Įkraunama...
Įkraunama...

Persikai

QUOTE(*saulašarė* @ 2009 06 26, 11:10)
dite, kaip dabar tavo persikas? Ką darei? Ar purškei kuom ar tik apskynei lapelius?  g.gif

Sveiko, mano persikui tas pats, bandau skinti lapelius, bet juk visu nenuskinsi, jau 2-a kart nupurskiau efektoriaus ir actaros kokteiliu, ir liepe nupurkst dar ir trecia karta su fungicidais ir insectocidais...
tikiuos pageres, o ka jus darot?
Atsakyti
Pas mane persikas gal kokiu 3 metru aukscio,jei nedaugiau g.gif ir visas pilnas vaisiu(ju buvo nerealiai daug,bet nemazai ir isbyrejo,ypac po didesniu veju)nezinau nei kiek jam metu,nei veisles,nes kai pirkom soda,jis ten buvo,bet itariu kad nejaunas..tik senieji sodo savininkai pasake kad jau norejo nukirst,nes visais metais zydedavo,o vaisiu vis nebuvo,tai pernai tik pirma karta dave vaisius(turbut mirties issigando lotuliukas.gif )bet labai negausiai,o siemet tai tikrai pilnos sakos thumbup.gif
Atsakyti
Nupurškėm previcuru,pirkom senukuose.Atseit jis nuo grybinių ligų.O aš paskaičiau internete''abrikosų ligos'',tai taip diagnozavau :) ,kad grybas.Kai nupurškėm,po 3 savaičių raudonos dėmės pradėjo juoduot.Tada purškėm dar kartą,nes dar sprogo nauji lapai su raudonom dėmėm.Po 2 dienų net nusigandau,nes nugelto daug lapų.Maniau jau viskas,bet dabar kai kurie lapeliai nukritę,raudonos dėmės apdžiūvę ir laukiu kas bus toliau.Lapų neskinu,nes liktų plikas medis.Tikiuosi išgis.Viltis...motina :D
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2009 06 28, 11:40)
Pas mane persikas gal kokiu 3 metru aukscio,jei nedaugiau g.gif ir visas pilnas vaisiu(ju buvo nerealiai daug,bet nemazai ir isbyrejo,ypac po didesniu veju)nezinau nei kiek jam metu,nei veisles,nes kai pirkom soda,jis ten buvo,bet itariu kad nejaunas..tik senieji sodo  savininkai pasake kad jau norejo nukirst,nes visais metais zydedavo,o vaisiu vis nebuvo,tai pernai tik pirma karta dave vaisius(turbut mirties issigando lotuliukas.gif )bet labai negausiai,o siemet tai tikrai pilnos sakos thumbup.gif

Pas mus irgi persikas nežemas ir nemažas , o šiais metais persikiukų kiek priderėjo , bigsmile.gif nemažai ir nubyrėjo ax.gif ne genėjam nei purškiam , nei tręšiam , ruošiausi praeitais metais raut lauk , bet kai jis sužydėjo taip gražiai , tai pagailo ax.gif reiks foto įdėt , kiek vaisių užaugino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rukutukas @ 2009 06 28, 23:45)
Pas mus irgi persikas nežemas ir nemažas , o šiais metais persikiukų kiek priderėjo , bigsmile.gif  nemažai ir nubyrėjo  ax.gif ne genėjam nei purškiam , nei tręšiam , ruošiausi praeitais metais raut lauk , bet kai jis sužydėjo taip gražiai , tai pagailo  ax.gif reiks foto įdėt , kiek vaisių užaugino  4u.gif

Aišku, dėl ko tie jūsų persikiukai tokie derlingi bigsmile.gif ogi, tiek tavo tiek zebrinos persikiukai išsigando, kad nenuvanotumėt lotuliukas.gif žinosim, ką reiks daryt, jei maniškis nenorės derėt lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 06 29, 13:40)
Aišku, dėl ko tie jūsų persikiukai tokie derlingi  bigsmile.gif  ogi, tiek tavo tiek zebrinos persikiukai išsigando, kad nenuvanotumėt lotuliukas.gif žinosim, ką reiks daryt, jei maniškis nenorės derėt lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif


lotuliukas.gif jo matyt išsigando drinks_cheers.gif pasirodom su persikais savo biggrin.gif user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ditė. @ 2009 06 28, 18:39)
Nupurškėm previcuru,pirkom senukuose.Atseit jis nuo grybinių ligų.O aš paskaičiau internete''abrikosų ligos'',tai taip diagnozavau smile.gif ,kad grybas.Kai nupurškėm,po 3 savaičių raudonos dėmės pradėjo juoduot.Tada purškėm dar kartą,nes dar sprogo nauji lapai su raudonom dėmėm.Po 2 dienų net nusigandau,nes nugelto daug lapų.Maniau jau viskas,bet dabar kai kurie lapeliai nukritę,raudonos dėmės apdžiūvę ir laukiu kas bus toliau.Lapų neskinu,nes liktų plikas medis.Tikiuosi išgis.Viltis...motina biggrin.gif


žinokit, aš irgi radau vieną iš trijų persikų dėmėtais lapais. Nupurškiau 'Topasu', pažeistus lapus išskyniau. Po kelių dienų dar kelis lapelius sergančius radau - dar kartą nupurškiau.
Ir va jau kelios savaitės, viskas gerai thumbup.gif Tfu tfu tfu. Vakar atidžiai apžiūrėjau, visi lapeliai gražūs.
Atsakyti
labas persiku augintojos biggrin.gif

as tokiu keistoku klausimu, alia kur ta persika isigyt? mastau.gif blush2.gif
Atsakyti
Seip tai manau turetu prasideti rudens muges o jau ten tai sociai visko priveza g.gif
Atsakyti
Mano brolis pirko persikus 2 vnt pavasary, vieną vėlyvą, o kitą ankstyvesny, tai ką manot ant vieno persiko šiemet vaisiš pilna. Jie smulkesni nei parduotuvėje, bet skanūs, nei jš ligos puola. Tas kur nederėjo tai paaugo gana ženkliai.O pas mane šiemet trečia vasara. nususę, puola ligos, lapai kažkoki susiraukšlėją, kaip ir forumietės rasė. Purškėm mes juos, bet efektas tikrai nedelis. Mano raudonlapiai. pusė šakų nuvyto , vuršūnės taip pat. Tai manau kad kaip sekasi nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2009 09 08, 15:54)
Mano brolis pirko persikus 2 vnt pavasary, vieną vėlyvą, o kitą ankstyvesny, tai ką manot ant vieno persiko šiemet vaisiš pilna. Jie smulkesni nei parduotuvėje, bet skanūs, nei jš ligos puola. Tas kur nederėjo tai paaugo gana ženkliai.

O kelerių metų persikiuką pirko, kuris taip gerai derėjo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 08 rugsėjo 2009 - 19:57
Negaliu tau pasakyti kelių jis metų, jaunas nedidelis, žmogaus ūgio, dėrėti pradėjo 2 pavasary.Abu pirkome pas Amšiejų.O man pasakė kad dėrės trečiais metais. Na ką lauksiu kitų metų gal kažkas pasikeis.
Atsakyti