Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(maskatukas @ 2011 01 27, 21:06)
o kokia tau diagnoze aplamai raso ir ka randa?

Na dabar parasyta supraventikuline tachikardija..As irgi konsultuojuosi su keliais gydytojais.Pas mane priepuolio pabaiga uzgriebe su EKG tai irgi sake,kad absoliuciai neaisku kas ten ir is kur kyla doh.gif Dabar eisiu kalbet del tyrimu,zinau,kad daro perstempline echoskopija,paskui ta kur man rekomenduoja intrakardini,bet ten jau kaip operacija doh.gif ir apie ta kur tu parasei uzklausiu ziuresiu ka sakys,ka patars.Dabar 2 dienas viskas ok,kai padidinau vaistu doze,bet tai reiskia,kad jie nepadeda o tik nuslopina tuos sutrikimus laikinai doh.gif Pastoviai vaikstau kaip pusgirte nuo tu tableciu wacko.gif ,bet vis tiek tikiuosi,kad ka nors ras ir viskas praeis.
Laikykis ir tu,parasyk ka sakys po tyrimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gryneja @ 2011 01 29, 14:30)
Na dabar parasyta supraventikuline tachikardija..As irgi konsultuojuosi su keliais gydytojais.Pas mane priepuolio pabaiga uzgriebe su EKG tai irgi sake,kad absoliuciai neaisku kas ten ir is kur kyla doh.gif Dabar eisiu kalbet del tyrimu,zinau,kad daro perstempline echoskopija,paskui ta kur man rekomenduoja intrakardini,bet ten jau kaip operacija doh.gif ir apie ta kur tu parasei uzklausiu ziuresiu ka sakys,ka patars.Dabar 2 dienas viskas ok,kai padidinau vaistu doze,bet tai reiskia,kad jie nepadeda o tik nuslopina tuos sutrikimus  laikinai doh.gif Pastoviai vaikstau kaip pusgirte nuo tu tableciu wacko.gif ,bet vis tiek tikiuosi,kad ka nors  ras ir viskas praeis.
Laikykis ir tu,parasyk ka sakys po tyrimo 4u.gif


sveika, as turbut atsisakysiu sio tyrimo, nes jeigu as pradesiu sunkiai kvepuoti, tyrimas neiseis, esu tikra, jo man niekas nekartos, sakys, neisejo, ne musu problema, o pliusiuka sau bus jau pasideje,
paprasiau, kad pakartotu holterio tyrima, nesutiko, nes nepraeje metai nuo tada , kai atliko, bet sakau tai buvo pries operacija, juk galima palyginti ar skydlaiukes pasalinimas dave kokiu nors teigiamu poslinkiu,
man dar skauda pjuvi, o zemiau jo, niekam nesakau, galvoju, gal tai normalu, nors jau 7 men praejo, o dar plokste uzmes.....
beje, esu atsisakiusi ne vieno tyrimo, ypac pries operacija, kada tikrai blogai jauciausi, pakartojo, kada sutikau, viska isdestau ramiai ir argumentuotai, juk niekas nepazista savo organizmo kaip pats zmogus...
man irgi supraventrikuline tachikardija, mane, kad del skydlaiukes, isoperavo, o problema liko,
o ka vartoji is vaistu?
as gudobeles tab, metoprololi ir leksotonili,
skyre preduktali, bet sugeriau men laiko-nei blogiau nei geriau, tai ir nevartojau daugiau,
o kiek pulsas tau buna priepuolio metu ir kiek buna kada geri vaistus,
kol nedirbu, stengiuosi skaiciuoti ir ziureti kaip kinta pulsas....
ot, parasiau romana:))))))))
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 01 30, 13:50)
as turbut atsisakysiu sio tyrimo


As irgi nezinau ar man iseitu tiek nekvepuoti kaip ten reikalauja schmoll.gif
Pas mane su skydliauke viskas gerai..Pirmu priepuoliu metu buvo iki 200 per min., doh.gif Kol kas geriu tik "rytmonorm" nes daugiau man nieko neskyre.,bet va paskutines dvi savaites tai uzeidavo kasdien sutrikimai tik,kad pulsas jau iki tiek neuzkyla bet siaip labai neritmiskai plaka,toks jausmas buna ,kad smaugia kazkas .Tai dabar geriu padidinta doze ir laukiu kas bus .Siaip pulsas svyruoja tarp 85-90 ,mazesnis retai kada buna ir paskutiniu metu spaudimas pakrito 100/60 daznai silpnumas jaucias,manau,kad nuo vaistu..dar girdejau,kad jie per regejima gerai kerta doh.gif
O tau kasdien kazkas jaucias?As galvoju trecia karta Holteri uzsikabint g.gif
Atsakyti
QUOTE(gryneja @ 2011 01 30, 16:46)
As irgi nezinau ar man iseitu tiek nekvepuoti kaip ten reikalauja schmoll.gif
Pas mane su skydliauke viskas gerai..Pirmu priepuoliu metu buvo iki 200 per min., doh.gif Kol kas geriu tik "rytmonorm" nes daugiau man nieko neskyre.,bet va paskutines dvi savaites tai uzeidavo kasdien sutrikimai tik,kad pulsas jau iki tiek neuzkyla bet siaip labai neritmiskai plaka,toks jausmas buna ,kad smaugia kazkas .Tai dabar geriu padidinta doze ir laukiu kas bus .Siaip pulsas svyruoja tarp 85-90 ,mazesnis retai kada buna ir paskutiniu metu spaudimas pakrito 100/60 daznai silpnumas jaucias,manau,kad nuo vaistu..dar girdejau,kad jie per regejima gerai kerta doh.gif
O tau kasdien kazkas jaucias?As  galvoju trecia karta Holteri uzsikabint g.gif


