Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

Aš irgi turėjau didelių vargų su užkietėjimu. Vargau kokias geras dvi savaites, kol iš visų čia minėtų ir neminėtų metodų atradau neskausmingą būdą visam brudui iš organizmo pašalinti: sėlenų dribsniai (bona vita) man pasiteisino 100 proc. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nėra nei britku, nei įkyru. Nuo slyvų užpilų ir pačių slyvų labai jau skausmingai man viskas eidavo lauk. Jau ir į tą pusę pažiūrėt negaliu. O čia susimaišai su pienuku ryte vietoj kitų dribsnių ir čiki. Jau savaitę negaliu atsidžiaugti. Viskas kaip pagal laikroduką rolleyes.gif Tpfu tpfu tpfu, aišku.

Tikiuosi, kad ir kam nors iš jūsų bus naudinga. mirksiukas.gif
Atsakyti
Turejau ir as labai didele beda nestumo pradzioje, oj vargau tai vargau, iki asaru budavo doh.gif bet pamazu atsirinkau kas man tinka ir kas ne. Nevalgau visai ryziu, nes nuo ju sakes, nebent tik kai labai uzsinoriu, tai tik i sriubyte ir tik ne tuos baltuosius, o naturalius su luobele, tai jie nepakenkia, taip pat bananu vengiu, nes jie irgi kietina lb., o geriausia man padeda is vakaro uzsipilu su karstu vandenuku kokias 3-4 dziovintas slyvas ir kiekviena ryta ant tuscio skrandzio isgeriu ta gerimuka ir slyvas suvalgau, bet tai turi tapti kiekvieno ryto uzduotim, tada gerai veikia thumbup.gif o kai jau visai prastai buna tai mikrolax klizmute sunaudoju...bet cia tik ekstra atveju doh.gif
Atsakyti
Mano mama sako, kad laisvina vidurius kefyras. reikia gerti ryte ant tuscio skrandzio. O man asmeniskai padeda kiviai.
Atsakyti
Nuo uzkietejimo yra geri ir efektyvus vaistai Forlax bent jau as vartojau ir pati ir vaikiukui duodu kai uzkieteja, jis skatina tustinimosi refleksa wink.gif
Atsakyti
Is savo patirties galiu pasakyt, kad geriausi "vaistai" nuo viduriu uzkietejimo yra pakankamas skysciu vartojimas smile.gif Man pastoviai gine ta kartodavo, bet kazkaip vis permazai gerdavau, o kai pradejau saziningai gert daug skysiu, tai bent jau kas antra diena tai tikrai nueinu i wc su "tuo" reikalu blush2.gif
Atsakyti
stikline vandens ant tuscio skrandzio, tada jogurtas su vaisiais zaliais pusryciams.. tinka ir kefyras... o diena - kuo daugiau vaisiu, darzoviu zaliu ir vandens - ir vysks susitvarko wink.gif
Atsakyti
Jo, as ivedziau griezta tvarka kas ryta isgers stikline silto vandens su citrinos sultimis ir puse saukstelio medaus smile.gif
Atsakyti
Kaip pasiruosti tas selenas?
Jau gal kokios 3sav. pas nykstukus vaikstau tik padedama vaistu, klizmu. Visa kita dar nepadejo. Bandziau vaisius ir darzoves, geras bakterijas, kolkas dar niekas nepadejo, jau net nebezinau katoliau daryti...
Atsakyti
Nereikia ju niekaip ruosti, nusiperki pakeli selenu parduotuvej ir dedi juos visur kur netingi mirksiukas.gif As dedu po sauksteli i varske, i kose, galima i koki troskini ibert, na i tokius patiekalus, kuriuose tos selenos susimaiso su maistu, ta prames me mirkyt kokios desreles i tas selenas tongue.gif Nors, jei skanu gal galima ir taip biggrin.gif
Atsakyti
Forlax pabandyk nuo viduriu uzkietejimo turetu padeti, as vartodavau nestumo metu wink.gif
Papildyta:
dar radau internete gera nuoroda apie viduriu uzkietejima galit pasiskaityti ten daug kas parasyta gero www.uzkietejo.lt
Atsakyti
Akušerė paskaitoj apie nėštumą patarė nuo užkietėjimo kiekvieną rytą išgerti stiklinę vandens su šaukštu aliejaus smile.gif Ir tai daryti būtina nuolatos.
Geriu jau savaitė - pagėrėjo tikrai. Tik kad tas aliejus netirpsta vandeny, tai tenka vistiek jį nuryti kaip gertum atskirai šaukštą aliejaus wacko.gif
Atsakyti
O man bedos su pilvo putimu... Viduriai kieteja tik labai kartais, o pucia nuolat.... doh.gif Pas mus jau 37 sav., bet jau planoju lasiuku isigyti nuo pilvo putimo. Ir lialiuikui tiks po to smile.gif

O siaip visa nestuma daug geriu vandens, valgau visokius jogurtukus, vaisius. Gal del to nekieteja...
Atsakyti