Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

QUOTE(lucero @ 2009 10 13, 23:11)
Aha kasdien 75mg,o pas mane tai skydliauke tai po echo tai pagrinde parasyta kad sumazinto tankio ,mazyte ji,o kokie ten pas jus tie ismatavimai jos?

nezinau kokie ismatavimai. Parasyta, kad patologijos ir uzdegimo pozymiu nematau.
O pries pora metu uzdegiminis vaizdas buvo.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 10 13, 23:11)
Aha kasdien 75mg,o pas mane tai skydliauke tai po echo tai pagrinde parasyta kad sumazinto tankio ,mazyte ji,o kokie ten pas jus tie ismatavimai jos?


o kaip tavo kiti tyrimai?ar tik atpo blogas ir del to geri po 75?
Atsakyti
Oj ne,man tyrimai geri tik geriant tiroksina,ta prasme tsh be tiroksino man pasoka iki 8, tada jau man viskas krentu is koju,taip tiroksina geriant tsh man sureguliuojamas yra ir buna ok , o atpo man nebetiria,man isvis dabar tik tsh tiria ,teks gal paciai atpo pasidaryt bet kaina jo tai ir gerule 50lt...o tau jau ilgai laikos geras tsh su 50mg?manau tau reik tik dziaugtis kad nereik didint,as dar tik metai sergu,o jau 75,nesu as tuo patenkinta,bet gersiu kiek reikes kad tik tsh normoj stovetu..
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 10 14, 08:57)
Oj ne,man tyrimai geri tik geriant tiroksina,ta prasme tsh be tiroksino man pasoka iki 8, tada jau man viskas krentu is koju,taip tiroksina geriant tsh man sureguliuojamas yra ir buna ok , o atpo man nebetiria,man isvis dabar tik tsh tiria ,teks gal paciai atpo pasidaryt bet kaina jo tai ir gerule 50lt...o tau jau ilgai laikos geras tsh su 50mg?manau tau reik tik dziaugtis kad nereik didint,as dar tik metai sergu,o jau 75,nesu as tuo patenkinta,bet gersiu kiek reikes kad tik tsh normoj stovetu..



man su 50tiroxino,tsh nekyla,jau taip gal apie metus laiko,bijau sumeluot g.gif nebent visai nutraukciau,tada pakils doh.gif norejau dar siek tiek ji pamazint,tai i sav koki karta isgerdavau 75,bet jau dbr taip negeriu.eisiu ryt tikrintis tyrimu,kita sav jau gal bus atsakymas g.gif

bet tu pradejai tiroxina gert tik del atpo?
Atsakyti
Ne,pas mane buvo tsh 7 , del to siunte pas endo pas kuri atliko is naujo tyrimus tai tsh 4 jau kazko tebuvo nors praejo tik savaite, bet vat rado 1000atpo...ir paskelbe man tada diagnoze visam gyvenimui lotuliukas.gif
Atsakyti
la.Man dare kraujo tyrima del theroido,tai pasirodo kad jo man negamina ,daktaras israse levothyroxine tabletes ir pasake kad man visa likusi gyvenima reikes jas gerti,bet dabar siuncia kitiems tyrimams ziureti del ko man negamina to therojdo,bet bandziau is daktaro istraukti informacijos bet jis labai jau nekalbus tai kai bus rezultatai eisiu pas kita daktara tai gal man daugiau paaiskins.O gal jus merginos kas daretes kraujo tyrima (hypothyroidism)?
Atsakyti
Sveika,kaip suprantu kalbi apie tsh tyrima,o kad gert reiks visad gali parodyt tik atpo tyrimas. O kaip tu jauties,kokios bedos tau?
Atsakyti
[quote=lucero,2009 10 14, 11:09]
Sveika,kaip suprantu kalbi apie tsh tyrima,o kad gert reiks visad gali parodyt tik atpo tyrimas. O kaip tu jauties,kokios bedos tau?
[/quote
La,esu naujoke sitoje srytije kas tas atpo tyrimas?Nes as cia viska darausi uk visus tyrimus tai cia visai kitokie pavadinimai as bandau issiaiskinti viska bet dar daug ko nesuprantu blush2.gif o del tu tableciu tai jau man patvirtino kad visam gyvenimui .O jauciuosi dabar truputi geriau nezinau kas man padeda ar tabletes ar kad zinau kas darosi su manim.O pozymei pas mane buvo (nezinau ar cia visi bus susieja su sita liga)prasidejo gausus pazastu prakaitavimas,labai sausi plaukai,oda nuspuogavusi(po odineis spuogais),nedarbingumas,kuno mases augimas(nors sportuoju ir ziuriu ka valgau)ir nuotaiku kaita (daznai nusivylusi)ir nezinau ar cia tik man ar ir jum bet man svaiksta galva.Deku kad priimat i savo bureli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 10 14, 10:09)
Sveika,kaip suprantu kalbi apie tsh tyrima,o kad gert reiks visad gali parodyt tik atpo tyrimas. O kaip tu jauties,kokios bedos tau?