man buna , kad permusa, atrodo, kad sirdis kuliais verciasi ir pradeda labai stipriai plakti sirdis ir kas idomiasia, kad pulsas lieka toks koks buvo iki priepuolio, bet sirdies duziai tokie stiprus, net kaklas kilnojasi, ir jie kyla, ramybes metu, verciantis lovoje, tik viena karta buvo einant gatve, tada , grizau namo, nes buvau netoli ju,
bet tie priepuoliai atsirado po operacijos,tik trys buvo , kol kas
na va zmogau ir manyk, ka nori, kad operacija viska isprendzia, o gal man laiko dar reikia atsigauti....
o kaip tu holteri issireikalauji uzsikabinti?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 01 30, 17:31)
o kaip tu holteri issireikalauji uzsikabinti?

Pirma karta uz savus dariaus Abromiskese 100Lt.. doh.gif Antra karta uzdejo kmuk kai gulejau kardiologiniam,bet uzgriebe vos kelis trumpus tachikardijos epizodus tai ne kazin kas ten tos naudos.. O dabar tai net nezinau- jei sakys,kad verta tai gal vel uz savus darysiuos ,nes pvz.,kmuk tai eiles belekokiosnors ko gero idesi gydytojui i kisene tai ir aparatas atsiras ir eiles dings doh.gif Ir man taip vartoliojasi..ir absoliuciai visi priepuoliai prasidejo ramybes busenoj arba tiesiog staigiau atsikeli is lovos ar pasiverti ir pradeda kalt..
Vaziuosiu ketvirtadieni turbut privaciai pasikonsultuot tai parasysiu ka pasiule..Nesirk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaG @ 2010 12 30, 13:31)
Sveiki,
Atsitiko taip, kad mano mamytei prireikė širdies kraujagyslių šuntavimo operacijos. Planuojama sausio pabaigoje, Klaipėdoje, Jūrininkuose.
Norėčiau surinkti kuo daugiau informacijos apie tai jau patyrusius, gydymo įstaigas, gydytojus, reabilitaciją po operacijos, riziką ir pan.
Gal kam darė tokią operaciją ar artimiesiems?kaip pavyko?

