Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji 2-4 sav. Nestumo Pozymiai

Sveikinu tave Ramutia nestuke.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos tongue.gif
As kiekviena diena cia uzeinu ir skaitau kas ka parase ir vis niekiap negalejau pati parasyt. Ir va pagaliau nusprendziau, nes norisi kam nors issipasakot, o neturiu kam... schmoll.gif
Labai dziaugiuos uz tas merginas ir noriu jas pasveikint kurios pamate tos II ir kad pasitvirtino, kad pagaliau jos sulauke to dziaugsmo, linkiu joms visko ko geriausio 4u.gif ir ju maziems angeleliams... Na o mums kantrumo ir tikejimo kurios dar nesulauke, kad ir mes artimiausiu metu irgi pamatysim II ir sulauksim patvirtinimo, ir zodziu jus nestuke.gif
Kaip ilgai eina laikas nuo O, tos dvi savaites kaip visas menuo ir taip norisi padaryt NT, bet supranti, kad dar per anksti, vis ieskai kazkokiu nestumo pozymiu ir galvoji o gal si kart jau pavyko, bet kaip ir eilini karta ateina mmm verysad.gif
Vat ir dabar sakitau pirmus pozymius ir man kazkaip ne taip kaip pas kitas ir nenoriu sau duot per daug vilciu, nes paskui labai skaudu ir labai pergyvenu schmoll.gif . Valgau kaip ir visada, ne pykina, miegot ne noriu, i tualeta irgi ne pasakyciau, kad dazniau pradejau lakstit, na gal bangom kazkokiom tai retai tai dazniau, vat ka jauciu tai pastoviai is tos puses kur buvo folikulas durius nedidelius ir taip ligtai siek tiek pamaudzia, krutine na gal siek tiek ir skauda ir siek tiek padidejo, bet siaip visai neblogai jauciuos , a ir dar temperatura laikosi 37.1-37.4 rolleyes.gif ir vat nezinau gine pasake 25d. padaryt NT, bet as galvoju, kad dar per anksti, nes mano ciklas nuo 27-30d., o 25d. 28cd, is tikruju bijau daryt, nes sikart gine dave daugiau vilciu mes labai pasirosem ir jeigu pamatysiu tik I labai, labai nusiminsiu. Nusipirkau Easycup ir ryte tikriausiai darysiu taip baisu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 25 lapkričio 2008 - 01:08
QUOTE(akilezna @ 2008 11 25, 00:06)
Sveikos  tongue.gif
As kiekviena diena cia uzeinu ir skaitau kas ka parase ir vis niekiap negalejau pati parasyt. Ir va pagaliau nusprendziau, nes norisi kam nors issipasakot, o neturiu kam...  schmoll.gif
Labai dziaugiuos uz tas merginas ir noriu jas pasveikint kurios pamate tos II ir kad pasitvirtino, kad pagaliau jos sulauke to dziaugsmo, linkiu joms visko ko geriausio  4u.gif ir ju maziems angeleliams... Na o mums kantrumo ir tikejimo kurios dar nesulauke, kad ir mes artimiausiu metu irgi pamatysim II ir sulauksim patvirtinimo, ir zodziu jus  nestuke.gif
Kaip ilgai eina laikas nuo O, tos dvi savaites kaip visas menuo ir taip norisi padaryt NT, bet supranti, kad dar per anksti, vis ieskai kazkokiu nestumo pozymiu ir galvoji o gal si kart jau pavyko, bet kaip ir eilini karta ateina mmm  verysad.gif
Vat ir dabar sakitau pirmus pozymius ir man kazkaip ne taip kaip pas kitas ir nenoriu sau duot per daug vilciu, nes paskui labai skaudu ir labai pergyvenu  schmoll.gif . Valgau kaip ir visada, ne pykina, miegot ne noriu, i tualeta irgi ne pasakyciau, kad dazniau pradejau lakstit, na gal bangom kazkokiom tai retai tai dazniau, vat ka jauciu tai pastoviai is tos puses kur buvo folikulas durius nedidelius ir taip ligtai siek tiek pamaudzia, krutine na gal siek tiek ir skauda ir siek tiek padidejo, bet siaip visai neblogai jauciuos , a ir dar temperatura laikosi 37.1-37.4 rolleyes.gif  ir vat nezinau gine pasake 25d. padaryt NT, bet as galvoju, kad dar per anksti, nes mano ciklas nuo 27-30d., o 25d. 28cd, is tikruju bijau daryt, nes sikart gine dave daugiau vilciu mes labai pasirosem ir jeigu pamatysiu tik I labai, labai nusiminsiu. Nusipirkau Easycup ir ryte tikriausiai darysiu taip baisu  ax.gif

