Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaistai ir nėštumas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4
AGNIUXX
kas ką girdėjot apie suplin vaistus.kauno gydytojas liepė gerti kartu su vyru nuo grybelių ir trichomonozės( nors pradedu abejoti ar tikrai ji yra, laukiu pakartotino rezultato), o mano gydytoja iš tauragės jų neleidžia gerti.
Vikuliuk
Sveikos,esu nescia 29 sav.,bet jau 3 kartus vartojau antibiotikus kartu su kitais vaistais nuo kosulio.Niekaip negaliu isbristi is bronhito.O kur dar visokie vitaminai ,gelezis,valerjonai ir k.t.Gyd.sake nieko blogo nenutiks,bet man atrodo truputi kitaip.
KristinaP12
Vikuliuk, nežinau ar nuraminsiu, bet kaip tik vakar kalbejau su viena drauge ir ji pasipasakojo kad pirmą nėtumo mėnesį vartojo arkliškos doės antibiotikus, nuo kurių jai ir plaukai kuokštais slinko ir nagai nutrupėjo. Ji buvo priversta juos naudoti nes vertėjavo šalyje, kurioje siautė virusas ir t.t. Ir tik grįžus į Lietuvą, gan vėlai, sužinojo kad laukiasi...Tačiau vaikiukas gimė be problemų: sveikas, gražus ir linksmas smile.gif
Nijolija
norejau paklausti ar galima gerti nesciai gudobeles lasus nuo sirdies nes kazko sirdele labai spurda kartais net negalima uzmigti gal kas turjo tokiu problemeliu man dabar 23sav.o gal kazka kito galima pagerti kad nors miegoti eitu...
Auksesmama
QUOTE(mirabel @ 2005 12 17, 20:49)
Sveiki,

Mamytes, geriancios vaistus, pasidalinkit patirtim: ka sake gydytojai, kaip buvo su vaikeliu? Taip pat planuojancios vaikeli tokioj situacijoj, atsiliepkit!

Dekui! unsure.gif
*

Mano vyro sese taip pat vartojo vaistukus,kai pastojo jai daktaras prirase silpnesnius,skirtuma ske nepajutusi... g.gif
laimav
siaip geraiusiai butu pasitarti su gydytoju as pati nestuke.gif tai kai sirgau paprasciausiai gripu dave tik vaikisku vaistu ir arbatos arbatos ir nieko daugiau o kai skauda galva neleidzia net citramono gerti sako kad galiu tik paracetamolio viena tablete ir nieko kito o man jis nepadeda tai skausma kartais kenciu net po kelias paras doh.gif
Nijolija
QUOTE(Majaa @ 2006 12 08, 14:06)
Dar ankstoka pirktis nėštumo testą, o sunkiai peršalau ir gydytoja išrašė antibiotikų. Ką patarsite mielos mamytės, gal kam buvo panaši situacija, dėkoju  4u.gif
*

jei persalai tai ir gydykis o tuo labiau jei dar ankstoka pirkti nestumo testa jug vaisius tik isitvirtina i sesta nestumo sav,as irgi gal buvau dvieju sav geriau antibiotikus ospamox o jei bijai kai pageres nutrauk pabuk ilgiau namuose bet jei nenaudosi nieko bus tik negeriau auksta temp ,negerai ,
evike
Sveikutes...Turiu ir as klausimeliu...Kaip paaiskejo siandien, esu nescia...Pries savaite kamavo dideli pilvuko skausmai, ivairus spazmai ir aisku isgeriau nuo skausmo as vaistu.Kadangi esu ne Lietuvoje, o Airijoj , tai tenka pirkti tokius vaistus, kokius randi.Ar gali vaistai nuo skausmo pakenkti mano busimam leliukui...
O ir siaip daznai skundziuosi padidejusiu rukstingumu, sunkiu virskinimu.Ar galesiu ir toliu vartoti Mezym Forte, Renie...
Patarkit mielosios! verysad.gif
Nijolija
QUOTE(evike @ 2007 03 06, 18:50)
Sveikutes...Turiu ir as klausimeliu...Kaip paaiskejo siandien, esu nescia...Pries savaite kamavo dideli pilvuko skausmai, ivairus spazmai ir aisku isgeriau nuo skausmo as vaistu.Kadangi esu ne Lietuvoje, o Airijoj , tai tenka pirkti tokius vaistus, kokius randi.Ar gali vaistai nuo skausmo pakenkti mano busimam leliukui...
O ir siaip daznai skundziuosi padidejusiu rukstingumu, sunkiu virskinimu.Ar galesiu ir toliu vartoti Mezym Forte, Renie...
Patarkit mielosios! verysad.gif
*

