Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir gimdymas Airijoje

Sveikos mamytes, norejau paklaust gal kas zino, matot as lietuvoi jau perejau visiskai visus privalomus tyrimus, o stai dabar su vyru ketinam i Airija isvykt gyvent, norejau paklaust ar man ten isnaujo reiks viska pasitikrint, ar yra galimybe kad lietuviu gyditojai isduos kokia pazyma ar dar ka??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DonataG;) @ 2009 01 11, 21:37)
Sveikos mamytes, norejau paklaust gal kas zino, matot as lietuvoi jau perejau visiskai visus privalomus tyrimus, o stai dabar su vyru ketinam i Airija isvykt gyvent, norejau paklaust ar man ten isnaujo reiks viska pasitikrint, ar yra galimybe kad lietuviu gyditojai isduos kokia pazyma ar dar ka???  4u.gif


ta prasme ka pasitikrinai?
juk pas gyd reiks eit cia irgi 4u.gif bus kas men vizitai,veliau kas 2sav,ant pacio galo,kas sav,ir bus atliekama echoskopija kai nurodys,kraujo ir slapimo tyrimai smile.gif daugiau bent jau man nic nieko netyre schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 01 10, 21:39)
Kiek girdėjau, tai reik P kažkurią formą nunešt ir būt nereikėję nieko mokėt wink.gif Arba gal tu gimdei privačiai? Nes Rotundoje yra ir privati ligoninė wink.gif

nu va apie jokias formas nebuvau girdejus g.gif tai ir nenesiau.gimdziau tirkai neprivaciai,gulejau vienoj palatoj su visom. tai kai atejo saskaita ir issigandau.labai jau dideli pinigeliai,pagailo ir nemokejau isvis blink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2008 07 31, 17:35)
imetu linka kur rasi daug info apie gimdymus,prieziura,pasalpas ir dar daug,daug ka 4u.gif
airiukes



neveikia man sitas puslapiukas, o pati ruosiuosi gimdyti geguze, labai reikia pasiskaityti smile.gif
Gal padesit? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(DonataG;) @ 2009 01 11, 18:37)
Sveikos mamytes, norejau paklaust gal kas zino, matot as lietuvoi jau perejau visiskai visus privalomus tyrimus, o stai dabar su vyru ketinam i Airija isvykt gyvent, norejau paklaust ar man ten isnaujo reiks viska pasitikrint, ar yra galimybe kad lietuviu gyditojai isduos kokia pazyma ar dar ka???  4u.gif


O ka tau dar eLietuvoje? Taigi vis tiek reikia eiti kas menesi kaip kazkas rase is pradziu, paskui kas 2 sav, o paskui kas sav.
Cia tyrimai tokie smile.gif Kiekviena karta pamatuoja spaudima, slapima padaro, echoskopija mano GP daro kiekviena karta kai nueinu. Pasveria. Paklausineja kaip sekas, kas geresnio...
Ligonine 14 savaiciu paeme kraujo tyrima. Dabar kai busiu 28 sav vel i ligonine. Tai tada irgi turbut ims krauja. O daugiau visa kita tas pats. jokiu kitokiu tyrimu nedaro...

O gal kas skraido i LT su leliuku? Nuo kokio amziaus lelyti jau skraidinotes i lt? Beje koki pasa ir per kiek laiko gavote?
Aciukas smile.gif

Ir darklausiukas. Ar gimdziusios Airijoje gavote kokias nors vienkartines ismokas ar pasalpas? Jei esate istekejusios o ne vienisos motinos.
Vienisos motinos, girdejau, gali issireikalauti visur ir uz viska. Susidaro nemenka sumele... O kaip yra istekejusioms? As klausiau vienos aires, ji turi gimdyti vasari, tai sake istekejusioms jokios vienkartines nepriklauso.
tik maternity benefit (dirbancioms) ir vaiko pinigeliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pugute: 14 sausio 2009 - 00:23
Airijoj nėra vienkartinių pašalpų schmoll.gif Gausi vaiko pinigėlius ir viskas... Jei kyla klausimų, tai citizien centre pasiklausinėkit, pas GP....
Atsakyti
Aciu uz atsakymus...dabar supratau kas ir kaip biggrin.gif ...dar norejau paklausti, o kokie tie vaiko pinigeliai?? kokia suma? nes as irgi istekejus, vyras dirba, o as ne ? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DonataG;): 27 sausio 2009 - 18:20
QUOTE(DonataG;) @ 2009 01 27, 20:18)
Aciu uz atsakymus...dabar supratau kas ir kaip biggrin.gif ...dar norejau paklausti, o kokie tie vaiko pinigeliai?? kokia suma? nes as irgi istekejus, vyras dirba, o as ne ? 4u.gif  4u.gif



165eur kas menesi,plius 275eur ismokami kas ketvirti.
Atsakyti
QUOTE(Kaciusss @ 2009 01 27, 16:26)
165eur kas menesi,plius 275eur ismokami kas ketvirti.