Jau gal ir padaryta operacija .Mano teciui dare suntavimo operacija pries metus.Na,nera paprasta intervencija,bet po to bukle pagereja.Imama is kojos vena ir formuojami suntai apeinant uzsikimsusias kraujagysles.Po operacijos strigo sirdies ritmas,3 dieneles gulejo intensyvioj terapijoj.Po to savaitele skyriuj ir iskart i reabilitacija.Sanatorija pasirenka pats ligonis.Ten tetis isbuvo 20d.(berods). Po to kruvos vaistuku ir letas sveikimas.Na,o po metu- (neseniai) idejo stimuliatoriu.Ir vel sanatorija.
Atsakyti
Na va ,vakar buvau konsultacijai..Tai zodziu nieko gero nepasake unsure.gif Apsiklausinejau apie visus tuos tyrimus,kai kurie is vis man ne i tema o siaip tai sake geriau jau pasidaryti viena nemalonu tyrima nei kelis..Tai kita savaite varau i kmuk ir turetu padaryti intrakardini,o jei ras tu zidinuku kuriuos reiks prideginti tada jau abliacija laukia verysad.gif Gal ir vaikiska bet as ziauriai bijau unsure.gif Reiks jauciu kokiu raminanciu prasyt,kad suleistu pries viska doh.gif
Atsakyti
prasideda ir mano kelionė pas kardiologus... jau pora metų kankina dusulys, tai per tuos 2 metus seimos gydytojos issiprasiau, kad siustu pas gydytojus. Nusiunte skydliaukes pasitikrinti - ji padidejusi (ta zinojau seniau) bet nuo to neturi dusinti. Endochrinologe patikrino pulsa, spaudima (pirma karta per 22metus net seimos gydytoja netikrino pulso) ir pasake, kad reikia pas sirdies gydytoja. nuejau vel pas seimos, reikejo nemazai pasneket, kad duotu siuntima kardiogramai ir kas kardiologa. kardiograma jau padaryta (moteriske, kuri daro tas kardiogramas, sake, kad nieko gero nerodo kardiograma), o pas kardiologa laukiu eilej dar...
spaudimas daug maz visada normalus, o pulsas visada virs 100. kai visai ramiai bunu tai buna apie 108...
mama uzregistravo pasidaryti "sirdies portreta". ten parodo sirdi is isores ir kardiograma padaro. Tai gydytoja labai nugasdino, nes sirdis jei sveika tai turi but zalia tam paveikslelyje, o mano spalvota visa:raudona, violetine, geltona. ten pradejo vardinti, ka reiskia kas tai as soke buvau ir nieko neprisimenu, tik kad geltona yra voztuvu nesandarumas (laimei nedidelis)... iskarto israse vaistu Metoprolol, liepe ta pacia diena nusipirkti. kardiogramos nekomentavo, bet paziurejau kaip gera turi atrodyt, tai i mano nelabai ten panasu... liepe greiciau eit pas kardiologa, kad echoskopa padarytu, nes jei toliau taip, gali kazkokia liga issivystyti...
sake, kad gali but kazkoks sluoksnis ant sirdies, tada reikes operacijos...
jauciuos pritrenkta...visus 22 metus didziausia liga buvo gripas, o dabar se kad nori...
gal jus zinote, koks tas sluoksnis gali but? kaip suprantu jis igimtas buna...
Atsakyti
QUOTE(zuosytia @ 2011 02 09, 14:26)
prasideda ir mano kelionė pas kardiologus...

Pirmiausia pasistenk labai neisigasdinti,nes nuo pastovios itampos bus dar blogiau 4u.gif Sakyciau labai jau atmestinas seimos gydytojos poziuris doh.gif O ten tikrai kalba ejo apie sluoksni?Gal apie pluosta g.gif Kada tau echoskopija?Jei pastoviai jauciasi tas dusimas tai gal bandyk Holterio tyrimo issireikalaut,jis daug informatyvesnis nei kardiograma,nes sirdies darbas fiksuojamas visa para..O del amziaus tai cia nieko nuostabaus zinok,man atrodo dabar visos ligos "jauneja" as irgi nedaug uz tave vyresne
Atsakyti
nu ji man bande papasakot kas ten gali but, tai sako gali but toks sluoksnis ant sirdies, bet dabar issiaiskinau, koks ten jis yra smile.gif bet ji tik spejo, nes per ta tyrima nesimato jo. dustu tai kiekviena diena, bet nera ten baisus kazkokie priepuoliai...tiesa buvo pries pora metu vienas priepuolis, tai pradejau baisiai dusti, atropde tuoj nualpsiu, tada atbego felcere ir suleido kazkokius vaistus nuo soko ir praejo, o man paaiskino, kad labai karsta diena ir mano kuno temp susilygimo su lauko temperatura... bet as galvoju ar nebus man del sirdies istikro, nes nebuvo jau taip karsta labai... na arba as cia perdedu visko prisigalvojus smile.gif o dabar bandau nagrinetis kas ant to tyrimo parasyta, tai kiek isisverciau tai yra pakitimai skilvelio miocharde, hipoksijos zenklai. parasyta kad tikriausiai del iseminiu pakitimu. ritmas tachikardija. (turbut cia prirasiau su klaidom tuos pavadinimus, bet manau suprasit smile.gif)

o del seimos gydytojos tai jau ieskau pas ka persirasyt Kaune, nes maniskei atrodo, kad tik problemu ieskausi...
Atsakyti
Zuosytia... Nesinervuok labai ,sveika,matyt,ne visai esi,bet smertis negresia tongue.gif Tik vaistukai.. Pagrindinius kaip jau ir geri,abieju sutrikimu atveju skiriami... Reikia tik echoskopija ir holterio tyrimus pasidaryri ir ten jau nelabai ka paslepsi....Bus tikslesne diagnoze -patvirtinta ar atmesta....
Atsakyti
QUOTE(zuosytia @ 2011 02 09, 17:50)
o del seimos gydytojos tai jau ieskau pas ka persirasyt Kaune, nes maniskei atrodo, kad tik problemu ieskausi...

pirmus kartus kai kreipiausi i gydytojus ne priepuolio metu sulaukiau tokios pacios reakcijos doh.gif vos ne durne isvadino ir raminanciu prirase pagert doh.gif
Anksciau sitoj temelej buvo profesionalu as tai ne kazin ka suprantu blush2.gif Sveikatos tau 4u.gif
Atsakyti