Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas

QUOTE(Eriele @ 2011 05 10, 19:21)
smile.gif as geriu omeprazoli jau puse metu, valgau daug ka, esu nescia, tai dietos man netinka siuo metu, nes reikia ir vaisiu, ir darzoviu svieziu ir norisi visko... tik geriu vaista nakciai, o ne ryte, nes logiskai pamascius, rugstys man reikalingos maistui vyrskinti, o nakciai man ju kaip ir nereikia, stengiuosi miegoti ant dvieju pagalviu,

4u.gif geriau čiužinį iš apačios kilstelėk,nes kaklą užlauži ant dviejų pagalvių. Man gyd.patarė.
Atsakyti
verysad.gif tai kad nelabai man iseina, todel kolkas darau ka galiu...
Atsakyti
QUOTE(Eriele @ 2011 05 11, 08:33)
verysad.gif tai kad nelabai man iseina, todel kolkas darau ka galiu...

as guliu ant dormeo pagalviu, bet dvieju, labai gerai issimiegu ir galva pakelta
Atsakyti
Man įdomu kuo skiriasi šios dvi medžiagos omeprazolis ir ranitidinas? kuris efektyvesnis ir kuris mažiau kenkia? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
man prieš keletą savaičių nustatė diafragminė išvarža, G.E.R.L netipinė forma. Tulžies pūslės diskinezija (atrodo taip nelabai įskaitau gyd. rašysenos ) .Išrašė gerti nolpaza 20mg rytais, raniberl vakarais ir Galstena lašiukų.

Norėjau paklausti kiek ilgai gerti reikia tuos vaistukus, man sakė mėnesį, bet neatrodo, kad man gerėja(jaučiu vis tiek tokį perštėjimą,graužimą gerklėje ) ir kaip skaičiau, kad nustojus gerti nolpaza gali būti dar blogiau??? Tai kaip dabar elgtis, jei negerės savijauta, kaip ilgai galima gerti Nolpaza ir raniberl?
Atsakyti
Laba diena, mielos moterys. Niekada neturėjau problemų su skrandžiu. Bet jau kokią savaitę tiesiog siaubingai jaučiuosi. Neįsivaizduoju, kokios čia problemos atsirado, bet gyvenimo kokybei labai kenkia. Visą dieną jaučiu sunkumą skrandyje, net jei esu nieko nevalgiusi. Tiesiog atrodo stovi gerklėje kažkas, norėtųsi imti ir išsivemti. Norisi atsirūgti, bet tada pykina. Po valgio išgėriau mezym‘o bet jokio poveikio nebuvo absoliučiai. Eisiu pas gydytoją, bet galbūt kas nors susidūrė su panašiomis problemomis, gal bent kokių arbatų ar nereceptinių vaistų galėčiau išgerti, nes savijauta tikrai šlykšti? Įtariu, kad labiausiai kaltas stresas, nervai, įtampa, nes pastaruoju metu labai nelaiminga jaučiausi, nors save stengiausi apgaudinėti, kad viskas gerai. Tai manau visas tas nuslopintas nerimas ir nervai dabar man taip pasireiškia.
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2011 05 31, 11:37)
Laba diena, mielos moterys. Niekada neturėjau problemų su skrandžiu. Bet jau kokią savaitę tiesiog siaubingai jaučiuosi. Neįsivaizduoju, kokios čia problemos atsirado, bet gyvenimo kokybei labai kenkia. Visą dieną jaučiu sunkumą skrandyje, net jei esu nieko nevalgiusi. Tiesiog atrodo stovi gerklėje kažkas, norėtųsi imti ir išsivemti. Norisi atsirūgti, bet tada pykina. Po valgio išgėriau mezym‘o bet jokio poveikio nebuvo absoliučiai. Eisiu pas gydytoją, bet galbūt kas nors susidūrė su panašiomis problemomis, gal bent kokių arbatų ar nereceptinių vaistų galėčiau išgerti, nes savijauta tikrai šlykšti? Įtariu, kad labiausiai kaltas stresas, nervai, įtampa, nes pastaruoju metu labai nelaiminga jaučiausi, nors save stengiausi apgaudinėti, kad viskas gerai. Tai manau visas tas nuslopintas nerimas ir nervai dabar man taip pasireiškia.

Pritariu drinks_cheers.gif bet pas gyd nueik,o konsultuokis su juo,gal tik koks uzdegimas,gausi gydimo kursa ir uzmirsi visas bedeles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2011 05 31, 16:41)
Pritariu drinks_cheers.gif bet pas gyd nueik,o konsultuokis su juo,gal tik koks uzdegimas,gausi gydimo kursa ir uzmirsi visas bedeles wub.gif

Na taip, bet įtariu čia ilgai gali užtrukti, nes ir laiko nėra, o kol priims, kol ten pasakys, ką nors. Galbūt iš savo patirties galėtumėte kas nors patarti kaip pagerinti savijautą? Arbatos gal kokios bent kiek padėtų? Ar preparatai kokie?
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2011 05 31, 18:02)
Na taip, bet įtariu čia ilgai gali užtrukti, nes ir laiko nėra, o kol priims, kol ten pasakys, ką nors.  Galbūt iš savo patirties galėtumėte kas nors patarti kaip pagerinti savijautą? Arbatos gal kokios bent kiek padėtų? Ar preparatai kokie?

paskaitinek temuke,ten daug merginos raso visokiu metodu:)man jau nepadejo niekas,man plius isvarza buvo ir as jau po operacijos:) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2011 05 31, 10:37)
gal bent kokių arbatų ar nereceptinių vaistų galėčiau išgerti, nes savijauta tikrai šlykšti? Įtariu, kad labiausiai kaltas stresas, nervai, įtampa, nes pastaruoju metu labai nelaiminga jaučiausi, nors save stengiausi apgaudinėti, kad viskas gerai. Tai manau visas tas nuslopintas nerimas ir nervai dabar man taip pasireiškia.


Kai man paskutinį kartą skrandis stojo ir pykinimas taikėsi sukilti labiausiai padėjo Boržomis. Dar esu gėrusi pelynų arbatos po pusę stiklinės, šalavijų - šita silpnesnė. Ir kol blogai dieną ar dvi maitinuosi džiuvėsiais su ramunėlių arbata. Virškinimo fermentai su kiekvienu valgymu keletą dienų, ir nesitikėk, kad nuo vienos piliulės viskas gerai jau bus.

Jei bandysi pelyną ar Boržomį - klausykis, ką pilvelis sako, jei nepriima - mesk. Virškinimo sutrikimų gali būti įvairių, kas gerai vienam, nebūtinai turi tikti kitam. Nuo kelionės pas daktarus neišsisuksi. Sėkmės.
Atsakyti
pabandykit valerijonu saknu arbatos pradziai.Ji ir nervus ramina,tuo paciu virskinamaji trakta.Man kai pradzia bedu buvo,tai man padejo,ir keliems metams buvau pamirsus skrandi.et vel nervai,vel itampa,ir viskas is naujo.
Atsakyti
Oi jau su tuo skarndziu varkstu vis kas kazkiek laiko.. reiks pamegint pelynu arbata pagert gal kiek pades ir uzejusi pykinima nuims.

Gal kas naudojat Lanzul 30mg, kaip jums jie? Man gyd. vos nepastovei juos israso, rekomenduoja, jau pradejau manyt gal nekokie jie vaistai nezinau
Atsakyti