Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių eismo taisyklių bilietai

Visiems norėjusiems (kurie nurodė emeil'us) išsiunčiau KET5 4u.gif .
P.S. kas negavo, tai išsivalykite pašto dėžutes, nes nėra pakankamai vietos laiškui, todėl man grąžino ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytule: 07 gruodžio 2006 - 23:01
QUOTE(vytule @ 2006 12 08, 01:00)
Visiems norėjusiems (kurie nurodė emeil'us) išsiunčiau KET5  4u.gif .
P.S. kas negavo, tai išsivalykite pašto dėžutes, nes nėra pakankamai vietos laiškui, todėl man grąžino  ax.gif .


Ar galėtumei ir man į paklausimas@gmail.com atsiųsti. Mano ,,mažiukui" reikia mokytis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 08 gruodžio 2006 - 08:55
Kam reikia bilietų rašykit man į :

tvora@splius.lt

įmesiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. Pagaliau nusprendžiau, kad ir aš noriu vairuoti. smile.gif Va dabar mažą lėlytę turiu, tai negaliu palikt, nes maitinu, bet va nuo pavasario tai jau tikrai eisiu laikyti teisių. O taisykles tai jau dabar skaitinėju, galvoju dabar pasimokinsiu, kai laikysiu bus lengviau... Gal čia prisijungs irgi kurios dar nepradėjo laikyti? Galėtume kartu praėti, jei esate iš Kauno. ax.gif
Atsakyti
Labas visoms... 4u.gif
Gal kas galėtu padėti help.gif help.gif ir atsiūsti KET bilietus... verysad.gif cry.gif ,labai reikia.
eglekla@yahoo.com
Iš anksto dėkoju biggrin.gif
Atsakyti
as negavau verysad.gif gal galit pabandyti dar atsiusti ? Bombonke@auto.lt arba saida@tts.lt

Dekoju 4u.gif
Atsakyti
Turėjau kompe virusa ir dingo KET bilietai verysad.gif
Atsiūsti iš mano pusės nebeišeis 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite tuos bilietus ir galite man atsiųsti: kribuk@one.lt. Ačiū.
Atsakyti
sveikos
Na ka as prie jusu prisijungiu, siandien einu i pirma pamoka, taigi busima vairuotoja busiu lotuliukas.gif ryztingai kolkas nusistacius esu, idomu kaip tenais bus kai vairavimas bus g.gif blush2.gif lotuliukas.gif tik va jau taip norysi buti savarankiskai ir nuo vyro nepriklausoma ( cia as apie masinytes vairavima).
gal kas man i donata007@yahoo. com galetu atsiusti nauja KET? buciau labai labai dekinga rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
000189.gif 000189.gif kas galėtų atsiust testukus į tigre@dtiltas.lt
Atsakyti
bukit gerutes atsiuskit ir man tuos bilietus 4u.gif labai prasau ax.gif
Papildyta:
mano e-mail daivai@inamai.lt
Atsakyti
labas vakaras wink.gif lb noriu jusu pagalbos gal kas galit atsiusti KET5 i skype.. skypes name.. : (aistoliuke) buciau lb dekinga , o jeij nerasite taij tuomet i aistoliuke@one.lt lb aciu iskart.. 4u.gif
Atsakyti