Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

QUOTE(Doti @ 2008 09 08, 17:56)
Taip pat tinka jau minėtos bendros priemonės - arbatėlės (tinka ir asiūkis, takažolė, yra žolių mišiniai skysčius varantys, vaistinėje tikrai patars



Kokioj vaistinej, Lietuvoj tai 100 proc., kur as gyvenu verysad.gif Net liudna pasidare... As cia buvau persalusi, nuejau i vaistine ir klausiu gal turit kokiu vaistazoliu ar arbateliu, kad nors truputi palengvetu, tai vaistininke nuejo tartis su gydytoja ir ka manai, nieko. Jie man negaliu pasiulyti nieko, nes zoleliu jie neturi. Nebent kur didesniuose miestuose sicia paziuret yra Herbs and health parduotuvese. Bet as gi kaime gyvenu!!! Tikram angliskam kaime! Tas ir liudina.
Atsakyti
Man pries savaite pradejo tinti kojos doh.gif ryte i batelius sunkiai ilendu o siandien dar pastebejau ,kad ir ranku pirstukai istyno doh.gif Sio metu geriu Magnesium nuo ankstesnio gimdymo ar galima dabar bus gerti ir ta arbata apie kuria cia kalbat? g.gif ax.gif
Atsakyti
pirmo nestumo metu nei rankos nei kojos netino, bet dabar kai laukiuosiu antro istino rankos jos tirpsta naktimis. ir kojos pradejo tinti, kaip sunku, nors liko tik menuo. gal zinot ka daryti kad netintu? schmoll.gif
Atsakyti
noriu suzinoti ar dar kam nors taip yra buve, ir ka jus darete.gal pasidalintumete savo patirtim? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(INDIERA @ 2008 10 09, 15:09)
noriu suzinoti ar dar kam nors taip yra buve, ir ka jus darete.gal pasidalintumete savo patirtim? rolleyes.gif



man taip yra sad.gif
atrodo kaip srekas sad.gif
nebetelpu i jokius batus, iskyrus sportbacius..
ryte dar puse bedos, bet jei daugiau pavaikstau ar pastoviu vietoj - ragas.. atrodo, kad oda plys sad.gif
akusere sake, kad jei slapimo tyrimas normalus ir kraujospudis normalus, nera ko nerimauti.. bet man kuo toliau, tuo labiau sitas dalykas sukelia diskomforta..
sako gerai kontrastiniai dusai ir kuo ilgiau laikytikojas pakelus.. kiek bandziau abu metodus, stebuklu nepadare, bet siek tiek palengvejo..
Atsakyti
tfu tfu tfu, bet man pakolkas dar nieko unsure.gif
Atsakyti
na mano spaudimas tiesa pasakius visa nestuma buvo zemas.o ka tai duoda?kazkas negerai? atrodo kuo toliau tuo blogiau, nes rytais nesugniauziu kumscio, pirstai kaip bombos, sunku darosi. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(INDIERA @ 2008 10 11, 19:22)
na mano spaudimas tiesa pasakius visa nestuma buvo zemas.o ka tai duoda?kazkas negerai? atrodo kuo toliau tuo blogiau, nes rytais nesugniauziu kumscio, pirstai kaip bombos, sunku darosi. verysad.gif



kiek zinau, jei spaudimas per aukstas ir jei randamas t.t. baltymas slapime, tai gali buti preeklampsijos pozymiai (kai pries laika atsiskiria placenta). jei tau lb neramu, geriau nueik pas gydytoja ir pasikonsultuok.. siaip mano nuomone, jei per zemas spaudimas, tai gal nieko, svarbu, kad per aukstas nebutu..
man tie tinimai prasidejo visai neseniai - kai tik gavau biuleteni smile.gif tada daktare pastebejo, kad mano pilvas kietokas, todel israse magnio diasporalio. kai ji pradejau gerti tinimai siek tiek sumazejo.. paklausk savo gydytojos, gal ir tau skirs..
Atsakyti
As irgi turiu tokia problema doh.gif nors man mazai liko bet mane jau nervina pirstai dvigubai didesni ziedas spaudzia doh.gif ryt varysiu pas gine gal ka israsys.tai parasysiu ka man pasiulys daryti smile.gif
Atsakyti
na man irgi israse magnio miltuku, kai pasakiau kad pirstai istine.bet pagerejimo didelio nejauciu. schmoll.gif nakti kai nubundu i tualeta rankos negaliu sulenkti.tikrai prastai.na jau liko tik menuo pakentet ir tada jau kiti bus rupesciai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(INDIERA @ 2008 10 08, 19:41)
pirmo nestumo metu nei rankos nei kojos netino, bet dabar kai laukiuosiu antro istino rankos jos tirpsta naktimis. ir kojos pradejo tinti, kaip sunku, nors liko tik menuo. gal zinot ka daryti kad netintu? schmoll.gif

Man tas pats, kojos kalades, o rankos kaip su bokso pirstinem atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(INDIERA @ 2008 10 14, 20:13)
na man irgi israse magnio miltuku, kai pasakiau kad pirstai istine.bet pagerejimo didelio nejauciu. schmoll.gif nakti kai nubundu i tualeta rankos negaliu sulenkti.tikrai prastai.na jau liko tik menuo pakentet ir tada jau kiti bus rupesciai. biggrin.gif


Man tai liepe gerti magnio,kad nebutu isankstinio gimdymo... nesuprasi tu daktaru kas nuo ko g.gif
Atsakyti