Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų perkėlimas iš telefono į kompą

QUOTE(linmauric @ 2006 06 30, 19:22)
gal kas pasakys kaip iš Nokia 6020 perkelti nuotraukas

man taip pat butu labai g.gif idomu suzinoti ir butent is Nokia 6020 ax.gif
Atsakyti
Turiu aš siemens c65, aš turiu tik laidą, gal galit pasakyt iš kur atsisiųs programą kad galėčiau pasijungt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaklina @ 2006 05 12, 20:10)
patarkit. yra telefonas motorola c650, yra usb, programeles. viska suinstaliuoju, sujungiu, bet rodo kad neprijungtas telefonas. kas negerai? ar dar ko truksta? g.gif

pas mane ta pati problema su siemens'u; programa susiinstaliuoja, bet sujungus, raso, kad neranda telefono schmoll.gif Čia įtariu (netgi esus įsitikinus kompo problema), nes į kitus kompus perkelia, o su maniškiu nedraugauja schmoll.gif
Atsakyti
gal žinot kokią programą ir iš kur siųstis nokia 7260, turiu laidą ir nelabai pavyksta rasti kokią programą siųstis, noriu įkelt, iškelt foto, muzika ir t.t. g.gif
Atsakyti
na va, programėlę pc suite atsisiunčiau, bet nesusijungia, kame reikalas unsure.gif
Atsakyti
O aš jau prijungiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atikutė @ 2006 10 29, 23:37)
Turiu aš siemens c65, aš turiu tik laidą, gal galit pasakyt iš kur atsisiųs programą kad galėčiau pasijungt? 4u.gif



cia rasi viska savo telefonui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzgalvis: 03 lapkričio 2006 - 07:07
man ir nesujungdavo,bet padariau va ka:prijungi telefona prie laido su usb tada nueini control panel->printers and other hardware->tada kairiam kampe yra ADD HARDWARE paspaudi ir isoka lentele tada spaudi next->tada jis pradeda ieskot ir randa daug visokiu is tu pasirenki savo jungti(pas mane buvo siemens usb) pasapudi po to lyg vel next ir tad savaime pasidaro ten kzkas ir tad tlf randa,bet turi but suinstaliuota programa tlf,man ir tas pats buvo kad vis nepajungdavo o kai tai padariau prijunge.jei ka klauskit smile.gif
Atsakyti
Tai va man taip ir pavyko
Atsakyti
Turiu klausimėlį. Atsisiunčiau nuotrauką iš telefono į el. paštą, bet netidaro man tos nuotraukos. verysad.gif Ką daryti? Papildomos įrangos pirkti nenoriu, nes dabar nuotraukas jau darom fotoaparatu. Telefone turiu tik keletą iš anksčiau, kurias būtinai noriu išsaugoti.
Atsakyti
QUOTE(ligicė @ 2006 12 05, 00:50)
Turiu klausimėlį. Atsisiunčiau nuotrauką iš telefono į el. paštą, bet netidaro man tos nuotraukos.  verysad.gif Ką daryti? Papildomos įrangos pirkti nenoriu, nes dabar nuotraukas jau darom fotoaparatu. Telefone turiu tik keletą iš anksčiau, kurias būtinai noriu išsaugoti.

Gal pabandyk į kitą pašto dėžutę persiųst? g.gif Man būna, kad vienoje dėžutėje atsidaro, o kitoje - ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 12 05, 02:06-->
QUOTE(As smile.gif @ 2006 12 05, 02:06)
Gal pabandyk į kitą pašto dėžutę persiųst?  g.gif  Man būna, kad vienoje dėžutėje atsidaro, o kitoje - ne.  mirksiukas.gif


thumbup.gif , pavyko. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti