Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

QUOTE(marrtina @ 2007 07 02, 15:53)
jei dauguma pritars minciai, tai kodel gi ne?  bis.gif  gathering.gif  drinks_cheers.gif

Aš tada už tikriausiai būsiu friends.gif
megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
Gal aš čia kvailai paklausiu, bet kokie tie požymiai, ar tik mazgeliai ir sunku tuštintis? Klausiu todėl, kad man toks mazgelis buvo jau laaabai seniai, bet jokių kitų su tuo susijusių problemų nebūdavo. Nu dabar prieš 10 dienų kai dėjo tai dėjo, net nesuprantu kas yra. Niežulys beprotiškas, atrodo užpakalis ištino... Ginekologė ištyrė - grybelio nėra, prieš du mėnesius turėjau herpes virusą, tai dabar laukiu kraujo tyrimo atsakymo. Gal vėl herpes, o gal ir hemorojus, nes viduriai tai užkietėję, žvakutės lyg ir padeda bet niežulys nedingsta, nepadeda jokie tepaliukai. Gal turi kas kokių minčių, nes jau nebejuokai, o ašaros? blush2.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Astara @ 2007 07 02, 21:20)
Gal aš čia kvailai paklausiu, bet kokie tie požymiai, ar tik mazgeliai ir sunku tuštintis? Klausiu todėl, kad man toks mazgelis buvo jau laaabai seniai, bet jokių kitų su tuo susijusių problemų nebūdavo. Nu dabar prieš 10 dienų kai dėjo tai dėjo, net nesuprantu kas yra. Niežulys beprotiškas, atrodo užpakalis ištino... Ginekologė ištyrė - grybelio nėra, prieš du mėnesius turėjau herpes virusą, tai dabar laukiu kraujo tyrimo atsakymo. Gal vėl herpes, o gal ir hemorojus, nes viduriai tai užkietėję, žvakutės lyg ir padeda bet niežulys nedingsta, nepadeda jokie tepaliukai.  Gal turi kas kokių minčių, nes jau nebejuokai, o ašaros? blush2.gif  sad.gif

Man panašiai buvo. Turėjau hemorojų iš seniau, ir maniau, kad jis vėl atsinaujino, gydžiausi kaip nuo hemorojaus, bet rezultatų nemačiau. Teko keliauti pas proktologą, kuriam tiesiog pažiūrėjus, buvo viskas aišku- plyšimas. Nors aš pati irgi tai įtariau, nes labai skaudėdavo tuštinantis (kartais kraujuodavo) ir perštėdavo po pasituštinimo, tarsi žaizda būtų, kitąkart atrodydavo, kad ten kažkas kirba doh.gif . Tai va, hemorojaus mazgeliai yra likę, bet jie ramybės būsenoje, o plyšimą baigiu užsigydyti smile.gif .
Astara,nenoriu diagnozuoti, bet aš aprašiau savo ligos požymius mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 07 02, 22:32)
Astara,nenoriu diagnozuoti, bet aš aprašiau savo ligos požymius  mirksiukas.gif .


Nu va. Gi reiks kažkaip prisiversti pas tą proktologą užsukti, bet kažkaip nesmagu jam savo rurytę rodyt. Bet kentėti irgi nebenoriu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Astara @ 2007 07 02, 23:08)
Nu va. Gi reiks kažkaip prisiversti pas tą proktologą užsukti, bet kažkaip nesmagu jam savo rurytę rodyt. Bet kentėti irgi nebenoriu verysad.gif

Reikia, būtinai nueik, nes tokie dalykai gali nekaip baigtis. Aš ir tempiau tempiau, pati bandžiau imtis priemonių, bet, kai pamačiau, kad veltui, tada prisiverčiau eiti pas proktologą. Na, reikia ir viskas, niekur nedingsi smile.gif .
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif
Mano vyras paskutiniu metu skundziasi , kad jam lig atsirado kazkoks nemalonus guszelis g.gif Kartais paskauda labiau ,kartais nurimsta .Jau ir uzpakaliuka valytis net skauda .Kak patartumete , gal kokias zvakutes? Pas gydytoja nebuvo , as tokios problemos neturiu , tai irgi nezinau ka jam patarti g.gif
Viduriu uzketiejimo jis neturi .Tustinasi po 2 kartus i diena. ACIUuser posted image
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2007 07 03, 12:37)
Sveikos. 4u.gif
Mano vyras paskutiniu metu skundziasi , kad jam lig atsirado kazkoks nemalonus guszelis  g.gif Kartais paskauda labiau ,kartais nurimsta .Jau ir uzpakaliuka valytis net skauda .Kak patartumete , gal kokias zvakutes? Pas gydytoja nebuvo , as tokios problemos neturiu , tai irgi nezinau ka jam patarti  g.gif
Viduriu uzketiejimo jis neturi .Tustinasi po 2 kartus i diena.  ACIUuser posted image

Aš patarčiau "hemorol" žvakutes, ten iš žolėlių, nepakenks ir bent jau man, tai jos geros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 07 02, 22:32)
o plyšimą baigiu užsigydyti  smile.gif .


....su kuom gi gydaisi?.....
....aš vaistinėj paprašiau ir davė kažkokio tepaliuko.....lyg MAST blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2007 07 04, 20:17)
....su kuom gi gydaisi?.....
....aš vaistinėj paprašiau ir davė kažkokio tepaliuko.....lyg MAST blush2.gif

Rašiau 24-ame puslapyje, tų žvakučių vaistinėse nebūna mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 07 03, 13:00)
Aš patarčiau "hemorol" žvakutes, ten iš žolėlių, nepakenks ir bent jau man, tai jos geros  thumbup.gif

Nusipirkom mes tas zvakutes Hemorol 12vnt. Ar reikia visas 12 sunaudoti? Vyras nukvaks , ir taip jau sako gal nereikia ,man jau neskauda... lotuliukas.gif
Atsakyti
Reikia,kaip bebutų bus kursas,tada sakys,kaip ir pagerėjo clap.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2007 07 07, 12:19)
Nusipirkom mes tas zvakutes Hemorol 12vnt.  Ar reikia visas 12 sunaudoti? Vyras nukvaks , ir taip jau sako gal nereikia ,man jau neskauda... lotuliukas.gif

manau geriau visas sunaudot g.gif man praejo po 5-6 zvakuciu, ale vistiek visas baigiau.
Atsakyti