o kiek turi buti atpo,kad butu sansu ateity nebegerti vaistu? blink.gif
negi ir as visa gyvenima gersiu verysad.gif nors man po truputi,bet atpo krenta unsure.gif jau tarp 900 ir 1000,nors buvo virs 1000,tik idomu kiek g.gif
Atsakyti
Tai cia jau ryskiai buvo trukumas.
Papildyta:
QUOTE(Wonderful @ 2009 10 14, 10:24)
o kiek turi buti atpo,kad butu sansu ateity nebegerti vaistu? blink.gif
negi ir as visa gyvenima gersiu  verysad.gif nors man po truputi,bet atpo krenta unsure.gif jau tarp 900 ir 1000,nors buvo virs 1000,tik idomu kiek g.gif

Mielosios, ne atpo rodiklis, o HORMONU, nezinau raidziu FT4 ar FT ir TSH. Jei hormonu pusiausvyra stabili tai tas atpo gali buti nors ir 100 000, tai tik pozymis, kad reikia stebeti, ir perspejimas, kad viena diena ta pusiausvyra gali isirti.
Vaistai geriami pagal poreiki, visa gyvenima stebint save ir darantis tyrimus.
Atsakyti
[quote=samand1s,2009 10 14, 10:23]
[quote=lucero,2009 10 14, 11:09]
Sveika,kaip suprantu kalbi apie tsh tyrima,o kad gert reiks visad gali parodyt tik atpo tyrimas. O kaip tu jauties,kokios bedos tau?
[/quote
La,esu naujoke sitoje srytije kas tas atpo tyrimas?Nes as cia viska darausi uk visus tyrimus tai cia visai kitokie pavadinimai as bandau issiaiskinti viska bet dar daug ko nesuprantu blush2.gif o del tu tableciu tai jau man patvirtino kad visam gyvenimui .O jauciuosi dabar truputi geriau nezinau kas man padeda ar tabletes ar kad zinau kas darosi su manim.O pozymei pas mane buvo (nezinau ar cia visi bus susieja su sita liga)prasidejo gausus pazastu prakaitavimas,labai sausi plaukai,oda nuspuogavusi(po odineis spuogais),nedarbingumas,kuno mases augimas(nors sportuoju ir ziuriu ka valgau)ir nuotaiku kaita (daznai nusivylusi)ir nezinau ar cia tik man ar ir jum bet man svaiksta galva.Deku kad priimat i savo bureli 4u.gif
[/quote]


parasyk kokiu terminu nezinai angliskai smile.gif as cia pasikauscius sioje srityje,nes su gyd tik angliskai bendrauju ir jau daugmaz viska zinau,kas susija su sia liga mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Alexia @ 2009 10 14, 10:28)
Tai cia jau ryskiai buvo trukumas.
Papildyta:

Mielosios, ne atpo rodiklis, o HORMONU, nezinau raidziu FT4 ar FT ir TSH. Jei hormonu pusiausvyra stabili tai tas atpo gali buti nors ir 100 000, tai tik pozymis, kad reikia stebeti, ir perspejimas, kad viena diena ta pusiausvyra gali isirti.
Vaistai geriami pagal poreiki, visa gyvenima stebint save ir darantis tyrimus.


vat vat, ir mano nuomone tokia smile.gif bet as vis vien tikiu,kad kazkada ju visiai negersiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderful @ 2009 10 14, 11:28)
parasyk kokiu terminu nezinai angliskai smile.gif as cia pasikauscius sioje srityje,nes su gyd tik angliskai bendrauju ir jau daugmaz viska zinau,kas susija su sia liga mirksiukas.gif

kad as nesuprantu lietuviskai kas atpo tyrimas o angliskai as susigaudau tik kai jus tarpusOavyje kalbat as neturiu supratimao ka tie sutrumpinimai reiskia blush2.gif O kaip jus supratote kad turite hormonu sutrikimu?kokie pas jus buvo pozymei?
Atsakyti