Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Kuo si tema skiriasi nuo sios Kibinai kaip Trakuose ?
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 02 09, 18:47)
Kuo si tema skiriasi nuo sios Kibinai kaip Trakuose ?

Ir man norėjosi to paties paklausti rolleyes.gif

Be reikalo etamo21 paskelbė naują temą. Bet ką jau dabar bepadarysi. Moderatorės į šį skyrelį, kaip suprantu, neužsuka, tad siūlyčiau pabaigti Kibinai kaip Trakuose temą, o tada jau tęsti šią.

Iš anksto dėkoju už supratingumą ir tvarkos palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 02 10, 09:11)
Ir man norėjosi to paties paklausti rolleyes.gif

Be reikalo etamo21 paskelbė naują temą. Bet ką jau dabar bepadarysi. Moderatorės į šį skyrelį, kaip suprantu, neužsuka, tad siūlyčiau pabaigti Kibinai kaip Trakuose temą, o tada jau tęsti šią.

Iš anksto dėkoju už supratingumą ir tvarkos palaikymą 4u.gif

drinks_cheers.gif Toj temoj merginos dalinasi ivairiais kibinu receptais,ne tik pagal video gamina
Atsakyti
Na tai reikia kreiptis i moderatore, kad galbut perkeltu tas kelias zinutes is sios temos i Kibinai kaip Trakuose ir gal anai temai pakeistu pavadinima i Kibinai, kad butu ne vienam video skirta tema, o aplamai ivairiems receptams? Gal smulkmena, bet reikia tada sukonkretinti. As tikrai nieko pries drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 06, 20:42)
beje, merginos. del margarino. manau, kad galejo nesigaut, nes gal viena, kuriai gavos naudojo skirta kepiniams, o kita-"skanumas".ar ne taip?odel ir gavosi labai minksta tesla.
su skirtu kepiniams,gaunasi siaip neblogi pyrageliai ar pan., skanumas man teslai neatrodo tinkamas schmoll.gif


Ot ir ne irnesakyk.gif , naudojau ''Vilniaus'' kepiniams, ir tešla gavosi minkšta labai. Reiktų bandyti dar kartą, tik niekaip nesiryžtu. g.gif ką tobulinti, kad nebūtų tokia minkšta g.gif
Atsakyti
QUOTE(gino @ 2009 02 23, 14:31)
http://www.youtube.c...h?v=907A1RJMdu4
Netingekit , pabandykit pasigaminti. Visai seimynai labai patiko  smile.gif

dariau thumbup.gif super patiko mano seimynai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 02, 10:46)
dariau  thumbup.gif super patiko mano seimynai mirksiukas.gif

Mano irgi ( pagaliau prisiruošiau iškepti blush2.gif )
Atsakyti
šitas receptukas tai išties geras, darėm jau keletą kartų thumbup.gif ir galiu pasakyt, kad man net namie skaniau gaunasi, nei Trakuose pirkti bigsmile.gif beje, mes vegetos irgi mažiau dedam.
štai vienas iš paskutinių kibinų gaminimų (škes, apetitui žadinti biggrin.gif ):

user posted image


Atsakyti
Tutia, net seilės ištyso kaip skaniai atrodo tavo kibinai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smurka84 @ 2010 04 27, 11:03)
Tutia, net seilės ištyso kaip skaniai atrodo tavo kibinai  wub.gif

Savaitgalį pirmyn į virtuvę ir pasigaminkit! bigsmile.gif
Atsakyti
O tešlą gal galima kombaine minkyti, kad mažiau vargo būtų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2010 04 29, 13:55)
O tešlą gal galima kombaine minkyti, kad mažiau vargo būtų? ax.gif



nebandžiau, bet esu įsitikinusi, kad nepavyks tešlos kombaine suminkyti.

Atsakyti