Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas su Arbata 4

Sveikutes,

pradejau ir as ta pieniska arbata gerti, bet sumasciau, dar pamiksuoti su ta cinamonine.. Kaip manote, efektas toks pats iliks? Nes db i pienu uzplikyta arbatele dar cinamono sauksta idedu.. Daug skaniau.. smile.gif
Bandziau ir ta vien cinamona su medu, bet kazkaip nelabai tas vanduo man patiko.. ax.gif
Atsakyti
Sveika, manau efektas tas pats bus mirksiukas.gif biggrin.gif geru rezultatu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2010 03 14, 14:49)
Sveika, manau efektas tas pats bus  mirksiukas.gif  biggrin.gif geru rezultatu!  4u.gif




Aciu Sveikatele! 4u.gif

Paciu geriausiu rezultatu ir tau!!! smile.gif
Atsakyti
O man sita arbatele veike max 2 savaites... verysad.gif paskui nebejauciau jokio sotumo jausmo...
Atsakyti
4u.gif labukas einu darytis pienarbat4s kas sumanimi mirksiukas.gif
Atsakyti
labas labas bigsmile.gif as einu kavos puoda virtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2010 03 15, 14:25)
labas labas  bigsmile.gif as einu kavos puoda virtis  biggrin.gif

bigsmile.gif as irgi kava mekstu supienu pirmas puodelis buna juoda kava ritinė su sokolado plitele veliau balta kava su pienu jau be sokolado ir be cukraus jo visai nenaudoju ax.gif
Atsakyti
as kava geriu tik su pienu, kitaip man joje kazko truksta smile.gif o vietoj cukraus naudoju sacharina, nes kaloriju beveik neturi ax.gif tik va gaila, kad jis yra blogis doh.gif
Atsakyti
Blogis, blogis tas saxarinas... smile.gif as irgi buvau uzsivedus ir vartojau ji, bet paskui paskaiciau protingu dedziu ir tetu tyrimus, kad jis netgi skatina nutukima ir kitu blogybiu turi...
Atsakyti
ax.gif o man siandien kazkokia valgymo diena buvo nei arbata nei kava su pienu nepadejo doh.gif
Atsakyti
Sveikos panos! smile.gif

Ko taip tylu cia? rolleyes.gif Ko niekas numestais kilogramais nesigiria? mirksiukas.gif biggrin.gif

Man dabar pms, tai geriu pienarbate iki 18 val. Po truputi svoris lyg ir krenta.. Per 3 dienas -1kg ir -3cm smile.gif O, kad taip ir toliau.. smile.gif
Atsakyti
Laaabas biggrin.gif as nesigiriu, nes nesisveriu. Dabar man mmm, tai svoris gali isgasdint. va pirmadieni pasisversiu, tikiuos geru naujienu bigsmile.gif

o siandien man balius, gimtadienis (ne mano) sokiai.gif
Atsakyti