sveika man irgi buvo problemu su skausmu ..... o rugstys dar dabar kamuoje pirmas 12sav.susiimk i rankas gerk nuo skausmo parecetamoli nes mat tik ji leido gerti nors turetu praeiti iki 12 sav.nepersidirbk ! o renie kiek zinau tinka tikrai na bet as nieko negeriau zinai ka gerdavau nuo skrandzio lietuviskus angliukus thumbup.gif nes kartais budavo baisu kaip rugstys sukyla ,dar esu 29sav.tikiuosi baigesi sitos bedos mirksiukas.gif na o del pilvo skausmeliu teks pakenteti ir butinai kreipkis pas daktare del ivairiausiu tyrimu ....
saldikle
SVEIKOS MAMOS
verysad.gif
labai nervinuos kad savo mazyliui galejau pakenkti,bet pradesiu nuo pradziu....geriau preparata 'lida' ir tuo metu pastojau, bet to dar nezinojau..dabar man jau 8 sav., o kai geriau 'lida' tai buvo pirma ar antra sav. pastojimo.gal kam taip irgi buvo ar pan.?kuo galejau pakenkti savo mazyliui?
vidas3
QUOTE(Barikada @ 2006 02 06, 08:48)
Man apie 15 savaite uzaugo votys, tad bandziau be antibijotiku issiversti, taciau sios kaip parazites dauginosi ir turejau resti antibijotikus. Gydytoja sake antibijotikai geriau nei infekcija, su kuria gali gimti lelius, tad per daug nesigasdinu.
*

Sveiki.Noriu pasidalinti savo patirtimi vociu klausimu.Nuvo ir mane uzpuolusios. Pusantru metu gydziausi nuo ju pagal ivairiu "daktaru" rekomenduotus metodus, bet jos kaip dygo ,taip ir dygo: viena po kitos, tai ten, tai ten , o kai kada buvo net po tris salia isaugusios .Zodziu , nezinau, kodel " daktarai " aiskina , kad votys auga tik nevalyviems, nesiprausiusiems, blogai mintantiems, su silpna imunines sistema,issekusiems zmonems - atsakingai rasau, as tokiu nebuvau ,ir nuo manes uzsikrete dar 4 zmones ir tas pirmas , nuo kurio as uzsikreciau nusilpe ir avitaminoze sergantys nebuvo ! Ko tik neisbandem: mieles, kraujo perpylimas, vitaminai , masiskas uogu ir vaisiu valgymas, deginimasis sauleje , visnevskio, ichtiolo tepalai, antibiotikai , kepti svogunai ir bulves , biciu pikio spiritinis tirpalas, salicilo spiritas , niekas nepadejo. Kazkuris is musu radome zolininkes , atrodo Simkunaites ,jei neklystu ( kuri jau mirusi, aTa jai ) zodzius, kad dziaugites votimis, kad per jas Jusu organizmas issivalo nuo toksinu, nes jusu kepenys ir inkstai nebesugeba ! Nesamone !!! Bet po 1.5 metu kanciu ir beviltiskos kovos atejo prasviesejimas , laikrastyje perskaiciau viena straipsni ,
nusipirkau viena is keliu rekomenduojamu tepaliuku ir votys isnyko ! Jau greit bus du metai, kai ju
nebera ir manau ( tfu tfu ),kad nebebus . Jeigu kam idomu , skambinkit 864154163 .O del mieliu - atsargiau, jeigu , prisiklausiusios daktaru patarimu jas ilgiau , kaip savaite gersite, prisidarysite bedos sad.gif
veneta
Sveikos, esamos ir busimos mamytes. Norejau paklausti, ar kam teko nestumo metu i akis lasintis vaistus antibiotiku pagrindu. Jauciu, kad prasideda konjunktyvitas, labai persti akiu kampucius. Bandziau plauti ramuneliu nuoviru, jokio efekto verysad.gif
pavasarinė
Čia apie vaistus nėštumo metu http://www.safefetus.com Spauskit ant "Drug Search".
dovilyteee:)
mamytes,ar yra kas vartoje antibiotiko augmentin1g,man gyd.israse,nes gulejau ligoninej su inksto uzdegimu,tai 5 dienas ampicilina leido,o db tuos liepe verysad.gif ranka nekyla juos vartoti,as laukiuosi 17 sav.kaip tai gali atsiliepti mano mazuliams verysad.gif verysad.gif verysad.gif ?jauciuosi visiskai sveika,nusprendziau juos nutraukti savavaliskai,nes rydama ta tablete jauciuos lyg zudyciau savo vaikus verysad.gif
popuri
Mergaitės, tarkit žodį, kuri žinot 4u.gif
Turiu problemą, jei tik stipriau pasinervuoju, iš krt atsinaujina skrandžio opa, o labai labai artimuose planuose yra leliukas. Gal zinot kokie vaistai yra nekenksmingi, ka galima vartoti tokiu atveju?...
dzestina
QUOTE(sapokiene @ 2007 01 30, 14:37)
norejau paklausti ar galima gerti nesciai gudobeles lasus nuo sirdies nes kazko sirdele labai spurda kartais net negalima uzmigti gal kas turjo tokiu problemeliu man dabar 23sav.o gal kazka kito galima pagerti kad nors miegoti eitu...
*

