Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

sveikos ,
senos bedos ir vis naujos istorijos ,kurios nelabai smagios ,neskaitant to fakto ,kad po tyrimu -sveika.Tai ir gerai ,kad nera paciu blogiausiu dalyku.
O kad nervai turi turbut ne maziausia reiksme musu sveikatai tai negincijamas faktas.
Man tai jau ir anksciau esu rasinejus ,kad skauda ranka ,peti ,tai tyriausi ir sirdi ir peti.ir ten puiku ir kitur nuostabu.Bet kas geriau zinos nei pats kaip yra.Visgi kazkur matyt trumpina kraujotaka,nes uztenka susinervuot ,toks jausmas ,kad atima puse rankos su petim ir aisku,kad pilius bukietas kitokiu nemaloniu reiskiniu krutinej.Tai kas belieka zmogui galvot?Lieka neramumas .
O tas pulsas apie 100 ,tai nesuprantu is kur imasi ,nei nervuojiesi,nei galvoji ,o jauti kaip suoliais varo.

Papildyta:
QUOTE(gryneja @ 2010 12 12, 19:54)
1 karta holteri dariaus Abromiskese-100 Lt.Antra karta padare klinikose kai gulejau,siaip girdejau,kad jei kardiologui pas kuri lankais idedi i kisene tai galima greiciau susiveikti ta holteri nes taip tai klinikose eiles nerealios doh.gif O del tos kardiogramos tai taip ir gavos ,kad kol greitoji atvaziavo priepuolis nurimo doh.gif O va sia nakti vel sirdis vartes doh.gif ir pulsas ir permusimai,vienu zodziu  unsure.gif


O tai ka nors raminamo geri,juk turbut butu neblogai ir sirdelei ir paciai.
Sakau is patirties ,kad maziau imtum i galva ir geriau jaustumeisi.
Atsakyti
QUOTE(luxx @ 2010 12 12, 21:00)
O tai ka nors raminamo geri,juk turbut butu neblogai ir sirdelei ir paciai.
Sakau is patirties ,kad maziau imtum  i galva ir geriau jaustumeisi.

Turiu xanax'o bet negeriu schmoll.gif Siaip kol kas nemaciau reikalo,nes man nera taip ,kad uzeitu koks nerimas ar baime ar pastoviai butu tokia busena ,tik zinau,kad jau pacio sirdies priepuolio metu buna tos baimes ..Kai buvau pas elektrofiziologa konsultuotis tai pirmas dalykas ka jis pasake,jog tokiu priepuoliu metu nereiketu dar labiau isigasdinti,nes jie nera mirtini pirmo priepuolio metu labiausiai ir issigandau,kad va turbut numirsiu doh.gif
O siaip tai vakar isitikinau,kad uzteko biski susinervinti ir pradejo dauzytis kaip reikalas doh.gif
Atsakyti
4u.gif As gal truputi ir nusikalbesiu , bet kai man truko magnio , tai pulsas uzkildavo irgi , na ne iki 200 ,bet 140 budavo ,sirdis dauzydavosi nerealiai, net dusindavo.Tyre sirdi - per tachikardija ten negalejo kazko paziureti , po to tyre skydliaukes hormonus ir tuo paciu kali ir magni, tai gydytoja pasake, kad to magnio pas mane maziau nei reikia, kazkur 0,5 ir paskyre magnio b6, geriau po 6 tabletes per diena ir po dvieju dienu pasijuto poveikis.O taip naktim kviesdavaiu greitaja, ta sakydavo , nu nieko cia nera, turi nesinervuoti , susitikineti dazniau su draugem , pasedeti kur , vyno taure isgerti...tai va, koks poziuris...beje, to magnio daznokai man truksta, kazkaip organizmas ji pradangina.
Tokia mano patirtis del pulso uzkilimo.
Atsakyti
sakykit gal zinot ka reiskia kardiogramoje Unconfirmed report ir dar kazkokie skaiciai 5.70
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luxx: 13 gruodžio 2010 - 19:36
Skaitantiems del bendro apsisvietimo smile.gif Kai tachikadija nesuvaldoma medikamentais ar RDA, daroma AV tasko destrukcija ir dedamas stimuliatorius. MB padaryta po daugelio metu gydimosi,kai hotleriu uzfiksuota pulso pakilimas iki 200(lipant laiptais) ir nemazas paros vidurkis. Parvaziavus gyd. sake,kad neina atpazint sirdeles biggrin.gif .
Atsakyti
Labas Gryneja, man taip pat su pulsu, jau kaip pavargau.... viska nurase nervams, bet rezultatas toks kad pasake - is jautrumo, nieko nepadarysi. pulsas uzkyla iki 150 del jautrumo is nervu ir cia esi bejegis... cray.gif nejaugi neimanoma to sutvarkyti, kuo toliau gi tuo blogiau, jie turbut laukia kol man bus 200 pulsas gal tada atkreips demesi... gal zinote gera privatu kardiologa klaipedoje ? kur padarytu ir hotleri kartu su echoskpija ir kardiograma, sako sirvyte gera, o kaip jusu atsiliepimai apie ja ?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Turiu ir aš šią problemėlę (tachikardiją) jau kokius 3-4 metus. Kai susinervinu, daugiau pajudu arba ilgiau pabūnu vonioje, atrodo kad širdis per gerklę iššoks. Skydliaukės tyrimai idealūs, echoskopija širdies irgi gera, nieko nerado. Manau, kad galėjau paveldėti širdies aritmiją, tik kad ją baisiai sunku užfiksuoti... Išrašė šiandien Verapamil 80 mg. du kartus dienoje, žiūrėsiu, ar kas pagerės... 4u.gif Beje, gal kuri gėrė šiuos vaistus? Kokie šalutiniai poveikiai ir ar mašiną galima vairuot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2010 11 05, 01:30)
man sirdyje nieko nerado, bet permusineja vistiek. nezinau kas cia darosi.. verysad.gif

