Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir gimdymas Airijoje

QUOTE(munyt @ 2011 01 12, 12:23)
Nedulia, o kur tu gimdei? jei turesi minute papsakok placiau, tos ivairios patirtys pravercia  thumbup.gif



as gimdziau Corke. 2h nakties prasidejo saremiai kas 10min, po keliu valandu jau kas 5min. 8 ryte susiruosem i ligonine. Galvojau apziures ir paleis. Apziurejo. Atsidarymas buvo 1-2cm, bet namo nebeisleido. Sake lauk lovos laukimo kambaryje. O tas kambarys tiek prikaitintas, kad bloga. Tai pralaukem lovos 6 valandas. As vis isheidavau i lauka pasivaiskciot, nes neperneshu silumos, o dar nemiegojusi visa nakti normaliai. Kai gavau lova atsidarymas buvo 3cm ir saremiai aks 3 min. 7 val vakare nubego vandenys. Apie vidurnakti pradejo pykinti. Vemiau porakart. 5h ryte perkele i gimdymo palata, nes pasakiau, kad pirmakart gimdau nzn kokie tie skausmai bus, gal reiks epidiuro. Atsidarymas buvo 8cm. Dar po 3 h vis tie patys 8cm. Dar vemiau porakart. Sukilo temperatura. Paklausiau kiek dar viskas gali istrukti. Pasake minimum dar 2-3valandos. Paprashiau epidiuro, nes jau sunku buvo gelbetis nuo skausmu giliu kvepavimu.Pasake, kad kai temperatura aukstesne nei 38 epidiuro neleidzia.Pasikeite pamaina. Man toks itarimas, kad aktineje pamainoje dirbusi akusere nenorejo imtis kazkokiu veiksmu, tempe laika iki kol pasikeis pamaina, nes tik atejusi kita iskart state man lasheline del dehidratavimo, suleido antibiotiku, kad numushtu temperatura. 9h gavau epidiura. Atgavau jegas, nors baisiai nepatiko, kad turejau guleti, niekaip negalejau padeti vaikiukui greiciau ateiti i pasauli. Atejusi gydytoja pasake, kad jei iki 13h nepagimdysiu pati, teks daryti CP, nes isbuvau ribini laika be vandenu (18h). Aciu D iki 13h atsidarymas buvo 9.5cm. Isstumiau per 20min vakumo pagalba. Vaikiukas gime sveikas, tik po desine akimi buvo melyne. Sekancia diena po gimdymo sukilo vaikiuko temperatura, gydytoja isgirdo sirdies virpesiukus. Nusiunte mus detalesniems tyrimams. Isvada - infekcija-(kraujo uzkretimas) kuria gavo gimdymo metu, tiek ilgai isbuves be vandenu). Taip praleidom dar 5 dienas ligonineje, spec. prieziuros skyriuje. Leido antibiotikus. Ligonineje likau ir as, nes pati maitinau.Kadangi vaikiukas buvo atskirai, tai turedavai vis vaikscioti ji pamaitinti. Buvo sunkoka, bet verta smile.gif

Kai klausiau sesutes veliau kodel man taip ilgai atsidarinejo pabaigoje, pasake, kad vaikiukas pasirinko isistatymui didiji o ne mazaji rata. Ir to negali numatyti. Nors viena is priezasciu ir paminejo, kad gali buti del ilgo sedejimo pvz prie pc rolleyes.gif ax.gif

Tikiuosi antras gimdymas neuzsites tiek ilgai ir pagimdysiu be jokiu epidiuru ir vakumu.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nedulia: 12 sausio 2011 - 15:21
hedra sveika prisijungus,mielai priimam,kuo daugiau tuo smagiau! smile.gif kada ruosiesi keliauti pas gydytojus?
sypsenele na,kaip ir taip,musu terminas nevisai,bet apie birzelio viduri smile.gif cia ziuriu nusimato 4 birzelinukai smile.gif
zuika-puika aciu! 4u.gif kolkas nusiteikus susipirkti tik tuos daiktus,rubelius,kurie yra sarase i ligonine,o paskui eis rimtesni pirkiniai,kaip lovyte,...turbut pirksiu ir rubelius truputeli didesnius ir t.t.del pagalves,tai manau gal ir geras dalykas,kolkas as tai pasiramstau paprastom blush2.gif ,bet kaip toliau bus matyt ax.gif
aciu toms,kurios pasidalinat patirtim del pirkiniu,nes tikrai naudinga pasiskaityti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2011 01 11, 17:48)
labukas smile.gif  priimkit mane i savo bureli, nera man cia su kuo bendrauti 4u.gif  ka tik aptikau jusu temele....gyvenu dubline ir jau 4 men esu nescia, pas daktarus dar nebuvau , taigi viskas domina apie ka bendraujat...ar yra gal is  jusu kasnors is dublino?



