Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

QUOTE(VVaiva @ 2008 04 12, 10:23)
Man irgi nuo Duphalaco pusdavo...  sad.gif  Dabar jokiu vaistuku nebegeriu, nes pamaciau, kad nebereikia, tai kam gert be reikalo...

Vakar nuejau i vaistine ir nusipirkau Duphalaco, ziuresim gal pramus ax.gif
Atsakyti
Niu as irgi galvoju, kad jie neturi kenkti o kaip tik dar naudos duoti thumbup.gif
Aciu mamytes uz pritarima thumb_yello.gif
as tai juos geriu ryte, uzsipilu stikline vandens ir man super pries valgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kai man su viduriais ne kas buvo tai rytais valgydavau is vakaro vandeniu uzpiltas dziovintas slyvas ax.gif tai padedavo smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, o as irgi neseniai susiduriau su sia problema, tai man rekomendavo Lepicol tai jis ne tik pareguliuoja vidurius, bet ir sumazina viduriu putima,tiesa jis nepigus bet ka daryt verysad.gif Tai va nestuke.gif dabar gerai(beja taip pasidare nes pradejau vartot gelezies preparatus) smile.gif
Atsakyti
kazkada ir as geriau lepicol miltelius ... o dbr geriu maltus linu semenis, ju yra pirkti vaistinese ir tikrai padeda ir pigesni ir manau, kad net sveikiau ... man tai tas pats poveikis, esu labai patenkinta mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes,na si problema mane kankina visa nestuma,as geriu ta duphalak,jis tikrai nekenkia,bet man jis toks bjauriai saldus ir ziauriai vidurius visus ispucia ir raizo visa pilva.ir esu nusipirkus mikrolax klizmukiu,tai ketinu vestis iligonine ir darysiuosi namie jei spesiu pries vaziuodama gimdyt.ir dar sisip namie dar daznai vartoju maistines selenas,deduodi ivisa maista,ka valgau,padeda.o jos kainuoja 50cnt. parde kiek nori thumbup.gif clap.gif pigu ir gerai
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2008 04 04, 13:58)
O kodel negalima gerti gazuoto mineralinio?  g.gif  as tik ji ir geriu...tik dazniausiai silpnai gazuota...

na nzn kiek tiesos bet kiek as girdejau tai kenkia gazuotas leliuko kaukams vystytis,buna minksti ar kazkas pns. g.gif bet as retsykiais atsigeriu silpnai gazuoto ypac po valgio,man padeda atsirugti,pagerina biski virskinima,arba net kelis gurksnius alaus isgeriu ir namau nieko blogo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nusipirkau as Duphalaco, toks slyksciai saldus, kad tik isipylus i burna atpyliau blush2.gif paskui seip ne taip sugebejau isgert, bet nuo jo taip pilva pute, kad galvojau isprotesiu darbe..daugiau as jo nebegersiu.. dabar tai prisivalgau visokiu slyvu, obuoliu ir visokiu kitokiu vaisiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmina_B @ 2008 04 21, 11:56)
Nusipirkau as Duphalaco, toks slyksciai saldus, kad tik isipylus i burna atpyliau blush2.gif  paskui seip ne taip sugebejau isgert, bet nuo jo taip pilva pute, kad galvojau isprotesiu darbe..daugiau as jo nebegersiu.. dabar tai prisivalgau visokiu slyvu, obuoliu ir visokiu kitokiu vaisiu... ax.gif

as ji geriu vakarais,tai nakti tegul ten ji ir pucia nestuke.gif biggrin.gif arba as dar prie jo ir espumizano isgeriu tai sumazina ta putima nestuke.gif bet geriausia vakare isgeri ,ryte viskas ciki,eini itulika normalei ir jokio pilvo putimo nestuke.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As siaip dar nesu nestuke nestuke.gif , bet svajoju ja tapti kuo greiciau bigsmile.gif

Tik kad viduriu uzkietejimas jau ir dabar karts nuo karto kankina..
Neseniai radau firminej arbatos ir kavos parduotuvej sveriama "Burnočių" duonele, tai tokie is ivairiu seklyciu (linu semenu, sezamu, saulegrazu, kmynu ir dar kazkokiu kitu) ir selenu suklijuoti tokie traskuciai ar pan. labai sveiki ir skanus, gerina zarnyno peristaltika, minkstina vidurius ir turi daug mineraliniu medziagu. sako, kad suvalgius per diena 6 tuos gabalelius gauni paros norma ivairiu mineraliniu medziagu.
Galima valgyt vienus(as taip ir darau, man jie labai skaniai kramtosi), galima daryt susmustinukus.
nu zodziu, jei ka tai pabandykit. 100 gr kainuoja apie 3,69 Lt mazdaug. Bet jie nesunkus tai pakankamai daug iseina. smile.gif ax.gif
Atsakyti
sakykit o duphalac ar lepicol parduodami su receptu?
Atsakyti
QUOTE(Pjaf @ 2008 05 23, 12:57)
sakykit o duphalac ar lepicol parduodami su receptu?

Be receptu. Bet duphlac laisvina vidurius ir padeda tustintis, o lepicol atstato teigiama mikroflora zarnyne, reguliuoja vidurius, turi gydomaja funkcija. Man gydytoja sake, kad lepicol daug geriau.
Teisingai kitos sake nuo duphlac pucia vidurius, raizo pilva, tai skausminga, o lepicol tuom nepasizymi. As isbandziau abu ir rekomenduociau lepicol, bet cia kaip kas nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sinja @ 2008 05 23, 15:12)
Be receptu. Bet duphlac laisvina vidurius ir padeda tustintis, o lepicol atstato teigiama mikroflora zarnyne, reguliuoja vidurius, turi gydomaja funkcija. Man gydytoja sake, kad lepicol daug geriau.
Teisingai kitos sake nuo duphlac pucia vidurius, raizo pilva, tai skausminga, o lepicol tuom nepasizymi. As isbandziau abu ir rekomenduociau lepicol, bet cia kaip kas nori smile.gif



aciu, nusipirkau lepicol smile.gif
Atsakyti