Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tinimai. Ką daryti?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
*Liūtukė*
QUOTE(Hacone @ 2008 05 22, 19:47)
niekaip to tinimo nesumazinsite, ka bedarytumete. as is tos nevilties uzsisakiau nezmonisko brangumo specialias, kojas apspaudziancias, Solidea pedkelnes Magic Mamman, skirtas nesciosioms. siandien pirma diena aviu. zinokit, fantastika. nezinau, kaip atrodys kojos jas nusimovus, mat kai uzsitempiau is pat ryto, tai dar ir neislindau is ju, bet jausmas - puikus. ir atrodo gerai. man jau 3 savaiteles iki gimdymo, o as su savo drambliakojem kuo puikiausiai su mini sijonu atrodau  smile.gif  kojos lengvos, vel galiu iseiti i zmones, taip sakant. labai rekomenduoju, neziurint baisios kainos. per interneta uzsisakiau dvi poras. ir nuo venu issipletimo apsaugo. pirkau 70 denu, 12 mg apspaudimo faktoriaus. kokybe - liuks. ir pilva nuostabiai prilaiko. ir uzpakalineje dalyje sidabro siulai iausti, specialus masazuojantis ir mazinantis celiulita mezgimas. stai taip  4u.gif
*

O KUR GALIMA NUPIRKTI, KOKIOJ INTERNET.PARDUOTUVEI????,
NES MAN KOJOS IRGI LABAI SKAUDA, SUKA...., DIRBU BUCHALTERE IR DABAR PRASIDĖJO PROBLEMA IŠSEDETI..... VIENOJ POZOJ SEDĖTI NEGALIU, VISA DIENA SĖDŽIU KAIP ANT ADATU, O NAKTI DAR BAISIAU TRAUKIA MEŠLUNGIS....GAL TAI DĖL TO, KAD PER ŠĮ ANTRA NEŠTUMĄ, DAUGIAU SVORIO NEI PER PIRMA PRIAUGAU, BET NIEKO DĖL TO PADARYTI NEGALIU, O KOJOS SKAUDA verysad.gif
Papildyta:
smile.gif+2008 05 18, 22:21-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 05 18, 22:21)
man kojos tinsta, bet dar nedaug, tai pageriu silpnos meskauogiu arbatos, daug vandens, paguliu pakelusi kojas ir praeina, galima saltus kompresus deti ar kontrastiniu dusu palepinti, po to imasazuoti vaikisko aliejuko, labai padeda masazas... thumbup.gif
man naktimis kojas vargina meslungis, net bijau pajudeti verysad.gif ... nezinau nei ka daryti doh.gif . geriu magnex pries miega, kad meslungis netrauktu ir pilvukas nekietetu, bet nelabai padeda...
Gal kuri susiduret su tokia problema ir galit patarti ka daryti? g.gif
*

Aš irgi esu susidurusi su tokia problema, kai buvau 1 kart neščia tai mešlungis buvo tik nuo 35sav., tai kažkaip mėn. iškentėjau, o dabar jau nuo 24sav. prasidėjo, kai geriau visa mėn. Magni(miltelius), buvo nieko, dabar jau 2sav kai negeriu, tai nakti ir ryte net bijau pajudėti, nes kai traukia mešlungis, net verkti naktį norisi..........29d. eisiu pas gydytoja, pažiurėsiu ką patars, ką pasakys
-->BLOOONDINKA<--
QUOTE(nakvisa @ 2008 05 13, 14:28)
Sveikos.Gal zinote ka daryti kai labai tinsta kojos. verysad.gif Visa nestuma buvo gerai,daug vaiksciojau,o dabar, nestumo gale,kai pilvelis paslinko zemyn,kojos tapo tiesiog melynos,istine ir negaliu net lanstyti normaliai. verysad.gif gal zinote kokiu budu kaip su tuo kovoti?
*

oi kaip man skaudedavo ka sutindavo, tai kuo daugiau guledavau vesindavau kojas ir "Lioton" man padedavo
Hacone
merginos, nesikankinkite - bandykite surasti, kur Lietuvoje galima isigyti Solidea Magic Maman pedkelnes.