Sveika,o koks permusinejimo pojutis?Man,kai uzkyla pulsas,tai kartais net gerkle spaudzia.Echoskopija normali,o priepuoliai plakimo kartojasi vis tiek.Turiu laidumo sutrikimu,tai gal del to pulsas taip sokineja ir dar plius nervukai "padeda".Geriau "Betaloc Zok 50mg",bet jis man netiko..Dabar negaliu nieko gert nestuke.gif ,tai kankinuosi.Truputi pajudu daugiau ar vaika panesioju ir man blogai.Nezinau kur kreiptis verysad.gif ,kad istirtu iki galo ir rastu tikraja priezasti.
Atsakyti
Sveikos mielos merginos, ilgai skaiciau jusu foruma, bet visgi nusprendziau parasyti,
man pries 5 men visai iseme skydliauke, visi mane, kad jau dabar sirdis susitvarkys,
nesitvarko
nuo tachikardijos gelbeja tik metoprlolis, o paskyrus verapamili 120 mg, nes atejus pas gyd uzkylo spaudimas iki 160, tai taip numuse , kad paslika gulejau puse dienos,
o betaloc tas pats kaip ir metoprololis, veiklioji medziaga ta pati, tik betaloc yra prailginto veikimo....
ko tyre kardiologai, ar skydlaiukes hipertireoze nepaveike sirdies raumens, aciu dievui, pats raumuo nepazeistas.....
o man kyla idomus priepuoliai, nei is sio nei is to, kad ir bevalgant pusrycius, permusimai ir pradeda taip stipriai plakti sirdis, sirdies duziai tokie stiprus, net krutines lasta kilnojasi, spaudimas tuo metu koks 140/100, visada apatinis ausktas pas mane,
pirma karta tesesi iki val laiko, po to trumpesni, gal 10-15 min, ir staiga be jokiu vaistu praeina, po to seka permusimai, atrodo, kad sirdis kuliais verciasi, bet jau nera to stipraus plakimo...
kardiologe pareiske taip-nematau dokumentuoto priepuolio apraso, todel ir nematau reikalo kasko skirti ar tiketi jumis.....
gal kas turite kokiu minciu,
aciu

Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 12 21, 16:34)
o man kyla idomus priepuoliai, nei is sio nei is to, kad ir bevalgant pusrycius, permusimai ir pradeda taip stipriai plakti sirdis, sirdies duziai tokie stiprus, net krutines lasta kilnojasi, spaudimas tuo metu koks 140/100, visada apatinis ausktas pas mane,
pirma karta tesesi iki val laiko, po to trumpesni, gal 10-15 min, ir staiga be jokiu vaistu praeina

pas mane beveik tas pats tik,kad mano spaudimas nekyla,bet krenta doh.gif Siaip tai vos tik jauciat kad jau prasideda kvieskit greitaja,kad padarytu kardiograma priepuolio metu kitaip tai ziuri kaip i durniu mazdaug ko cia ligu ieskai doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Yadhira @ 2010 12 14, 17:22)
Labas Gryneja, man taip pat su pulsu, jau kaip pavargau.... viska nurase nervams

