai susirado vietas, už kurių galima laikytis. Bet aš visą kelią ją kalbinau ir su ja bendravau, kad netrukdytų vairuotojui (mano vyrui). Juk ir kelias buvo nepalyginamai trumpesnis! O brolis dabar ketina važiuoti vienas, ir mano baimes vadina paprasčiausiais išsigalvojimais.
Dėl to jo eksperimento aš visiškai jį suprantu. Jis nori jai gero. Jis tikisi, kad mama nuvažiavusi į savo gimtąsias vietas, staiga taps sveika. Ir mano aiškinimus, jog mama nėra sveika, atremia: tai tu esi ligonis. doh.gif O mano mama iš vazos su narcizais jau vandenį geria. sad.gif
Bet sekmadienį – Sekminės. Būtų gražu, jei viskas pavyktų. Tikėkimės. 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simense: 10 gegužės 2008 - 00:16
QUOTE(Simense @ 2008 05 10, 01:07)
Jis tikisi, kad mama nuvažiavusi į savo gimtąsias vietas, staiga taps sveika.

Gimtosios vietos turi ypatingą poveikį (matyt, sąmonė keliauja atgal, ir pirmosios stotelės išnyksta paskutinės biggrin.gif ), gal ir bus prašviesėjimo akimirka, bet tik tiek...
Dėl brolio labai nesirūpink - pažiūrėk, kaip mes prižiūrim vaikus ir kaip vyrai blink.gif , o rezultatas gaunasi panašus (svarbu per ilgai nepalikti mirksiukas.gif ). Gal ji kitaip į jo pastabas reaguos, nei į tavo, ir jam nebus jokio vargo - būna ir taip.
Atsakyti