vakar pirma diena muvejau. kaifas. tik galvojau, kaip atrodys kojos, kai vakare tas pedkelnes nusimausiu. nusimaunu - beveik nesutine! tik kiek apie kauliuka patine. bet pedos, pirstai - visai nesutine! ryte prabundu - graziausios kojos. tad ir vel i Solidea sulindau.

stai tos pedkelnes ir nuoroda, per kuria pirkau http://solidea.no/product.asp?product=47&a...b=12&page=1

yra ir tarptautinis tinklapis, manau, galima uzsisakyti stai cia http://www.solidea.com/uk/catalogo_scheda....O&id_cat=40 cia net raso, kad apsaugo ciurnas ir visa koja nuo vandens kaupimo. toms, kurioms skauda nugara (sia problemele irgi turiu), irgi palengvina, nes paskirsto svori, prilaiko pilva.

Stai ka raso, kopijuoju:
Pamper your changing body from waist to toe with our elegant anti-cellulite maternity pantyhose. Its graduated compression technology helps vanish varicose and spider veins, soothes tired achy legs and prevents swollen ankles. Our patented micro-massage anti cellulite wave knit promotes blood circulation, reduces water retention and controls cellulite. The soft non-constricting waistband embraces the growing belly while reducing lower back pressure. Antimicrobial treatment for all-day freshness.

tarp kitko, paziurekite, kur merginos kalba apie celiulito prevencija supermamose. jos is tos pacios Solidea atsisiuncia anticeliulitinius sortukus, kurie reklamuojami lietuviskoje spaudoje. regis, jie turi ir lietuviska tinklapi. tik nezinia, ar Magic Maman jau parduodamos Lietuvoje, nes tai naujas produktas.

visoms linkiu isvengti koju tinimo ir skausmu bei dailiomis kojomis sulaukti mazylio 4u.gif

PS griztu papildyti. renkantis dydi, rinktis reikia ta, kuri iki nestumo muvejot.
PPS paieskojau supermamose ir stai ka radau:

VILNIUJE
Solidea atstovybe
Teirautis parduotuvėse „Amadea Line“ Vilniuje:
Gedimino pr.20
Konstitucijos g.16
Viršuliškių g.40,

„Ievos Pėdkelnės“ Vilniuje:
Konstitucijos pr.7A
Ozo g.25, Gedimino pr.16
Savičiaus g.3-2

Vilniuje „Presto moda“ - Mindaugo g.14B

„Demoda“ - Totorių g.17

„Gintarinė vaistinė“:
Gedimino per.3A
Lukšio g.34,

Vaistinėje “Citvaras” - Viršuliškių g.40

“Lukiškių vaistinė“ - Vasario 16 g.2

“Vaivorykštės vaistinė“ - L.Asanavičiūtės g.20/2

“Gedimino vaistinė“ - Gedimino pr.27.

"Spanguolių vaistinė" - Antakalnio g.84
*Liūtukė*
AČIŪ, AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif UŽ INFO, BANDYSIU PIRMADIENĮ IEŠKOTI VILNIUJE, NES SU ANGLŲ KALBA NELABAI DRAUGAUJU ax.gif , TAI UŽSAKYTI INTERNETU BUS SUNKOKA ax.gif
Hacone
taip taip! jei tiksliau taip butent sios:
http://pirk.unisex.lt/product_info.php?cPa...5754a98eac08464
Gerbera
kadangi as gimdziau liepa, o tu metu vasara buvo ypac karsta 35 pastoviai, tai mano kojos buvo kaip kalades. pirkau sliopansus ir tik su jais galejau vaikscioti, apie ikisima i joki bata ne kalbos...
ir niekas nepadejo, tik imerkimas i salta vonele ir tai tik trumpam. tiesiog reikia prakenteti, o po nestumo tos kojos pacios greit susitrauke, matyt todel, kad svorio nelieka ir susinormalizuoja. sekmes smile.gif
drugeliuke25aa
as irgi tokia problemele turiu... bet pirma kart kai man tinsta kojos tai nelabai zinau ka daryt... nors atrodo cia nieko baisaus nera ar taip? siaip man jau galas ir gimdyt tureciau rytoj blush2.gif
nakvisa
QUOTE(mamyciuke20 @ 2008 05 24, 18:20)
as irgi tokia problemele turiu... bet pirma kart kai man tinsta kojos tai nelabai zinau ka daryt... nors atrodo cia nieko baisaus nera ar taip? siaip man jau galas ir gimdyt tureciau rytoj blush2.gif
*

