Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Sveikos. Per žioplumą pasidariau tešlos iš dviejų kg miltų.. (Aš taip ir galvoju kodėl ji man iš pradžių nelipo... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) tai va, liko tešlos daugokai. noriu paklaust, gal kas žino kibinų su varške receptų? wink.gif bet kad varškė būtų sūri, ne saldi.. kažkas panašaus kaip su česnakais, žalumynais. ax.gif nes kaip matot įdaro pritrūkau, o saldaus nenoriu smile.gif
Atsakyti
Manau butu skanu:
varke+grietine+cesnakas+svogunu laiskai ir prieskoniai biggrin.gif
Bet pati nekepiau su tokiu idaru biggrin.gif
Atsakyti
na, žinot, užkrėtėt mane tais savo atsiliepimais apie kibinus biggrin.gif eisiu kept, gal pavyks ir man blush2.gif
Atsakyti
Maniskiai pagal pastaraji recepta:
user posted image
Atsakyti
o mano keptų kibinų jau nebėra lotuliukas.gif vyrai per pusryčius pabaigė. o skonis tai thumbup.gif reikės dažniau kepti
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2010 01 09, 12:54)
viena is versiju ir pas mane tokia pat  ax.gif bet bijojau, kad nesudegtu... norejau kaip geriau, o gavos kaip visada  mirksiukas.gif ne bet kita karta busiu gudresne - ipilsiu truputi daugiau vandens (vienos mamytes patarimu) ir kepsiu aukstesnej temperaturoj  bigsmile.gif


Manau, pavyks mirksiukas.gif Kepu 200-220 C temperatūroje, sviestas tikrai neišbėga ir niekas nesudega. Tiesa, orkaitė elektrinė 4u.gif
Atsakyti
Dariau dariau, dariau dariau ir padariau bigsmile.gif lotuliukas.gif !!!
Netikejau!! As esu maisto gaminimo aukstumoj doh.gif lotuliukas.gif - kibinus padariau blink.gif
Taigi ka darysiu kita karta kitaip smile.gif : mesyte pjaustysiu dar smulkiau, man norejosi dar smulkiau,nors rodos jau taip smulkinau doh.gif - uztrukau ilgiausiai ir labiausiai cia sunku buvo.. Toliau- sviesto i mesa dejau 50 gr- kepiau 200 l. elektrinej orkaitej- nu man viduj noretusi siek tiek skysciau- nors sausa nebuvo, bet jokio sviesto irgi g.gif - tai mastau-ar vandens daugiau ,kaip cia kazkas rase,ar sviesto pacio ar temperatura g.gif .
O pats baisiausias dalykas buvo tuos krastelius uzsukti doh.gif - nu rodos suprati turiu, esu maciusi ir gal kada ka dariusi, nu kaip nemokejau!! Tai jau krasteliai gavosi kaip gavosi blush2.gif ..
O skanus tai labai , visi tik gyre gyre biggrin.gif Darysiu butinai dar kada nors!
Stai manieji!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 11 sausio 2010 - 14:20
QUOTE(Diva:) @ 2010 01 11, 14:19)
nu man viduj noretusi siek tiek skysciau- nors sausa nebuvo, bet jokio sviesto irgi g.gif  - tai mastau-ar vandens daugiau ,kaip cia kazkas rase,ar sviesto pacio ar temperatura  g.gif  .


pabandykit kefyro ipilt, gaunasi ir ne sausa, ir jokiu papildomu riebalu, ir skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2010 01 11, 15:35)
pabandykit kefyro ipilt, gaunasi ir ne sausa, ir jokiu papildomu riebalu, ir skanu smile.gif

Bet tada sviesto nedet? Tik kefyro ? Ir kiek pilti i 1 kg mesos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 01 11, 16:19)
nu man viduj noretusi siek tiek skysciau- nors sausa nebuvo, bet jokio sviesto irgi g.gif  - tai mastau-ar vandens daugiau ,kaip cia kazkas rase,ar sviesto pacio ar temperatura 

O mesyte gal sausesne naudojot (karbonada, file ir pan)? Man sultingiausi buna su sprandine biggrin.gif , o siaip paskutinius kepiau su karbonadu, liesoka mesyte, bet vandenuko nemazai uzpyliau ir visai puikiai pavyko, skanuciai tokie biggrin.gif
Del mesytes smulkinimo, tai pas mane atvirksciai, pirma karta smulkiau pjausciau, o antra karta stambiau, man skaniau stambesnis idaras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 01 11, 17:01)
O mesyte gal sausesne naudojot (karbonada, file ir pan)? Man sultingiausi buna su sprandine biggrin.gif , o siaip paskutinius kepiau su karbonadu, liesoka mesyte, bet vandenuko nemazai uzpyliau ir visai puikiai pavyko, skanuciai tokie biggrin.gif
Del mesytes smulkinimo, tai pas mane atvirksciai, pirma karta smulkiau pjausciau, o antra karta stambiau, man skaniau stambesnis idaras smile.gif

Mesa buvo sprandine( kaip galeciau nukrypt nuo recepto biggrin.gif , laikiausi kaip nezinau kas, nes labai baisu buvo ) , bet ji tokia labai grazi- ta prasme mazai riebaliuko, daugiau kuda tokia buvo... Gal todel..
Na vat del tos mesos pjaustymo-man visi sake ,kad gerai, super, bet paciai lyg noretusi smulkiau...
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 01 11, 15:07)
Bet tada sviesto nedet? Tik kefyro ? Ir kiek pilti i 1 kg mesos?  4u.gif


Aš sviesto nededu, pilu tik kefyro ir gana nemažai. Sunku pasakyt tiksliai kiek - mėsa gaunasi skystoka, minkyt jau man jos nebereikia - užtenka šaukštu pamaišyti smile.gif
Atsakyti