Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

Sveikutes,
na ir as pasipasakosiu kaip man. Jau 4-ta diena kaip vis pamaudzia pilva, kaip pries mm ir niekaip jos neprasideda, aisku ir nenoriu, kad prasidetu smile.gif Bet nestumo testas vakar buvo neigiamas (dariau vakare). Niekad taip nebudavo, jei paskaudendavo tai max kokia diena pries. Siaip ciklas apie 28 d., dabar dar tik 29d.
Atsakyti
QUOTE(Jolli @ 2008 03 16, 18:31)
  Bet nestumo testas vakar buvo neigiamas (dariau vakare). Niekad taip nebudavo, jei paskaudendavo tai max kokia diena pries. Siaip ciklas apie 28 d., dabar dar tik 29d.


skaiciau, kad kai nestumas tik kelios dienos, nestumo testas bus teigiamas jei darysi ji is pat ryto. Bet kokiu paros metu darytas nestumo testas bus teigiamas, jei vaisius poros savaiciu ir daugiau 4u.gif
Pabandyk ryt is ryto pasidaryti testuka
Atsakyti
Ir as taip galvoju, kad gali taip buti, na ziuresim, kaip bus rytoj. Tik taip ilgos buna tokios dienos kai reikia laukti biggrin.gif
Atsakyti
O man parodė II tik kai nesulaukiau mmm pan. 4 dienas, dariausi anksčiau, bet terodė tik I. Tai dabar irgi pagalvojau neverta leisti be reikalo pinigėlių, o geriau palaukti mmm (tiksliau nesulaukti biggrin.gif ) Nors aišku smalsumas be proto didelis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolli @ 2008 03 16, 19:58)
Ir as taip galvoju, kad gali taip buti, na ziuresim, kaip bus rytoj. Tik taip ilgos buna tokios dienos kai reikia laukti  biggrin.gif

Gal jau radai II??? smile.gif
Atsakyti
Atsiprasau mamytes,kad as cia ne i tema,bet visa diena stuogs ciauzuoja smile.gif kada ta testa galima naudot?vakar pazaidziau biski ta ( ne iki gala ) bet ten issikyre kazkoks skystis (vyriskas lubrikantas ar kaip jis ten ) ir ar yra galimybe,kad mano panele bus mamyte? smile.gif atsakykit greiciau, nes visa diena stogas vaziuoja smile.gif tikiuos,nesupyksit aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kims @ 2008 03 17, 14:13)
Atsiprasau mamytes,kad as cia ne i tema,bet visa diena stuogs ciauzuoja smile.gif kada ta testa galima naudot?vakar pazaidziau biski ta ( ne iki gala ) bet ten issikyre kazkoks skystis (vyriskas lubrikantas ar kaip jis ten ) ir ar yra galimybe,kad mano panele bus mamyte? smile.gif atsakykit greiciau, nes visa diena stogas vaziuoja smile.gif tikiuos,nesupyksit aciu smile.gif

Na dar tokio briedo neteko skaityti lotuliukas.gif lotuliukas.gif Klausyk, Kim kiek tau metų? Ir šiaip šis portalas skirtas vyresniems, gal geraiu tu tokiu klausimus žurnalui panelė uždavinėk, raudonajame puslapyje
Atsakyti
as prasau tiesaus sviesaus atsakymo ;]
Atsakyti
QUOTE(Kims @ 2008 03 17, 17:21)
as prasau tiesaus sviesaus atsakymo ;]



Tai jau tikrai tau dar panele skaityt
Atsakyti
bet vistiek jum tiesiai sveisiai gaila pasakyt,ar imanoma taip ar ne?
Atsakyti
Jei jau taip bijai, reikia saugotis.
Papildyta:
O NESTUMO TESTA DAROMAS GERIAUSIAI TUREJUSIU BUT MENESINIU DIENA
Atsakyti
As klausiu ar realu?ir kokie tikimybe?
Atsakyti
Na gale koju nestovejau ir nestebejau tavo reikaliuku. Jei jau nesisaugai ir taip atsitinka, reikia naudoti exra kontraceptikus... O laikas parodys imanoma ar ne. mirksiukas.gif
Atsakyti