Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(Loram @ 2010 01 20, 20:16)
as analgino nesileisciau - arba tegu paaiskina kam jis reikalingas smile.gif nemanau kad supyks wink.gif
kad neskaudetu - tai reikia arba leciau lasinti arba labiau praskiesti biggrin.gif
o kai dabar buvo pas gydytoja - nedare ekg?

va atidžiau patyrinėjau maišiuką su lašalinem ir radau lašalies su (sodioum chliride fresenius infuzinis tirpalas 0,9proc ) tai yra fiziologinis ar kažkas kito? ir kita bonkute jau ne lašine ( potassium chloride Fresenius 10proc) tai aš suprantu į ta pirma lašine suleisdavo to antro tirpalo ir tai lašindavo? g.gif

dėl aspirino pagalvojau kadangi rytoj kitur lašinsies jis tai lai neneša jo ir tiek , ar tegul vis dėl to neša? varys lašint į karo ligonine ten nereikės už sulašinimą mokėt 10 lt , todėl taupumo sumetimais lai ten lašina smile.gif

niu daktarai nemėgsta kai jiems prieštarauji ar nepasitiki , bet jei ką sakysim kraujas iš nosies bėga dėl analgino gal tada neleis? doh.gif

ne penktadienį jam darys EKG nes daktare mb net nematė , pasikeitė jos darbo laikas tai ji jau buvo išeinanti kai jai paskambinau paaiškinau situacija kokie tyrimai kad kalio 3,1 , ji sakė paliksiu receptus reikalingus ir lapelį į procedūrini ir penktadieni arba rytojj tegul ateina "susipažint" va kaip buvo smile.gif nežinau ar rišliai paaiškinau nes kažkokia nuotaika ne ta kaip kosmose jaučiuosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 20 sausio 2010 - 21:11
tai aspirinas ar analginas. Aspirino leidziamo nebuna. del analgino nebuna kraujavimu.
taip - i fiziologini deda kalio chlorida ir lasina, bet jei i 250 ar 500ml deda tik viena ampule kalio - tai tikrai nieko neskauda...
Atsakyti
Analginas doh.gif blush2.gif ( metamizolo natrio druska) 1g/2ml infekcinis tirpalas . SANITAS firmos ..

tai pagalvojau kadangi rytoj kitur leisis tai ir lai neveža to analgino ... būtinai reikės pasidomėt prie ko čia analginas nes nelogiška man kažkaip ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 20 sausio 2010 - 21:56
Apie kalį
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 01 20, 22:07)

dėkui bet ta tema perskaičiau jau viską ką siūlo google baigia akis išvarvet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 20 sausio 2010 - 22:10
Kiek sprendžiu iš rašymo, nepakenktų tau truputį kokių natūralių raminančių. Sutinku, kad pergyveni dėl savo brangiausiojo, bet turi reaguoti šiek tiek ramiau arba pagerti raminančių. Patikėk, tu reikalinga ne tik jam, bet ir kitiems tau brangiems žmonėms, o toks stiprus pergyvenimas sveikatos tikrai neprideda. Rūpinkis ir savo sveikata.
Atsakyti
neturiu aš tu kitu brangiu tik B ir vaikį wub.gif ], bet nu ką daryt kaip nepergyvent?

kai pagalvoji vartojo visko tiek , o kalis tik krenta , kas iš tu visu lašiniu ir pan jei kažkodėl jo organizmas nesisavina jo?? kokia prasme tada ji vartot? gal inkstus reikėtu ištirt? bet visur tokios eiles nusibaigt galima kol sulauksi sad.gif reikia rast priežastį kodėl nepasisavina..?

ai aš ne nuo raminamųjų nusiraminsiu o kai mb viskas bus gerai ..
Atsakyti
blink.gif blink.gif apie kalį, man kalis irgi labai nepastovus , tai jo yra tai nebėra. Pastoviai vartoju jau 4 metus, išsiaiškinau ir kodėl jis iš manęs dingsta, paprasšiausiai per nervus. tik susinervinu ir kitą dieną jau galiu pradėti gerti kalį, visada taip yra. Kai ramus periodas tai ir viskas ok, šiaip pastoviai profilaktiškai į savaitę kokias 3 kalio chlorido tab išgeriu ir kalis tik 4,0 laikosi. Šiaip turiu generalizuotą nerimą, tai nervų pas mane pakankamai.

Loram, turiu klausimą, dėl 10 m. sūnaus, jau kelintą dieną skundžiasi širdelės skausmais, tipo kaip suspausta, kaip susinevina, po fizinio krūvio, ryte atsikėlus, kas čia galėtų būti , nuo ko pradėti tirti?
Atsakyti
Roberta tokiu atveju reikėtu pirmiausia pas kardiologą apsilankyt o tik tada forume konsultuotis... vistiek neapžiūrėjus nlb ką kas pasakys.. sad.gif

kas žinot kiek laiko galioja atidarytas kalio tirpalo buteliukas? kiek pamenu vaistai intraveniniai mažai galioja ir turi but spec laikomi? nes ten kur mb lašina jie NEŽINO kiek galioja ir ttt doh.gif turi pacientas pats žinot , anekdotas biggrin.gif
Atsakyti
beja dėl to analgino , tai klausę kodėl neatvežę nes teisingai jo leidžia tam kad neskaudėtu kai lašina skaudųjį kalį , nes jau šiandien mb pajuto visa saldumą . wolia reiškia mano versija buvo tikslingiausia kodėl paskyrė analginą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(roberta23 @ 2010 01 21, 12:15)
Loram, turiu klausimą, dėl 10 m. sūnaus, jau kelintą dieną skundžiasi širdelės skausmais, tipo kaip suspausta, kaip susinevina, po fizinio krūvio, ryte atsikėlus, kas čia galėtų būti , nuo ko pradėti tirti?


pirmiausiai reikia kreiptis pas seimos gydytoja arba pediatra...
gali buti su augimu susije skausmai, o gali buti visai ne su sirdimi susije skausmai

QUOTE(Lera @ 2010 01 21, 12:56)
kas žinot kiek laiko galioja atidarytas kalio tirpalo buteliukas? 

visi atidaryti vaistai galioja 24val teoriskai

QUOTE(Lera @ 2010 01 21, 14:18)
beja dėl to analgino

geras, reiks man kada pabandyt pasilasint kalio - mes niekada neleidziam vaistu nuo skausmo, bet nieks ir nesiskundzia kad labai skaudetu...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2010 01 21, 14:17)
a. visi atidaryti vaistai galioja 24val teoriskai
b.  geras, reiks man kada pabandyt pasilasint kalio - mes niekada neleidziam vaistu nuo skausmo, bet nieks ir nesiskundzia kad labai skaudetu...

a. o praktiškai? biggrin.gif nes užsakėm dar viena buteliuką nes tipo išsiaiškinom kad anas jau bus rytoj negeras blush2.gif
b. aš irgi pirma karta girdžiu , gal sakau naujove kokia? g.gif bet man žinok labai skaudėjo kai lašino , gal dėl to kad prieš tai daug visokiu gavau lašalinių jau jautrios venos buvo nežinau bet lašino virš 8 valandų 1l doh.gif nes greičiau maniau išprotėsiu , esu labai kantri bet ten jau atrodę trūkinėja visos venos doh.gif šiandien b irgi skundiesi kad skaudėjo ...
Atsakyti