Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

Uzsirasiau pas angiochirurga Velicka kitai sav vienos kojos venu skleroterapijai.Brangu,ale ka daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2009 10 14, 23:18)
Uzsirasiau pas angiochirurga Velicka kitai sav vienos kojos venu skleroterapijai.Brangu,ale ka daryt doh.gif

brangu, tai čia kiek? g.gif
Atsakyti
250lt pati procedura plius dar neaisku kiek vaistu sunaudos.

Atsakyti
tai visai normali kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2009 10 15, 00:18)
Uzsirasiau pas angiochirurga Velicka kitai sav vienos kojos venu skleroterapijai.Brangu,ale ka daryt doh.gif

teko girdet,kad jis geras angiohirurgas,Tu cia ne i klinikas,o privaciai?
Atsakyti
QUOTE(pukuotukassss @ 2009 10 15, 08:55)
teko girdet,kad jis geras angiohirurgas,Tu cia ne i klinikas,o privaciai?


Taip, privaciai.Ir tik viena koja,o jei darytu iskart abi unsure.gif

Per konsultacija jis taip prajuokino mane ,kai paklausiau ka daryt ,kad taip neprogresuotu.Sako "reikia keturiom vaiksciot" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 15 spalio 2009 - 12:38
QUOTE(edicike @ 2009 10 15, 13:21)
Pe konsultacija jis taip prajuokino mane ,kai paklausiau ka daryt ,kad taip neprogresuotu.Sako "reikia keturiom vaiksciot" lotuliukas.gif

lotuliukas.gif geras humoro jausmas pas daktarėlį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2009 10 15, 12:32)
lotuliukas.gif  geras humoro jausmas pas daktarėlį thumbup.gif


ir pats labai simpatiskas biggrin.gif blush2.gif


Dar sake nusipirkti vaistineje II laipsnio kompresine kojine iki kirksnies,kuria uzmaus po proceduros.Kazin gal kuri pirkot ,ar brangios jos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 15 spalio 2009 - 12:42
QUOTE(edicike @ 2009 10 15, 14:41)
ir pats labai simpatiskas biggrin.gif  blush2.gif
Dar sake  nusipirkti vaistineje II laipsnio kompresine kojine iki kirksnies,kuria uzmaus po proceduros.Kazin gal kuri pirkot ,ar brangios jos?

brangios,yra keliu firmu,bet pirk brangesnes,nes jas reiks ilgokai nesiot,pigios nelaikys,Cia 100 denu,o gal ir 120
Atsakyti
Sveikutes . ir as turiu turiu problemu su kojom, baisnes venos pas mane , geriau vaistus nesiojau kojines ir vistiek sudelis, kazkaip galvoju operuotis, bet labai jau nenoriu po skelpeliu gultis, labai domina kiti gydymai, gal kuri jau issigydete kitaip, be operacijos?
o kojines tai nera pigios as pirkau pries kelis metus ir kojines iki kirksnies ir pedkelnes. Pirkau ortopedio vaistinej, tai uz kojines mokejau 150 lt, o uz pedkelnes 170 lt, bet tai buvo pries kelis metus, dabar nezinau kokios kainos.
Atsakyti
Na, aš jau po antros kojos operacijos 4 diena... 13 pjūvių... Pirma operacija pavyko sėkmingai... Nieko baisaus... Man sunkiausios buvo 2 dienos po operacijos, kol dar garuoja narkozė...
Atsakyti
Turiu problemu su desines kojos venom,neseniai dariau tyrima,tai sake sunkus venu nepakankamumas,jau kaip ir operuot reiketu.Israse tokiu tableciu su kastonu extraktu,tik negaliu ju gerti-labai skrandi dirgina doh.gif Taigi dabar gydausi senoviskai-eidama i darba apsivynioju koja elastiniu bintu,efektas super-nei skauda,nei tinsta.O tai kai paskaiciau cia,kiek tos kojines kainuoja blink.gif O jos tikriausiai dar ir sintetines?
Atsakyti