Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

QUOTE(Yuko @ 2008 04 11, 15:25)
O gal kas zinote/turite Steponeno arbatos sudeti ir galetumete parasyti?  wink.gif

As kai buvau nescia irgi vargau su tais tinimais doh.gif Man atveze Steponeno arbata is Vilniaus,bet man jau liko savaite iki gymdimo,tai beveik negeriau.Sudetis tan nenurodyta ant pakelio schmoll.gif Pas mane liko 2 pakai,galiu kam atiduoti uz koki sokolada ar kavos pakeli tongue.gif tik is Klaipedos,siaip vienas pakas kainuoja 8 lt
Atsakyti
pameginkit dirvinio asiuklio zoles arbata gert,tikrai padeda...visuose vaistnese yra..
man padejo thumbup.gif
Atsakyti
man irgi liepe steponeno arbata gerti tik va niekur as jos nerandu... Gal kas zino kur vilniuje ja galima rasti? nes man nuo tu skysciu ir rankos buna nutirpusios, o kojos lyg kokios senes patinusios... verysad.gif


Ka tik radau kad naujininkuose yra vaisazoliu vaistine, tai ten buna... Bet kol ten nuvaziuosiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 29 balandžio 2008 - 10:46
QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 29, 12:44)
man irgi liepe steponeno arbata gerti tik va niekur as jos nerandu... Gal kas zino kur vilniuje ja galima rasti? nes man nuo tu skysciu ir rankos buna nutirpusios, o kojos lyg kokios senes patinusios...  verysad.gif
Ka tik radau kad naujininkuose yra vaisazoliu vaistine, tai ten buna... Bet kol ten nuvaziuosiu  doh.gif


Dar yra naugarduko gatveje, cia bus anos vaistines naujininkuose filialas, ten tikrai yra, nes praeita savaite nusipirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, Graze, nusipirkau ta arbata... Jetau, kokia karti fear.gif Bet geriu saziningai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 03 gegužės 2008 - 21:12
Sveikos.Gal zinote ka daryti kai labai tinsta kojos. verysad.gif Visa nestuma buvo gerai,daug vaiksciojau,o dabar, nestumo gale,kai pilvelis paslinko zemyn,kojos tapo tiesiog melynos,istine ir negaliu net lanstyti normaliai. verysad.gif gal zinote kokiu budu kaip su tuo kovoti?
Atsakyti
skaiciau, kad esant koju tinimui reikia paguleti kojas siek tiek pakelus (pasideti pagalvele or smth), taip pat manksteles metu trenere parode pratima kojom - atsisedi rankomis patogiai atsiremi i zeme, kojos istiestos ir suglaustos (visada prispaustos prie zemes, ju kelti niekaip nereikia) pagrindinis pratimo judesys:
vienos kojos pirstais bandai siekti zeme, kitos kojos tuo pat metu pirstus su visa peda lenki i save, tada viskas atvirksciai - ta koja kuria pirstus ir peda lenkei i zeme, lenki i save, o kitos kojos pirstu, kuriuos lenkei i vidu lenki i zeme
taip pakartoji 10 kartu, judesiukai atliekami greitai... nzn ar aiskiai as cia smile.gif , jeigu kas klausk tikiuosi su pilvuku nebus per sunku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo det: 13 gegužės 2008 - 16:26
"Sutinusios kojos"- si tema apie mane. Mano organizmas skyscius kaupia jau nuo kazkur 6,5 men. Daktare patare vartoti Docento Steponeno arbata, kuria galima isigyti tik vaistineje "Sirdazole", Pelesos g. 7, Vilnius ar sios vaistines filiale Naugarduko g. 15/28, Vilnius. Geriau...Geriau...Ir tik viena savaite jauciau nezymu pagerejima- Dieve, koks dziaugsmas buvo isvysti ryte savo grazia maza, o ne drambliska kojyte... Bet vel viskas stojo i savo vezias- dideles, storos, isbrinkusios kojos. sad.gif Tada daktare pasiule pavartoti kapsules- Cyklo3Fort...Nieko nepadejo... Siandien israse receptinius vaistus (Furosemid Actavis)- slapima varancius, nes pamatavo spaudima, gerokai virsyja norma. Isgeriau tabletele... Ziuresiu, kaip cia bus. O labiausiai tai as laukiu, kada pagimdysiu- kada viskas stos i savo vieta... bigsmile.gif
Atsakyti
na man nuo kokios 37 savaites buvo pora kart istine kojos, o dabar beveik kasdien, bet tinsta ne tik kojos, bet ir rankos, ypac desne, o kas idomiausia, kad spaudimas toj rankoj gerokai didesnis, nei kaireje. buvau pas gydytoja, kelis kartus sakiau sita problema, bet pamatuoja spaudima, tuo metu gerai ir tada nieko sako, nestumo gale normalu... g.gif
as nelabai pasitikeciau tuo normalumu, ypac kai paskaiciau apie liga preeklampsija, susiraskit paskaitykit g.gif
nezinau, ar cia lietuvoj medicina tokia, o gal pacios kaltos, kad i poliklinika vaikstom ir pinigu nekaisom kiekviena kar, bet siulyciau prisiziuret, stebet save ir prasyt gydytoju tyrimu, turi istirt slapima, ar nera baltymo, jei spaudimas didelis irgi labai blogai, o tinimai irgi is niekur nebuna schmoll.gif
jei pacios savim nesirupinsim, tai ir niekas nepasirupins ir gali but per velu
sekmes but sveikom ir pagimdyt sveikus vaikucius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baggyra55 @ 2008 05 13, 16:34)
na man nuo kokios 37 savaites buvo pora kart istine kojos, o dabar beveik kasdien, bet tinsta ne tik kojos, bet ir rankos, ypac desne, o kas idomiausia, kad spaudimas toj rankoj gerokai didesnis, nei kaireje. buvau pas gydytoja, kelis kartus sakiau sita problema, bet pamatuoja spaudima, tuo metu gerai ir tada nieko sako, nestumo gale normalu... g.gif
as nelabai pasitikeciau tuo normalumu, ypac kai paskaiciau apie liga preeklampsija, susiraskit paskaitykit g.gif
nezinau, ar cia lietuvoj medicina tokia, o gal pacios kaltos, kad i poliklinika vaikstom ir pinigu nekaisom kiekviena kar, bet siulyciau prisiziuret, stebet save ir prasyt gydytoju tyrimu, turi istirt slapima, ar nera baltymo, jei spaudimas didelis irgi labai blogai, o tinimai irgi is niekur nebuna schmoll.gif
jei pacios savim nesirupinsim, tai ir niekas nepasirupins ir gali but per velu
sekmes but sveikom ir pagimdyt sveikus vaikucius thumbup.gif

