Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(marinaa @ 2009 05 11, 13:26)
Ikos yra ivairiu spalvu, o Bikoro tik vienos spalvos ax.gif



na as 3 metus dirbu su sia produkcija ir esu macius tik viena spalva biggrin.gif
Atsakyti
As irgi pirma karta girdziu kad yra kelios spalvos, man rodos kazka sumaise panele smile.gif o atspalvio intensyvuma reikia reguliuoti uztepant daugiau arba maziau EZ ant odos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marinaa @ 2009 05 11, 13:26)
Ikos yra ivairiu spalvu, o Bikoro tik vienos spalvos ax.gif


Visos temos neseku, tai gal galit parasyti kuri geresne Bi kor ar Ikos g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2009 05 12, 08:26)
Visos temos neseku, tai gal galit parasyti kuri geresne Bi kor ar Ikos g.gif

Na ir paklauset, vieniems viena labiau patinka,kitiems kita, o kuri geresne nieks nezino smile.gif
Atsakyti
laba, ziauriai noriu isigyti sia pudra bet abejoji del savo odos spalvos nes esu labai sviesi...gal kuri turite sviesia oda ir naudojate egipto zeme? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesura @ 2009 05 12, 22:35)
laba, ziauriai noriu isigyti sia pudra bet abejoji del savo odos spalvos nes esu labai sviesi...gal kuri turite sviesia oda ir naudojate egipto zeme? ax.gif


Tesura, as turiu sviesia oda, irgi labai ilgai svarsciau - pirkti ar ne pirkti rolleyes.gif
bet apsisprendziau ir labai dziaugiuosi wub.gif
darbe merginos klausineja ar gal soliariuma lankyt pradejau biggrin.gif
toks vienas pastebejimas ir labai didelis pliusas yra tai, kad geriau laikosi seseliai ir akiu piestukas, nes budavo pasidazau, o po keliu valandu viskas po akim doh.gif
o ir siaip as biriu pudru nemegstu, kadangi man nuo ju po akimis rauksleles isryskeja, o EZ net nesimato ant odos, matosi tik atspalvis.
skaiciau, kad su ja reikia atsargiai, kad ne padauginti, bet ar pas mane pudra kazkokia kitokia ar kas.. bet man atspalvis isryskeja labai palaipsniui ir svelniai
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 05 11, 13:37)
Pirma karta girdziu,kad yra keliu spalvu , dar praeita savaite buvau Universiteto vaistinej,kur prekiauja Ikos,yra viena spalva g.gif

as girdejau kad ne viena g.gif
Atsakyti
QUOTE(marinaa @ 2009 05 13, 14:27)
as girdejau kad ne viena  g.gif


Kolkas yra tik viena spalva, bet IKOS planuoja gaminti ir tamsesne EZ.
Atsakyti
esu labai patenkinta sia pudra...ir svarbiausia jos labai daug uztenka... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Airuciux @ 2009 05 13, 08:34)
Tesura, as turiu sviesia oda, irgi labai ilgai svarsciau - pirkti ar ne pirkti  rolleyes.gif
bet apsisprendziau ir labai dziaugiuosi  wub.gif
darbe merginos klausineja ar gal soliariuma lankyt pradejau  biggrin.gif
toks vienas pastebejimas ir labai didelis pliusas yra tai, kad geriau laikosi seseliai ir akiu piestukas, nes budavo pasidazau, o po keliu valandu viskas po akim  doh.gif
o ir siaip as biriu pudru nemegstu, kadangi man nuo ju po akimis rauksleles isryskeja, o EZ net nesimato ant odos, matosi tik atspalvis.
skaiciau, kad su ja reikia atsargiai, kad ne padauginti, bet ar pas mane pudra kazkokia kitokia ar kas.. bet man atspalvis isryskeja labai palaipsniui ir svelniai

bet cia kazkas rase kad ji tepa drabuzius doh.gif o vistiek reik pudruot ir kalka ir kuna jei iskirpte yra smile.gif o rankos baltos lieka,nezinau baisu kazkaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesura @ 2009 05 13, 18:42)
bet cia kazkas rase kad ji tepa drabuzius doh.gif o vistiek reik pudruot ir kalka ir kuna jei iskirpte yra smile.gif o rankos baltos lieka,nezinau baisu kazkaip blush2.gif

O kuri pudra netepa drabuziu pasakykit man prasau? kiek teko bandyti (o buvo tikrai nemazai), visos pudros dienos begyje, nuo trinties tepa rubu krastelius, ypac sviesiu. jei zinote tokia, kuri netepa pasakykit man, labai dziaugsiuos smile.gif
Atsakyti
taip, tiesa, kad tepa, ir as apie tai galvojau, bet tikrai matosi tik ant sviesiu, ir aisku is isvirkscios puses..
bet as su EZ tik ir pradejau pudruoti kakla, kazkaip jokio makiazo pagrindo niekada netepiau ant kaklo - visada ieskojau sviesesnio atspalvio pudros, kad nuo kaklo nesiskirtu, o dabar papudruoju veida, kakla, dekolte ax.gif
o del baltu ranku tai net nezinau, kadangi su trumpom rankovem kolkas nevaiksciojau g.gif bet man kazkaip didelio skirtumo nesimato, gal del to, kad as netepu super daug, o tik kad rudas atspalvis butu.. ax.gif



QUOTE(Tesura @ 2009 05 13, 18:42)
bet cia kazkas rase kad ji tepa drabuzius doh.gif o vistiek reik pudruot ir kalka ir kuna jei iskirpte yra smile.gif o rankos baltos lieka,nezinau baisu kazkaip blush2.gif

Atsakyti