Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

Man sake, kad negali buti menesiniu jokiu budu, o nejautra buvo daline, tik i koja ir pradziai i vena, kad apsvaigintu ir galetu i kirksni suleist vaistus. O siaip tai per mmm prastai kresa kraujas..
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Man prieš savaitę išoperavo kojytę, pasirinkau vietinę nejautrą, tai malonumo buvo mažai, nes operacija apie pisantros valandos truko, tai manžetės veržimo vietą skaudėjo, kad net ašarėlės bėgo, antraj kojai, tikriausiai, rinksiuosi kitą nuskausminimo būdą g.gif Na bet dabar viskas gerai, jau lygiai savaitė praėjo, rytoj siūlus jau išims, truputį nerimauju, kad skaudės unsure.gif
P.S. o dėl mėnesinių, tai nežinau, man darė per jas ir nieko, viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gera-mama: 24 lapkričio 2008 - 18:20
As jau be orto bato thumbup.gif ale vistiek slubuoju, ar cia ipratimas ar baime nezinau..Kiek jus laiko nesiojot ta silikonini tarpupirsti? As klausiau daktaro, sake tegul pabuna dar, taip ir nezinau, kiek jis dar turi pabuti..
Atsakyti
na as jau antra diena po operacijos. Dabar po pietu jau siek tiek geriau. Kada galesiu mint ant kulno nei neisivaizduoju, nes kojos nuleist isvis neina, tvinkcioja, verzia ir skauda. Kai guliu lovoj atrodo kad neskauda. Bandau vaiksciot su ramentais, bet kol kambari pereinu - ispila prakaitas. Turbut dar per anksti schmoll.gif Ryt vaziuoju pas operavusi gydytoja kad apziurretu zaizda ir perristu, nes man vis laikos 37 temperatura, tai gal ir antibijotika teks pagert. Be kitu pagalbos dar nieko nepadarau, o mazoji dukryte pora kartu jau uzgavo koja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sandriux @ 2008 11 27, 19:15)
na as jau antra diena po operacijos. Dabar po pietu jau siek tiek geriau. Kada galesiu mint ant kulno nei neisivaizduoju, nes kojos nuleist isvis neina, tvinkcioja, verzia ir skauda. Kai guliu lovoj atrodo kad neskauda. Bandau vaiksciot su ramentais, bet kol kambari pereinu - ispila prakaitas. Turbut dar per anksti  schmoll.gif Ryt vaziuoju pas operavusi gydytoja kad apziurretu zaizda ir perristu, nes man vis laikos 37 temperatura, tai gal ir antibijotika teks pagert. Be kitu pagalbos dar nieko nepadarau, o mazoji dukryte pora kartu jau uzgavo koja  doh.gif

kokiu metodu yau operavo koja ir kur?
Papildyta:
Sveikos mamytes,
man lapkricio 21 d. isoperavo, kojos isvis neskaudejo ir neskauda dabar, ji neistinusi. Sake tris savaites viena koja vaikscioti ir dar 6 sav. priminant kulna. Operavo Schede metodu. Gal yra daugiau taip praoperuotu.
Atsakyti
MAN TIK VIENA KOJA ATJUNGE OPERACIJAI SULEIDE I KIRKSNI, PRIES TAI I VENA KAZKUO APSVAIGINO, KAD NEJUSCIAU. Per operacija ausines uzdejo, muzika ijunge, buvo visai liuks biggrin.gif
Koja vakarais man dar vis sutinsta, snd gydytojas antra kart perriso ir sake daugiau guleti, bet jau man atsibodo, tai isigijau ramentus ir su jais tabaluoju po namus.
Operavo mane klaipedos apskrities ligoninej Gyd. Bruzas. Orto bato sako nereikia, bet su kuo reiks vaiksciot neisivaizduoju, turbut vistiek nusipirksiu. Idomu kiek jis kainuoja? g.gif
Atsakyti

[/quote]
man irgi sake kad orto bato neteikia, bet kad be jo nera ka detis, todel nusipirkau. Vilniuje orto batas - vienas kainuoja 50 litu. Ar tau i koja detos kokios metalines konstrukcijos pvz varztelis ?
Atsakyti
[quote=39and69,2008 12 01, 17:58]
[/quote]
man irgi sake kad orto bato neteikia, bet kad be jo nera ka detis, todel nusipirkau. Vilniuje orto batas - vienas kainuoja 50 litu. Ar tau i koja detos kokios metalines konstrukcijos pvz varztelis ?
[/quote]

parasyta ligos istorijoj kad kaulai fiksuoti dviem sraigtais, tai atrodo metalo turiu biggrin.gif . Snd buvau perristi kojos, tai dar gerokai patinus ir pakraujuoja g.gif
Papildyta:
o kaip tavo kojyte, ar jau mini ant kulnies?
Atsakyti

parasyta ligos istorijoj kad kaulai fiksuoti dviem sraigtais, tai atrodo metalo turiu biggrin.gif . Snd buvau perristi kojos, tai dar gerokai patinus ir pakraujuoja g.gif
Papildyta:
o kaip tavo kojyte, ar jau mini ant kulnies?
[/quote]
Man sake tris savaites neminti ant kulno, po to dar 6 sav. svelniai minti ant kulno galesiu. Rytoj bus 11 dienu kaip po operacijos ir vaziuoiu pas chirurga issiimti siulu. Mano koja nepatinus, turbut del to kad sraigtu nedejo, bet uztat bus didesne kauliuko atsistatymo tikimybe. Tas tinimas tai baikes, praeinantis dalykas. O pakraujuoja, nes kraujo kresamumas gal silpnokas, bet uztai trombai nesusidarys.
Kiek laiko vaiksciosi su ramentais?
Atsakyti
O tarpupirscius nesiojat ar nereikia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PAME @ 2008 12 01, 22:28)
O tarpupirscius nesiojat ar nereikia?  ax.gif

Labulis RAME, 4u.gif
kaip laikaisi, siandien buvau siulu traukime, sake dar dvi savaites nesioti bilnto tarp pirstu, o po to silikonini dekliuka, Klausiaiu kiek nesiot dekliuka, sake nera nurodymu kiek, bet kokias tris savaites tai reiktu.
Kaip laikaisi, kada tau ta metaline plokslele isimines?
Atsakyti
Klausimukas: merginos, o kiek laiko jus ligonineje gulejote po operacijos?.. ar is karto namo paleidzia?
Atsakyti