tikrai nepakenksi leliukui,as taip pat geriu retkarciais sukatzoliu lasus,nes irgi sirdele,kartais paspurda,nuo 20 lasu tikrai nepakenksi,del etanolio spirito,nes kitos visa nestuma keliasi spaudima su konjako 50gr ir ka gimsta sveiki ir grazus vaikai
marijax
Sveikos! Esu 7 savaites nescia. Streikuoja skrandis. Nuo jo ir sirdziai tenka apkrovimas. Ar galiu vartoti homeopatinius vaistukus nuo skrandzio, kuriuos gydytoja buvo israsiusi dar pries nestuma? Gyvenu ne LT. Dekui uz demesi 4u.gif
Doti
QUOTE(popuri @ 2008 08 27, 16:34)
Mergaitės, tarkit žodį, kuri žinot  4u.gif
Turiu problemą, jei tik stipriau pasinervuoju, iš krt atsinaujina skrandžio opa, o labai labai artimuose planuose yra leliukas. Gal zinot kokie vaistai yra nekenksmingi, ka galima vartoti tokiu atveju?...
*

O prieš nėštumą nenorėtum išsitirti ar ta blogoji skarndžio bakterija pas tave negyvena (Helicobacter - http://www.medicine.lt/index.php?pagrid=le...0&subid=gm) kuri ir provokuoja opų atsinaujinimą? Gal geriau jei ji yra pirma išsigydyti o paskui vaikiuką planuoti?
O nėštumo metu tikrai ribotos galimybės gydytis - visų pirma tinkamas mitybos rėžimas - kad neprovokuoti skrandžio gleivinės sudirgimo, gastritų
http://www.joel.com/ulcer_diet.htm
Nelabai skanu, bet profilaktinis efektas tikrai yra, o be to būnant nėštutei sunkoka kartais valdyti norus, bet jei yra bėda - tenka, kad nereikėtų vaistų...
Šiaip nuo rėmens, skrandžio skausmų yra vaistukų, kuriuos leidžiama naudoti - tai ir rennie, mallox, frutini. Na o jei problema rimtesnė, būna skiriamas ir ranitidinas (raniberl, ranigast, ranisan), bet čia jau tik gydytojo priežiūroj. Omeprozolis nerekomenduojamas, nebent kraštutiniais atvejais gelbėjant mamą ir nepaisant vaikelio...
Aišku geriau pasigydyti iki nėštumo ir jo metu būti sveikai, smile.gif bet kaip ten sako - žmogus planuoja,o Dievas juokiasi
marijax
Buna ir taip, jog valgant tik grikiu kruopas skrandis ir tai nevirskija maisto puse dienos. Kiekvienos patirtis skirtinga gali buti. Be to, nervu sistema glaudziai susijusi su virskinimo sistema.
Doti
QUOTE(marijax @ 2008 09 09, 01:49)
Buna ir taip, jog valgant tik grikiu kruopas skrandis ir tai nevirskija maisto puse dienos. Kiekvienos patirtis skirtinga gali buti. Be to, nervu sistema glaudziai susijusi su virskinimo sistema.
*

Be abejo visokių paradoksų šiame gyvenime būna ir visos jų galime pripasakoti į valias - kartais stebėtina kaip net nuolat alkoholį vartojančioms mamos gimsta visiškai sveiki vaikai. Kiekvienas gali pasirinkti pagal save - ar naudotis klasikiniais, tradiciškai rekomenduojamais principais ar ieškoti kažko kito. O ir grikiai - nelygu kaip paruoši, kokia individuali tolerancija, kiek kartų valgoma, kaip vartojami skysčiai, galų gale vien grikius valgyti nėra gerai tongue.gif Be to nėštumo metu, jei yra "nevirškinimo", "skrandžio sustojimo" jausmas, leidžiama fermento išgerti, tik aišku jei negalavimas tęsiasi ilgiau, ne pusę dienos smile.gif O nervų sistema glaudžiai susijusi su visomis sistemomis ir ją teoriškai apkaltinti galima viskuo, kaip ten sako - visos ligos nuo nervų, o likusi dalis nuo malonumų biggrin.gif
Elemire
QUOTE(Doti @ 2008 09 09, 14:25)
O nervų sistema glaudžiai susijusi su visomis sistemomis ir ją teoriškai apkaltinti galima viskuo, kaip ten sako - visos ligos nuo nervų, o likusi dalis nuo malonumų  biggrin.gif

Čia ko gero kaip kam nuo tų nervų ir streso. Vienom būna kad pvz. ir ciklas gali sutrikti nuo streso, o kitom stresuok kiek nori, nieko nuo tų nervų.

