Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

Nagi sveikos biggrin.gif 4u.gif Tai pasipasakosiu apie savo vizita pas daktareli. Kai atejom, jis dirstelejo i mano kojas, sako duok koja, as jam keliu kaire koja, jis sako - ne, kita. Ir sako - tai sita turbut norit operuoti. Isikiso vyras - sako, tai ka ji abi noretu susitvarkyti. O daktaras paziurejo i kaire koja ir sako - tai kad cia dar nera kauliuko. Na vienzo, pas mane vizualiai desines kojos kauliukas didesnis, nors ir sisip nelabai dideli.. Tai daktaras tuomet nusiunte pasidaryti rentgeno nuotraukas, o jos parode, kad abieju pedu didziuju pirstu kaulu pakrypimas yra labai panasus (nors vizualiai desines kojos yra didesnis).. Tada pradejome diskusija, paklausiau, kokios prognozes - jeigu daryciau operacija ir jeigu nedaryciau, bei ka jis rekomenduotu. Jis iskart paklause - o kaip pas mama? O pas mano mamyte deformacija labai labai didele... Tai daktaras ir pazymejo, kad man bus taip pat, kryps kaulas, dides kauliukas, nes cia paveldimumas. Aisku, as pasakiau, kad siauru batu nelabai nesioju ir ar tai nepadetu isvengti didesnes deformacijos. Tai sake, kad aisku, platesni batai gerai, bet kauliukas vis tiek didetu.. Jis rekomendavo operuotis, bet tik po viena koja, taip siekiant isvengti didesniu komplikaciju tikimybe. Laiko tarpas tarp operaciju tureru buti kazkur 4 menesiai. Daktaras parode knygoje nuotraukas, kaip atrodys operacija, kaip bus daromas kaulo pjuvis, paslinkimas ir t.t. Pjuvis is isores butu is pedos virsaus. Siulus isima po 12 dienu, reiketu isigyti spec.batus-kulnus. Minejo, kad moteriskes po siulu isemimo dazniausiai vaziuoja i pajuri, su tais batais galima ir maudytis. Nedarbingumas laisvai gali buti 2 men., norint - galima ir ilgiau. Bet tai priklauso nuo paties zmogaus, pvz. stomatologai i darba grizta po 2 savaiciu. Man tai irgi reiketu grizti greiciau, gal po kokiu 3 sav. ar greiciau, nes darbai nelaukia.. Pats daktaras rekomendavo operuotis Grybo g. Medicinos diagnostikos centre (geros salygos), jis ten vienintelis ir daro operacijas, valstybe kompensuoja, operacines yra kondicionuojamos, tvarkingos palatos, prieziura, vaistai ir t.t., viskas iskaiciuota ir turetu kainuoti max 400-600 lt mirksiukas.gif Gulima 1 para.
Tiesa, daktaras dave sarasiuka, kokius reikia pasidaryti tyrimus (slapimo, kraujo, gliukozes, kresumo, EKG ir plauciu kazkoks tyrimas). Taremes pasiskambinti rugsejo men., kad tartis konkreciai del operacijos, bet vakare pagalvojau, kad man tinkamiau butu operuotis kitu metu pradzioje, kai bus aprime darbai (juk visa itampa pries metu pabaiga!), nors irgi.. ziema i pajuri nenuvaziuosi.. unsure.gif Klausiau, ar yra koks nors tinkamesnis sezonas (ziema, vasara), tai sake - jokio skirtumo, priklausomai nuo namu salygu (jei karsta, tai aisku, tinsta) ir paminejo ta fakta apie pajuri. Tai va, dar turiu laiko pamastymams, pas ji dabar menesiui i prieki suplanuotos operacijos, o as greitu metu nesitariau, nes rugsejo pab. isvykstam i kelione smile.gif
Dar klausiau del komplikaciju - tai gali buti puliavimas, sraigtu pasislinkimas, kaulu negijimas ir dar visokiu bedu (sake - net mirti galima nuo ko nors) smile.gif Ai, tie daktarai moka pajuokauti biggrin.gif
Tai va, lygtais viska isklojau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lofnė @ 2007 06 01, 08:53)
Nagi sveikos biggrin.gif  4u.gif Tai pasipasakosiu apie savo vizita pas daktareli.


Lofne, aciu uz issamu pasakojima. 4u.gif Kazkap ne taip ir baisu pasirode. Ypac pradziuginai del sveikimo laikotarpio, ne 3 menesiai, o zymiai trumpiau (be abejo tai individualu ir priklauso nuo gijimo tempu)
Reikia ir man spyrio i uzpakali, kad greiciau nueiciau pas savo chirurga (eisi i savo poliklinika, gal pakaks jo konsultacijos g.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bliss: 01 birželio 2007 - 08:28
QUOTE(Bliss @ 2007 06 01, 09:27)
Lofne, aciu uz issamu pasakojima.  4u.gif  Kazkap ne taip ir baisu pasirode. Ypac pradziuginai del sveikimo laikotarpio, ne 3 menesiai, o zymiai trumpiau (be abejo tai individualu ir priklauso nuo gijimo tempu)
Reikia ir man spyrio i uzpakali, kad greiciau nueiciau pas savo chirurga (eisi i savo poliklinika, gal pakaks jo konsultacijos g.gif ).