sekmingo gimdymo... mirksiukas.gif
drugeliuke25aa
QUOTE(nakvisa @ 2008 05 27, 23:30)
sekmingo gimdymo... mirksiukas.gif
*

tureciau per sia savaite jau pagimdyt nestuke.gif
nakvisa
QUOTE(mamyciuke20 @ 2008 05 28, 10:40)
tureciau per sia savaite jau pagimdyt nestuke.gif
*

ziurek gal dar as pirmesne busiu. biggrin.gif man siandien sake ,kad jau bet kada galiu pradet... ax.gif
Mirka
tinsta tik dešinė koja .. blink.gif
Nieko sau.. g.gif
Puffte
Sveikos mergaites,

As turiu beda: kojos ne tik tinsta, bet ir trukineja slaunies kapiliarai (koja atrodo kaip su didele melyne ir ta melyne pleciasi)

PATARKIT KA DARYT ! sad.gif Kad tie kapiliarai netrukinetu, nesinori po nestumo visa gyvenima vaikscioti su didziausia melyne ant kojos.
Gal kam taip buvo?
geguzevasaris
QUOTE(Hacone @ 2008 05 23, 23:01)
*

Aš irgi noriu tokių kojinių rudeniui, bet dar nieko nesu pirkusi internetu doh.gif blush2.gif Įsivaizduojat, net nežinau kaip panaikinti iš prekių krepšelio per daug priskaičiuotų vnt. blink.gif .Išjungiu, o kai įeinu vėl-lieka mano prispaudinėti vnt. O pas mus, Šiauliuose, aišku tokių vaistinėse nėr verysad.gif
jul
o man kojos sutino paskutine savaite verysad.gif kaip nemalonu verysad.gif
Olesta
QUOTE(Puffte @ 2008 07 26, 16:42)
Sveikos mergaites,

As turiu beda:  kojos ne tik tinsta, bet ir trukineja slaunies kapiliarai (koja atrodo kaip su didele melyne ir ta melyne pleciasi)

PATARKIT KA DARYT ! sad.gif Kad tie kapiliarai netrukinetu, nesinori po nestumo visa gyvenima vaikscioti su didziausia melyne ant kojos.
Gal kam taip buvo?
*

Vienintelis patarimas-tai tos pėdkelnės...mėlynę patarčiau susigydyti Traumeels tepalu...daug dar vaikščioti? Man liko 7 savaitės ir jau prasidėjo tinimai, žinoma, tai geriau nei su pirmuoju nėštumu, kad nuo 20 savaitės kankinausi su tais tinimais, bet tada buvo toksikozė. Dabar jokių toksikozės reiškinių nepastebiu, na nebent ras baltymą šlapime, eisiu va už valandėlės pas gydytoją, pridaviau ryte kraują ir šlapimą, bus matyt, ką čia ras....gal tiesiog netinkamai save prižiūriu...vis lekiu, vis skubu, o dar ir mano trimetukė savo išsireikalauja, o priaugta +16 kg, tai nėra taip lengva...
Rodinka
Pasidalinsiu info apie tynimus ir metodus:

Jei link vakaro pradeda tinkti kojos, rankos, po ilgo vaiksciojimo ar per karscius, bet ryte viskas praeina savaime - tai norma. Jei yra dideliu tinimu jau is ryto, iki pakylant is lovos - tai patologija.