Kas link peršalimo, tai jį yra žymiai lengviau išgydyti kai jis tik prasidėjęs, negu laukt kad pats savaime praeitų. Mano metodas - viena vaikiška paracetamolio tabletė + vitaminas C + čiobrelių/ramunėlių arbata su medum kai tik pajunti pirmus požymius (pradeda gerklę perštėt, nosis bėgt ir pan. - kol dar rimtai neskauda). Tada kažkaip tie peršalimai neišsivysto į baisius skausmus ir temperatūras.
Doti
QUOTE(Elemire @ 2008 09 10, 11:56)
Čia ko gero kaip kam nuo tų nervų ir streso. Vienom būna kad pvz. ir ciklas gali sutrikti nuo streso, o kitom stresuok kiek nori, nieko nuo tų nervų.

Kas link peršalimo, tai jį yra žymiai lengviau išgydyti kai jis tik prasidėjęs, negu laukt kad pats savaime praeitų. Mano metodas - viena vaikiška paracetamolio tabletė + vitaminas C + čiobrelių/ramunėlių arbata su medum kai tik pajunti pirmus požymius (pradeda gerklę perštėt, nosis bėgt ir pan. - kol dar rimtai neskauda).  Tada kažkaip tie peršalimai neišsivysto į baisius skausmus ir temperatūras.
*

Aš irgi už tai, kad pastebėjus negalavimus imtis jų dar pradžioje, o ne kantriai laukti kol galbūt praeis savaime, o gal ir nepraeis, o neduok Dieve dar paūmės. schmoll.gif Juk tikrai yra tų priemonių, kurios leidžiamos nėštumo metu, tik gal su jomis ilgiau terliotis ir kantrybės reikia - man pavyzdžiui gerklės perštėjimą nuėmė dažnas skalavimas su šiltu druskos tirpalu, taip pat pašildytos druskos aplikacijos ant kaklo.
Sunkissed
Vat radau straipsniuka apie vaistus nestumo metu,nuobodokas bet manu verta paskaityti http://www.bpg.lt/index.php?lan=LT&id=...46&s_nr=259
mamasuper
Sveikos. As esu 6 men nescia. Atejo toks metu laikas, kai su tokiu bjauriu oru ateina iairios ligos. Pries 2 savaites persirgau angina. CRP rode 70 (buvo uzdegimas), temperatura 38,2. Gydytoja israse man Ospamox. pradejau gerti pirma diena, temperatura pakilo iki 38,7. LAbai issigandau ir isgeriau NEOParacetamolio tablete, kuri mane isgelbejo. Kita diena jau neturejau temperaturos. Antibiotiku Ospamox 5 dienu cikla pabaigiau, jauciausi gerai.
Pries pora dienu pasigavau sloga, bet jau gydziausi arbatelemis ir citrina. Atrodo praeina. Tik liko gerkles perstejimas.
VAkar truputi sunerimau, paskambino mano anyta, ji med. sese, pasake daugiau paracetamolio nevartoti, atseit nepatartina nesciosioms
blink.gif .
TAi kaip visdelto yra su tuo paracetamoliu??????????????/ Rusiskose tinklapiuose perskaiciau, kad paracetamolio tikrai nepatartina verysad.gif . Bet galbut 1 tablete nieko, juk geriau negu organizma kankintu temperatura ?????? wacko.gif
Rita003
Gelbėkit 4u.gif , esu 8mėn. nėščia ir siaubingai pradėjo skaudėti dantį ("protinis" vėl pradėjo dygti, nes išsiviepusios visos dantenos). Gal kas žinot liaudiškų ar medicininių būdų kaip numalšinti danties skausmą g.gif ? Laukiu visų visų patarimų, nes nebeišmanau nei kur dėtis, nei ką daryti doh.gif .
Margareta
paracetamoli galima vartoti nestumo metu (zinoma juk jis vartojamas tik kai tikrai yra reikalas)..tik jis vienintelis nekalciausias gali padeti nuo karsciavimo.. negalima aspirino.
lettucee
Sveikos visos smile.gif Slapime mano gydytoja rado kazkokia infekcija ir israse siu vaistu : CLAVAMEL 375mg CO-AMOXICLAV. Niekur internete lietuviu kalba nerandu siu vaistu apraso(gyvenu Airijoje) o ir angliskai apie siuos vaistus negaliu rasti informacijos,bet kiek zinau,tai antibijotikai,kuriuose yra penicilino. Gal kas zinote,ar galima nestumo metu juos vartoti?(man dabar 27 nestumo savaites)? Buciau labai labai dekinga uz informacija jei kas zinot ka 4u.gif ax.gif aciu labai.
jurguze
QUOTE(lettucee @ 2009 08 17, 16:18)
Sveikos visos  smile.gif  Slapime mano gydytoja rado kazkokia infekcija ir israse siu vaistu : CLAVAMEL 375mg CO-AMOXICLAV. Niekur internete lietuviu kalba nerandu siu vaistu apraso(gyvenu Airijoje) o ir angliskai apie siuos vaistus negaliu rasti informacijos,bet kiek zinau,tai antibijotikai,kuriuose yra penicilino. Gal kas zinote,ar galima nestumo metu juos vartoti?(man dabar 27 nestumo savaites)? Buciau labai labai dekinga uz informacija jei kas zinot ka  4u.gif  ax.gif  aciu labai.
*