na man slapimo tyrimus daro kas 2 sav...sake viskas gerai... rolleyes.gif be to,kai paskutini karta skundziausi,kad skauda nugara ir dusina,ji taip ir pasake..."pakentek greit praeis,bet kojos prades tint,nes pilvelis leidziasi..." o pinigu tai as tikrai nekisu,cia Anglijoj taip nedaro,nebent nueini i lietuviu klinika...tada jo...,spek daryt pinigine.... biggrin.gif .. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 05 14, 15:16)
na man slapimo tyrimus daro kas 2 sav...sake viskas gerai... rolleyes.gif be to,kai paskutini karta skundziausi,kad skauda nugara ir dusina,ji taip ir pasake..."pakentek greit praeis,bet kojos prades tint,nes pilvelis leidziasi..." o pinigu tai as tikrai nekisu,cia Anglijoj taip nedaro,nebent nueini i lietuviu klinika...tada jo...,spek daryt pinigine.... biggrin.gif .. rolleyes.gif


na jei viskas gerai, jei tikrai nera priezasciu del sveikatos tiems tinimams, tada patarimai tokie, kiek skaiciau, kuo dazniau kojas reikia pakelus palaikyt, jei nebijai persalt, dek an koju saltus kompresus, arba ledo kubelius, gerk daugiau skysciu thumbup.gif
Atsakyti
Man tai rankos dazniau patinsta. Kojos - nevisada, tik kai per daug pasivaikstau, ar karsta buna. Tavchiau dazniau kojos buna kazkokios pavargusios, tuomet nakti buna nera kur ju padeti! Tai man kontrastinis dusas labai padeda bei pasitepiu Lioton1000.
Shiaip skaichiau kad reikia dazniau ilsetis, kojas laikant aukschgiau (jau minejo apie tai kitios moterys). Svarbiausiai kad neprasidetu prieklampsija.
Atsakyti