Hedra ar tu ta pati, kuri budama nestuke.gif jauciasi nevala ir geriau dukart gimdytu nei butu nescia? ax.gif
Atsakyti
labas vakaras,, mamytes. as dar nesilaukiu, bet labai noreciau antro leliuko, nes pirmajai jau 4 metai, manau butu jau laikas sesutei ar broliukui rolleyes.gif beda ta, kad vat esam anglijoje ir prisiklausius visokiu istoriju ziauriai bijau cia gimdyti, nespirmas gimdymas buvo LT. ypac kad anglu kalbos zinios nekokios sad.gif gal galit papasakot kaip ir kas. ir aisku domina kaip cia su motinystes atostogomis? as dirbu 29 valandas per savaite metus ir 3 menesius, tik dabar mus pereeme nauja kompanija bet toj pacioj vietoj dirbam.tai kaip cia su manim butu...?jei nesunku patarkit ka daryt, norim leliuko bet as stabdau visa reikala rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile21 @ 2011 01 12, 18:18)
labas vakaras,, mamytes. as dar nesilaukiu, bet labai noreciau antro leliuko, nes pirmajai jau 4 metai, manau butu jau laikas sesutei ar broliukui rolleyes.gif  beda ta, kad vat esam anglijoje ir prisiklausius visokiu istoriju ziauriai bijau cia gimdyti, nespirmas gimdymas buvo LT. ypac kad anglu kalbos zinios nekokios sad.gif  gal galit papasakot kaip ir kas. ir aisku domina kaip cia su motinystes atostogomis? as dirbu 29 valandas per savaite metus ir 3 menesius, tik dabar mus pereeme nauja kompanija bet toj pacioj vietoj dirbam.tai kaip cia su manim butu...?jei nesunku patarkit ka daryt, norim leliuko bet as stabdau visa reikala rolleyes.gif


sveikute,

jei ieskai informacijos sia tema anglijoj turetum aki uzmest i sias temeles:

sveikata ir kt. uk

ligonines ir gimdymas londone
Atsakyti
as tai pries tai kitur gyvenau , nesenai i dublina atsikelem....tvarkausi dabar del pps, nes be jo sake nepriima pas daktaru. nieko cia neveikiu , sedziu namuose su sunum, i lt atostogu tik vasara planuojam su mazuoju leliuku kai gims:)
Atsakyti
smile.gif+2011 01 12, 14:17-->
QUOTE(smalsuole smile.gif @ 2011 01 12, 14:17)
sypsenele na,kaip ir taip,musu terminas nevisai,bet apie birzelio viduri smile.gif cia ziuriu nusimato 4 birzelinukai smile.gif


smagu thumbup.gif gal kuri nors is Galway nestuke nestuke.gif yra? nors lb abejoju, nes pagrinde cia visos is dublino g.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2011 01 12, 14:01)
manau, kad baime mazeja nuo pasiruosimo, tiek informacijos prasme tiek paciu pasiruosimu gimdymui. as cia gimdydama turbut kaip tik labiau bijociau bereikalingo cezario nei jo negavimo. juk jei komplikuotas gimdymas be reikalo ten taves nekankys, aisku kai galvoju apie domkes atveji man atrodo kad gydytojo nuomone reples ir pan buvo mazesne blogybe nei cezaris. Per daug tuom dar nesidomejau, bet aisku, kad tiek vienas budas, tiek kitas turi (gali turet) tam tikru nepageidaujamu pasekmiu. ir nors i gimdymos planus cia neziuri kaip i dokumentus, tavo teise yra atsisakyt tam tikro gydymo metodo ir pan. tik reikia uz save pastovej, arba turet kad pastovi, nes itariu per kokius saremius ne visai ta busena.. taip sakant as eiciau tikedamasi geriausio, bet pasiruosi blogiausiam ir apsvarsciusi galimas iseitis is anksto.

thumbup.gif ir as taip manau, visur visko gali atsitikti , svarbiausia paciai buti kuo geriau pasiruosus ir vyras ,kad viska zinotu 4u.gif
Atsakyti
radau geros informacijos

http://www.supermama...howtopic=537924
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsuole :): 12 sausio 2011 - 21:35
Kad nurimusios nestuke.gif Apmire temele 4u.gif

As vis laukiu musu apsilankymo pas gydytoja. Laikas taip letai eina doh.gif

Greitai 3 menesiukai, o man apetito kaip nera, taip nera. jauciu negerai leliukui. o maistas priesas didziausias doh.gif

Kaip kitos nestuke.gif laikotes??? Kaip pilvukai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos nestukes nestuke.gif
Skaitinejau jusu pokalbius ir nusprendziau pati su jumis pabendrauti.As nescia 35 savaites,gimdysiu Rotundoje.Ar priimsit mane i jusu pokalbius?
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 18, 18:55)
Kad nurimusios  nestuke.gif  Apmire temele  4u.gif

As vis laukiu musu apsilankymo pas gydytoja. Laikas taip letai eina  doh.gif 

Greitai 3 menesiukai, o man apetito kaip nera, taip nera. jauciu negerai leliukui. o maistas priesas didziausias  doh.gif

Kaip kitos  nestuke.gif  laikotes??? Kaip pilvukai?  mirksiukas.gif



jo,labai aprimus temele.man tai si savaite taip letai eina doh.gif nes laukiu kitos,pasimatymo su lelium.
na del leliaus bandyk kiek gali valgyt,nes tikrai nelabai gerai,jai nei kasnio neprariji.man tokios bedos,aciu dievui,nebuvo,tik pykindavo,bet valgyt galejau ir galiu viska thumbup.gif
na,o mes laikomes neblogai,tik,kad vis pilvuka pamaudzia,bet dabar kaip ir mano tariamos dienos turetu but,tai gal delto.lelius kiekviena diena kalbina,atrodo ramu,ramu,o paglostai pilva ir po kiek laiko pradeda mankstintis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Corie @ 2011 01 18, 22:21)
Sveikos nestukes nestuke.gif
Skaitinejau jusu pokalbius ir nusprendziau pati su jumis pabendrauti.As nescia 35 savaites,gimdysiu Rotundoje.Ar priimsit mane i jusu pokalbius?



zinoma,kad priimsim,juk kuo cia musu daugiau tuo smagiau,o ir patirtis labai pravercia. mirksiukas.gif zinot ka turesit? smile.gif ziuriu terminas vasario 24d,mano vyro gimtadienis sia diena biggrin.gif
Atsakyti