Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

ir as pas gyd,papuoliau 5sav.del kraujavimo, verysad.gif israse tabletes.tyrimus padare ehoskopa patvirtino kas 5sav.kad viskas tvarkoi
Atsakyti
pirma ejau pas seimos gyd. del skrandzio negalavimu, tai liepe testuka pasidaryti. Na pasidariau ir buvo teigiamas. Tai liepe palaukti menesiuka ir tada eiti pas gine, nes anksciau sako ner reikalo smile.gif Taigi siaip netaip islaukiau ta laika ir vakar buvo pirmas vizitas. Po kelius savaiciu vel reiks eiti.
Atsakyti
as vakar pasidariau testa, siandien dar viena, abu teigiami, sakau gal palauksiu kelias savaiteles kol nueisiu pas gydytoja, jauciuos gerai tik, kad prie zemes traukia, gulineju ir gulineju, manau gal neverta taip anksti ten ziurinet. nusipirkau nestukem vitaminu smile.gif
Atsakyti
sveikutes, man jau sestad NT parode II, tai mastau sia savaite nueiti pas daktaryte, pagal paskaiciavimus jau 6 savaite eina... smile.gif
Atsakyti
nuėjau, kai buvo 14 sav.
Atsakyti
Mums 9 savaites ir dar jokiu tyrimu nedarem g.gif
Negalim mes rasti geros daktares doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancik: 18 birželio 2010 - 09:37
su abejais nestumais testas parode teigiama ir uzsiregistravau pas gyd. kol sulaukiau eiles budavo nestumui 6 sav smile.gif
Papildyta:
o pirmus tyrimus man dare 12 sav rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Auriuxe_ @ 2010 06 20, 20:01)
su abejais nestumais testas parode teigiama ir uzsiregistravau pas gyd. kol sulaukiau eiles budavo nestumui 6 sav smile.gif
Papildyta:
o pirmus tyrimus man dare 12 sav rolleyes.gif


o mano eile bus tik liepos2diena doh.gif laukiu, nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
As pirma karta nuejau kai buvo 6 sav, tai prieme seimos daktare ir taip dar pareiske,kad per anksti ir nera man cia ka veikti... pasake,kad folio rugsties nusipirkciau ir tiek... tada liepe ateiti,kai bus 9 sav.-nuejau ir vel nieko nedare,nesiunte jokiu kraijo tyrimu daryti, nei slapimo nieko... liepe ateiti dar po keliu dienu.. tai taip ir vaikstau,bet jau baigiasi kantrybe ir,manau,kad reiktu ieskotis kitos daktares..
Atsakyti
Pirma karta nuejau kai buvo 5 savaites ir 2 dienos, ir pagal echo atitiko laika ir pagal mmm
Atsakyti
gal ne i tema, bet gal galit rekomenduoti gera ginekologe kaune.. aciu
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif Aš tai manau, jo man kažkur trečia ar ketvirta savaitė nestuke.gif . negaliu pasiskaičiuoti, nes praeitą mėnesi turėjau problemų dėl menesinių doh.gif kaip manot ar ne per anksti eiti pas gydytoją?
Atsakyti