Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

mano gydytoja man patare uzsiplikinti sauja dziovintu slyvu, per nakti palaikyti, o ryte isgerti vandeni ir suvalgyti slyvas.
Super. efektas pasireiskia per valanda.
dar siule valgyti salotytes su aliejuku, pvz., alyvuogiu.
kazkaip tu milteliu ir kitu cheminiu medziagu nenoriu naudoti.
Atsakyti
Mane jau tikriausiai pribaigs tas viduriu uzkietejimas, neuztenka to kad pries kelias savaites teko isideti Microlax, tai dar ir uzvakar vel teko ta pati bruda panaudoti, tai siandien ir vel antra diena o as noriu bet neina doh.gif verysad.gif standintis negalima, kazkaip tuomet pries kelias savaites gydytoja po tos zvakutes liepe tris diena pagerti Lepicol, viskas buvo susitvarke, po to negeriau ir va uzvakar vel tas pats. Dabar vel geriau, bet dvi dienos praejo ir vel nieko doh.gif tai ka vel zvakute detis? manau negalima taip daznai, jauciu teks gydytojai skambint, o taip nenoriu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 04 liepos 2008 - 10:18
sveikutes merginos, kai laukiausi savo pirmojo mazylio ir as turejau viduriu uzkietejimo problema, net su gresianciu del to glejau, nes viduriukai mano ir siaip jau linke kieteti, tai man asmensikai labai [adedavo is ryto ant tuscio skrandzio indelis jogurtuko, po gero pusvalandzio kivis ir dar koki pusvalandi nieko nevalgydavau. Tik po to pusantru metu tai i jogurta net ziuret nenorejau, nors pries tai ji labai megau doh.gif
Ir, tiesa, po gresiancio buvo man tokiu homeopatiniu lasu israsiusi gydytoja, tik dabar pavadinimo nepamenu, tai jie tikrai efektyvus, bet poveikis tik po kokio menesio naudojimo pasireiske ax.gif (Reiks eit ieskot kokie jie ten buvo nes antra mazyli jau pilvelyje apgyvendinom ax.gif )
Atsakyti
Sveikos mamytės,
ir aš labai vargstu su šia problema. Ginė išrašė pagerti "lepikolį", tai gal pagėrus kokias 2 sav. aš jį atpyliau atgal blink.gif blush2.gif . Dabar kaip ten rašė viena mamytė reiks pabandyti slyvas g.gif .
Atsakyti
Sveikos visos būsimos ir jau esamos mamytės smile.gif
Aš turiu jau du vaikučius ir esu tik už natūralius gydymo būdus,ir kai laukiausi,ir augindama savo angeliukus nevartojau jokių sintetinių milteliu,kurie visada turi šalutini poveikį,jau nekalbu apie įvairius vaistus. Virškinimui gerinti,skrandukui sutrikus arba kai ėda rėmuo labai padeda alijošiaus sirupas ,pagamintas iš Aloe Barbadensis augalo biggrin.gif Beje,jis padeda ir nuo vidurių užkietėjimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SIKSNOSPARNYTEA @ 2008 07 04, 23:34)
Sveikos visos būsimos ir jau esamos mamytės  smile.gif
Aš turiu jau du vaikučius ir esu tik už natūralius gydymo būdus,ir kai laukiausi,ir augindama savo angeliukus nevartojau jokių sintetinių milteliu,kurie visada turi šalutini poveikį,jau nekalbu apie įvairius vaistus. Virškinimui gerinti,skrandukui sutrikus arba kai ėda rėmuo labai padeda alijošiaus sirupas ,pagamintas iš Aloe Barbadensis augalo biggrin.gif Beje,jis padeda ir nuo vidurių užkietėjimo smile.gif