sveikute, tikek ir viskas bus ok 4u.gif linkiu, kad pamatytum II thumbup.gif o kurioj tau pusej pamate folikula? na jei jau kazka pamate, tai jau daug sansu yra tau....
parasyk tik rezultatus veliau... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2008 11 25, 02:06)
Sveikos  tongue.gif
As kiekviena diena cia uzeinu ir skaitau kas ka parase ir vis niekiap negalejau pati parasyt. Ir va pagaliau nusprendziau, nes norisi kam nors issipasakot, o neturiu kam...  schmoll.gif

Kaip ilgai eina laikas nuo O, tos dvi savaites kaip visas menuo ir taip norisi padaryt NT, bet supranti, kad dar per anksti, vis ieskai kazkokiu nestumo pozymiu ir galvoji o gal si kart jau pavyko, bet kaip ir eilini karta ateina mmm  verysad.gif
Vat ir dabar sakitau pirmus pozymius ir man kazkaip ne taip kaip pas kitas ir nenoriu sau duot per daug vilciu, nes paskui labai skaudu ir labai pergyvenu  schmoll.gif . Valgau kaip ir visada, ne pykina, miegot ne noriu, i tualeta irgi ne pasakyciau, kad dazniau pradejau lakstit, na gal bangom kazkokiom tai retai tai dazniau, vat ka jauciu tai pastoviai is tos puses kur buvo folikulas durius nedidelius ir taip ligtai siek tiek pamaudzia, krutine na gal siek tiek ir skauda ir siek tiek padidejo, bet siaip visai neblogai jauciuos , a ir dar temperatura laikosi 37.1-37.4 rolleyes.gif  ir vat nezinau gine pasake 25d. padaryt NT, bet as galvoju, kad dar per anksti, nes mano ciklas nuo 27-30d., o 25d. 28cd, is tikruju bijau daryt, nes sikart gine dave daugiau vilciu mes labai pasirosem ir jeigu pamatysiu tik I labai, labai nusiminsiu. Nusipirkau Easycup ir ryte tikriausiai darysiu taip baisu  ax.gif

Labas , Jei gine patare,manau pasidaryk ta testuka, nes jau turetu parodyt manau vistiek kad ir neperryskiausiai 4u.gif to ir linkiu tau. parasyk cia mums ka parode NT
Papildyta:
QUOTE(siausalyte* @ 2008 11 24, 20:01)
Sveikinu tave Ramutia  nestuke.gif 4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Dekui 4u.gif as vakar paskatinta savo vyro ir forumietes Jovita35, prisipirkau dar testu (visus tris ir skirtingus lotuliukas.gif ) vakar vakare pasidariau After 10,tai nepatikesit,bet pats ryskiausias isejo,galima sakyt susilygino abu II thumbup.gif , siandien ryte pasidariau dar viena ta puoduka,tai ryskesnis ir platesnis nei vakar ryte gavosi,o dar viena,net niekur nemaciau kad butu paminetas siame forume,tai vooooos kad blanki tokia gavosi nuejau,vyrui visus sukroviau ant stalo,sakiau kad paziuretu. sake jo,biski nescia lotuliukas.gif tai siandien sake butinai nuvaziuot i klinika ir pasidaryt reikiamus tyrimus. tikiuosi tyrimai parodys,kad nestuke.gif yra ir man viskas gerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimutia: 25 lapkričio 2008 - 07:14
Laba dienukę

