Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

Sveikos merginos 4u.gif

Visom noriu palinkėti kurios pasidariusios kauliukų operacijas, kuo skubiau pasveikti smile.gif

Man taip pat reikalinga tokia operacija gyvenu Kaune ir ieskau kur geriau paisdaryti šią operaciją. Buavu kelis kartus pas Škiką klinikose, apie jį žinau kaip apie gera chirurgą bet jis sakė kad daugiau oentuotas į sudėtingesnes operacijas, ir labai jau dideles eiles pas jį galvoju gal reikia eiti pas ką nors kitą KAune, nes kaip ir daugelis minėjo kad visikai nesudėtinga ši operacija.

Tai gal yra kauniečių kurios darėsi ir pasidalintų informaciaj kura darėsi ir pas ką.

Būsiu labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miuzetė @ 2007 08 05, 12:18)
Kaulas sugyja per 8 savaites.Vaikščioti reikia su ramentais neminant operuotos kojos.  Išėmus siūlus 8 - 12d. svarbu pradėti kineziterapiją, o geriausiai taikyti kompleksinę reabilitaciją.  4u.gif

Dėkui už info 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, vakar kaip tik buvau pas Škika (KMUK) dėl savo kauliuku. Kiek iš pas jį besilankančių žmonių teko girdėti, kad labai puikus daktaras. Tą bėdą turiu jau labai seniai, nors man tik 23 m., bet sakė kuo anksčiau išsioperuosiu, tuo bus geriau, nes kuo toliau, tuo bus blogiau sad.gif Net nesitikėjau, bet iškart įrašė į eilę (operuos lapkričio 7), operuos viena koja, nes jei abi iš kart operuotų tai ilgai negalima butų vaikščioti. Ligoninėj laikys 1-2 dienas, vaikščiosiu jau kita diena po operacijos. Reabilitacinis laikotarpis apie 6 sav. Gal galit man paaiškinti kas tai yra? Ar čia namie tiek laiko reikės sėdėt, ar čia per tiek laiko man kojytė visai sugis? Nes vakar iš tos baimės visai praradau kalbos dovana ir nieko normaliai neišsiklausinėjau apie ta operacija (
Atsakyti
Sveikutės, aš norėjau paklausti tų , kurios jau senokai po operacijos: aš jau du mėn. kaip išoperuota, lyg ir viskas gražu, bet mano nikštys kaip negyvas, kai pajudini juda kaip ant spiruoklių, man kažkaip įtartinai atrodo.
Atsakyti
sweikutes wink.gif
as po operacijos dar tik ketvirta diena. skausmo jau kaip ir nejauciu, naktim miegu net labai gerai. siandien jau bandziau statyti peda ant kulno (nes daktaras liepe po 2-3 dienu statyt), bet labai veikia baimes jausmas ir zinoma nelabai patogus batas (ortopedinis), kadangi operuota koja yra auksciau smile.gif
ADULE del pirsto nejautrumo galiu pasakyti tai ka sake daktaras: "pirstas po operacijos pasidaro nelabai jautrus, bet jei dareisi operacija, tai turbut ir pries ja (jei skaudedavo) per daug nesinoredavo jo judinti".
as operacija dariausi kauno ortopedijos klinikoje, operavo Traumatologas / ortopedas Juozas Belickas. jo kompetencija man abejoniu nekelia. kadangi tokios operacijos yra apmokamos is ligoniu kasu, tai man si operacija nieko nekainavo, isskyrus padeka gydytojui ax.gif ligoninej praleidau para laiko. palatos naujai irengtos, jokiu minusu, vieni pliusai mirksiukas.gif
po keliu savaiciu vel parasysiu kaip man sekasi smile.gif
gal busiu paskata kitoms moterims 4u.gif
p.s. man tik 21-eri metai, o pedos kauliukas buvo issuktas tikrai baisiai, negalejau paskutiniu metu net sankabos normaliai minti (kita peda visiskai tiesi) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vorita @ 2007 09 15, 11:03)
sweikutes wink.gif
as po operacijos dar tik ketvirta diena. skausmo jau kaip ir nejauciu, naktim miegu net labai gerai. siandien jau bandziau statyti peda ant kulno (nes daktaras liepe po 2-3 dienu statyt), bet labai veikia baimes jausmas ir zinoma nelabai patogus batas (ortopedinis), kadangi operuota koja yra auksciau smile.gif
ADULE del pirsto nejautrumo galiu pasakyti tai ka sake daktaras: "pirstas po operacijos pasidaro nelabai jautrus, bet jei dareisi operacija, tai turbut ir pries ja (jei skaudedavo) per daug nesinoredavo jo judinti".
as operacija dariausi kauno ortopedijos klinikoje, operavo Traumatologas / ortopedas Juozas Belickas. jo kompetencija man abejoniu nekelia. kadangi tokios operacijos yra apmokamos is ligoniu kasu, tai man si operacija nieko nekainavo, isskyrus padeka gydytojui  ax.gif  ligoninej praleidau para laiko. palatos naujai irengtos, jokiu minusu, vieni pliusai mirksiukas.gif
po keliu savaiciu vel parasysiu kaip man sekasi smile.gif
gal busiu paskata kitoms moterims 4u.gif
p.s. man tik 21-eri metai, o pedos kauliukas buvo issuktas tikrai baisiai, negalejau paskutiniu metu net sankabos normaliai minti (kita peda visiskai tiesi)  cool.gif