Skysciu isvedimo metodai:

1. Isverdi 200 g grikiu kruopu (be druskos), idedi, kai isverda, 100 plautu dziovintu slyvu. Pusvalandziui palieki suvyniota i kokia antklode. Plius per diena isgeri kompota: 1.5 l. vandens + 150 gr razinu (be cukraus). Tokio dienos raciono kaloriju skaicius apie 1110, bet ne natrio, kuris turi tendencija vandeni sulaikyti organizme. Jei dvi dienas tokio meniu laikytis, sisiosi kibirais (bent jau taip buvo parasyta) Bet daugiau skysciu, nei tas kompotas gerti negalima - organizmas turi naudoti audiniuose susikaupusi skysti. Galima kokios varskes dar suvalgyti ar kito baltyminio maisto.

2. Kompresinis metodas: isgeri stikline vandens ir varai i vonia (valandai, dviem, kiek islaikysi). Slapima varancius nestumo metu vartoti nepataria, nes vanduo isvaromas is lasteliu, kurioms vanduo reikalingas. O pas nestukes tinimai atsiranda del kraujotakos sutrikimu, del kuriu vanduo is kraujo iseina i tarplastelinius audinius. Sedint vonioje vanduo spaudzia kojas ir viskas, kas po vandeniu ir isspaudzia nereikalinga vandeni i kraujagysles. Del to padideja kraujo apimtis ir organizmas pradeda gaminti naturalius slapimo varancius, del kuriu isvaromas natris ir vanduo. Tokias vonias daro kursais - 10 kartu, po to pertrauka. I vonia galima ir drusku priberti, putu ar kas ka megsta.
Poskis
Man dabar pradėjo tinti kojos..nors dar tik 4menesiai verysad.gif Bet prasidėjo kai oras užkaito, šiaip nebuvo.. Vakarais tepuosi su Gehwoll firmos augaliniu kremuku nuo tinimu, venu išsiplėtusiu. Tai man jis padeda, bet pradėjo tinti dienos metu..gal man skysčiai susilaiko organizme.. unsure.gif
Olesta
QUOTE(Poskis @ 2008 07 30, 16:26)
Man dabar pradėjo tinti kojos..nors dar tik 4menesiai  verysad.gif Bet prasidėjo kai oras užkaito, šiaip nebuvo.. Vakarais tepuosi su Gehwoll firmos augaliniu kremuku nuo tinimu, venu išsiplėtusiu. Tai man jis padeda, bet pradėjo tinti dienos metu..gal man skysčiai susilaiko organizme.. unsure.gif
*

g.gif sakyčiau laikas pas ginekologą g.gif jei net dienos metu laikosi, nors jei dieną tenka daugiau sėdėti, nei judėti, tai visai tikėtina, kad ir tai nėra patologija, ypatingai jei neniežti odos...reikia pasidaryti šlapimo tyrimus...

Na o aš jau po tyrimų, tinstu nuo karščio doh.gif tyrimai čiki piki thumbup.gif tai daugiau judėti, daugiau arbūzo ir Cyclo 3 kpsules išrašė, na o ilsėtis kojas pakėlus, viskas susitvarkyti turėtų nestuke.gif
doris
QUOTE(Rodinka @ 2008 07 30, 16:14)
Jei link vakaro pradeda tinkti kojos, rankos, po ilgo vaiksciojimo ar per karscius, bet ryte viskas praeina savaime - tai norma. Jei yra dideliu tinimu jau is ryto, iki pakylant is lovos - tai patologija.
*

nu negąsdinkit nėštukių su patologijom doh.gif
tinimas pats savaime nėra kažkas baisaus nėščiam žmogui biggrin.gif jei spaudimas normalus, baltymo šlapime nėra, tai jokio pavojaus preeklampsijai nėra.

ir pagulėjimų vonioj kažkaip nebandyčiau. schmoll.gif
baseine, kur vėsus vanduo ir jei leidžiama, tai tikrai sako patinimai palengvėja.