Kiek zinau, galima vartoti penicilino grupes antibiotiku
Draugeliuke
Sveikos, ar galima nestukems naudoti Visnevskio tepala? Informacinio lapelio neturiu, internete neradau, vaistinese dabar jau ir neparduoda man atrodo.
braaskytea
Sveikutes mane kankina kosulys.Nuejau i vaistine ir ten man pasiule ambrosan sake kad galima nescioms.Bet neraso ant pakuotes nieko ir ant lapelio..Nezinau ar gerti ar negerti.Gal jus ka patarsit?
VilmaN
Sveikutės!

Esu 6 savaites nėščia ir pradėjus skaudėti gerklę, vieną kartą įsipurškiau Hexoral purškalo. Neradau aprašyme apie tuos vaistus jokių pastabų apie vartojimą nėštumo metu... unsure.gif Užėjau į vaistinę pasiklausti, tai sakė geriau nenaudoti, nes yra grynai cheminis preparatas. Ar negali nuo vieno tokio purkštelėjimo būti labai blogai mano leliukui?
Nireglina
VilmaN, nesijaudink. Esu tikra, kad nuo vieno puršktelėjimo tavo vaikučiui nieko neatsitiks.
kiwi82
QUOTE(VilmaN @ 2010 02 22, 18:28)
Sveikutės!

Esu 6 savaites nėščia ir pradėjus skaudėti gerklę, vieną kartą įsipurškiau Hexoral purškalo. Neradau aprašyme apie tuos vaistus jokių pastabų apie vartojimą nėštumo metu...  unsure.gif Užėjau į vaistinę pasiklausti, tai sakė geriau nenaudoti, nes yra grynai cheminis preparatas. Ar negali nuo vieno tokio purkštelėjimo būti labai blogai mano leliukui?
*

Nuo purskimo tikrai nieko neatsitiks. Pvz Tantum verde irgi cheminis, bet ji LOR gydytojai nesciom skiria.
elenuxus
QUOTE(kiwi82 @ 2010 02 22, 19:22)
Nuo purskimo tikrai nieko neatsitiks. Pvz Tantum verde irgi cheminis, bet ji LOR gydytojai nesciom skiria.
*

Man butent tantum verde ir buvo israse, kai pirma nestuma apsirgau.Si karta gerkles skausma nuima skalavimas ramunelem, tinka ir medetkos, bet jas jau pabaigiau ax.gif
elenuxus
Nu stai ir susirgom...vaistinej nuo kosulio pasiule HEDELIX, sake galima naudoti 3 kartus per diena net nestumo metu.Tik stai lapelyje parasyta, kad negalima...normaliai... g.gif O kosulys tai baisus, visus plaucius drasko...Nuo savo mazes uzsikreciau.Vargelis...
kiwi82
QUOTE(elenuxus @ 2010 03 02, 17:17)
Nu stai ir susirgom...vaistinej nuo kosulio pasiule HEDELIX, sake galima naudoti 3 kartus per diena net nestumo metu.Tik stai lapelyje parasyta, kad negalima...normaliai...  g.gif  O kosulys tai baisus, visus plaucius drasko...Nuo savo mazes uzsikreciau.Vargelis...
*

Visus homeopatinius vaistus galima vartoti drasiai, o del kitu reikia paklausti gydytojo. Kad parasytu vaistu lapelyje - nescioms vartoti galima - turi atlikti tyrima su ne amziau kaip 1000 pacientu. O nescios gi nepuola tokiuos tyrimuos dalyvaut, todel ir dazniausiai raso vartoti negalima, nes tyrimu neatlikta. Gydytojas pagal vaisto sudetines dalis pasako vartoti rizikinga ar ne. Todel daznai parasymas vartoti negalima sukelia nepagrista nerima smile.gif
smint
QUOTE(kiwi82 @ 2010 03 02, 15:37)
Visus homeopatinius vaistus galima vartoti drasiai, o del kitu reikia paklausti gydytojo. Kad parasytu vaistu lapelyje - nescioms vartoti galima - turi atlikti tyrima su ne amziau kaip 1000 pacientu. O nescios gi nepuola tokiuos tyrimuos dalyvaut, todel ir dazniausiai raso vartoti negalima, nes tyrimu neatlikta. Gydytojas pagal vaisto sudetines dalis pasako vartoti rizikinga  ar ne.  Todel daznai parasymas vartoti negalima sukelia nepagrista nerima smile.gif
*

O tai kodel ant daugumos vaistazoliu arbatu parasyta,kad negalima vartoti nestumo metu? ax.gif
kiwi82
QUOTE(smint @ 2010 03 02, 18:42)
O tai kodel ant daugumos vaistazoliu arbatu parasyta,kad negalima vartoti nestumo metu? ax.gif
*

