Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(erikiuxxx @ 2009 11 10, 05:05)
as irgi nededu vegetos,o tik druska ir pipirus,o mesa butinai kapota thumbup.gif



gal ir kvailai nuskambės, bet kaip suprast kapota mėsa? ax.gif
čia kaip ją reiktų paruošti, kad ji skaitytusi kapota?
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2009 12 28, 15:15)
gal ir kvailai nuskambės, bet kaip suprast kapota mėsa?  ax.gif
čia kaip ją reiktų paruošti, kad ji skaitytusi kapota?


Supjaustyti mazais kubeliais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2009 12 28, 13:15)
gal ir kvailai nuskambės, bet kaip suprast kapota mėsa?  ax.gif
čia kaip ją reiktų paruošti, kad ji skaitytusi kapota?

arba su tokiu dideliu virtuviniu peiliu-kapokliu sukapoji mirksiukas.gif
Atsakyti
Užsimaniau kibinų ir senoje "kibinų temutėje" radau ir išbandžiau šį receptuką - labai skanu thumbup.gif

250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus smile.gif) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu (čia taip rašo, bet tikrai dėjau daugiau)
margarina arba sviesta reikia sutarkuoti, visus ingridientus (grietine, miltus kad tesla prie ranku neliptu) sudeti isminkyti ir formuoti kibinus kazkur gaunasi 24 kibinai apytiksliai priklauso nuo dydzio kokius darai smile.gif. Idaras as darau nekaraimiska paimu farsa ipilu i ji kefyro smulkiai pjaustyto svoguno prieskoniu pagal skoni (pipirai druska) ir viska ismaissau ir darydama kibinus su saukstu i vidu dedu rolleyes.gif
Atsakyti
Skanu:)
Atsakyti
Vakar kepiau kibinus pagal youtube filmuka ax.gif viskas kaip ir gerai, tik tesla sausoka gavosi.. Man kepant orkaiteje is jus isbego sviestas. Galvoju, jeigu butu neisbeges, tai gal i tesla butu kazkiek susigeres g.gif nes produktus visusu dejau, kaip parodyta..
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2010 01 04, 13:09)
Vakar kepiau kibinus pagal youtube filmuka  ax.gif viskas kaip ir gerai, tik tesla sausoka gavosi.. Man kepant orkaiteje is jus isbego sviestas. Galvoju, jeigu butu neisbeges, tai gal i tesla butu kazkiek susigeres  g.gif nes produktus visusu dejau, kaip parodyta..

Na nežinau, kaip dėl sausoka. Man ji gavosi trapi ir labai thumbup.gif
O kad nebūtų sausa, gal sekantį kartą į įdarą daugiau vandens reikėtų pilti g.gif
Atsakyti
QUOTE(gino @ 2009 02 23, 14:31)
http://www.youtube.c...h?v=907A1RJMdu4
Netingekit , pabandykit pasigaminti. Visai seimynai labai patiko  smile.gif

Siandien gaminau kibinus,pagal si recepta thumbup.gif Na,super gavosi,tik vietoj vegetos,dejau druskos ir mesos prieskoniu,nes vegetos nenaudojam.O vietoj kiaulienos dejau serniena.Nu labai skanus,valge visi apsiputoje biggrin.gif Ir dar liko.Man isejo 27 kibinai.Labai skani tesla gavosi,skaniau ir negali buti thumbup.gif Aciu uz si receptuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2010 01 04, 14:09)
Vakar kepiau kibinus pagal youtube filmuka  ax.gif viskas kaip ir gerai, tik tesla sausoka gavosi.. Man kepant orkaiteje is jus isbego sviestas. Galvoju, jeigu butu neisbeges, tai gal i tesla butu kazkiek susigeres  g.gif nes produktus visusu dejau, kaip parodyta..


Sviestas išbėga, jei per žema orkaitės temperatūra, man atrodo g.gif
Atsakyti
Jau kaip man sudetinga atrodo tie kibinai doh.gif , bet noras baisiau uz baime biggrin.gif , bandysiu savaitgali daryti ...
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 01 08, 12:57)
Jau kaip man sudetinga atrodo tie kibinai  doh.gif , bet noras baisiau uz baime biggrin.gif , bandysiu savaitgali daryti ...

Tai kad jie labai lengvai pasidaro bigsmile.gif Bandžiau daryti pagal youtub'o receptą, tešla pasidaryt tikrai nėra sudėtinga, tik daug laiko užima mėsos pjaustymas. Todėl dabar vietoj kapotos mėsytės dedu faršą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2010 01 08, 12:05)
Sviestas išbėga, jei per žema orkaitės temperatūra, man atrodo  g.gif


viena is versiju ir pas mane tokia pat ax.gif bet bijojau, kad nesudegtu... norejau kaip geriau, o gavos kaip visada mirksiukas.gif ne bet kita karta busiu gudresne - ipilsiu truputi daugiau vandens (vienos mamytes patarimu) ir kepsiu aukstesnej temperaturoj bigsmile.gif
Atsakyti