QUOTE(Stasikė @ 2008 07 30, 17:21)
g.gif sakyčiau laikas pas ginekologą g.gif jei net dienos metu laikosi, nors jei dieną tenka daugiau sėdėti, nei judėti, tai visai tikėtina, kad ir tai nėra patologija, ypatingai jei neniežti odos...reikia pasidaryti šlapimo tyrimus...
*

odos niežėjimas čia ne prie ko. schmoll.gif yra kita komplikacija - nėščiųjų cholestazė. vat jei būdingas stiprus odos niežėjimas.
BlueFire
Cia pas mus Anglijoj preeklampsija itariama jei yra 2 is 3 simptomu: aukstas kraujo spaudimas, patine kojos (ypatingai jei viena istinus daugiau nei kita) ir baltymas slapime, is karto pririsa prie aparato leliu stebeti.

O siaip akusere patare gerti spanguoliu sultis, litra per diena (tik kad ten tiek kaloriju... blink.gif ), guleti kojas pakelus auksciau sirdies, baseina - padeda net prie 30 laipsniu karscio!
Olesta
O aš tinstu nuo karščių, išrašė ginekologė Cyklo 3 Forte, bet tą dieną negavau jų pirkti. Kitą dieną ėjau pirkti naujagimiui smulkmenėlių visokiausių ir man pardavėja pamačiusi rankas patarė nusipirkti specialios Hipp'o arbatos nėščiosioms. Kaip padėjo, tai ne tas žodis thumbup.gif man pakako vieno puodelio dienai bigsmile.gif
prokruste
reiks ir man Hipp'o arbatos pabandyti. Per pirma nestuma tai siaubingai buvo sutinusios kojos. Pradejo tinti 5 menesi. Dar reikia pabandyti kojines nusipirkti is ortopediniu prekiu parduotuves. Sake nepakeiciamas dalykas tinstancioms kojoms.Kainuoja apie 70 lt. Tik labai sunkiai apsimauna, reikia su guminemis pirstinemis uzsitemti. g.gif
Saulutea
Man likus siek tiek daugiau nei menesiukui irgi pradejo tinti kojeles. Bet kas keisciausia kad tiknsta tik pedos pradedant ciurnos sanariu. Tai vakare gryzus po darbu istraukiu koja is batuko (basuciu) tai pirsta ploni ir grazus, o kur koja nebuvo bate ten visa kaip kalade. 3kart didesne uz norma. O naktimis meslungis traukia tik padus. Ir kai kilojuosi i wc mazdaug kas 2-3 val tai naktis tampa kosmaru, nes islipt is lovos yra gana sudetinga unsure.gif
Akusere sake kad viskas yra normalu. Tinima galima isvaryti pakelus kojas arba geriant daugiau skysciu. Bet kad jau daugiau nebegaliu (jau ir taip isgeriu 2-3 l per diena)
Laukiu kol mazylis pasiprasys i pasauli ir viskas grys i senas vezes smile.gif
geguzevasaris
QUOTE(Hacone @ 2008 05 23, 23:01)
*

Na pagaliau ir aš ryžausi pirmajam užsakymui internetu (nebūčiu to darius, bet Šiauliuose net ortopedinių prekių pard. tokių nėr)
QUOTE(prokruste @ 2008 08 05, 18:05)
Dar reikia pabandyti kojines nusipirkti is ortopediniu prekiu parduotuves. Sake nepakeiciamas dalykas tinstancioms kojoms.Kainuoja apie 70 lt.  Tik labai sunkiai apsimauna, reikia su guminemis pirstinemis uzsitemti. g.gif
*

