Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas

QUOTE(Bagyyra @ 2011 06 03, 13:41)
Oi jau su tuo skarndziu varkstu vis kas kazkiek laiko.. reiks pamegint pelynu arbata pagert gal kiek pades ir uzejusi pykinima nuims.

Gal kas naudojat Lanzul 30mg, kaip jums jie? Man gyd. vos nepastovei juos israso, rekomenduoja, jau pradejau manyt gal nekokie jie vaistai nezinau

Labas aš vartoju lanzul,pastoviai,bet kuo baigsis neaišku,žinau,kad ilgai negalima,bet mano labai gydytojai''rūpestingi'' doh.gif
Atsakyti
va va ir aš jau jį pastovei pradėjau jį naudot, ir mastau ar čia gerai ar kas čia daros, jau su tais gydytojais tai tikrai.. user posted image
Atsakyti
Jau kuris laikas vartoju ranisan. Atrodo padeda - is vakaro isgeriu, ryte gerkles nebeskauda rolleyes.gif
Atsakyti
Ar jūs kavą su pienu geriat ar išviso atsisakėt toki gėrimo?Jei užpiltinę geriu tada graužia iškarto,bet jei spaudimu virta nebūna labai jau blogai.

noriu pasidaryt kaklo tomografiją gal kas paaiškės,net ausį kartais skauda,bijau,kad kada blogiau nebūtų unsure.gif
Atsakyti
Aš kavą apmažinus esu, tai geriu viena katą dienoje užpiltinę, o jei skrandis kaip nesavas iš vis negeriu.

Pas mane pastarąją savaitę toks nenoras valgiui, papykina, kažkokia baimė, nesuprantu jau taip pavargau nuo tokios būsenos..

Atsakyti
Baime atsiranda nuo refliukso? g.gif Man tai galva labai sukasi pastarosiomis dienomis, o valgau tik tada kai noriu, matyt del kascio taip.. doh.gif
Atsakyti
labas mergytės 4u.gif
Na šitą bėdą turėjau prieš 5 metus.Tada tai žiauriai buvo, žaiurūs spazmai , skausmai pastovūs, pastovus raugėjimas.Kartais taip užtampydavo skrandi,kad skaudėdavo nuo to tampymo. Na bet dabar jaučiuos kaip ir sveika. Na taip rūgštingumas padidėjęs , jei iužvalgau ko tai tenka ant dietos biški sėst. Bet pagrinde mano negalavimų priežastios buvo ir yra nervinė.
Tada išsigydžiau gerokai apsigydžiusi nervus. O dabar tai vyras dažnai juokauja, kai man skrandi užskauda,kad vėl nervuojuosi.... na dažniausia tiesa ir būna. Nuo maisto,aki rūgštis sukyla, tai gana lengvai susitvarkau.Pageriu šilto virinto vandens, pavalgau makaronu ir jei nesmarkaii tai praeina, jei rimčiau, tai nolpazos ikalu...
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 06 08, 11:17)
Baime atsiranda nuo refliukso?  g.gif

as vakar kavos isgeriau, su pienu, taip bloga pasidare, sunku kvepuot, krate kaip drebule, sirdis paselusiai dauzesi... kvieciau greitaja, nuveze per 3 ligonines, visur viskas tvarkoj... g.gif kazkokia nesamone vienzo... kur kreiptis, ka daryti, nzn, nes tokiu prepuoliu per 7 menesius buvo jau kokie 5... jausmas visiskai nekoks... verysad.gif gal adrenalino kiekis kraujyje padideja...
Atsakyti
QUOTE(Eriele @ 2011 06 08, 12:42)
as vakar kavos isgeriau, su pienu, taip bloga pasidare, sunku kvepuot, krate kaip drebule, sirdis paselusiai dauzesi... kvieciau greitaja, nuveze per 3 ligonines, visur viskas tvarkoj...  g.gif kazkokia nesamone vienzo... kur kreiptis, ka daryti, nzn, nes tokiu prepuoliu per 7 menesius buvo jau kokie 5... jausmas visiskai nekoks...  verysad.gif gal adrenalino kiekis kraujyje padideja...



Visu pirma manau i savo seimos gydytoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2011 06 07, 17:32)
Ar jūs kavą su pienu geriat ar išviso atsisakėt toki gėrimo?Jei užpiltinę geriu tada graužia iškarto,bet jei spaudimu virta nebūna labai jau blogai.

noriu pasidaryt kaklo tomografiją gal kas paaiškės,net ausį kartais skauda,bijau,kad kada blogiau nebūtų unsure.gif

as irgi dariausi kaklo tomograma, tai pasake, kad nervas uzspaustas nuo skrandzio rugsciu doh.gif , bet man kazko nesitiki, kai galva pasuku i ta puse tai jauciasi lyg kazkas kakle butu, o kitoje puseje nieko nejauciu.Net nezinau ko ir tiketi dabar. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 06 08, 13:21)
Visu pirma manau i savo seimos gydytoja  unsure.gif

buvau as pas ja, ir ne karta, ir uk buvau ir niekas negali man paaiskinti del ko tokie priepuoliai... as ir omeprazoli geriu jau puse metu verysad.gif o dabar nescia, tai labai jaudinuosi...
Atsakyti
SVEIKOS, na as ir vargdavau su tuo refliuksu, as tokio kaip rugsciu pacio kilimo nejauciau, ir neriaugedavau, tiesiog skaudedavo pati skrandi,ryte kosedavau, tada omeprozolio pagerdavau.

bet sikart kazkaip kitaip, kazkaip neskauda, bet jau geras 2 sav. uzkimus esu.reiktu ir prasyti tyrimo, bet kad del tiek jauciu nieko enduos
Atsakyti