Manau viskas priklauso nuo kiekiu ir vartojimo trukmes. Kazkada man ginekologe tarp kitko pasake, kad viena paciente perskaite kokiame tai forume smile.gif (itariu siame) , kad ciobreliu arbatos gert nuo kosulio negalima (beje ir as esu kur tais skaicius) ir nusistebejo, kad kokiu tik krastutinumu neprirasoma smile.gif . As asmeniskai nesijauciu rami, kai perskaitau, kad negelima vartoti nesciom, todel gydytojos paklausiu ir aisku visur kur info paskaitineju, kad ramiau butu biggrin.gif
elenuxus
Sian buvau pas seimos gydytoja, tai pasake - tau nieko negalima.Saldainuku nuo gerkles skausmo ir arbatu, viskas.Klausiau del ciobreliu, sake galima gerti, kaip ir liepziedzius, salpusnius, melyniu stiebelius.Tai va ax.gif
Erina
QUOTE(VilmaN @ 2010 02 22, 18:28)
Sveikutės!

Esu 6 savaites nėščia ir pradėjus skaudėti gerklę, vieną kartą įsipurškiau Hexoral purškalo. Neradau aprašyme apie tuos vaistus jokių pastabų apie vartojimą nėštumo metu...   unsure.gif Užėjau į vaistinę pasiklausti, tai sakė geriau nenaudoti, nes yra grynai cheminis preparatas. Ar negali nuo vieno tokio purkštelėjimo būti labai blogai mano leliukui?

Aš ne gydytoja, bet manau kad nieko blogo neturėtų nutikti. tiesiog turiu savo patirtį, dėl kurios labai išgyvenau. būdama 6sav. nėščia pirmą kart gyvenime susirgau pūline angina, temp. pakilo iki 40 laipsnių. Lor gydytoja liepė antibijotikus gert, o ginekologė, juos griežtai uždraudė, motyvuodama, kad iki 12 sav jokių antibiotikų. Tai ir gydžiausi visokiais Tantum verde, tonsilgon, myrhamile, arbatom ir net antibiotiniu purškalu Bioporox (jis skiriamas nėščiosioms). Labai pergyvenau dėl leliuko. Gydytojai guodė kad leliukui nieko nutikt neturėtų. Jei liga labai smarkiai nėštumą paveiktų, įvyktų persileidimas. Ačiū Dievui, kad tas 6 savaičių stebuklas buvo stipresnis už tą nelemtą anginą ir šiandien mes švenčiam 5mėn. sukaktį wub.gif
Dar nėštumo metu buvau labai "užsikosėjus" tai daktarė patarė sirupą homeopatinį "Stodal". Sakė, kad nekaltesnio vaisto nėra.
O vėliau visgi radau info, kad net ir iki 12 sav yra skiriami antibiotikai Ospamox,
nes vien tik žolelėm ne visas ligas įmanoma išgydyti
ir su pasakymu "tau nieko negaliama" nepasveiksi, kartais prireikia ir chemijos.
Būkit sveikos 4u.gif
juratela
Labutis visoms,

Ieškau patarimo kaip elgtis, nes žiauriai skauda gerkle, į ausis jau neina skausmas, bet dar pakimusi, kosulys kankina, tik erzina kad kartais atsikosčiu o kartais ne. Dar galva sunki ir nosies tai viena tai kita pusė užsikemša.
Geriu Tonsilgon, čiulpiu faringosept tabletes, nes vaistinėje sakė jog islandinė kerpė netinka. Bet labiausiai pergyvenu ar tinka Gelomyrtol, nes ginė sakė galima, terapeutė pati nežino, vaistininkė sakė kad negalima. Taigi ir nebežinau ką darytim ar gerti Gelomyrtol ar nebegerti. bet jis gal ne toks kenksmningas kiek antibiotikai unsure.gif
Dar nakčiai sučiulpiu paracetamolį, labai padeda ir gerklei gyti.
Laurutė
sveikos, žiūriu labai tema apmirusi.
gal žinote ar nėštumo laikotarpyje gerti ežiuolės prieparatų, kad sustiprinti imunitetą? ir šiandien gyditoja išrašė antibijotikų... verysad.gif nuo bronhito Xorimax 500 mg. Gal kas žinote kokius atsiliepimus apie juos, anotacijoj parašyta kad nekenkia.
zzaneta
QUOTE(Laurutė @ 2011 10 05, 20:51)
gal žinote ar nėštumo laikotarpyje gerti ežiuolės prieparatų, kad sustiprinti imunitetą? ir šiandien gyditoja išrašė antibijotikų...  verysad.gif nuo bronhito Xorimax 500 mg. Gal kas žinote kokius atsiliepimus apie juos, anotacijoj parašyta kad nekenkia.
*