Įtariu, kad ir čia bus toks variantas. Kad su pirštinėm tai nieko baisaus, bet kaip susiriest maunantis biggrin.gif
Chanson
Jeigu kažkam Vilniuje reikia Dr.Steponėno arbatos, galiu padovanoti pilną dėžutę (nevartojau, tik iš maišelio perpyliau į dėžutę). Man jos nebereikia, tad galiu atiduoti
Fatimaallaa
Gal kas zinot kaip gelbetis, man tinsta ranku pirstai. Na tiesiog kaip desreles. Jau seniausiai net ziedu uzsidet nebegaliu. Bet kas keisciausia, kad pirstu sanariai atrodo lyg sumedeja ir klanksi kai lenki juos. O dar buna (ypatingai rytais), kad kai sulenki pirsta jis ir 'uzstringa' taip nebenori atsilenkti. As jau ir gydytoju klausiau, bet nieko. Niekas nesikeicia cry.gif
Doti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2008 09 08, 00:13)
Gal kas zinot kaip gelbetis, man tinsta ranku pirstai. Na tiesiog kaip desreles. Jau seniausiai net ziedu uzsidet nebegaliu. Bet kas keisciausia, kad pirstu sanariai atrodo lyg sumedeja ir klanksi kai lenki juos. O dar buna (ypatingai rytais), kad kai sulenki pirsta jis ir 'uzstringa' taip nebenori atsilenkti. As jau ir gydytoju klausiau, bet nieko. Niekas nesikeicia  cry.gif
*

Na man padeda paprasčiausiai kelis kartus į dieną palaikyti rankas pakėlus į viršų, pamankštinus. Jei sunku laikyti - galima įsikabinti į ką nors, ar į sieną atremti. Be to pateplioju heparino tepaliuku (lioton, hepagel). Net keista žiūrėti kaip patepus heparinu ir palaikius aukštai iškėlus pirštai "subliūkšta" biggrin.gif O žiedų nenešioju - pakentėsiu nesipuošus. tongue.gif Vis tiek veržia, kraujotaką silpnina... Taip pat tinka jau minėtos bendros priemonės - arbatėlės (tinka ir asiūkis, takažolė, yra žolių mišiniai skysčius varantys, vaistinėje tikrai patars), mažiau druskos, aštrių prieskonių, kurie lengvina skysčių kaupimąsi, o pačių skysčių riboti nereikia. Jei visa kita su sveikata gerai, tai tinti nėštumo metu leidžiama, žodžiu vienas iš nėštumo malonumų doh.gif biggrin.gif
Fatimaallaa
QUOTE(Doti @ 2008 09 08, 17:56)
Taip pat tinka jau minėtos bendros priemonės - arbatėlės (tinka ir asiūkis, takažolė, yra žolių mišiniai skysčius varantys, vaistinėje tikrai patars
*

Kokioj vaistinej, Lietuvoj tai 100 proc., kur as gyvenu verysad.gif Net liudna pasidare... As cia buvau persalusi, nuejau i vaistine ir klausiu gal turit kokiu vaistazoliu ar arbateliu, kad nors truputi palengvetu, tai vaistininke nuejo tartis su gydytoja ir ka manai, nieko. Jie man negaliu pasiulyti nieko, nes zoleliu jie neturi. Nebent kur didesniuose miestuose sicia paziuret yra Herbs and health parduotuvese. Bet as gi kaime gyvenu!!! Tikram angliskam kaime! Tas ir liudina.
Mamyte-Julia
Man pries savaite pradejo tinti kojos doh.gif ryte i batelius sunkiai ilendu o siandien dar pastebejau ,kad ir ranku pirstukai istyno doh.gif Sio metu geriu Magnesium nuo ankstesnio gimdymo ar galima dabar bus gerti ir ta arbata apie kuria cia kalbat? g.gif ax.gif
INDIERA
pirmo nestumo metu nei rankos nei kojos netino, bet dabar kai laukiuosiu antro istino rankos jos tirpsta naktimis. ir kojos pradejo tinti, kaip sunku, nors liko tik menuo. gal zinot ka daryti kad netintu? schmoll.gif
INDIERA
noriu suzinoti ar dar kam nors taip yra buve, ir ka jus darete.gal pasidalintumete savo patirtim? rolleyes.gif
kitisan
QUOTE(INDIERA @ 2008 10 09, 15:09)
noriu suzinoti ar dar kam nors taip yra buve, ir ka jus darete.gal pasidalintumete savo patirtim? rolleyes.gif
*

