Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

Su pirmu nulekiau 9 sav., o su dabartiniu nestuke.gif atejus 12 sav. pasirodziau daktarytei.
Atsakyti
Aš irgi jungiuosi į jūsų būrį. Šį savaitgalį pasidariau testą ir jis buvo teigiamas nestuke.gif . Mano paskaičiavimais dar tik 3 savaitės, tad pas gydytoją dar turbūt anksti.
Atsakyti
Na, as irgi ruosiausi palaukti kol bus 8 sav., bet mano drauge, besilaukianti trecio, primygtinai liepe nulekti jau dabar, 5 savaiciu, tai uzsiregistravau ir rytoj keliausiu isitikinti, kad viskas vietoj... uf kaip neramu
Atsakyti
as nuejau i poliklinika kai buvo 5-6 savaiciu, ir man pasake, kad be 8-9 sav. ginekologe net neziures, ir neiti. o tyrimus darys tik 12 savaite, kai rasys i iskaita. nuejau 8 savaite ir apziurejo tik isoriskai (ant kedes). sekanti apsilankyma paskyre tik kai bus tyrimu atsakymai, nes iki tol netures ka pasakyti g.gif gydytoja atrodo patyrusi, maloni, bet kazin ar taip normalu... toks jausmas, kad iki 12 savaites nestumo kaip ir neskaito kad yra. netgi sake, kad organizamas pats sureguliuoja ar issaugoti enstuma ar ne blink.gif
gal kai gydytojai nestumu prisiziureje ir jiems tai kasdienybe, sirdis taip nespurda is nekantrumo. tai ramiausiai ir pasako, kad anksciau visai nera reikalo, ir viskas vyks savaime.
dar kai paklausiau apie ultragarsa ar nereik paziuret anksciau tai sake: kam be reikalo ji "deginti". tai nebeturejau net ka paklaust. unsure.gif
siaip echoskopija buvau kitur pasidarius tai nera tokia beviltiska nezinia ax.gif bet kai pagalvoji kad poliklinikoj normalia apziura gauni geriausiu atveju 12 savaite, kai trecdalis nestumo jau praeje beveik. unsure.gif
Atsakyti
as pasidarius NT iskart nuejau pas gydytoja, buvo kazkur 4 sav.jis tik truputi apziurejo,pasake,kad laukiuos,bet liepe ateit apie 12sav.pasake,kad ankstoka rasyt i nesciuju iskaita,tad liepe pasirodyt veliau. nuejau 12sav.padare ultragarsa ir tada pirmakart pamaciau savo stebukliuka wub.gif
Atsakyti
vakar buvau pas savo gyditoja,tai liepe susiskambint su exoskopu pirmam ultragarsui,tai kai jau bus 12 savaiciu,nes tada gerai girdisi ir matosi sirdele,o anksciau tikrai nera reikalo ji svitint,pries tai atliekami kiti tyrimai.isskyrus atvejus kai mama labai blogai jauciasi nestuke.gif
Atsakyti
ejau, kai buvo 3 savaites (suzinojau apie nestuke.gif kai buvo 2 sav. ) o tada jau daktaras paskyre laika, kada ateit
Atsakyti
Sveikos, suzinojau vakar bigsmile.gif Nuostabi dovana valentino dienos proga biggrin.gif

Eisiu pas gydytoja kita pirmadieni, tai bus 5sav. ir 2dienos. Zinau, kad nieko ten nematys ir gal net neziures, bet sman svarbiausia pasirodyt, gal kokiu patarimu duos. Vistiek kazkaip ramiau manau bus cool.gif

dar norejau paklausti, i ka tureciau atkreipti demesi, kad kokiu blogumu isvengt? Kokie yra gresiancio persileidimo pozymiai. Zinau, kad skausmai, kraujavimas ar tepliojimas. Gal dar kokie yra? Man kol kas viskas ok, tik pilvo apacia maudzia, panasiai, kaip pries mmm, bet tai, kaip supratau normalu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepilota: 15 vasario 2010 - 18:09
Pirma karta pas gydytoja buvau kai buvo 5 sav.paziurejo ultragarsu ar viskas gerai, ar vietoj.Buvo laaabai maziukas, tad liepe ateiti po 2 sav.kad ivertintu kaip vystoi.
Si karta nuejau 6sav.sekanti karta eisiu 12sav.
Gryna nesamone, kad ginekologas su ankstyvu nestumu net neapziuri, pirma karta girdziu...Visokiu gydytoju aisku yra, tai tik dziaugiuosi, kad pas super daktare lankausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2010 02 15, 19:09)
Sveikos, suzinojau vakar bigsmile.gif  Nuostabi dovana valentino dienos proga biggrin.gif

Eisiu pas gydytoja kita pirmadieni, tai bus 5sav. ir 2dienos. Zinau, kad nieko ten nematys ir gal net neziures, bet sman svarbiausia pasirodyt, gal kokiu patarimu duos. Vistiek kazkaip ramiau manau bus cool.gif

dar norejau paklausti, i ka tureciau atkreipti demesi, kad kokiu blogumu isvengt? Kokie yra gresiancio persileidimo pozymiai. Zinau, kad skausmai, kraujavimas ar tepliojimas. Gal dar kokie yra? Man kol kas viskas ok, tik pilvo apacia maudzia, panasiai, kaip pries mmm, bet tai, kaip supratau normalu g.gif

man jokiu nebuvo ir echo nustate, kad nesivystantis (bet irgi priskiriamas persileidimams) cry.gif antra karta irgi nesivystantis buvo, tai staigiai plustelejo siek tiek kraujo cray.gif na, o dabar 3 nestuke.gif ir jau daugiau nei puse praejo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2010 02 16, 23:50)
man jokiu nebuvo ir echo nustate, kad nesivystantis (bet irgi priskiriamas persileidimams) cry.gif  antra karta irgi nesivystantis buvo, tai staigiai plustelejo siek tiek kraujo  cray.gif  na, o dabar 3  nestuke.gif  ir jau daugiau nei puse praejo  rolleyes.gif


Svarbu, kad dabar viskas gerai thumbup.gif O keliu savaiciu nustate?
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2010 02 16, 22:55)
Svarbu, kad dabar viskas gerai thumbup.gif  O keliu savaiciu nustate?

pirmas buvo 5, o antras 8 sav.
Atsakyti