166e ir 92e dabar kas mėnesį bus (čia tuos kur mokėjo kas ketvirtį, dabar kas mėnesį padarė) wink.gif
Atsakyti
sveikutes!
as siek tiek su kitokiu klausimu,bet gal kas zinosit ka patarti..pirma karta turejau cezario pjuvi airijoj,o dabar su antru,nuejus i ligonine ir susitikus su daktaru man buvo pasakyta,kad jei si karta viskas -teks gimdyti paciai ir jokiu cezariu!gal kas zinote ar as galiu ji issireikalauti arba kiek kainuoja,jei as ji noriu pati pasirinkti..nesupraskit klaidingai,as nieko pries naturalu gimdyma..net gailejaus,kad pirma karta negalejau pati..bet si karta,kai pilvas jau pjautas,as paniskai bijau pati gimdyti(aisku jei lelius vel nesugalvos nesiversti)..prieziura cia zinoma super,seseles labai ir labai malonios,bet ju ziniu lygis mane siurpina..teko jau nekarta susidurti,ir neduok dieve daugiau..kas liecia mano po operacijos issiziojusia zaizda(chirurgas israse antibijotiku ir isleido namo..o dar po 3dienu kitas gyd,gavo mane puse valandos persiuvinet doh.gif ),ir kas liecia susirgusius vaikus...bijau kad neplystu randas,bijau to jo-UZ NATURALUMA-bus kaip bus,kapstykis pati..ziuresim kas gausis... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina r. @ 2009 03 17, 13:09)
sveikutes!
as siek tiek su kitokiu klausimu,bet gal kas zinosit ka patarti..pirma karta turejau cezario pjuvi airijoj,o dabar su antru,nuejus i ligonine ir susitikus su daktaru man buvo pasakyta,kad jei si karta viskas -teks gimdyti paciai ir jokiu cezariu!gal kas zinote ar as galiu ji issireikalauti arba kiek kainuoja,jei as ji noriu pati pasirinkti..nesupraskit klaidingai,as nieko pries naturalu gimdyma..net gailejaus,kad pirma karta negalejau pati..bet si karta,kai pilvas jau pjautas,as paniskai bijau pati gimdyti(aisku jei lelius vel nesugalvos nesiversti)..prieziura cia zinoma super,seseles labai ir labai malonios,bet ju ziniu lygis mane siurpina..teko jau nekarta susidurti,ir neduok dieve daugiau..kas liecia mano po operacijos issiziojusia zaizda(chirurgas israse antibijotiku ir isleido namo..o dar po 3dienu kitas gyd,gavo mane puse valandos persiuvinet doh.gif ),ir kas liecia susirgusius vaikus...bijau kad neplystu randas,bijau to jo-UZ NATURALUMA-bus kaip bus,kapstykis pati..ziuresim kas gausis... doh.gif



O kiek laiko praejo nuo pirmojo cezario pjuvio? Jei ne daugiau kaip 2 metai tai tada tikrai turi daryti cezari. o jei daugiau - reikia tartis su kazkuo protingesniais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pugute @ 2009 03 18, 09:45)
O kiek laiko praejo nuo pirmojo cezario pjuvio? Jei ne daugiau kaip 2 metai tai tada tikrai turi daryti cezari. o jei daugiau - reikia tartis su kazkuo protingesniais  g.gif



jau bus praeje 3 su puse... blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Esu girdejus ir tokia nuomone, kad jei per 5 metus antra gimdai po pirmo Cezario, tai geriau butu, kad ir antras Cezaris butu rolleyes.gif
Oi kaip sumaliau, bet tikiuos supratot, ka norejau pasakyti blush2.gif
Mano draugei OT dare Cezari, dabar laukiasi antro, pirmajam vaikui 4 metai.. Gydytojai iskart pasake, kad bus planine Cezario operacija ir su antru ax.gif
Atsakyti