man taip yra sad.gif
atrodo kaip srekas sad.gif
nebetelpu i jokius batus, iskyrus sportbacius..
ryte dar puse bedos, bet jei daugiau pavaikstau ar pastoviu vietoj - ragas.. atrodo, kad oda plys sad.gif
akusere sake, kad jei slapimo tyrimas normalus ir kraujospudis normalus, nera ko nerimauti.. bet man kuo toliau, tuo labiau sitas dalykas sukelia diskomforta..
sako gerai kontrastiniai dusai ir kuo ilgiau laikytikojas pakelus.. kiek bandziau abu metodus, stebuklu nepadare, bet siek tiek palengvejo..
kareivike
tfu tfu tfu, bet man pakolkas dar nieko unsure.gif
INDIERA
na mano spaudimas tiesa pasakius visa nestuma buvo zemas.o ka tai duoda?kazkas negerai? atrodo kuo toliau tuo blogiau, nes rytais nesugniauziu kumscio, pirstai kaip bombos, sunku darosi. verysad.gif
kitisan
QUOTE(INDIERA @ 2008 10 11, 19:22)
na mano spaudimas tiesa pasakius visa nestuma buvo zemas.o ka tai duoda?kazkas negerai? atrodo kuo toliau tuo blogiau, nes rytais nesugniauziu kumscio, pirstai kaip bombos, sunku darosi. verysad.gif
*

kiek zinau, jei spaudimas per aukstas ir jei randamas t.t. baltymas slapime, tai gali buti preeklampsijos pozymiai (kai pries laika atsiskiria placenta). jei tau lb neramu, geriau nueik pas gydytoja ir pasikonsultuok.. siaip mano nuomone, jei per zemas spaudimas, tai gal nieko, svarbu, kad per aukstas nebutu..
man tie tinimai prasidejo visai neseniai - kai tik gavau biuleteni smile.gif tada daktare pastebejo, kad mano pilvas kietokas, todel israse magnio diasporalio. kai ji pradejau gerti tinimai siek tiek sumazejo.. paklausk savo gydytojos, gal ir tau skirs..
Mamyte-Julia
As irgi turiu tokia problema doh.gif nors man mazai liko bet mane jau nervina pirstai dvigubai didesni ziedas spaudzia doh.gif ryt varysiu pas gine gal ka israsys.tai parasysiu ka man pasiulys daryti smile.gif
INDIERA
na man irgi israse magnio miltuku, kai pasakiau kad pirstai istine.bet pagerejimo didelio nejauciu. schmoll.gif nakti kai nubundu i tualeta rankos negaliu sulenkti.tikrai prastai.na jau liko tik menuo pakentet ir tada jau kiti bus rupesciai. biggrin.gif
Vasaraitė
QUOTE(INDIERA @ 2008 10 08, 19:41)
pirmo nestumo metu nei rankos nei kojos netino, bet dabar kai laukiuosiu antro istino rankos jos tirpsta naktimis. ir kojos pradejo tinti, kaip sunku, nors liko tik menuo. gal zinot ka daryti kad netintu? schmoll.gif
*

Man tas pats, kojos kalades, o rankos kaip su bokso pirstinem atrodo doh.gif
Mamyte-Julia
QUOTE(INDIERA @ 2008 10 14, 20:13)
na man irgi israse magnio miltuku, kai pasakiau kad pirstai istine.bet pagerejimo didelio nejauciu. schmoll.gif nakti kai nubundu i tualeta rankos negaliu sulenkti.tikrai prastai.na jau liko tik menuo pakentet ir tada jau kiti bus rupesciai. biggrin.gif
*