Sveikute, apmirusi tema labai sad.gif pamaciau ir nmutariau tau atrasyti, manau jei gydytoja israse siuos antibjotikus ir parasyta kad jie nekenkia reiskiasi tikrai neturetu pakenkt, nors is kitos puses viskas kenkia kur bepasisuksi.....
As cia uzejau skaudesne tema, nerandu sau ramybes, vietos sau..... Pries menesi su vyru nesisaugojom norejom laukem to stebuklo, nes geguzes menesi, man buvo 8 savaites ir leliukas nesivyste, tai padare pertrauka kaip gydytojai rekomendavo padarem pertrauka, ir va pries menesi paskutiniai santykiai kai nesisaugojom, poto labai apsirgau bronchitu, geriau clatrominicinas antibjotikus savaite, paskui pablogejus sveikatai veze i klinikas su greitaja, ten padare testa (uz 1,60 lt ) man ta suma istrigo, guli zmogus su prasta bukle sako susimoket reiks 1,60 lt..... tai testas neigiamas, kiek tada klinikose per ta savaite gavau vaistu, dvejus antibjotikus, analginas, du kart plaucius sviete..... isleidus i namus jau antra savaite geriau antibjotikus doxycyclin, del dusulio purskiausi Salbutamol vaistu.... Ir ka siandien pasijuntu nescia nes veluoja menesines, testas taip pat teigiamas...... Va sita situacija yra manau tikrai bloga....... Asaros akyse, sitaip lauktas nestumas uzkibo ir butent siuo metu.... Gydytojai guscioja peciais nezino ka daryti, viena is vis pasake, geriau butu, padirbk ka sunkiai , rankas pakilnok i pirti nueik savaime persileisi blink.gif va kokia mano situacija..... Ir kas man gali padet, kas garantuos leliuko mano sveikata sad.gif
lodorajte
Sveikos, busimos mamytes,

Zaneta, isivaizduoju tavo savijauta, tikrai daug visokiu vaistu prigerei siuo metu, bet paprasyk, kad ginekologe nusiustu tave i genetikos centra ir ten istirs ar nera jokio apsigimimo leliukui. Be to, daug kur skaiciau, kad iki 5-6 savaites dar kudikeliui niekas labai nepakenkia, o jei pakenkia, tai jis tiesiog nesivysto ir ivyksta persileidimas...
Pati tuo ir gyvenu, nes visa vasara prageriau antibiotikus: Ospena (aciu Dievui, jis priklauso penicilinu grupei), rugsejo pradzioj geriau Bispetoli, o jo nesciosioms jokiu budu negalima gerti, nes vaikui gali buti galuniu anomalijos). Tada po pusantros savaites susirgau pusles uzdegimu ir gydytoja israse antibiotiku Uvamin (negalima nesciosioms), pries juos gerdama pasidariau nestumo testa - neigiamas, po 10 dienu baigiau gert ir kadangi velavo mm pasidariau testa - teigiamas, visais paskaiciavimais apie 5 sav. Tai reiskia, kad biseptolis dar nebuvo isgaraves is mano organizmo normaliai, tada dar doze Uvamino ir galiausiai iskart susirgau bronchitu... Tai jau ji gydausi Influcidu, Gelomyrtol forte ir Quixx - hemeopatiniais vaistukais. Bet irgi labai neramu, kad sitiek vaistu per pirmas 5-6 savaites... Tikiuosi, viskas bus gerai...
musyte08
Sveikos,

ar buvo kas geret lietuviska ranitidina.Man 6-7 sav.,turiu problemų su skrandziu,l.blogai pasidare visai dabar.Kai su dukryte buvau nescia, tai geriau gydytojos leidimu , bet buvo jau daugiau laiko.Dabar pagalvojus kad galima ir nusipirkau, isgeriau 9 tabl. Paskaiciau dabar, nes ieskojau informacijos apie dantu rovimą, radau,kad draudziama. Ar galejau pakenkti?
zzaneta
QUOTE(lodorajte @ 2011 10 14, 18:25)
Sveikos, busimos mamytes,

Zaneta, isivaizduoju tavo savijauta, tikrai daug visokiu vaistu prigerei siuo metu, bet paprasyk, kad ginekologe nusiustu tave i genetikos centra ir ten istirs ar nera jokio apsigimimo leliukui. Be to, daug kur skaiciau, kad iki 5-6 savaites dar kudikeliui niekas labai nepakenkia, o jei pakenkia, tai jis tiesiog nesivysto ir ivyksta persileidimas...
Pati tuo ir gyvenu, nes visa vasara prageriau antibiotikus: Ospena (aciu Dievui, jis priklauso penicilinu grupei), rugsejo pradzioj geriau Bispetoli, o jo nesciosioms jokiu budu negalima gerti, nes vaikui gali buti galuniu anomalijos). Tada po pusantros savaites susirgau pusles uzdegimu ir gydytoja israse antibiotiku Uvamin (negalima nesciosioms), pries juos gerdama pasidariau nestumo testa - neigiamas, po 10 dienu baigiau gert ir kadangi velavo mm pasidariau testa - teigiamas, visais paskaiciavimais apie 5 sav. Tai reiskia, kad biseptolis dar nebuvo isgaraves is mano organizmo normaliai, tada dar doze Uvamino ir galiausiai iskart susirgau bronchitu... Tai jau ji gydausi Influcidu, Gelomyrtol forte ir Quixx - hemeopatiniais vaistukais. Bet irgi labai neramu, kad sitiek vaistu per pirmas 5-6 savaites... Tikiuosi, viskas bus gerai...
*