Jau žinokit pradėsiu tikėt,kad ir aš kažkokį gerą požymį atradau,nes jau kelintas kartas važiuojant mašina nenormaliai bloga pasidaro, vakar MB net stabtelėjo,maniau kad vemsiu... doh.gif O pilvo pūtimas ir galvos skausmas niekur nedingo schmoll.gif
Atsakyti
SVeikos busimosios mamytes ir jau esancios,

as siame forume naujoke, nors daznai paskaitinedavau visas temas, kaip svetys, bet nutariau ir as prisiregistruoti, nes panasu i tai, kad irgi artimiausius devynis menesius galesiu pasidalinti su jumis visais savo dziaugsmais ir vargais ir paskaityti jusu.
Tai va, vakar sulaukem lauktos zinios NT parode II juosteles... Dziaugsmo pilnos kelnes tiek man tiek vyrui lotuliukas.gif Pradejom planuoti vaikeli ir beveik iskart uzkibo, realiai pastojau per menesi.
Pirmieji nestumo pozymiai, kuriais net nepalaikiau pozymiais, tai buvo ziauriai skaudi krutine, bet galvojau, kad greit jau mm turi prasideti tai del to taip. Antras pozymis, daznas slapinimasis, tikrai pastebejau, kad daug daugiau slapinuosi. Praejus ovuliacijai po kokiu 7 dienu, nestipriai viena diena pakraujavo, tai pamaniau, kad prasideda mm, bet tai truko tik viena diena, kita diena nieko jau nebebuvo. Tai irgi sukele itarimu. Na ir dar vienas pozymis, kad anksciau labai nemegau greipfurtu, o si savaitgali negalejau ju atsivalgyti. ...
Tai vat, NT parode teigiama ir vakar, dar ir siandien is ryto pasidariau viena, tai irgi teigiamas. Ketvirtadieni uzsiregistravau pas gydytoja tai manau, patvirtins, kad mes jau nestuke.gif

Sveikinu visas kurios tapo nestuke.gif ir nenusiminkit tos, kurioms dar nepasiseke, tikrai ateis tas laikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linafra @ 2008 11 25, 14:03)
SVeikos busimosios mamytes ir jau esancios,

as siame forume naujoke, nors daznai paskaitinedavau visas temas, kaip svetys, bet nutariau ir as prisiregistruoti, nes panasu i tai, kad irgi artimiausius devynis menesius galesiu pasidalinti su jumis visais savo dziaugsmais ir vargais ir paskaityti jusu.
Tai va, vakar sulaukem lauktos zinios NT parode II juosteles... Dziaugsmo pilnos kelnes tiek man tiek vyrui  lotuliukas.gif  Pradejom planuoti vaikeli ir beveik iskart uzkibo, realiai pastojau per menesi.
Pirmieji nestumo pozymiai, kuriais net nepalaikiau pozymiais, tai buvo ziauriai skaudi krutine, bet galvojau, kad greit jau mm turi prasideti tai del to taip. Antras pozymis, daznas slapinimasis, tikrai pastebejau, kad daug daugiau slapinuosi. Praejus ovuliacijai po kokiu 7 dienu, nestipriai viena diena pakraujavo, tai pamaniau, kad prasideda mm, bet tai truko tik viena diena, kita diena nieko jau nebebuvo. Tai irgi sukele itarimu. Na ir dar vienas pozymis, kad anksciau labai nemegau greipfurtu, o si savaitgali negalejau ju atsivalgyti. ...
Tai vat, NT parode teigiama ir vakar, dar ir siandien is ryto pasidariau viena, tai irgi teigiamas. Ketvirtadieni uzsiregistravau pas gydytoja tai manau, patvirtins, kad mes jau nestuke.gif