Man tai liepe gerti magnio,kad nebutu isankstinio gimdymo... nesuprasi tu daktaru kas nuo ko g.gif
Koris
Kartais būdavau patinusi, jei per dieną išgerdavau per mažai skysčių. Knygoje apie nėštumą toks dalykas irgi minimas.
Dabar liko maždaug savaitė iki gimdymo ir šiek tiek tinsta rankos. Gydytojos žymaus patinimo nepastebėjo, todėl nieko ir neišrašinėjo.
Yra keletas produktų, kurie skatina skysčių šalinimą iš organizmo. Tai melionai, arbūzai, moliūgai, anansai (arba jų sultys).
Pati vieną dieną suvalgau porą skiltelių meliono, kokią kita dieną išgeriu stiklinę ananasų sulčių ir tada lakstau į tualetą smile.gif Jei patinimas nedidelis, tai, manau, tokie paprasti dalykai padeda.
Jei tinimas didelis, tai būtinai reikia sakyti prižiūrinčiai gydytojai, kad laiku galėtų pastebėti pakitimus ir padėti būsimoms mamytėms.
Mamyte-Julia
as tai siandien buvau pas gine ir pasakiau ,kad tinsta kojos ir rankos o ji pasake maziau vartoti skisciu
Jura_j
Man per pirma nestuma paskutine savaite pradejo tinti kojos, bet ir spaudimas pradejo sokineti - per kelias valandas, tai uzkyla, tai nukrinta... Gerai, kad issilukstenau, nes labai jau nekomfortiskai jauciausi:) O siaip vakarais idarbindavau vyra kad kojas pamasazuotu ir miegodavau jas uzsikelus ant dideles pagalves.
INDIERA
QUOTE(Mamyte-Julia @ 2008 10 15, 12:46)
as tai siandien buvau pas gine ir pasakiau ,kad tinsta kojos ir rankos o ji pasake maziau vartoti skisciu
*

gera daktarei taip sakyti negerk, ribok saldziai.kad negaliu noriu ir viskas.kai as buvau paskutini karta priaugau 4kg, per tris savaites, pasake kad nevalgyciau astriai saldziai, suriai.bet taip norisi kokio batono ar bandeles su pienu, o negalima prilaikiau save, vakar neislaikiau, suvalgiau bandeliu. kazkaip sunku issilaikyti laukiantis schmoll.gif
katckyte
QUOTE(Mamyte-Julia @ 2008 10 15, 12:46)
*

Keista g.gif man irgi ranku pirstai istine ir netgi nutirpe nuo to issiputimo, bet slapimo tyrimai geri, ir gyd. sake del to tinimo tikrai nemazinti skysciu vartojimo. Sake kad paskutiniais menesiais daugeliui nestuke.gif tinsta rankos ir kojos unsure.gif
zose123
man irgi sake, kad kaip tik reikia daugiau vartoti skysciu, tik reeikia stebeti kiek issiusioji, o slapimo tyrimo man nedaro ir nezinau kodel
INDIERA
na man tinsta tik naktimis ir uztirpsta, ryte labai nemalonu kai atsikeli ir pirstai lyg suakmeneje.kol atitirpsta labai negera. verysad.gif
erotica21
as irgi rytais atsikeliu uztinus ax.gif ,sakau gal is vakaro per daug skysciu prigeriu,dar nakti irgi atsigeriu,bet ir i wc nueinu,tai gal nespeja inkstukai apdirbt to vandenuko,tdl taip ir yra g.gif
zose123
as tik paragauju alaus, tai visa isinstu, net vokai, o siaip sako ant pacios nakties negerai prigerti, nes inkstams sunku
mama ciole
manes visa nestuma nevargino jokie tinimai bet va jau gal savaitele kaip tinsta kojos ir rankos patine...ypac i vakara atrodo kad skruzdeles viduj begioja (kojose0 bandziau maziau vartot skysciu bet paskuj man kaip tik viena nestuke patare daugiau gerti tai jau nzn ka daryt???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.