Sveikute, na tikekimes viskas bus gerai, pas genetika lapkricio 14 einu, bus 10 savaiciu, bet kad genetikai gali pasakyti tik apsigimimus , o kas liecia infekcijas kokias , tai nieks nematys ir nepasakys ! verysad.gif tikekimes nepakenke vaistukai sad.gif Tik reik tiket ir viskas bus gerai, dziaukimes nestumu ! mylekime priziurekime save, juk nestumas nuostabus dalykas, o visa nestuma galvodamos kaip cia bus, verkti, nervuotis , negalima taip 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(musyte08 @ 2011 10 15, 17:27)
Sveikos,

ar buvo kas geret lietuviska ranitidina.Man 6-7 sav.,turiu problemų su skrandziu,l.blogai pasidare visai dabar.Kai su dukryte buvau nescia, tai geriau gydytojos leidimu , bet buvo jau daugiau laiko.Dabar pagalvojus kad galima ir nusipirkau, isgeriau 9 tabl. Paskaiciau dabar, nes ieskojau informacijos apie dantu rovimą, radau,kad draudziama. Ar galejau pakenkti?
*

Sveikute, visi vaistukai ne i gera nestumo metu, bet jei gydytoja leido tai gal galima 4u.gif as apie siuos vaistukus nieko nzn blush2.gif tikekimes nepakenke ! As geriau daug ir stipriu antibjotiku...
Gintariukexx
Sveikos nestukes, nezinau ar cia rasau, bet iskilo klausimas.. g.gif Nestumui dar tik penkta savaitele (sekmadieni pasidariau testa), o mane uzpuoles baisinis sinusitas unsure.gif Geriu sinupret tabletes antra diena,kelis kart per diena plaunu nosi, bet kolkas pagerejimo nematau.Galva plysta is skausmo,veidas irgi.Kaip tycia ispuole ilgasis savaitgalis ,medikai nebedirba.Kazin ar labai pakenkciau vaisiui,jei isgerciau osmamox'o 500mg keleta tableteliu verysad.gif Bijau,kad jeigu tai virusine infekcija,kad vaisiui nepakenkciau dar labiau,nei tie antibiotikai... unsure.gif Suprantu,kad be mediku rekomendacijos antibiotikus gert draudziama,bet jau nebezinau kur detis.. verysad.gif Bijau,kad pats sinusitas nesikomplikuotu
DaivaVe
QUOTE(Gintariukexx @ 2011 10 31, 16:51)
Sveikos nestukes, nezinau ar cia rasau, bet iskilo klausimas.. g.gif  Nestumui dar tik penkta savaitele (sekmadieni pasidariau testa), o mane uzpuoles baisinis sinusitas  unsure.gif  Geriu sinupret tabletes antra diena,kelis kart per diena plaunu nosi, bet kolkas pagerejimo nematau.Galva plysta is skausmo,veidas irgi.Kaip tycia ispuole ilgasis savaitgalis ,medikai nebedirba.Kazin ar labai pakenkciau vaisiui,jei isgerciau osmamox'o 500mg keleta tableteliu  verysad.gif Bijau,kad jeigu tai virusine infekcija,kad vaisiui nepakenkciau dar labiau,nei tie antibiotikai... unsure.gif  Suprantu,kad be mediku rekomendacijos antibiotikus gert draudziama,bet jau nebezinau kur detis.. verysad.gif Bijau,kad pats sinusitas nesikomplikuotu
*

As Jusu vietoje vaziuociau i ligonines priimamaji, o ten jau pasakys, ka galima ir ko ne 4u.gif
** Svaja**
QUOTE(Laurutė @ 2011 10 05, 20:51)

ir gerai kad apmirusi 4u.gif maziau visokio slamsto i galva kimsites ar tas sake anas sake dalinsites, yra gydytojai ir esant problemoms butina kreiptis i juos ne cia SM gandu gaudyti 4u.gif 4u.gif vaistai ne juokas bet visad butina tartis su gydytoju 4u.gif

Nestumas turi buti ramus o ne pagristas nerimu ,bijojimu ar dar kpokiu blogumu. Kam sau kalti i galva baisybes doh.gif g.gif
dajanavip
Mielos mamytes gal but kas susidure su tokia problema kaip, vaistai GENTAMICIN leidziami i viena nestumo metu? nezinodama kad esu pastojusi man leido vaistus nuo uzdegimo g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.