Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(Kims @ 2008 03 17, 13:13)
Atsiprasau mamytes,kad as cia ne i tema,bet visa diena stuogs ciauzuoja smile.gif kada ta testa galima naudot?vakar pazaidziau biski ta ( ne iki gala ) bet ten issikyre kazkoks skystis (vyriskas lubrikantas ar kaip jis ten ) ir ar yra galimybe,kad mano panele bus mamyte? smile.gif atsakykit greiciau, nes visa diena stogas vaziuoja smile.gif tikiuos,nesupyksit aciu smile.gif

Tikimybė yra, nes tame ''lubrikante'' (kaip tu tai vadini) taip pat yra šiek tiek spermiukų. Nenori, kad panelė būtų mamytė, saugokitės.

QUOTE(Liepa2 @ 2008 03 20, 16:20)
O kai pastoji juk neturi mausti pilvo lygiai taip pat kaip pries menesines ar ne?
Man vis maudzia maudzia, ir krutine maudzia, bet mmm neprasideda, praejusi menesi buvu uzsitesusios - 36 d., siandien 33 diena eina, nors budavo 30-31 visada reguliarus ciklas.

Svarbiausia: ar pastojus vis tiek pilva maudzia kaip pries menesines? Suprantu, visos vcia nori nestumo, o man dabar tikrai netinkamas laikas.

Gali maust. Tiesą pasakius, daugumai maudžia. Aš vaikščiojau bet kurį momentą manydama, kad pramuš, tačiau nepramušė. Pasidaryk testą ir bus rami galva smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau jusu paklausti, gal zinote kur Kaune galima pasidaryti kraujo tyrima pagal kuri nustato nestuma ir kiek tai kainuoja? Jau 35 ciklo diena, o menesiniu nesulaukiu, testas rode neigiama ats, bet ilgiau neistversiu su tais testais. Parasykit jei ka zinot apie tuos kraujo tyrimus, dekui.
Atsakyti
QUOTE(Kims @ 2008 03 17, 16:44)
pataisa --- jos net nebuvo wink.gif bet skaiciau,kad vien nuo "ikisom" jau yra tikimybe  blush2.gif


yra. Nors isivaizduok, kokia ji galetu buti mazyte, jeigu pvz mes 9 men nesissaugom, kelis menesius net uzvertus kojas laikiau, kad tik "nubegtu ten kur reik", o nieko. Taigi uzkibti imanoma, bet jei tik tavo ... labai labai geros kokybes, nes kitu atveju matai- net ir taikant ne visada is pirmu menesiu iseina...

QUOTE(Liepa2 @ 2008 03 20, 17:20)
O kai pastoji juk neturi mausti pilvo lygiai taip pat kaip pries menesines ar ne?
Man vis maudzia maudzia, ir krutine maudzia, bet mmm neprasideda, praejusi menesi buvu uzsitesusios - 36 d., siandien 33 diena eina, nors budavo 30-31 visada reguliarus ciklas.

Svarbiausia: ar pastojus vis tiek pilva maudzia kaip pries menesines? Suprantu, visos vcia nori nestumo, o man dabar tikrai netinkamas laikas.


sako, kad maudzia... bet man 7 menesius planavimo labai mausdavo, kitaip nei iki tol, o va paskutiniuosius du- beveik neskauda. g.gif be to, manau, kad tinkamas laikas butent tada, kai lelius pats pasirenka. Mums tik atrodo, kad "tinkamas- netinkamas", o jis juk geriausiai zino. biggrin.gif

QUOTE(mikute24 @ 2008 03 29, 22:35)
Sveikos, norejau jusu paklausti, gal zinote kur Kaune galima pasidaryti kraujo tyrima pagal kuri nustato nestuma ir kiek tai kainuoja? Jau 35 ciklo diena, o menesiniu nesulaukiu, testas rode neigiama ats, bet ilgiau neistversiu su tais testais. Parasykit jei ka zinot apie tuos kraujo tyrimus, dekui.



savanoriuose kazkur dariausi, internete yra adresas, tiksliai nepamenu, man ir surado biggrin.gif atsakyma duoda po 2 valandu, kainavo man apie 35 lt
Atsakyti
QUOTE(ltdana @ 2008 03 19, 19:54)
Aš ir kantrumu nepasižymiu,man užtenka,kad vėluoja  2 dienas ir puolu daryti,net iš anksto testais būnu apsirūpinusi doh.gif



jo man irgi 2 dienas velavo, paski tepliojo tepliojo ir pritepliojo unsure.gif ir vis dar nieko nesulaukiu (ta prasme leliuko) verysad.gif darriausi testa ir nieko-nulis, dabar sakiau nebesidarysiu jei tik 2 dienas veluos cool.gif
Atsakyti
o as testuka pasidariau likus 4 dienom iki mmm. ax.gif ant NT pakuotes (NT-first response) rase kad nustato likus 4 d. iki mmm, na ir ka-parode vaiduokliuka bigsmile.gif po to dariausi dar dvieju skirtingu firmu ir visi rodo vaiduokliuka bigsmile.gif na mmm vis dar laukiu, maudzia pilva, nugara, skauda krutine, rodos tuoj tuoj...bet tikiuosi jos neateis ax.gif tiesa, pats "neryskiausias" vaiduokliukas buvo pigiausio testuko g.gif
Atsakyti
Man rysku vaiduokli parode likus vienai dienai iki numanomu mm
Atsakyti
o aš vakar dariau testuka (likus 2 d. iki mm) ir vaiduoklis tikrai aiškiai matomas, bet dar nežinau ar čia jau džiaugtis ar dar palaukti g.gif
Atsakyti
Sveikutes, pagaoiau galiu ir as prisijungti prie jusu. Planuojam vaikeli jau puse metu, taciau nebesisaugom nuo geguzes vidurio. 14-15 turi buti mano dienos...taciau siandien neiskentusi pasidariau testuka. Aisku,,,,jis neigiamas sad.gif Dieve, o taip norim leliuko... Mano pozymiai tokie: skauda galva, nepykina, bet toks sleikstulys uzeina, krutine skauda, speneliai nerealiai jautrus ( rubui prisilietus skauda). kaip manot, ar galiu buti nescia? Taip noretusi.. tiesa..pilva maudzia kiap pries mm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistulev: 10 birželio 2008 - 11:25
Labas vakarelis visoms! Esu naujoke cia... Ir mes planuojam leliuka. Syryt testa dariausi. Neigiamas verysad.gif Gal per anksti dariau. Nuo bandymo tik savaitele praejo...
Atsakyti
QUOTE(WanillaSky @ 2008 06 10, 20:43)
Labas vakarelis visoms! Esu naujoke cia... Ir mes planuojam leliuka. Syryt testa dariausi. Neigiamas verysad.gif Gal per anksti dariau. Nuo bandymo tik savaitele praejo...

Palauk dar bent savaite ir pakartok. Aš irgi 8 DPO dariau nes turejau dideli baliu tai kad ramiau būtu, rodė neigiama doh.gif , o va 2 d. prieš mm jau ryškus vaiduoklis, šiandien turetu prasideti tos nelemtosios, bet tikiuosi, kad vaiduoklis nugalės thumbup.gif
Atsakyti
Oj, reikia kantrybes....
Atsakyti
Sveikos sad.gif MAn dingo visi nestumo pozymiai. Tik pilvo apacia tebemaudzia. Krutu nebeskauda, sleikstulio nebejauciu. Siandien turi atslinkit TOS verysad.gif Tikriausiai ir atslinks...
Atsakyti