Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (2)

QUOTE(Simense @ 2008 03 16, 23:00)
Esam.  4u.gif

Man kiek liūdnokai nuskambėjo temos paantraštė „yra kaip yra“, nes aš nelabai noriu susitaikyti, kad taip yra ir aš nieko negaliu pakeisti.  4u.gif Aš pilna vilčių ir optimizmo, nes ne tik vykdau, ką esu susiplanavusi, bet ir turiu naujų planų.  blush2.gif Taip, iš tiesų yra kaip yra, bet tik diagnozės mes gal(?) negalime pakeisti. O kaip bendrauti su savo ligoniukais ir kaip sau palengvinti, manau, mes tai keisti galime.  ax.gif

Taip, šiuo metu aš jau nebekaršinu savo mamytės namie, bet tai truko labai ilgą laiką prieš tai. Bet aš vis dar stengiuosi nors kiek jai palengvinti buvimą svetur.  wub.gif

mamyte,tai karsinciau,bet uosvienes,tai nenoreciau,ji gera,gerai sutariam,bet vistiek ji man svetima blush2.gif
Atsakyti
Žinai, Una Li, tie krešuliai man kažkoks siaubingas dalykas. Kai iš venos imamas kraujas tyrimui ir nespėjus pritraukti švirkšto sukreša akimirksniu... tai ko galima tikėtis?- nieko gero, bet kada gali užsikimšti kraujagyslė jau eilinį sykį...
O šiaip po insulto žmogus jau nebebus toks, koks buvo.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 06 06, 00:47)
Žinai, Una Li, tie krešuliai man kažkoks siaubingas dalykas. Kai iš venos imamas kraujas tyrimui ir nespėjus pritraukti švirkšto sukreša akimirksniu... tai ko galima tikėtis?- nieko gero, bet kada gali užsikimšti kraujagyslė jau eilinį sykį...
O šiaip po insulto žmogus jau nebebus toks, koks buvo.

Mano tėčiui prieš aštuonis metus KMUK suderino vaistus nuo širdies ir kraujo krešumui reguliuoti ir iki šiol neturėjom bėdos, o dabar nuo lapkričio jau antras insultas. Gali būti, kad dėl geriamų nuo vėžio vaistų (turi tokį šalutinį poveikį), o gal todėl, kad gydytoja palaiko tirštesnį kraują, o gal tiesiog atėjo laikas... Mums warfarinas buvo tikras išganymas, nes iki tol per metus patyrė 4 mikro insultus su daliniu paralyžium ir penktą su visišku paralyžium, kalbos praradimu ir t.t., po kurio keturias paras išbuvo reanimacijoj, bet po truputį atsigavo, išmoko kalbėti tik kairė ranka liko nejautri ir pats, žinoma, nebe toks (kaip rašai).
Atsakyti
man isvis tema baisi fear.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 06 06, 17:22)
man isvis tema baisi  fear.gif  fear.gif


Mums irgi smagiau būtų apie ką malonesnio paplepėt, patikėk mirksiukas.gif
Tačiau turim, ką turim.
Pas mus nieko naujo - ir nieko blogesnio tuo pačiu. Gal tik judresnis mano ligonis pastaruoju metu, laukan vis veržiasi, užtat miega gerėliau. Šiaip viskas panašiai - maitinam, palikt vieno nei pro kur, vaistai spjaudomi, maistas pageidautina saldus... doh.gif
Svajoju apie atostogas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 06 06, 17:22)
man isvis tema baisi  fear.gif  fear.gif

Būna ir baisesnių bigsmile.gif .