tai spiriu tau i uzpakali, dabar imk pasiskambink ir uzsirasyk konsultacijai 4u.gif Juk iskart ne ant operacinio stalo guldys biggrin.gif O kaip su tavo mama, turi pedu deformacija? g.gif
Atsakyti
unsure.gif va jei operacija unsure.gif man irgi reikia eiti konsultacijai... buk gera Lofne duok kontaktus kur tu buvai ax.gif zinai tavo pasakojimas man kaip spyris i gera vieta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 06 01, 09:52)
unsure.gif  va jei operacija  unsure.gif  man irgi reikia eiti konsultacijai... buk gera Lofne duok kontaktus kur tu buvai  ax.gif  zinai tavo pasakojimas man kaip spyris i gera vieta  doh.gif

Aš buvau pas ortopedą traumatologą Darijų Rimą. Kiek žinau, jis dirba Medicinos diagnostikos centre (http://www.medcentras.lt/) ir Lazdynų ligoninėje. Turiu ir vizitinę, tik namie.. 4u.gif
Atsakyti
nu jus cia mane gasdinat ax.gif pas mane pries keleta metu buvo smarkiai padideje kauliukai, netgi buvo skausmingi - pradejau pirktis platesnius batus - ziureti kad butu patogus, ne per dideliu kulniuku tai sumazejo... dar budavo aprisdavau bintu, kad apspaustu... maniau kad psio.. bet jei tai paveldima.. tai panasu kad laukia mamos likimas unsure.gif ssss
Atsakyti
QUOTE(Lofnė @ 2007 06 01, 09:33)
tai spiriu tau i uzpakali, dabar imk pasiskambink ir uzsirasyk konsultacijai 4u.gif Juk iskart ne ant operacinio stalo guldys biggrin.gif O kaip su tavo mama, turi pedu deformacija? g.gif



ko gero persilpnai spurej hihihi.gif Siaip ruosiausi uzsirasyti i savo poliklinika, bet visos apie privata snekate g.gif , gal ir man kas kontaktelius i az parasys. Buciau labai labai dekinga 4u.gif

Nea, nei mama, nei mociute neturejo tokiu dalyku. Jauciu man atsirado nuo pritrinusiu ir siauru batuku. g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bliss: 01 birželio 2007 - 10:46
Sveikos, merginos,

aš taip pat 06.13d. pasidariau kairės pėdos kauliuko operaciją, tai jau pirmos savaitės eigoje savojauta gerėjo ir skaudėdavo, tik nuleidus koją. (tempimo jausmas). jei įdomu operaciją dariau VIlniuje greitosios pagalbos ligoninėje, ji nieko nekainavo. Operavo gyd. Darijus Rimas.

(tik ten anestiziologo nebuvo, teko visą operaciją su gydytoju apie politiką kalbėtis lotuliukas.gif )

Sėkmės operacija pati visai neskausminga.
Atsakyti
QUOTE(rpt @ 2007 06 22, 13:54)
Sveikos, merginos,

aš taip pat 06.13d. pasidariau kairės pėdos kauliuko operaciją, tai jau pirmos savaitės eigoje savojauta gerėjo ir skaudėdavo, tik nuleidus koją. (tempimo jausmas). jei įdomu operaciją dariau VIlniuje greitosios pagalbos ligoninėje, ji nieko nekainavo. Operavo gyd. Darijus Rimas.

(tik ten anestiziologo nebuvo, teko visą operaciją su gydytoju apie politiką kalbėtis  lotuliukas.gif  )

Sėkmės operacija pati visai neskausminga.

Sveika,
pas mane su vienu kojos kauliuku kažkas ne taip ir paskauda man jį, kai daugiau pavaikštau. verysad.gif
Gal žinai, kaip pas jį patekti nemokamai konsultacijai ir gydymui?Reikia siuntimo iš šeimos gydytojo?
Gal gali į a.ž. D.Rimo kontaktinį tel.nr.parašyti ...
Atsakyti
Gal galite, kas susidūrėte papasakoti, kiek trunka reabilitacija, kiek negalima vaikščioti ir apskritai, kokie yra apribojimai? Negaliu ilgesniam laikui imti nedarbingumo pažymos, todėl ir domiuosi. rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Kaulas sugyja per 8 savaites.Vaikščioti reikia su ramentais neminant operuotos kojos. Išėmus siūlus 8 - 12d. svarbu pradėti kineziterapiją, o geriausiai taikyti kompleksinę reabilitaciją. 4u.gif
Atsakyti
kokio amziaus gali prasideti simptomai to kauliuko?
man labai rpadejo skaudet mazdaug toje vietoje,nors niekur nesumusiau,patino,paraudonavo,primint negaliu,nakti taipogi miegot be nuskausminamuju...nuejau,padare rentgena,bet man paskyre sildyma su kalciu ir i fizioterapija eit...bet kazkaip ir nepaaiskino kas cia g.gif
Atsakyti