Vorita, labai ačiū už informaciją. Prašau papasakok daugiau. Kaip pas tą gydytoją patekti? Ar prieš tai ėjai siuntimo pas savo gydytoją? Ar tiesiai į ortopedinį? iš kur sužinojai apie šį gydytoją? Ar gavai biliutenį? Ta prasme ar turi aiti į darbą ar gali sau namie sėdėti? labai lauksiu tavo atsakymų. 4u.gif
Atsakyti
smagu, kad kazka sudomino mano pasakojimas smile.gif
pirmiausia as ejau pas savo gydytoja siuntimo, gavus ji pasiskambinau i ortopedini uzsiregistruot (eiles laukiau gal pora savaiciu).
apie Juoza Belicka buvau girdejus jau is seniau, jis dirba ir raudonojo kryziaus ligonineje ir ortopediniam. mano draugei jis atliko kelio raisciu operacija, ir kol ji gulejo ligoninej teko sneket su salia gulinciom moterim (dvi is ju buvo jau po antros pedos kauliuku operacijos ir jokiu nusiskundimu nebuvo).
beje ir seimos daktaras israsydamas siuntima pasiule butent si daktara.
del nedarbingumo tai tikrai nera problemu, seimos gydytojas tesia ji kiek tik reikia arba kiek tik nori smile.gif
jei dar kazkas domina rasykit, butinai atrasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
vorita ačiū dar kartelį, tikrai labai padedi man. Tuoj įsidrasinsiu ir nueisiu pas gydytoją. 4u.gif
Dar keletas klausimų:
Kiek dienų gulėjai ligoninėje? Ar čia gulėjai pačiam ortopediniam?
Jei gali parašyk apie kainas, na pati supranti gali rašyti į AŽ.
Ir kas nusprendžia ar reikia operacijos ar ne? Ar jeigu atėjai tai jau ir operuos ar jie dar gali atmesti? Pas mane kauliukai labai dideli, bet man jų nelabai skauda tik, problema su batais, na pati žinai. Tai nežinau čia reik man operuotis ar ne?