QUOTE(Alan @ 2008 06 06, 17:49)
Pas mus nieko naujo - ir nieko blogesnio tuo pačiu. Gal tik judresnis mano ligonis pastaruoju metu, laukan vis veržiasi, užtat miega gerėliau. Šiaip viskas panašiai - maitinam, palikt vieno nei pro kur, vaistai spjaudomi, maistas pageidautina saldus...  doh.gif
Svajoju apie atostogas...  ax.gif

O ką lauke - vaikštinėjat? Maniškis į lauką eina tik "su reikalu", pvz., pieno parnešt (pusę metų ėmėm kartų pieną (reikia, kad atstumas būtų ne per didelis, tai nebuvo iš ko rinktis biggrin.gif ) ir pylėm lauk, kad jis bent kiek pasivaikščiotų mirksiukas.gif ), mamai tvarsliavos nupirkt (vaistinė netoli ir ten ne savitarna, savitarnoj jis nesusigaudo, o paprašyt moka), šaligatvį pašluot (po to gaunam nuo mamos, kad jam per sunku blush2.gif ). Va mama tai kol buvo stipresnė eidavo kasdien šiaip pašliaužiot prie namų po keliskart per dieną. Dabar dar galėtų į kiemą išeit, bet nebėra noro schmoll.gif . Įdomu, kad ir maniškiam į vidutinį puodelį reikia dėt 4 šaukštelius cukraus ir dar uogienės, nu niekaip neatsigerčiau tokio sirupo.
Atostogos geras dalykas 4u.gif . Ar tave kas pavaduos?
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2008 06 06, 19:55)
O ką lauke - vaikštinėjat? ..
Atostogos geras dalykas 4u.gif . Ar tave kas pavaduos?


Vaikštinėjam, jei galima taip pavadint mirksiukas.gif Kaip su metų vaiku - koordinacija prasta, kojos viena už kitos kliūva, bet vis vien - einam dar. Prieš pusantro mėnesio širdy jau kirbėjo nerimastis, kad niekad laukan nebeišeisim...
Tai tokios tokelės. visai pusėtinos 4u.gif
O dėl atostogų - nežinau, kas pavaduos. Dar pati viena sau tik svajoju. Broliui daugiau įpareigojimų teks prisiimti, slaugę gi turim. Kaip nors. Pati sau turiu nusispręst, kad ir be manęs nieks nesugrius - tas gi nelengva, pačios žinot. Bet labai norisi nuo visko atsiplėšt. Labai.
Gero vakaro ir šilto - visom prasmėm - savaitgalio jums visoms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 06 06, 17:22)
man isvis tema baisi  fear.gif  fear.gif

Baisi tema lygu baisus gyvenimas?
Iki mano ligonio insulto tikrai nesuprasdavau, kaip žmogus gali nesusitvarkyti pats su savim, atseit, depresuoja, skauda dūšią ir pan. Atrodė, susėmei įrankas ir gyveni. deja deja, patyriau savo kailiu, kai skauda ten, kur nieko nėra, jokio organo; kai išlipti iš lovos reikia pastangų, kai 2 savaites beveik neprarijau maisto. Gerai, kad namie neturėjau jokių raminančių vaistų, o pirkti nesiryžau, tai pati išsilaižiau... Baisu buvo princesei, kai reikėjo padėti sesutei ligoninėj uždėti pampersą. Ir ne tik tai...
Atsakyti
uij mergaitės skaitau ir stebiuosi jūsų stiprybe ir ryžtu..laikykitės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos, kaip laikotės? 4u.gif

Pas mus viskas taip pat, vieną naktį buvo susiruošęs senelis į kapines su dviračiu važiuoti, nebuvo kam sulaikyti, tai važiavo, kelis kartus griuvo, prisitrenkė gerokai doh.gif
Vis dažniau filosofiškai pasvarsto, kaip čia jam vienam toliau bus (priimame tai kaip tam tikrą pagerėjimą - gal sutiks į ligoninę atsigulti, leis pailsėti ir mums, ir soc. darbuotojai bei kaimynams). Blogybės po vieną nevaikšto - ėmė griūti namai. Pradžioj sugedo kranai, dabar užsikimšo kanalizacija (na ji tokia pas senelius vietinė) - prie normalios jungtis neleidžia, nes reikės vieną seną obelį nupjaut ir išrausti griovį per kiemą. Tai baigia slaugytojai nusivaryt tampydami vandenį kibirais. O jis pats sako, kad jam gerai kaip yra - juk ne jis tą vandenį nešioja. taip ir sukasi reikalai užburtame rate.