Nu ir man bande nervam nurasyti,bet kai koki 10 karta pakartojau,kad priepuolis nei is sio nei to prasidejo tai tada persimete ant kitos versijos-aceit man cia taip del dietu doh.gif beveik visiems uzkliuvo kad esu labai liekna nors as tai taip nepasakyciau 170\55 viena tai tiesiai paklause ar as ne anoreksike blink.gif doh.gif be zado likau,nes gyvenime as tu dietu nesilaikiau
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 12 21, 17:34)
Sveikos mielos merginos, ilgai skaiciau jusu foruma, bet visgi nusprendziau parasyti,
man pries 5 men visai iseme skydliauke, visi mane, kad jau dabar sirdis susitvarkys,
nesitvarko
nuo tachikardijos gelbeja tik metoprlolis, o paskyrus verapamili 120 mg, nes atejus pas gyd uzkylo spaudimas iki 160, tai taip numuse , kad paslika gulejau puse dienos,
o betaloc tas pats kaip ir metoprololis, veiklioji medziaga ta pati, tik betaloc yra prailginto veikimo....
ko tyre kardiologai, ar skydlaiukes hipertireoze nepaveike sirdies raumens, aciu dievui, pats raumuo nepazeistas.....
o man kyla idomus priepuoliai, nei is sio nei is to, kad ir bevalgant pusrycius, permusimai ir pradeda taip stipriai plakti sirdis, sirdies duziai tokie stiprus, net krutines lasta kilnojasi, spaudimas tuo metu koks 140/100, visada apatinis ausktas pas mane,
pirma karta tesesi iki val laiko, po to trumpesni, gal 10-15 min, ir staiga be jokiu vaistu praeina, po to seka permusimai, atrodo, kad sirdis kuliais verciasi, bet jau nera to stipraus plakimo...
kardiologe pareiske taip-nematau dokumentuoto priepuolio apraso, todel ir nematau reikalo kasko skirti ar tiketi jumis.....
gal kas turite kokiu minciu,
aciu

Sveika,man priepuoliai irgi prasideda taip pat kaip ir tau.Yra buve,kad tesesi ir valanda.Kartais buna trumpiau.Spaudimas neaukstas,bet priepuolio metu pakyla siek tiek sistolinis iki 136-140.Pulsas buna apie 120.Geriau "Betalok Zok" po 50 mg.,bet nuo jo salutiniu poveikiu man bloga.Verapamil geriau tik viena karta 40 mg.,bet pastoviai gert man jo neskyre kol kas.Nelabai supratau ko gydytoja nemate reikalo skirti?Vaistu papildomu?Nuo ko gali buti tokie priepuoliai ji nepaaiskino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborg34: 21 gruodžio 2010 - 18:45
QUOTE(ingeborg34 @ 2010 12 21, 19:43)
Sveika,man priepuoliai irgi prasideda taip pat kaip ir tau.Yra buve,kad tesesi ir valanda.Kartais buna trumpiau.Spaudimas neaukstas,bet priepuolio metu pakyla siek tiek sistolinis iki 136-140.Pulsas buna apie 120.Geriau "Betalok Zok" po 50 mg.,bet nuo jo salutiniu poveikiu man bloga.Verapamil geriau tik viena karta 40 mg.,bet pastoviai gert man jo neskyre kol kas.Nelabai supratau ko gydytoja nemate reikalo skirti?Vaistu papildomu?Nuo ko gali buti tokie priepuoliai ji nepaaiskino?


Visu pirma aciu merginos, kad atsakete,smile.gif
Sveika ingeborg34, gal gali pasakyti ka jautei , gerdama Betaloc 50mg, man paskyre irgi, as jo dar negeriau, nors metaprololis man nesukelia jokiu pasaliniu poveikiu
dar skyre Preduktal, nors isemines ligos man nenustate, o jis kaip tik skiriamas jai gydyti, na vienu zodziu,
lankausi santaru kardiologiniame, tai kiekviena karta ateinu su endokrinologu isvada, kad hormonai tvarkoje,
man tai toki juoka sukele, kada gyd, pasake, vaiskto tos moterys, o kad ju skydlaiukes nesveikos nemato, o as jai po nosiai israsa, kad aplamai jos nera ir dar buvo didele hipotireoze, tth 40, kai norma 4, tai akys pasidare mandarino dydzio is nuostabos:))))))))
man kaskas is jusu forumo rekomendavo eiti pas Glaveckaite arba Sadauskiene,
turiu omeny-santaruose
Atsakyti