Kaip dabar jautiesi tu? Ar jau vaikštai? Iš namų išeini? Kiek kainavo spec. batai? Ar įmanoma su jais vairuoti?
Atsakyti
ner uz ka man cia dekoti wink.gif
kadangi operavo ortopediniam, tai ten ir gulejau iki kitos dienos, pries pietus padare rentgeno nuotrauka ir paleido namuciu.
vaiksciot vaikstau gan normaliai, tik kartais belipant laiptais apsisuka galva (kadangi turi atsargus but kiekvienas zingsnelis). beje pasiguosiu, siandien lipdama laiptais neislaikiau ligsvaros ir dejau operuota peda tiesiai ant laiptu ir dar taip stiprokai , tai bloga pasidare, asaros istrysko schmoll.gif bet reikia but atsargiai ir viskas bus gerai smile.gif
siandien perriso kojyte, tiksliau islaisvino nuo begales binto ir uzklijavo pleistra, gydytojas sake kad viskas puikiai gyja. pedute vis dar patinus ir melynoka bet smagu matyt kad nykstys jau nebepalindes po kitu pirsteliu blush2.gif uz savaites istrauks siuliukus.
del masinos vairavimo: jei mechanine greiciu deze tai pradzioj tikrai neimanoma, nes bata ir ortopedini minti reikia norint paspaust pedala, o tai draudziama.
automatine imanoma vairuot, jei operuota kaire koja, bet nemanau kad noresis vairuoti, kadangi ilgiau palaikius nuleista peda ant zemes prasideda nemalonus tempimo jausmas smile.gif
ortopedinis batukas reikalingas tik vienas, o jo kaina 70lituku..
jei nori mano nuomones: operuokis ir kuo greiciau tuo geriau, tikrai verta. o jei kaulai tikrai dideli, tainemanau kad daktaras pasakys kazka kita. 4u.gif
Atsakyti
Labai tau ačiū, pagaliau sužinojau daugiau apie visą šią pocedūrą, nes buvo tikrai neaišku nei kas nei kur nei kaip. dabar jaučiuosi drasiau 4u.gif
Atsakyti
laba! Manau, tikrai galiu patarti, nes pati ka tik tokia operacija pasidariau. Viskas priklauso nuo to, kokio dydzio tie kauliukai yra. Labai svarbu, ar sanarys nepaliestas artrozes, ar jis gerai lankstosi. Narkoze daro tik vietine, priklauso nuo kauliuko iskrypimo laipsnio: ji gali but ir nuo pedos, ir nuo kelio, ir nuo stuburo.
Galimi 2 operaciju budai : tai osteotomija( pjaunamas kaulas ir tvirtinamas spec.metalo sraigtais, kurios, esant norui, po mazdaug metu galima isimti. Nors jie ir gali likti, tikrai netrukdo). Tokia operacija vadinama konservatyvia. Pooperacinis laikotarpis gana ilgas. jei nera komplikaciju, galima normaliau vaiksciot po poros men, o visai normaliai po pusmecio. tad rekomenduociau daryti pavasari, tuomet avalynes problema ne tokia opi. Ir svarbu tai, kad lieka randas.
Yra kitas operacijos tipas - artroskopija. Viskas daroma lazerio pagalba, pjuvis nedidukas, pooperacine eiga keliskart geitesne, skausmo maziau. Beda ta, kad ji brangi ir gali netikt, jei yas kauliukas per daig issokes.
Jums butina pasitart su geru ortopedu traumatologu, o toki pagal reitingu lentele tikrai rasite adresu www.pincetas.lt
pasiryzkite ir darykite. Iskentus laikinus nepatogumus, gyvenimas nusvis kitom spalvom. Juk parduotuvese tiek graziu batu smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, vakar grįžau iš logoninės thumbup.gif norėčiau paklausti tų kurios jau darėsi operacijas, kokius vaistus naudojot nuo skausmo ir po kiek maždaug laiko tas skausmas aprims?
Taip buvau užsidegus darytis ta operacija, kag galečiau nešiot tapkutes per piršta, kad batuose tas kauliukas neišsimuštu, nors man per daug ir neskaudejo ir tikrai galejau su tais kauliukais gyvent, bet išsioperavau viena koja, malonumas ne koks huh.gif nebežinau, kaip dabar reiks prisiverst ir kita koja operuotis sad.gif
Atsakyti