Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

Labai jau grazus Dziugos laikrodis 4u.gif gal galite placiau papasakoti kaip reikia daryti tuos laikrodzius ant ploksteliu? cia jie is tikruju daryti ant tu ploksteliu, kur su patefonu galima muzikos klausyti? ar tik jus taip vadinat tokia technika? g.gif juk ta plokstele tokia nestora, o laikrodukai tai jusu atrodo daug storesni g.gif
gal yra internete kokia nuoroda kaip toki pasidaryti?
Atsakyti
QUOTE(evaneva @ 2009 07 28, 18:05)
Labai jau grazus Dziugos laikrodis  4u.gif  gal galite placiau papasakoti kaip reikia daryti tuos laikrodzius ant ploksteliu? cia jie is tikruju daryti ant tu ploksteliu, kur su patefonu galima muzikos klausyti? ar tik jus taip vadinat tokia technika?  g.gif  juk ta plokstele tokia nestora, o laikrodukai tai jusu atrodo daug storesni  g.gif
gal yra internete kokia nuoroda kaip toki pasidaryti?

Taip cia pati tikriausia plokstele biggrin.gif as tai dirbu kaip su plasmase...
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 07 28, 18:18)
Taip cia pati tikriausia plokstele  biggrin.gif as tai dirbu kaip su plasmase...

o tai paskui kaip istatote mechanizma? o kaip reikia dirbti su plastmase? blush2.gif
Atsakyti
dar tokia pastaba.yra keleta rusiu ploksteliu.as asmeniskai imu tas senesnes, nzn kuriu ten metu, bet jos nesilanksto, stabilios.Aisku jei pirkti sendaikciuose, jos yra brangesnes, bet rezultatas geresnis.ju ne trupucio nesulenksi, laikrodis bus tarsi ne plastmasinis, o stabilus..nezinau kaip paaiskinti.skirtumas jauciasi, kai padarai darba.dar veinas pliusas, kai ji nesilanksto, tikrai nebus problemu su dazu trupejimu, nes tos kur lankstosi, jei bus palankstyta gali dazai ir darbas iseiti is vietos.
tai tiek:)
Atsakyti
aina peklon dziuga koks grazus laikrodis thumbup.gif thumbup.gif . net nezinau kaip beissireiksti -laikroduko grozis ateme kalbos dovana thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 28, 17:55)

as ir rodausi vakar ka sumeistravau, bet mano toks romantiskas ir prasysiu patarimu ka daryt toliau, galvoju sendint gal su arabiska guma arba sotile, patarkite  rolleyes.gif

Man laikrodukas ir taip atrodo čiki
user posted image
Net nzn.ar patart sendint. As kai dariau is tos serveteles tai nesendinau ir visai nieko atrode ax.gif
gali zvilgtelt cia
Atsakyti
Aha mano ploksteles rusiskos biggrin.gif aciu teciui.
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 07 28, 15:33)
Jau kokia ramuma ...  biggrin.gif

O aš plokštelę išlydžiau  tongue.gif

"Deganti muzika"



Krentu negyva prieš tokius darbus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ar jus dar miegat , valgot? Ar tik dekupažinat ? biggrin.gif Man koki 100 metu iki jusu .... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 07 28, 16:33)

Labai gražus laikrodis clap_1.gif idėja super first.gif
Atsakyti
Džiuga, tikrai gyva ta deganti gitara... Sendinimas kitu atveju atrodytų gal nekaip, o dabar atrodo tarsi tikrai palydyta ta plokštelė. Ir idėja thumbup.gif


Dėžutė "Obels Žiedai". Gyvai atrodo ryškiau ir t.t. Bet kaip gabii minėjo, nėra saulės, tai ir nuotraukom nebe taip gerai. Vidus išklotas ryžiniu, bet net nesimato, atiderinau spalvytę kaip šito balinto medžio. smile.gif

user posted image
Atsakyti
baltė, Dėžutė "Obels Žiedai" labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
Eina sau koks fainas Dziugos laikrodis thumbup.gif , tikrai kaip islydytas, nu nerealu 4u.gif
Urupeja2, tavo laikrodukas taip pat grazus, romantiskas mielas toks, manau nebedaryk nieko jam ir taip gerai labai atrodo.
baltes dezute pavasariskai gaivi thumbup.gif
Atsakyti