Man kazkodel atrodo, kad alijosiaus ir produktu su alijosiu isvis negalima nestuke.gif g.gif O ka jau kalbet apie kasdienini jo vartojima nuo viduriu unsure.gif Gal paprasciau vidurius butu sutvarkyt rauginto pieno produktais, slyvom, vaisiais.....ir isvis sutvarkius mityba g.gif Man atrodo cia tikrai naturalesnis budas, nei gert kazkokias nesamones doh.gif
1.Is vakaro isgerti kambario temperaturos stikline kefyro su sauksteliu saulegrazu aliejaus.
2.Ryte ant tuscio skrandzio isgerti per nakti ismirkusias slyvas.
3.Uzplikyti sauksta linu semenu,uzdengti ir palaukus valanda arba per nakti, isgerti pries valgi . Linu semenu galima deti i ruosiamus patiekalus, salotas, sriubas ir t.t...
4.Atsikelus ryte, ant tuscio skrandzio suvalgyti kriause. Pusryciauti po geros valandos.
5.Pamegti aviziniu dribsniu kose. Ne ta kur per 5 minutes isverda, bet normalia, paprasta aviziniu dribsniu senoviska kose. Galite issivirti ja su dziovintom slyvom....skanumelis biggrin.gif
6.Ant tuscio skrandzio suvalgykit arbuzo .
7. Labai gerai i ruosiamus patiekalus ideti selenu (Grudu luobeliu)...issluoja zarnyna.

Beje, visus produktus kurie skystina vidurius, reikia vartoti ne valgio metu, o tik ant tuscio skandzio !!! Vartojami valgio metu tik ispus vidurius, o rezultato nelabai ir sulauksit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 05 liepos 2008 - 07:44
Jeigu truksta info,tai prasau pasidometi ,o tik paskui apie savo nezinojimus skelbtis g.gif Zveriukes pasiulytos priemones ne visoms padeda,gerk ir valgyk kada nori--poveikio jokio schmoll.gif As kalbejau apie NESINTETINIUS alijosiaus gerimus,kuriu nescioms negalima kaip ir kitu vaistu biggrin.gif Ju vaistinese nenusipirksi smile.gif
Atsakyti
Man siaubingai uzkieteja viduriai, negaliu be kraujo pasitustinti, ir tikrai valgau slyvas, ir sultys ju geriu, nezinau net ka daryti. verysad.gif
Atsakyti
Pagerk Duphalac sirupa, aisku pries tai pasiskaityk aprasyma, kaip ir kokiom dozem. Vienu tarpu labai vargau su viduriais, bet jau koki menesi, o gal net ir ilgiau, net be sirupo viskas susinormalizavo ax.gif
Dar gali bandyt valgyt kivius ryte ant tuscio skrandzio, kokius pora kiviu mirksiukas.gif Bet as greit atsivalgiau ju doh.gif
Dar gerk kuo daugiau skysciu, geriausia paprasto negazuoto vandens.
O siaip tai nestuke.gif negalima kad viduriai uzkietetu, ir stenet negalima, tuo labiau iki kraujo...
Ir butinai pasakyk daktarei apie tokia problema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2008 08 01, 14:30)
Man siaubingai uzkieteja viduriai, negaliu be kraujo pasitustinti, ir tikrai valgau slyvas, ir sultys ju geriu, nezinau net ka daryti.  verysad.gif


Gal tu slyvas valgai ne ant tuščio skrandžio?
Man buvo ta pati problema. Rytais ant tuščio skrandžio išgeriu 1-2 stiklines kambario temperatūros vandens, tada suvalgau džiovintų slyvų. Susitvarkė viduriai. Aišku, jei pamirštu šią procedūrą (vanduo, slyvos) - vėl tas pats doh.gif

Pabandyk 4u.gif
Atsakyti
O man visos natūralios(slyvos , sultys, vanduo ir pan.) priemonės efektingos dvi-tris dienas maximum . Po to pripranta blink.gif Išbandžiau "activia"-tai džiaugiausi dvi savaites-po to priprato ir viskas . Dar gėriau "Lepicol", nu pratempiau daugiau nei dvi savaites, bet per tą laiką tiesiog nebegalėjau , kaip šlykštu man jį gert kasdien tapo, o be to, geriant jį, esi įspraustas į rėmus (pusval. prieš valgį). Na, o pats didžiausias priešas tai man -kelionės doh.gif Jei jau kur išvykau-viskas, galiu net nesvajot apie tai doh.gif Tai tokiems nelaimingiems atvejams turiu "Mikrolax" klizmučių ( kadangi prie jų priprantama, tai tik tokiems atvejams ir laikau).Tai supratau, kad tas reikalas labai susijęs su psichologiniais dalykais ...
Atsakyti
ir pas mane tokia pati problema doh.gif jau daugiau kaip savite vargstu... bet jau panasu, kad eina i geraja puse. Geriu Lepicol (labai tampo mane nuo jo ) user posted image , tai dar valgau slyvas ir geriu ju sultis. labai jau nemalonus jausmas kai uzkieteja. spaudzia atrodo visur doh.gif
Atsakyti