Su tuo globos poreikiu irgi nieko nepavyko - vietinis psichologas parašė puikias išvadas, pasiklausęs, kaip senelis gražiai pasakoja apie ariamus laukus ir sėjamas bulves (šių darbų nedirba jau penkmetį). Niekas nemato to, kad jis nebesugeba užsisagstyti drabužių, neretai pridaro į kelnes doh.gif Taigi gydytojų komisija norėjo nubraukti jam ir tą 100lt priedą prie pensijos, bet paliko jį dėl prostatos vėžio. Pinigų ten važinėti nelabai yra - sueina kokie 400lt pirmyn atgal vien benzinui doh.gif . Bet liepą aiškiai važiuosim dėl tų pačių kapinių, į kurias senelis naktį skubėjo. Dabar pas mus kapų tvarkymo metas - močiutei užsakėm jau tvorelę (vakar buvo pusė metų, kaip išėjusi), o tuos senuosius kapus reikėtų uždaryt, nes nebėra kam ten gėlių sodinti - tik piktžolės želia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2008 06 24, 09:02)
Pas mus viskas taip pat, vieną naktį buvo susiruošęs senelis į kapines su dviračiu važiuoti, nebuvo kam sulaikyti, tai važiavo, kelis kartus griuvo, prisitrenkė gerokai  doh.gif
Vis dažniau filosofiškai pasvarsto, kaip čia jam vienam toliau bus (priimame tai kaip tam tikrą pagerėjimą - gal sutiks į ligoninę atsigulti, leis pailsėti ir mums, ir soc. darbuotojai bei kaimynams). Blogybės po vieną nevaikšto - ėmė griūti namai. Pradžioj sugedo kranai, dabar užsikimšo kanalizacija (na ji tokia pas senelius vietinė) - prie normalios jungtis neleidžia, nes reikės vieną seną obelį nupjaut ir išrausti griovį per kiemą. Tai baigia slaugytojai nusivaryt tampydami vandenį kibirais. O jis pats sako, kad jam gerai kaip yra - juk ne jis tą vandenį nešioja. taip ir sukasi reikalai užburtame rate.

Su tuo globos poreikiu irgi nieko nepavyko - vietinis psichologas parašė puikias išvadas, pasiklausęs, kaip senelis gražiai pasakoja apie ariamus laukus ir sėjamas bulves (šių darbų nedirba jau penkmetį). Niekas nemato to, kad jis nebesugeba užsisagstyti drabužių, neretai pridaro į kelnes  doh.gif Taigi gydytojų komisija norėjo nubraukti jam ir tą 100lt priedą prie pensijos, bet paliko jį dėl prostatos vėžio. Pinigų ten važinėti nelabai yra - sueina kokie 400lt pirmyn atgal vien benzinui  doh.gif . Bet liepą aiškiai važiuosim dėl tų pačių kapinių, į kurias senelis naktį skubėjo. Dabar pas mus kapų tvarkymo metas - močiutei užsakėm jau tvorelę (vakar buvo pusė metų, kaip išėjusi), o tuos senuosius kapus reikėtų uždaryt, nes nebėra kam ten gėlių sodinti - tik piktžolės želia  verysad.gif

Užjaučiu tave, Radvyle! 4u.gif Gal sunkiausias tas periodas, kai ligonis dar sugeba save kiek apsitarnauti. sad.gif Dar jo sąmonė atsimena, kad „gali“, o jau kūnas beveik nebepajėgia. verysad.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simense: 28 birželio 2008 - 21:42
QUOTE(Radvyle @ 2008 06 24, 09:02)
Sveikos visos, kaip laikotės?  4u.gif

Greitai parsivešiu mamą namo. 4u.gif Prasidės man nauji kasdieniniai rūpesčiai ir nauji darbai. 4u.gif
Atsakyti