Sveikinu visas kurios tapo  nestuke.gif  ir nenusiminkit tos, kurioms dar nepasiseke, tikrai ateis tas laikas  4u.gif

sveikinimai tapus nestuke.gif thumbup.gif parasyk kaip seksis pas gydytoja. na o as siandien uzsirasiau jau pas daktaryte, kad apziuretu. labai noriu,kad patvirtintu man nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos naujos niestukes,labai uz jus dziaugiuosi thumbup.gif. Kadangi ir as norejau isitikinti testuku tikslumu,tai siandiena pasidariau kraujuko tyrima,man 2-3savaite thumbup.gif .
Atsakyti
Folikulas buvo kairej pusej isaugo iki 22mm, nes tik sitoj pusej nedidelis praeinamumas is desines puses visiskas nepraeinamumas, vakare reikejo ileist vaistus, gal giredjot Pregnyl ir butinai kitas dvi dienas tureti smileysex.gif, taip ir buvo, labai ilagi jau gidausi ir sikart dejom su gine labai daug vilciu, kad pavyks drinks_cheers.gif , o siandien reikejo daryti NT, padariau ir kaip ir galvojau viena ryski I cry.gif , bet vis bandziau kazka pamatyt o gal pasirodys veliau ir pasirode seselis bet jau taip reikia isiziuret g.gif kaip ten su tais seseliais buna???
Man sunku sakyti apie pirmus nestumo pojucius, nes jie labai panasus kaip ir pries mmm doh.gif ir ka dabar galvot, gal kad isitikint 100% nuvaziuosiu ir padarysiu HCG, nes tas laukimas varo mane is proto doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Jovita 35 @ 2008 11 25, 21:42)
Sveikos naujos niestukes,labai uz jus dziaugiuosi thumbup.gif. Kadangi ir as norejau isitikinti testuku tikslumu,tai siandiena pasidariau kraujuko tyrima,man 2-3savaite thumbup.gif .



Sveikinu 4u.gif thumbup.gif wub.gif o kur dariai HCG? nes as irgi planuoju rytoj nuvaziuot ir padaryt, kas ten kaip turi but parasyta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 25 lapkričio 2008 - 19:55
Sveikinu linafra ir Jovita 35 tapus nestuke.gif . Sekmes jums ,merginos! Ir as labai laukiu gruodzio1d ir tikiuosi, kad mmm nesulauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2008 11 25, 10:52)
vakare reikejo ileist vaistus, gal giredjot Pregnyl ir butinai kitas dvi dienas tureti  smileysex.gif, taip ir buvo, labai ilagi jau gidausi ir sikart dejom su gine labai daug vilciu, kad pavyks  drinks_cheers.gif , o siandien reikejo daryti NT, padariau ir kaip ir galvojau viena ryski I cry.gif
Papildyta:
Sveikinu  4u.gif  thumbup.gif  wub.gif  o kur dariai HCG? nes as irgi planuoju rytoj nuvaziuot ir padaryt, kas ten kaip turi but parasyta?


O mano ginius liepe smileysex.gif ne dazniau kaip kas 3 dienas, o geriau dar kas 5d, nes sperma pilnai subresta tik per 72val g.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Ir aš viena iš jūsų būrio, vakar turėjo prasidėt mmm bet nėra... pirmadieni du lašiukai rusvi buvo, vakar trys.... pilvą pamaudžia kaip prieš mmm, krūtinė nepakitus visiškai.. Tiesa, vakar taip silpna kažko buvo pasidare.. kelinta diena nuovargį jaučiu ir antra savaitė negaliu be silkės lotuliukas.gif
vakar vakare neištvėrus pasidariau NT bet parodė I... Kitą antradienį einu pas ginę tai net nežinau, jei nebus mmm džiaugsiuos labai ir bus proga paprašyt padaryt kraujuką ir išsiaiškint ar tikrai nestuke.gif na o jei vistik prasidės, teks vizitą atidėt... Kantrybės 0, rodos dabar pat lėkčiau į vaistinę krūvos NT nusipirkt...
Atsakyti